Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
9. nov 2010

@lulu1983 bolo to pred 8 rokmi..to este bola povodna koala ...a bolo to fajn.dobre sa pre nich robilo. seneca tiez..a ani neviem kto boli majitelia.. 🙂

bambola
9. nov 2010

@tinaki1275 matka ma teraz cca 5,5kg, odhadom lebo sme neboli vazit. v maduce sme ju mali tiez naposledy asi pred dvoma-troma tyzdnami a si pamatam, ze sme ju tam chudatko pchali uz v overaly a bol veru problem to zapnut. tak ju mm trosku vysunul odtial vyssie a tak sme to zapli a potom ju vsunuli spat ako sa dalo. no a trosku trcala navrchu viac ako je zvykom. ale keby sme ju tam chceli dat bez vlozky tak by chuda musela mat nohy na snuru 😒 ale nasa ma manducu velmi rada, tak dufam ze toto sa za tie tri tyzdne nezmenilo ked uz nam zacala mrncat aj v autosedacke 😠

ericica
9. nov 2010

ahojte je tu niekto.....
som riadne nasrata aj zufala 😝 😝 😝 ☹
Starsia dcerka je uz skoro tri tyzdne chora najprv mala zapal mandli dostala ATB....o tyzden na to sa jej stratila hlas a hrozne kaslala dalsie ATB a vcera vecer ked som jej uz konecne chystala veci do skolky celu noc prevracala a teraz mi zaspala s vysokou horuckou ja uz neviem co mam robit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisse
9. nov 2010

@ericica
ahoj eri, tak to mi je luto, ze sa takto trapite ... a mala je v pohode? ci aj na nu to preskakuje? to je strasne, ked su deti take chore ... ja tiez len cakam, kedy nela zase zo skolky daco prinesie ...

bambola
9. nov 2010

@ericica fuha ☹ chudatko male. a robili jej aj nejake komplexnejsie vysetrenie ci iba hadzu atb hore dole?krv?moc?

mojalili
9. nov 2010

@ericica to jej dal detsky lekar tie dvoje ATB? ALebo krčiar??? Ake vysetrenia urobil lekar?????? Nema teda zapal pluc??? Nam sa takto prejavoval zapal pluc, vysetril to z krvi - zvysene leukocyty a potom RTG hrudnika......skus zbehnut k lekarovi a trvat na odobratie krvi a vysetrenie celkove....podla toho sa zisti, ci ma zvysene biele krvinky (zapal) z mandli to moze za taku dobu uz mat na prieduskach ci plucach....

My sme tiez spet od doktora, zajtra ideme na ušno nosno krcne. Danko ma asi zapal usiek, ale moj lekar to vzdy da odbornikom skontrolovat.....dobre ze som isla.....
Inak uz moc nepriberame, doktor mi povedal, ze kludne mozem zacat s prikrmami a cajikmi bylinkovymi, hlavne teraz, ked je taky soplavy, ...a viete, ze som rada s tymi cajikmi? Pretoze mam bradavku skoro rozkusanu od zubkov.... ☹

Kupila som BIO cajik ukludnujuci, sklada sa z byliniek a je od 4: mesiaca, tak snad bude chutit. LEn chcem vediet, aku vodu davate? Chcem prevarat domacu vodu, myslim, ze tym nic nepokazim...

bambola
9. nov 2010

dnes som sa tak smiala popod fuz 🙂 lebo som bola s malou von a samozrejme vlasy cele mastne tak som si fukla na hlavu siltovku 😅 a ked som platila v obchode tak predo mnou pani s babatkom a kocikom a na hlave siltovka 😀 😀 😀

ericica
9. nov 2010

@denisse
@bambola
@mojalili urcite ideme na podrobnejsie vysetrenie ked ju to neprejde ☹ ale je to fakt na nervy ci to nedostane aj mala lebo to by bolo urcite horsie

maxara
9. nov 2010

@merikac no co ti poviem.. konikovala som este preto, ze mi volala sestricka od dr, ze jej to je velmi luto, ale nestiha prist skor na tie nausnicky.. takze sa to odklada na neurcito.. mozno zajtra po ockovani, co neviem ci to mojej krasnej Ninocke urobim 😖 ☹ uvidime..
Tak som aspon vybehla s bambu von, pokecala som s kolporterkou o domoch na predaj, obehla som aj tie domy, co boli blizko pri nas.. pobrala som tc a nasi nech si zavolaju..

@tinaki1275 😀 ale tak vies, cerstvo jemne opalena inak biela koza, biele tielko - cecky vonku a sukna, k tomu obezita a blond vlasy, modre oci a ides.. 😀 😀 Akoze ked som sa stazovala na casnika, tak manazera zaujimalo jedine, ci si to ten hajzlik dovolil sa o mna osuchovat pred manzelom 😲 😀 a kedze ano, tak to povazovali za najvacsiu drzost na svete..inak by som si za to mohla samozrejme sama 😀 😀

@ericica 😲 to je strasne.. chod s nou k lekarovi a trvaj na poriadnom vysetreni ☹

@bambola ja som dnes bola naopak za umytohlavuuu 😀

maxara
9. nov 2010

ozaj, pisala mi Stanka33 udaje do tabulky, vraj ma toho vela, nestiha, maly jej robi nervy, ma obdobie vzdoru, inak je Lili pokojna a vsetky vas pozdravuje.. a vraj jej veeeelmi chybame 😉

alllexa
9. nov 2010

@merikac - a aku zeleninu pouzivas, obycajnu alebo nejaku bio? Lebo tu niekto spominal, ze vari z bio mrkvy.
A tie kocky, to zamrazujes uvarene masko?
Chudatko Emma, snad jej ta reagcia na ockovanie coskoro prejde:( My este cakame, kym sa mu na ramene zahoji ockovanie po TBC, lebo stale to ma take cervene.

@denisse - aj ja by som chcela s prikrmami pockat, aspon do toho januara, kedy bude mat maly polroka. I ked stale uvazujem, ze by som do zasoby spravila nejake jablkove vyzivy do poharov.

@kafoditka - jej, aky je chutnocky, a to je aka velkost?

@ericica - chudatko Rebecca, tak asi by mala mat nejaku dietu, mozno je to crevneho povodu, nejaka viroza. Keby este vracala, tak asi treba ist k doktorovi, a nech pije vela tekutin, aby nahodou nebola dehytratovana. A teplotu nema?

@mojalili - ja ked robim malemu caj, tak prevaram obycajnu vodu z vodovodu.

@bambola - no sranda🙂 Ja mam tiez chut stale nosit ciapku, lebo sa mi brutal mastia vlasy - vcera som si ich umyvala a uz dnes su hrozne:(

mojalili
9. nov 2010

@maxara tak tu umytohlavu ti uprimne zavidim 😀 ja nemam cas ani na to, teraz som obedovala 🙂 🙂
@alllexa - aj ja sa chystam, idem na to 🙂 dakujem za vyjadrenie

kafoditka
9. nov 2010

@alllexa to ma velkost 74/80 takze v pohode znosime celu zimu 😉
@ericica ☹ drzim palce, aby to nebolo nic vazne a mala sa rychlo uzdravila...

kafoditka
9. nov 2010

@bambola jasneee, to poznam, siltovka ma pravidelne zachranuje, ked sa mi nechce hlavu umyvat alebo nestiham 😉

alllexa
9. nov 2010

@maxara - Ty mas ale drsne zazitky!🙂 Ja som mala jeden taky ale celkom pozitivny ako z filmu Dirty dancing🙂 Ked som mala 20, boli sme s nasimi v Taliansku na dovolenke a vecer sa vzdy pri bazene hravalo, boli tam programy pre deti a diskoteky pre mladych. No a jeden Talian sa mi tam pacil, volal sa Luca, a v jeden vecer so mnou stale tancoval (bol vyborny tanecnik), ze sa to aj ostatnym lubilo a spravili okolo nas kruh. No a posledny vecer som mala uz strasnu depku, ze odchadzame prec a ze ani si uz nezatancujem, lebo uz bola skoro polnoc a stale robili nejake programy pre male deti. No a Luca tam nabehol ako Johny z Hriesneho tanca a dal didzejovi svoju nahravku, nejake latino. Potom presiel krizom cez prazdny parket az k nasmu stolu (sedela som ako ta Baby v kute🙂 a vyzval ma k tancu🙂 No a vsetci len cumeli, lebo sme mali na tom parkete solo🙂 Potom este dosiel ten didzej s mikrofonom a pytal sa odkial som, tak som spravila Slovensku mensiu reklamu🙂

maxara
9. nov 2010

@alllexa 😵 fiiiiha, no teeeeda.. tak toto by sa mne NIKDY nemohlo stat.. nic taketo uchvatneee.. ja mam stastie len na samych magorov 😢

maxara
9. nov 2010

@mojalili 😀 ale ja pre zmenu nemam navarene, napecene a upratane a ani dve deti nemam 😖 takze si lepsia 😉

strasska
9. nov 2010

@alllexa
@maxara
fiiiiiiiiha alexa, tak o takomto zazitku sniva kazda baba, ale ja mam stastie tiez skor na zazitky typu maxi 😖

maxara
9. nov 2010

@strasska 😀 vitaj v klube 😝

maxara
9. nov 2010

baby ja som prave dostala chut na cokoladu, nasla som nejaku kapucinovu a celu som ju zozrala ☹ a este k tomu tak rychlo, ze ani neviem, ze som ju uz zozrala 😠

ericica
9. nov 2010

@maxara urcite tam zajtra naklusem,este stale spi chudatko co uz vyse roka nespala poobede,asi ju ta unava zmorila
@alllexa alex ale mala zaspala s vysokou horuckou dala som jej panadol cipok som zvedava ci bude mat horucku aj navecer 😖
@kafoditka dakujem dufam ze to bude len ta crevna viroza ale tu krvicku a moc jej dam urcite vysetrit 😒

ericica
9. nov 2010

@alllexa jeeeeeeej to je ale romanticke ja by som sa hanbila jak pes.....a to ti potom nebolo smutno ked ste isli domov alebo ste neudrziavali kontakt???

strasska
9. nov 2010

@maxara aj ty vitaj v klube, ja som prave zozrala bez mihnutia oka kavenky latte a siestu orieskovu 😠 len rozdiel je ten, ze ty velmi nie si na sladke, ale ja zerem sladke kazdy den a kvanta...no a potom sa cudujem, ze vaha stoji 😢

ericica
9. nov 2010

@maxara idem aj ja nieco pohladat aj ja mam chut ale uz sa budem musiet krotit bo mi sunky vysia z rifli 😀 😀 😀 😀

alllexa
9. nov 2010

@ericica - aj ja som sa hanbila pred tolkymi ludmi🙂 A mas pravdu, potom mi bolo luto, ked sme odchadzali, lebo ani sme si nevymenili kontakt, len sa so mnou prisiel rozlucit k autobusu. To bolo iba take platonicke🙂

strasska
9. nov 2010

inak baby mne sa Julka uz 3x za sebou v noci pocikala...ona sa totiz vykope z plienky 😠 ked ju rano rozbalim, tak ma plienku stiahnutu na pol zadku...myslite, ze su jej 3 este velke, sak ona mala uz 6kg skoro pred mesiacom. Mam sa vratit k dvojkam, aj ked sa mi zdalo, ze tie jej otlacaju stehienka. Tak neviem, poradte 😨

tinaki1275
9. nov 2010

@alllexa @bambola tak ja mam presne ten isty problem,umyvam vlasy kazdy den...je to na nervy ..
@maxara inac kamoska co robila delegatku v egypte zazila dost problemov s otravnymi casnikmi ,ale oni su inac dost tvrdi potom ak sa fakt dokaze ze obtazovali zeny ...ona konkretne mala priatela egyptana chvilku a kedze tam je zakazane mat vztah pred tym ako sa vydas, niekto ich bonzol a raz jej na izbu nabehla policia zbalila ho a on skoncil tyzden v base... 😒a ju deportovali !!sila nie?neviem neviem ci ten casnik nezaplatil aj niecim inym ako len stratou zamestnania..

tinaki1275
9. nov 2010

@alllexa jaj aka romantika..este dobre ze si bola s rodicmi lebo inac ta vidim s katarinkou uz niekde vydatu v Taliansku ..😉) inac mala som dost klientiek co sa tu bezhlavo zamilovalia vzdy do nespravnych(povascine zenatych Grekov) ...bohuzial ani pri jednej to nedopadlo dobre..

alllexa
9. nov 2010

@maxara @strasska - ale potom clovek zije len v takych romantickych predstavach - prezije pekny tyzden a potom zvysok roka v depke🙂 Napriklad som robila v jednej studentskej organizacii a vzdy v lete sme organizovali pobyty zahranicnych studentov v BA, a to tiez bolo take, ze ked som sa do niekoho zalubila, tak za chvilu bol prec a potom mi bolo luto...

lulu1983
9. nov 2010

@tinaki1275 tak to si pracovala za starych dobrych casov, ja som pre Koalu a senecu pracovala doteraz, teraz to vlastni jeden majitel a uz to nie je to co niekedy. V podstate sme takmer kolegyne 😉

lulu1983
9. nov 2010

@strasska jejj to je mile, my sme uz mesiac na 4. Aj ja chcem take male babo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre