Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
7. okt 2010

ahojte baby aj ja som pozerala Kolara .aj mne je sympaticky 😉 co mate noveho.....???ja som akurat skoncila idem si vas trochu preluskat 😵
inak Rebeca mi dost pokasliava dufam ze na nu nelezie zase daka pliaga 😒
malinka je v pohode aj ona lubi na rukach hlavne ked je o mna opreta chrbatikom a moze sa kukat na svet 😀

tutifruti
7. okt 2010

@kafoditka sak ja viéééém 😉

oacka
7. okt 2010

@tutifruti také jeho trávenie času stojí za prd. s deťmi treba byť v každodennom živote,nie na dovolenkách a jachtách... sú to stratené dušičky, oni budú mať totál pokrivený obraz vzťahov... na deťoch sa nám všetko vráti.... až sa toho bojím!

mirka285
7. okt 2010

@tutifruti presne tak si to vystihla teraz...
@ericica nove nic take,ved precitaj a dozvies sa,preberali sme kadeco...

tutifruti
7. okt 2010

@oacka bodaj by sa mi vrátilo to čo sa im venujem... ale obávam sa, že to platiť nemusí... taký Kolar ich môže mat lepšie ako ja.... to proste vopred nevieš....

mirka285
7. okt 2010

@oacka no moj Gabo je s malou tiez len cez vikend..rano ked odchadza este spime a vecer ked pride tak mala uz zase spi....

alllexa
7. okt 2010

@mirka285 @tutifruti - jasne, ze existuju aj horsi muzi, ale normal je podla mna to, ked sa muz venuje svojim detom v ramci jednej rodiny. To im nenahradi nicim. Nemoze byt kazdy den so vsetkymi. A ako sa budu citit tie deti, ked budu vidiet, ze ich ocko ma x dalsich deti s inymi zenami?

tutifruti
7. okt 2010

@ericica novinku... no mám....som pocula, že dobré torty pečieš 😉

oacka
7. okt 2010

@mirka285 božinku, ja som skôr myslela,keď už budú deti aktívne tráviť čas, budú potrebovať poradiť, pomôcť s úlohami, porozprávať sa hneď o niečom a tak. učím osem rokov, ale čím bohatší rodič, ktorí prišiel k prachom kšeftovaním,tým nevychovanejšie decko. tuti, prosím ťa, čo za dieťa môže vychovať Krištúfková????????????

alllexa
7. okt 2010

@oacka - presne! Ved aj keby bol raz za tyzden s jednym dietatom, tak to ledva stihne... By mal 5 dni v tyzdni program, co pochybujem. A co take Vianoce a ine sviatky? To tie deti nikdy nezaziju v kruhu celej rodiny.

kafoditka
7. okt 2010

@tutifruti ano, akurat ze tvoje deti budu mat uplne ine moralne zasady a zivotne ciele ako tie kollarove.. ved co uz taka dievcina, ktora dostane od tatika auto, mozno byt a fajnove oblecenie moze mat ake zivotne ciele? Co taka babena chce dosiahnut? My pracujeme a mame snahu prist k nejakemu majetku, ktory si aj inak vazime ale ked ti niekto na zlatom podnose toto podstrci pod nos, tak o com to je..

mirka285
7. okt 2010

@oacka
@alllexa preboha ved to nie su jedine deti ktore vyrastu v neuplnej rodine...baby a sorry ale ja som vyrastala v uplnej a pre rady som si chodila za mamou...a inak sa venujem tym detom dost...

tutifruti
7. okt 2010

@alllexa ja si tiez myslím, že je to normálne.... a teda si neviem predstavit, že by som mala dieta s Kolárom 😀 ale podla mna deti riešia najmenej naše predsudky, ktoré mame vštepené našimi rodičmi /ja ich mám veru neurekom/... ale vidím na mojich babách... ako veci neriešia a beru tak ako im ich vysvetlím.... a snažím sa bez predsudkov.... moje baby vedia, že deti sa rodia aj mimo manželstva /aj ked verím, že ony sa raz vydajú/.... vedia, že láska je aj medzi mužmi a ženami.... /pretože mame gaya v rodine/....

oacka
7. okt 2010

inak, náš tatino je tiež málo s Kikou - asi tak hodinu pred kúpaním... a dnes je na služobke,aj zajtra... a to pracuje u Kikiných starých rodičov, človek by si myslel,že mu budú dávať nejakú úľavy,aby bol s malou častejšie..... keď treba makať,treba makať, nemôže byť s deckom.

ericica
7. okt 2010

@tutifruti heej a od koho??? 🙂
akurat som sa s nimi doteraz hrajkala 🙂

mirka285
7. okt 2010

podla mna je Kollar presne ten typ ktory bude od svojich dti aj nieco vyzadovat...sam vyrastal v chudobnych pomeroch takze si memyslim ze jeho deti dostanu vsetko zadarmo...

ericica
7. okt 2010

inac dnes ste perlili si vas citam a rehocem sa tu na vasich prispevkoch😀

kafoditka
7. okt 2010

@mirka285 no Miri bodaj by... 😉

oacka
7. okt 2010

@mirka285 to nie je len o neuúplnej rodine,, ale aj o tých morálnych hodnotách. ale po pravde si myslím, že decká potrebujú aktívne oboch rodičov a rozvody sú nebezpečné... alebo nezodpovedné vyberanie partnera je nebezpečné. ale často to nevyjde,aj ke´d sa snažíš... ☹
videla som to v škole, decká z klasických dedinských rodín boli o inom ako tie,čo sa s nimi slobodné matky doma rozprávali o svojich frajeroch. to decko zmení a ani o tom nevie. ale jasné,že generalizovať sa nedá, netýka sa to všetkých.

tutifruti
7. okt 2010

@kafoditka no neviem... ked vidím ako naša Alžbetka rieši oblečenie pred zrkadlom už teraz.... tak niekedy riešim, či nám ju v pôrodnici nevymenili... lebo teda ja mám dost chýb, ale rozhodne tak neriesim svoj vzhlad ako ona v piatich rokoch 😀
A tazko povedat, či Kolárove deti nebudú lepšie ako tie moje /aj ked tie moje sú úplne objektívne najlepšie, najkrajšie, najmúdrejšie...../ 😀

mirka285
7. okt 2010

@oacka podla statistiky je rozvedene kazde druhe manzelsvo...babulky moje,idem spat,bru...

kafoditka
7. okt 2010

baby dosiel mi manzelik z prace, paaaaaa

tutifruti
7. okt 2010

@ericica no komu si piekla na oslavu.... Maxi podala skvelú referenciu... keby si bola bližšie tak ta určite kontaktujem 🙂

ericica
7. okt 2010

@tutifruti nie piekla som na svadbu jednej znamej.....A chcela take vypiplane tak som sa nimi pohrala...vacsinou poschodove 😉

alllexa
7. okt 2010

@mirka285 @tutifruti - je to bezne, ze sa ludia rozvadzaju, ale nie je to pre tie deti to najlepsie (nehovorim o pripadoch, kde su deti tyrane a pod.). A to, ze ma jeden clovek 5 deti s roznymi zenami, je podla mna extrem a nie je to pre nikoho z nich dobre.

tutifruti
7. okt 2010

@alllexa no ale to nemozes dopredu vediet... mozno z nich vyrastú úzasní tolerantní ľudkovia, ktorí z mojich detí nebudú.....

tutifruti
7. okt 2010

@alllexa práve som pozerala vase fotky z krstu... aká si kočka 🙂

monline
7. okt 2010

ahojte, kým som si vás prečítala, tak ste poodchádzali spať a ja už vlastne zabúdam, na čo som chcela reagovať..klasika 🙂
Ku Kollárovi- nikto z nás nevie, čo z jeho detí vyrastie..či sa im venoval dostatočne a či to u nich má odozvu...ja si príliš nevšímam Kollára, ale k jeho háremu len toľko, že má menej detí a žien, koľko dokáže finančne zabezpečiť..a či je s nimi dosť? možno hej..je veľa otcov, ktorí sa vôbec k deťom nehlásia a myslím, že on ľúbi svoje deti a stará sa o ne...tie ženy dobre vedeli do čoho idú, možno tá prvá bola najviac sklamaná, tie ďalšie mohli byť rady, že sú zárezom na jeho pažbe..súčasť jeho háremu....ťažko posúdiť, ktoré z nich ho skutočne milovali a ktoré boli hlavne vypočítavé a šlo im o pohodlie a zabezpečenie...páči sa mi na ňom, že nie je zásadne proti deťom..že ich s nimi chcel mať..že sa nebránil počatiu, nevyužíval tie ženy len na sex..(hoci...žeby ich využil ako chodiace maternice? ktovie?) Ako vlastne žijú matky jeho detí? má niektorá vzťah s iným mužom? dalšie dieťa? vie niekto, či si to mám vygoogliť? nechce sa mi, tak počkám....

monline
7. okt 2010

@tutifruti moja dcéra ked bola malá, tak stála pri všetkých výkladoch so zlatom..ona nepozerala hračkárstva, ale zlatníctva, nechápala som z nej..úplný opak mňa, ja šperky absolútne nemusím

monline
7. okt 2010

a ešte čosi k tomu, akých ľudí z našich detí vychováme...dnes sa tu muži delili do dvoch skupín, pričom jedna bola horšia ako druhá, česť výnimkám, ktoré majú doma kafko a tuším bambola..zhruba polovica z nás má teraz synčeka, takže- do ktorej skupiny bude ten náš úžasný krásny najlepšie vychovaný synáčik patriť? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre