Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
18. sep 2010

@mirka285 sa smejem, lebo mna sa zas pytaju, ci je to dievca a maly je pritom v modrom obleceny... to robi asi ten cerveny kocik 🙂

kafoditka
18. sep 2010

@bambola pridavky na dieta

stanka33
18. sep 2010

@bambola nasa zuruje s nami neboj sa, nespi potiahne v klude aj do pol 12 tej, asi je po mame ta lubila ponocovat ked mohla.....
@kafoditka z toho si nic nerob Jurko byval cely v modrom a do roka mali z neho ludia dievcatko lebo mal modre oci a strasne dlhe mihalnice

mirka285
18. sep 2010

@kafoditka niekedy su ti ludia jak keby nevideli...mna sa to uz opytalo asi desat ludi 😒

noemarta
18. sep 2010

@mirka285 @bambola diik, lebo ja som si ho pomylila s tymto, co je o dost lacnejsie, ale zas tiez vyzera dobre, a su dost podobne, asi sa plati iba za znacku...
www.samo-kociky.sk/fusak-cocoon-2010-emitex-nov...
apropo, mne doslo vcera kocikovne vo vyske 870 Eur, tak neviem co tam este je...

mirka285
18. sep 2010

@noemarta ano to je napodobenina,ale kedze ten rozdiel v cene nie je az taky velky kupila by som ten Lodger.....

bambola
18. sep 2010

@kafoditka ahaaaaaaaaaa, blik ano to budu pridavky 😅

mirka285
18. sep 2010

@noemarta lebo ja som ten Lodger videla niekde aj lacnejsi,pozri este na nete,ale aj ten Emitex je pekny,vsak popozeraj aj farby ze ktory by ti najviac pasoval a podla toho vyber....oni budu kvalitou rovnake si myslim...

noemarta
18. sep 2010

@mirka285 ved akurat som si to porovnavala, fakt uz asi radsej ten lodger.
no ved este uvidim..... lebo v mothercar som videla taku krasnu kombinezu, ze zvazujem...

mirka285
18. sep 2010

@noemarta ale nemozes byt bez fusaku..ked das malu do sportiaku aj tak potrebuje fusak,ved ogrca kombinezu a nemas jej co obliect...mne to mala robi pravidelne,dam jej svetrik aby pekne ladila a jak naschval sa povracia a nemam jej dat aky druhy,tak ju musim prezliekat celu...

ericica
18. sep 2010

ahojte babulky dnes len fakt na skok....
tak krst mame uspesne za sebou malinka bola uuuzasna zajtra hodim fotky....no ale celkom hladko to neprebiehalo...s rebi sme boli poobede na pohotovosti...este dobre ze u mna bola maminka a postrazila edinku...
mala sa mi vo stvrtok zacala stazovat ze ju boli jazyk a v piatok som na nom zbadala veeela akoby vodovych pupakov....a na sobotu jej zacali hnisat chda male nevie ani prehltat ani papat poriadne....tak dostala atb a ja so jej dala na noc cipok proti bolesti ale stale place a vykrikuje zo sna ze uz nechcem aby ma bolel jazyk 😢 😢 😢 😢

neviem uz ako jej mam pomoct a dr mi povedala ze je to infekcne a ze nech ju nepustam k malej aby to nedostala......dufam ze atb rychlo zaberu 😖 😖 😖 😔

mirka285
18. sep 2010

baby ja teraz snirim po nete niaku stolicku na papanie..chcem niaku jednoduchu,nech ju raz dva utriem..chystam sa do Brendonu tam sa mi jedna pozdava celkom..

noemarta
18. sep 2010

@mirka285 to je tiez pravda, aj nasa grca o sto tristo..
Ja uz totiz jeden fusak doma mam, ale on je taky hruby, to sa mi zmesti jedine do sportiaku a aj kombinezu uz mam jednu, ale asi kupim aj fusak a este jednu kombinezu, pre istotu..

mirka285
18. sep 2010

@ericica jejda chuda male...a co su to afty alebo nieco nove?

noemarta
18. sep 2010

@mirka285 mi uz stolicku mame, zdedili sme skoro uplne novu, takze to uz neriesim. ale brendon ma super vyber, ja sa tam tiez chystam len tak posmirovat, ze co mi padne do oka, rozmyslam nad tou detskou dekou, alebo hojdacim kreslom.

mirka285
18. sep 2010

@noemarta jaj tak ked uz mas fusak do sportiaku tak to v pohode potom..ja som myslela ze nemas ziadny...no lebo do tych malych hlbokych kocikov sa aj tazko fusak napcha,ten moj tam ja nenapcham takze ja to budem riesit kombinezov kym pojdeme do sportiaku,ale mam dve...

noemarta
18. sep 2010

booze, uz ma nejak lame, idem uz asi spat.
zajtra mame zas navstevu, tak idem sa na to vyspat.... hi hi
pa dobruuuu vsetkym. 🙂

stanka33
18. sep 2010

@ericica chudiatko male, ja viem co to je, Jurko to mal 2TT pred porodom no otras,ATb jej to urychlia davaj jej b vitaminy a probiotika, vlazne jedlo pitie...neboj dostane sa z toho...

mirka285
18. sep 2010

@noemarta ty si ako ja ved aj ja tam chcem ist posmirovat ze co mi padne do oka ja by som tiez mozno kupila niaku fajn deku do hlbokeho,fusak sa mi neoplati lebo ratam ze v januari ideme do sportiaku....hojdacie kreslo mam pozicane,melej sa v tom paci celkom,ale som rada ze som to nemusela kupovat,lebo takto to pekne vratim potom,lebo tento nas byt je uz taky zapratany...dnes sme zase riesili ze uz musime kupit ten pozemok,Gabo ide v pondelok niake poobvolavat lebo sa tu citim ztiesnena,mam tu malo miesta...

ericica
18. sep 2010

@mirka285 hej afty a aj ja som mala minule ale len jedenna dasne a nenormalne to bolelo tak ako to moze boliet moju malu ked ich ma na jazyku asi 8 😲 😕 a aj teraz tak spi ze jej siny vytekaju z pusky nevie si ani usta poriadne zavriet 😢 😢 😢

mirka285
18. sep 2010

@ericica tak toto riesila nedavno kamoska,malu jej chceli hospitalizovat lebo nic nejedla nepila a nakoniec jej niekto poradil nieco v lekarni co znecitlivie usta a mala sa najedla aj napila...tak ak by bolo treba zavolam jej ze ako sa to vola....

ericica
18. sep 2010

@stanka33 no presne to nam poradila aj dr.....a ako rachlo vam zabrali atb???a co si davala malemu jest????lebo nasa polievku nechcela bo je asi stipala myslim sol....tak som jej spravila krupicovu kasu ale tu jest stale nemoze 😝 ozaj a ako rachlo vam to zmizlo?

ericica
18. sep 2010

@mirka285 no viem co myslis asi tantum verde ale nam to nepomaha len to trosku zmiernuje a ona to ma teraz vo faze ze sa jej tie vodove pupaciky akurat menia na hnisave a je to hrooozna bolest ☹

ericica
18. sep 2010

a aj nam povedala dr ze ked sa to do pondelka nezlepsi aj my dostaneme dake injekcie a ked nebude jest a pit pojde do nemocky na infuzku.....ale na to radse ani nemyslim 😖

mirka285
18. sep 2010

@ericica nie je to tantum,je to nieco uplne ine o com som ani ja v zivote nepocula a poradila jej to lekarka na Kramaroch....

ericica
18. sep 2010

@mirka285 tak mi zisti prosim ta co to je.....kupim hocico nech to stoji hocico len nech to malej zaberie,,,lebo ked ju daju do nemocky ja zosediviem.....edinu tu nemozem nechat a ona by sa tam bezo mna zblaznila ☹ 😖

mirka285
18. sep 2010

@ericica ja jej hned zajtra zavolam,ona bola tiez hotova,ze decko je dva dni nespalo,ona tiez,nejedlo a jak mu dala toto za dve hodinky si maly pytal jest,ze uplne im to pomohlo...a bola nasrata ze nikto jej to neporadil,ani na pohotovosti,nikde,az tato doktorka.....

ericica
18. sep 2010

@mirka285 si poklad.....hned zajtra potom pojdem do aquarka do lekarne......len aby to mali 😝

ericica
18. sep 2010

idem spat kym sa mi da......mirka potom mi napis do IP....DAKUJEM 😵

mirka285
18. sep 2010

@ericica jasne napisem,ona je z Piestan tak ked to mali tam,budu mat aj u vas neboj....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre