Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
21. okt 2010

@meruska akodlho ste boli? dalo sa to zvládnuť? mňa mm totálne nasral....

merikac
21. okt 2010

@mirka285 😀 mirka,,tak mna by si sokovala tym, keby si sa tak dala ostrihat,,mne sa to paci na petre tiez,,ale uprimne,,,fakt si to k tebe neviem ani len predstavit

merikac
21. okt 2010

@katarina7777 vitaj medzi blondynami 😀 ......ale tie fotky fakt naseru, hlavne ak si nemal este nic postahovane,,,ale hadam si z toho nieco stihla dat do pc

oacka
21. okt 2010

@merikac podľa mňa by mirke išla taká rovná ofina, by bola úplná femme fatale - ale farbu by som určite nemenila. 😉

merikac
21. okt 2010

@kikulina21 vitaj,,a kde si bola do teraz? 😉

kikulina21
21. okt 2010

chcela by som sa spýtať ja uz nekojim a moj mali mi vypije 180ml asi kazde 3-4 hod nie je to vela alebo málo??

kikulina21
21. okt 2010

@merikac to sa aj ja pytam sama seba!! 😉

mirka285
21. okt 2010

baby toto vam musim napisat...moj syn dnes dostal poznamku, ze sa nevhodne vyjadruje na adresu vyucujuceho...tak ja cela hotova sa ho pytam ,ze preboha co si povedal ucitelovi?a on-ze je uchylak 😕 ja miesto toho aby som mu vynadala som chytila totalny zachvat smiechu 🙂

merikac
21. okt 2010

@oacka ofina,,to ano,,ale neviem si predstavit u nej zozstrihane,, tak krasne vlasy na temene,,,,,,,,,ja to sudim podla seba,,by ma trafilo , kym by som cakala aby zas dorastli,,

merikac
21. okt 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 .....aj si sa dostala k tomu aby ti vysvetil, cim si zasluzil ucitel taky titul?

mirka285
21. okt 2010

@kikulina21 ahoj...podla mna je to akurat,ja mam dievcatko a vypije 150,ale je taka z tych stihlejsich 😀

katarina7777
21. okt 2010

@mirka285 sim karta sa susi tak zajtra uvidim ci "prezila", odteraz pozeram vacky 3 krat predtym nez dam veci oprat, ale drahy to vyriesil hned tak ze mu mozem na narodky kupit novy iphone 4 a ze on mi da svoj.... no aspon nemusim vymyslat co mu kupit, ale mohol si aj lacnejsie vybrat 😒
ja som dneska poobede sadila so segrou sirotky v zahrade, leo spinkal v kociku takze sme mohli v klude makat.... mala som tam uz pol metrovu zelinu.
@petrap001 tvoj maly je riadny svihak v tych rifliach 🙂

merikac
21. okt 2010

@kikulina21 a co tvoje Ja na to odpoveda? 😀

boddez
21. okt 2010

@kikulina21 moja sofinka je na UM...od narodenia a vipije kazde 3-4 hodinky okoolo 130ml...ale ma dni kedy papa menej ..oan si sama povie..kolko potrebuje... 🙂 🙂

ericica
21. okt 2010

ahoojte ako vidim stretko sa vam vydarilo,fotky su suprove a deticky mate nadherne 🙂
dokukam ordinaciu a dojdem si vas precitat 😉

mirka285
21. okt 2010

@merikac no potom mi to vysvetloval,proste ucitel chcel byt vtipny a mal dvojzmyselnu poznamku a Tomas ho hned nazval uchylakom...pubertalne decka hned si vsetko vysvetluju ako sa im to hodi....

katarina7777
21. okt 2010

@merikac dneska rano som stiahla do pocitaca asi 30 foto ale v mobile som ich mala okolo 300.... jedna z tych zachranenych...

merikac
21. okt 2010

@mirka285 denis nosil absurdne poznamky ked bol prvak...npr..desiatuje so spoluziakmi na wc a tam sa smeju na vtipoch ktore rozpravaju,,,,alebo dnes bolo -6 stupnov a denis nemal ciapku,,,(jansne, ze ju mal,len bol hnily si ju dat na usi, tak povedal,ze maminka mu zabudla dat ciapku)

kikulina21
21. okt 2010

no ja som ho kojila len mesiac ale uz váži 7200g a meria 65cm a zdá sa mi to dost!!

katarina7777
21. okt 2010

@mirka285 za taku poznamku sa na neho nemozes ani hnevat 😉

merikac
21. okt 2010

@katarina7777 cim to je, ze u mna skoro kazda fotka vycari usmev,,keby ma tak niekto sledoval, tak sa na mne bavi ako sa cerim pri pohlade na kazde male mimco

petrap001
21. okt 2010

@mirka285 😀 😀 tak co,sloboda prejavu nie??? moj maly brat vkuse nosi poznamky a jedna lepsia ako druha.no co,zabijes ho? 😀 😀
baby,no co,riesite ci by ste si dali vystrihat takeho ... na hlave? 😀 😀 😀 uz som raz takeho mala a sa mi to pacilo,tak preto mi nevadilo,ze mi ho spravil zas.ludia sice na mna tak nechapavo pozeraju,ze co to tam mam,ze ci to narokom,ale zvykla som si uz hehe

merikac
21. okt 2010

@kikulina21 tak to je dost,,ale zas je to chalan..moze si to dovolit,,, 😉

merikac
21. okt 2010

@petrap001 ved ale tebe to sekne,,ako sa hovori,,jak rit na serbel,,,,a dolezite je aj to, ze to vies nosit,,,,,,,,,su veci ktore sa mi pacia,,ale v zivote by som si ich neodvazila dat,,,,,,,,

katarina7777
21. okt 2010

@merikac lebo vsetky deticky su chutnucke 😀

kikulina21
21. okt 2010

@merikac sak prave ze je to dost !!

mirka285
21. okt 2010

@petrap001 ty si mlada ty si kludne taky uces mozes dovolit,a to len u nas cumia,predpokladam ze v Irsku sa nad tym nikto nepozastavuje...
@merikac si mi teraz pripomenula moju mamu-ona casto pouzivala slovicko hnily,hlavne v spojeni si hnila nieco urobit...to ako ja 😝

katarina7777
21. okt 2010

maly tu vkuse pisti a je chudacik pokakany.... horsa prebalovat 😒

merikac
21. okt 2010

@mirka285 ved to mam od svojej mamy 😀 ..ja som tiez hnila,,,, 😀

oacka
21. okt 2010

@katarina7777 jaký má zvodný pohľad, si trénuje balenie odmala! 😀 perfektný je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre