Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
22. aug 2010

inac mam na prazdninach krsnatka 15+9+moj syn 15,,tak neviem kam s nimi dnes von,,nejaku aktivitu im vymysliet,,nech nesedia pri PC...a ked je mm doma,,niekde by sme vybehli,,ale kam??..tu v okoli nic take neni 😠

alllexa
22. aug 2010

@kafoditka - a mozem to aj bez odporucacia lekara?

kafoditka
22. aug 2010

@alllexa myslim, ze ano... nie je to na predpis,

bambola
22. aug 2010

my ideme dneska konecne na vylet ale musim este ocka dokopat nech uz sa konecne zdvihne z toho gauca 😠
chystame sa do kostolnej pozriet tigriky 😎 ja viem, ze mala z toho nic mat nebude ale ja uz sa konecne potrebujem vyvencit z dubravky 😀 a budu pekne fotky 😵

cigaretka5
22. aug 2010

@mirka285 No odfotim to na posudenie.....

maxara
22. aug 2010

Ahojte babulky, tak pozeram, ze by ste sa radi stahovali do domcekov 😵 mozem potvrdit, ze hoci nie je ten nas uplne podla mojich predstav, kedze sme s mm neboli hlavni investori, tak je to na nezaplatenie.. ziadny buchajuci sused nad ci pod nami, vytopena kupelka a pod.. ale o to viac roboty, ale clovek to rad urobi, ked vie, ze maka na svojom..
My sice mame poschodak, lebo hlavny investor stale tvrdil, ze male nenafuknes, ale aspon som si presadila projekt taky, ze staci tu u nas v obyvacke dostavat jednu priecku a mame na stare kolena spalnu dole. A vrch sa da zase tiez velmi jednoducho prestavat na byt, takze aj Ninka v pripade nudze moze byvat tu, kym si nenajde nejakeho prachaca 😀 . Takze s tymto som spoko. Kym mi kolena vladzu, mame spalnu hore a uzivame si velku obyvku.. Inak by som tiez volila radsej bungalov. A @mirka285 tiez by mal hnede okna 😉 ale urcite by bol v PK alebo jeho okoli, kedze toto je moja top lokalita

@alllexa To potvrdenie je preto, ze musis si vycerpat po materskej a pred rodicovskou celu dovolenku (ak si si uz nevycerpala pred materskou) a na urad musis doniest potvrdenie, ze mas riadnu dovolenku celu vycerpanu. Kvoli nej sa ti posuva vlastne nastup na rodicovsku

denisse
22. aug 2010

@maxara
to fakt sa na slovensku posuva nastup na rodicovsku az po vycerpani dovolenky???
tu nikoho nezaujima moja dovolenka ... hned po materskej nasleduje rodicovska a zaroven si docerpem dovcu ... takze dostanem peniaze ako zo socialky, tak z prace za obdobie dovolenky ....

maxara
22. aug 2010

@denisse no v podstate nemozes byt na dvoch dovolenkach zaroven. A pracovnu dovolenku si vycerpat musis, niektori davaju cerpat tak, ze urcite mnozstvo pred materskou a potom medzi materskou a rodicovskou zbytok.

denisse
22. aug 2010

tak tu naozaj budem na dvoch dovolenkach naraz ... 😉
ale zda sa, ze to nikomu nevadi ...

mojalili
22. aug 2010

@merikac Mala si pravdu, moja LILI je zavislak od palca a nie a nie sa to oducit... 😠 😠 😠

Kočky, my mame problemy s LILI, neviem, ci to je prva puberta v 4,5 roku, ale ked nieco chce, zacne revat, vsetko si chce vynutit revom. Dala som svokre celenku, nakolko som ostrihana a ona jej ju strhla z hlavy, ze to je jej, ona ju chce.....samozrejme ze som sa snazila jej vysvetlit, ze to je moja a ja som ju dala babke, no houbeles platne....

Strasne neposlucha, na 5x aj to je skoro....ak si s nou chcem prehovorit vazne, ze toto sa nema....tak sa mi smeje do oci.....bitka - to je iba na par minut, nepomaha.....Dnes obed - zjedla polievku, druhe nechce....proste u nas sa je na obed vsetko, lebo vyhadzovat nebudeme....tak tam hodinu sedela s revom...nakoniec to zjedla....ale to bolo placu a jedovania, zatne päste,dupoce ak nieco chce....ja by som ju plieskala, keby to pomohloo..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

luminkasp
22. aug 2010

@mojalili , lili a nemoze trochu ziarlit na danka a tak to prejavovat? alebo ked vidi, ze danko dostane, ked place, tak aj ona place?

tinka349
22. aug 2010

@merikac aka je rozkosnucka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ericica
22. aug 2010

@mojalili rebi ma len tri roky aj nieco ale toto iste robi aj ona.....vsetko si vyzaduje revom a hysacenim.....ani u nas nepomaha bitka ani zakazy,proste si presadi svoje,,,,minule som ju uz vyplieskala lebo tu v kuse revala pre hovadinu a just mi zobudila malu a svokor na mna naziapal preco ju bijem.....no nebola to az taka bitka len dostala po prdeli 😖 🙄 🙄 🙄
dnes sme boli vonku na kolotococh a mala nam prespala skoro cely cas....cca od tretej do siedmej,tak sa mohla rebi vykolotocovat 🙂 a dosli sme domov napapala sa okupkala a sama od seba zaspala na posteli takze mam klud 😀
a vcera sme si boli s mm zazurovat sme uspali decka a isli sme si na koktail aj s partiou kamaratov....domov sme dosli pol druhej nadranom s deckami bola svkora a ja telefon pri sebe keby daco 😝 a mala edinka jak keby tusila ze maminka sa chce vyspart spala az do pol siestej rana 😝 😝 😝 male zlatinko moje 😵

mirka285
22. aug 2010

@ericica tak super,si sa odreagovala trosku 🙂 my sme dnes boli najprv v Devine,potom na Magio plazi a potom sme sa spacirovali este v Sade Janka Krala...super den 🙂 Lindusa uz spi a dufam ze sa zobudi az rano,Tomas sa prave dovalil domov,tak mu idem spravit veceru 🙂

ericica
22. aug 2010

@mirka285 no bolo treba vsak edina je cez den dlho hore a potrebujem aj trochu vypnut,vies ako dobre to padlo byt medzi kamosmi a nebavit sa len o plienkach a kojeni.... 😀 😀 😀 temu deti som dala bokom.....aspon na tie tri hodky... 😀
a asi pojdeme aj dneska uvidime aku naladu bude mat mm..decka uz spia a aj ja dufam ze rebi potiahne aspom do tretej 😎

ericica
22. aug 2010

oprava nie rebi ale edy 😀 rebi ta taha az do rana 😝 😵

mirka285
22. aug 2010

@ericica aj Linda mi uz dve noci taha az do rana do pol siedmej,neje sa a taha dalej do pol desiatej...spachtoska po mne 🙂

tinka349
22. aug 2010

ja musim dnes poklopat - moja buchta spinka uz od 7mej 😝 posledne dni zaspavala o polnoci...a som zvedava ked sa o chvilu zobudi ze kedy potom zaspi....dakedy uz nevladzem ju uspavat a prebalovat a kojit a 24 hodin denne ju mat pod dohladom...je to krasne , ale . . . newem sa dockat kedy mi mamina dojde z rakuska a pomoze mi s malou....a teraz som k tomu vsetkemu chora ze dovi doppo a zajtra rano idem k lekarke 😔

tinka349
22. aug 2010

dnes som drobulke obliekla moje dupacky co som mala aj ja na zapise na urade pred 25 rokmi 😀 😀

mojalili
23. aug 2010

@tinka349 Malicka je krasna aj veru v 20 rocnych dupackach🙂 Jej kocky, vam tak krasne tahaju deticky do rana? Dako spi od 20 - 2 hod, potom o 4.30 papa a rano o 7 hodien je hore.... 🙂

@kafko - pripajam moje zostrihane vlasy🙂 len sa kocky nesmejte aka som nenamalovana, odskocila som si ostrihat sa zo stavby🙂

mirka285
23. aug 2010

@mojalili velmi ti to pristane 😉

mojalili
23. aug 2010

@mirka285 Miri, chcela som hlavne zmenu....i ked ja mam silne vlnite vlasy a teraz to musim bud zehlit,alebo som ako ovecka🙂 Tento uces ide aj s kuceravymi vlasmi, takze je to fajn a hlavne zmena . Keby som mohla dat dole i brucho ako vlasy. Tebe ako ide ta dieta? Nemas ju miri v elektronickej podobe v PC? Fakt neviem co robit s mojim velkym bruchom... ☹ ☹ ☹

mirka285
23. aug 2010

@mojalili veru niekedy treba zmenu a tento uces ti sekne 😉 mne sa vaha zastavila a stoji mi uz dva tyzdne ☹ ale brucho ti poviem ze nemam ziadne,normalne nechapem...nosila som od zaciatku stahovaci pas,nosila som ho 5 tyzdnov,teraz uz nenosim,mne to brucho splaslo 🙂 tak dufam ze ta vaha pojde este dole,ja to nemam v elektronickej forme,ale tu na konikovi je tema 90 dnova dieta ,tak napis tam babam,oni to maju,ti to poslu 😉

cigaretka5
23. aug 2010

@mojalili kocka je z teba,,, kto ta strihal?

kafoditka
23. aug 2010

Bre ranko 🙂

@mojalili kocka z teba! Mas pekne vlasky, ty mas vyhodu, ze su huste, silne.. co ja by som za take dala.. ja mam strasne jemne a musim ich kazdy druhy den fukat.. Zmena ti pristane 😉

Dnes ma moje male srdiecko prve meninky, prajem jemu aj vsetkym Filipkom len to najlepsie, vela zdravicka, aby pekne papali, spinkali a posluchali maminy 🙂

luminkasp
23. aug 2010

@mojalili mas super vlasy a vobec nevidno, ze si si odskocila zo stavby 😉

luminkasp
23. aug 2010

filipkom vsetko najlepsie k meninkam 😉

tinka349
23. aug 2010

@mojalili ja stale snivam o takom strihu len sa bojim si dat ostrihat moje dlhokanske vlasy....lebo keby mi taky uces nepristal - vlasy si uz nedolepim 😀 aj moja buchta tuto noc krasne spinkala - od 20tej do pol2hej rana, papala, a potom spinkala do 7mej a aj to som ju nasilu zobudila aby sa napapala lebo som sla k lekarke a ona musela ostat s dedom 😎 a dosla som domov a ona spinka 😵

tinka349
23. aug 2010

baby jake ja mam nervyyyy . . . bola som u lekarky lebo som nenormalne chora, kaslem ako tuberak stary a hrdlo ma boli a hlasivky uz nemam....viete co mi napisala na RECEPT??? paralen a mucosolvan sirup - aj jedno aj druhe je bez receptu, a na mucosolvane pise ze sa neodporuca kojacim matkam... 😠 a teraz newem ci to mam brat ci nie....ved ja som chora uz skoro 2 tyzdne a ona mi povie ze nic vazne to nie je, ze ked do tyzdna neprejde tak mi da 3dnove antibiotika 😠

lulu1983
23. aug 2010

ahoj maminky, prajem krasny den 🙂

@mojalili: ze aka fesanda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre