Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
15. júl 2010

@zrzulka , zrzi, to fakt? akurat citam o miskinej hlavicke, ani nasa tere sa nevie sacat a pod

luminkasp
15. júl 2010

@tinka349 , mna tak nechavaju dva tyzdne 😉

cigaretka5
15. júl 2010

@janka_michal My sme pupocnikovu krv odobrat dali zicher je zicher. Mnoho bab tu v julovkach vsak tomu nedoveruje.......

janka_michal
15. júl 2010

@lenkaaninka a bola ta tvoja kamaratka aj na 4D sone??no ja ked som lezala v nemocnici tak tiez tam jednej vraveli,ze bude mat dievcatko mali mat Viktorku (ako aj my chceme) a nakoniec maju Samka(tak isto chceme ak by bol chlapec) to musi byt riadny sok pre maminku aj ocinka..

cigaretka5
15. júl 2010

No kocky my sme zasa schudli v pondelok sme pribrali a mali zlý bilirubin , v utorok schudli a bilirub ok , v stredu váha bez zmeny a bilirub na prd a dnes bilirub ok a váha mínus 30 gramov a to mala dostala 3x60 ml dokrm a kojila som ju 8 krát vždy cuckala tak hodinku.....

janka_michal
15. júl 2010

@merikac no ja tiez rozmyslam,ze ked mozem tak preco ju nedarovat..aspon tym mozno niekomu pomozeme 🙂

janka_michal
15. júl 2010

@cigaretka5 no ja som zacala uvazovat nad tym darovanim..uvidim co povie moj drahy ked pride z prace domov 🙂

petrap001
15. júl 2010

@cigaretka5 to je normalne,ze chudnete.moj maly schudol v nemocnici 250g ale to som ho vobec neprikrmovala..a teraz za 3 tyzdne uz pribral 750g

mirka285
15. júl 2010

@petrap001 ale dieta ti chudne len prve tri dni a potom ked je kojene by malo zacat priberat ked ti dieta neustale chudne,ta nepustia domov...

zrzulka
15. júl 2010

@luminkasp mali by sme ich to naucit 😀 ale nie niekedy vsak premyslam ci je to pozitivum alebo negativum. na jednej strane viem ze neublizi detom na tej druhej zase byt atakovany inymi detmi??? maly ju nauci "branit sa" Ale inak hrdinka ked sa utisila tak zase sla za tym dievcatkom hrat sa... len to dievcatko sa uz schovalo... asi malo vycitky ze jej ublizila

zrzulka
15. júl 2010

@luminkasp no fakt ved tebe tam svieti 41tt, jak pisem chlapi :O))))

lenuss84
15. júl 2010

@sunnygirl ahoj.presne taketo bolesti mavam aj ja uz asi 2 tyzdne.skoro kazdy vecer.teraz uz niekedy aj cez den ma to drapne.podbrusko,krize a vystrelovanie do stehien.ale je to len take chvilkove a potom to zas prejde.ani ja neviem ci su to ti poslickovia ci co...

cigaretka5
15. júl 2010

@mirka285 Asi sa pridané do klubu um.teraz som zistila prečo mála furt chudne. Je na prsniku síce každé tri hodinky ale za pól hodky na prsniku vytiahne až 10ml . Takze až do rana má pasterizovane ženské mlieko a keď nás pustia domov zacneme s nutrilonom dúfam že ho mala znesie ....... Skúsim pokračovať v odstrekovani či sa to rozbehne......

lenuss84
15. júl 2010

ahojte.ani ja vobec neviem co je to CS.mne to ani nikdy doktorka nikde nepisala ani nerobila ani nemerala...tak neviem.

tutifruti
15. júl 2010

Caute zienky... no u nás je na skapanie... tlak mi skáče hore dole.... tak neviem, neviem, či vydržím do toho štvrtku ako ma naplánovali / niežeby som sa sťažovala, že to bude skôr/.... MM sa šiel s deťmi kúpať do aquaparku... hneď by som šla s nimi....ale nejakú pliagu už chytiť naozaj nepotrebujem.... 😒
@lenkaaninka no ja by som asi ani neuverila, že mám dievča... ved budem v narkóze, tak ani nebudem vedieť čo sa mi narodilo.... no mne by asi museli robit test DNA 😀

Inac som písala Maxi a neodpísala, takže sa asi niečo deje.... 😉 , lebo včera sa ozvala hned

mirka285
15. júl 2010

@cigaretka5 ved svet sa zato nezruti,no nie?hlavne nech su deticky napapane a spokojne..

lenuss84
15. júl 2010

@janka_michal ahoj.ja tiez uvazujem trocha nad tym darovanim.keby to mohlo pomoct hoc aj niekomu cudziemu,tak nech to pomoze....mala by som dobry pocit.

ericica
15. júl 2010

ahojte aj vasi drobci su dnes taky nespokojny????moze to byt s toho tepla???mala zaspi len s dudlom inac sa furt budi.. 😒

cigaretka5
15. júl 2010

@mirka285 jasne že nezruti len má sere že nikoho nenapadlo prevazit ju skôr. Chudatko nemuselo sa trápiť. No nemyslím že sme horšie matky keď nekojime no nie? Trosku sa bojim ako to bude mala znášať , rozmyslam že kúpim ešte aj klasicky sunar . Vraj je minimálne rovnako dobrý a ešte aj lacnejší ........

tutifruti
15. júl 2010

Maxara sa ozvala: ahojte bambulky, mám slabé kontrakcie, v sebe tretiu vyvolávačku, ale moc sa neotváram, odisla mi akurát zátka, ale to je nic. Ak do zajtra nic, tak císar. Tak nám držte palce, je tu strašné teplol... zdravím

meruska
15. júl 2010

@tinka349 @luminkasp @kristip uz som doma z poradne...na porod nevyzeram ..pridavam sa teda do vasho spolku cakateliek...ak do utorka nic, mam sa prist ukazat 😉 och ti chlapci, lenivi su veru...

petrap001
15. júl 2010

@mirka285 no v mojom pripade som ani nemala na vyber lebo ma o 2 dni poslali domov,takze sme museli vela vela papat 🙂 ale bala som sa velmi aby mi nechudol..

merikac
15. júl 2010

@petrap001
@mirka285
@cigaretka5 , myslim, ze sa netreba vzdavat pokial mliecko je- iste sa rozbehne,,,aj mirka- ako som ju tu sledovala bojovala az do posledku ako sa len dalo,,,,,,,,,,

oacka
15. júl 2010

@mirka285 asi je to v každej nemocnici inak s tým chudnutím...moja chudla 4 dni,až na 5.deň pribrala 30g. a primárka ma chcela poslať domov už na 4.deň, keď malá ešte nič nepribrala... nechápem, že cigaretkinu malú nevážili, veď moja mala v karte taký graf hmotnosti,kde jej každý deň zapisovali, koľko váži. furt to išlo dole,až na posledný deň hore...

@cigaretka5 nad ničím sa netráp,ešte môže byť všetko inak, radšej prikrmuj,ako sa máte trápiť, ja mám dvoch synovcov na UM a sú to takí zdraví valibuci že až!
@ericica no my sme sa dnes teda riadne potrápili! ešte som ju tak nepočula revať! kojím zas každú hodinu, a pije z oboch prsníkov! z jedného jej nestačilo...či to nebude tá laktačná kríza? prevážila som ju nnajedenú a váži o 100g viac ako pred dvoma dňami.....

merikac
15. júl 2010

@oacka istotne ju vazili,,,ale ja som to pochopila tak,,ze si neodsledovali, kolko jej vytiahne,,cize ju neodvazili pred a po papani,,,az teraz niekedy...........

merikac
15. júl 2010

@zuzanapp-gratulujem k malemu viktorkovi,,je zlatucky

oacka
15. júl 2010

@merikac aha, no lebo čítam, že jeden deň chudne a druhý priberá... ani ja netuším,koľko moja malá vyytiahne.. skúsim si to aj ja odsledovať. a je to dôveryhodný údaj,či len také pribbližné?

merikac
15. júl 2010

vraj je to len take priblizne, kezde sa ti mala moze medzitym vykadit a pocikat, 😉 ,,,to info , co som ti poslala cez IP, si mi asi nezistila, ze ☹

bambola
15. júl 2010

Ahojte, 🙂

tak my uz sme tyzden von 🙂 Martinka sa narodila 8.7.2010 o 17.17h, mala 2900g a 50cm. Taky nas maly slizik 😵
Porod bol velmi rychly a da sa povedat, ze bezproblemovy 😎 trval cca 2 hodiny.

Asi si neprecitam vsetky prispevky tak ostatnym mamickam ktore pribudli gratulujem 🙂

merikac
15. júl 2010

@bambola jeeej, Martinka sa uz nevedela dockat, kedy uvidi maminu a tatinka,,,tak sa poponahlala,,,gratulujem k malemu vonavemu uzliku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre