Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

michaela80
28. okt 2009

katy1979 ja som mala aj minuly tyzden pozitivny test a nic z toho... 🙂 🙂
Takze kym to fakt nebude potvrdene lekarom nic nie je iste...
Hlavna vec ze tt pri nicku uz mam.. 😉

michaela80
28. okt 2009

preklep nie minuly tyzden ale cyklus..

zajacik...
28. okt 2009

Michaela tak drzim palce 🙂

michaela80
28. okt 2009

takze nakoniec idem uz zajtra na krv a uvidime... mam zmiesane pocity z toho..rano este testnem ze ci je tmavsia....

katy1979
28. okt 2009

michaela takze minuly mesiac to bol asi vcasny potrat ci ako sa tomu hovori.
ja som aj pri prvom tehu aj teraz obetovala vzdy tri testy tak snad neklamu. mrcha uz týžden nikde. takze nemam comu inemu verit.
a neboj sa z krvi ti vyjde ukazkove hcg a budes oficialne tehula.

ja som zvedava ci uz doki v pondelok nieco uvidi alebo nie. ja budem dufat ze ano, lebo teraz som v 5tt. ak nie tak budem musiet este pockat

mimi
28. okt 2009

ahojte, neviem, ci sa pridam k vam, ale pondelok som si robila test a bola tam slaba ciarka, tak cakam, ci bude silnejsia koncom tyzdna. Mam pocit, ze ano, tak uvidime 🙂

michaela80
29. okt 2009

graf vyzera nadejne uvidime co povie krvicka... 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2664a0

zajacik...
29. okt 2009

Mimi drzim palce aby silnela 😉
Michaela no graf je ukazkovy 😉
Babulky ja som dnes testovala, ale velmi to nezosilnelo, tak uvidime ako bude dalej... 😨

katy1979
29. okt 2009

zajacik podla mna to zosilnelo. na tom prvom nevidiet nic ale ten druhy je troska viac vidiet.

lenuliatko
29. okt 2009

Ahojte 🙂
Michaela, držím palce na pekné HCG 🙂
Katy, dutinka by už mala byť vidieť, pre začiatok 😉
Mimi, kľudne testuj, od pondelka musela palička stmavnúť.
Zajačik, jasné, že je palica tmavšia a zajtra bude ešte viac 😉

michaela80
29. okt 2009

zajacik ani mne na teste viditelne // nestmavli preto som ako na ihlach ...stale cakam na telefon... na vysledok..

pancake
29. okt 2009

ja by som sa chcela spytat ze po kolkych dnoch po sexe si mozem spravit test. neviete? lebo mame naplanovane na jul, len neviem ci uz som alebo este nie. 😕

lucia.
autor
29. okt 2009

ahojte ste sa rozbehli.. len ja neviem ci pri takomto tempe budem pri malej stihat za vami 😅

a dnes som sa objednala k dr. ale "az" na 9novembra 🙄

katy1979
29. okt 2009

pancake najlepsie aź v termine mrchy. skor to vyznam nema

pancake
29. okt 2009

katy ale ja mam presne po mrche a ,,snazilkujeme o 106,,
presne takto som bola tehu aj pred dvoma rokmi. len si uz nepamatam po kolkych dnoch som si robila test. 😠

katy1979
29. okt 2009

pancake tak vydrz to terminu dalsej mrchy a testuj. lebo to zavisi od mnozstva hcg a vacsina bab ani na nejaký 26,27 den na teste nic nevidia.

katy1979
29. okt 2009

nechaj sa prekvapit a neponahlaj sa. trpezlivost ruze prinasa. ja som testla teraz na 28DC a boli tam krasne dve ciarky

mimi
29. okt 2009

ahojte, pancake na rapid clear teste je napisane, ze uz 5 dni po oplodneni sa dostavi vysledok. Je to ten test s cervenym obalom. Ja som si ho kupila, meska mi mrcha, ale ciarka je slabucka, tak neviem ako spolahlivy je ten test.

Zienky vy mate nejake tehu pocity? lebo ja ano, preto si myslim, ze som tehu, len ta ciarka nie je moc presvedciva. Dnes si asi spravim dalsi testik.
Drzte sa, nech nas to pribuda! 😉

lucia.
autor
29. okt 2009

pancake vydrz aspon tyzden dva 🙂... nechaj sa prekvapit prijemne🙂

mimi tehu pocity?--- u mna ziadne..

katy1979
29. okt 2009

hej oni pisu ze 5 dni po oplodneni ale zevraj to nie je mozne.

no ja mam des dost zly pocit. pobolieva ma podbrusko a uz sa objavil aj hlien ruzovej farby. tak dufam ze nezacnem spinit lebo potom zacnem aj panikarit

ericica
29. okt 2009

ahojte kocky tak dnes rano som si nasla dve// takze sa k vam nesmelo pridavam 🙂
mam jednu dcerku ktora sa narodila 7.7.07 a podla mojich vypoctav podla poslednej mrchy by som mala mat termin 8.7 2010 😉
uvidime co povie lekar...

ericica
29. okt 2009

no a tehu pocity presne ako u malej: toci sa mi hlava niekedy ma napina ale nie vzdy a som straaasne nesustredena a vsetko mi pada z ruky.
proste nemehlo 😀

mimi
29. okt 2009

ericica, pani to je super datum a gratulujem!

katy, aj ja si myslim, ze to nie je mozne po 5 dnoch, ja som si robila test po dvoch dnoch meskania mrchy a slaba ciarka. Pri prvom dietati som nemala ciarku ani po siedmich dnoch meskania, az po desiatich dnoch sa zjavili dve ciarocky. Preto rozmyslam, ci este nepockat, len som starsne netrpezliva 😅

ericica
29. okt 2009

mimi diky 🙂
ja som si test spravila den po meskani... 🙂 a boli tam dve viditelne ciarky ....
mimi trpezlivost ruze prinasa 😀

katy1979
29. okt 2009

ericica a preco si nechodila do juloviek 2007 ci sa ti nechcelo?

my mame sebiho 5.7. a teraz to vychadza na 2.7.

zajacik...
29. okt 2009

Ericica gratulujem k //🙂
Pancake no podla mna testovat radsej neskor ako skoro, lebo mozes byt aj tehu a test este neukaze // a potom zbytocne stres... 😒
Michaela tak ako dopadla krvicka?
A k tym tehu-pocitom, no ja som este tehu nikdy nebola, takze nemam s cim porovnavat, ale chodim casto cikat, sem-tam citim vajecniky aj brusko, ale len tak jemne... no a tie moje "duchy" na testoch... tak snad nam to tentoraz vyjde... 😔 Bola som si kupit mamatesty, tak zajtra testujem zase, ale uz teraz sa bojim 😅

ericica
29. okt 2009

katy vtedy som tuto stranku este nepoznala ,,,,bohuzial chodila som do juloviek na mamaaja.tuto stranku mi odporucila kamoska 😉
a ked som sem prisla uz boli baby v julovkach tak rozpisane ze uz nemalo zmysel sa tam vopchat,povedala som si vsak ze ked budem mat druhe bejby tak sem pridem urcite.
ani panboh vsak netusil ze to budu zase julovky a ten termin taky rovnaky 😀

lilynka
29. okt 2009

katyyyyy 😵 😵 no vidis moja dobre Ti mamina hovorila, ze ti v tej bunde nachladnu krize 😀 😀 takze holka davaj si pozor na seba a drzim palce, aby doki v pondelok uz len krasne pogratuloval k bubnujucemu srdiecku 😀 😉 😵

katy1979
29. okt 2009

ericica kludne si sa mohla pridat a stale mozes. vies kolko bab prislo do rozbehnutej temy.

ericica
29. okt 2009

zajacik podla mna si urcite tehu.....a hned sa ozvi ked si spravis ten mamatest.
inac ja ked som bola s malou tehu tak som mala tri dni mrchu a uz som bola tehu to sa tak vtedy nechapala,ale potom mi to maminy vysvetlila ze aj ona ked bola tehotna som segrou tak mala mrchu az tri mesiace 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre