Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
12. nov 2010

@lutsine : velka gratulka
@mojalili: praveze nemam pocit, zeby nejako pomahal :(

merikac
12. nov 2010

@tinaki1275 😀 😀 jaka alibistka,,,sa bojis, ze by si namiesto mna zostala v nemilosti 😉

merikac
12. nov 2010

@lutsine gratulka,,,to je ale cislo 😀

merikac
12. nov 2010

@lulu1983 to drzis este stale taku prisnu dietu?

merikac
12. nov 2010

@monline mozno aj kupili o nieco neskor,,ale presne nepamtam 😀 ..juuj, no verim, ze ti hlavou budu chodit vselijake myslienky, kde je asi tak Nika, aj ked ako pises, nic ine ako verit ti nezostava 😉

merikac
12. nov 2010

Dobré ránko kočeny,,
u nás je hnusné upršané počasie,,,,a dnes máme stretávku po 20 rokoch zo ZŠ- neviem, či sa tešim, takáto vypasená tam ísť 😠 - tak hadam pochopia, že som "nedávno " rodila 😀

mirka285
12. nov 2010

zdravicno 🙂 tak u nas leje ako z krhly,neviem neviem ci bude dnes nieco z nasej planovanej prechadzky....idem varit,Tomas nesiel do skoly,isiel si pozriet nejaky gympel lebo maju tam den otvorenych dveri,pochybujem,ze ho to zaujima,skor to ma ako dobry dovod vyzut sa zo skoly 😖

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 cauko, ja tiez kukam, ze ci to prejde..... ved si okolo 11stej dame vediet joo.
mne sa nic nechceeee, pomooooc, este ze mam uz upratane, idem iba nieco rychle navarit, co dnes varite???
Inac, my mame za sebou hroznu noooc, co hodku hore, Nela plakala, nervacila a jaaaaa unavena dnes brutal. ☹ ☹
neviem co jej bolo.....

bambola
12. nov 2010

Dobre ranko,

PRECO ked musime niekam ist je takto HNUSNE ☹ ☹ 😠 😠 ako sa zase ja idem trepat s tym chudatom dietatom na kramare? uz som mala rozmyslenu manducu ale teraz ked LEJE este aj dazdnik hendlovat........jooooooooj, nasr. normalne rozmyslam nad taxikom 😒
a samozrejme mala sa o pol 6 rozhodla, ze 5hodin spanku stacilo tak bola hore asi hodinku a pol a potom sme zaase zalomili, nnoa teraz samozrejme spi, ja ju budem musiet zobudit, u lekarky bude mrzuta a zase jej NIC neukaze a hned z toho bude neurologicka diagnoza. ja si prisamvacku budem dieta kamerovat a nosit to na prezentacie k lekarom 😠

bambola
12. nov 2010

DIEVCATA dajte mi vediet ci ten subor s pesnickami funguje , ci som to dobre zbalila. dakujem

noemarta
12. nov 2010

@bambola a preco idete k neurologovi?? my sme tento pondelok, kvoli rychlo zrastajucej fontanelke, ale vsetko je o.k. 🙂

bambola
12. nov 2010

@noemarta iba na kontrolne vysetrenie , sme boli pred mesiacom lebo sa obvodnej nezdalo pasenie ale to je ok a na kontrolu ideme kvoli tomu, ze mala preferuje lavu stranu a na tu stranu aj viac potoci hlavku (az za plece). za mesiac sa to zlepsilo lebo sme vsetko robili na druhu stranu, cize uz toci na obe ale na tu pravu neda taky uhol ako na lavu a celkovo je ta strana taka slabsia lebo jej ta hlavka aj tak poklesne a pozera sa ako keby smerom dole. tak nas asi nejake cvicenie neminie.

noemarta
12. nov 2010

@bambola jaaj, tak drzim palce, Matka je urcite sikovne dievcatkoooo 🙂

sarai
12. nov 2010

@noemarta to je zle, ked rychlo zrasta fontanela?

sarai
12. nov 2010

ahojte baby, vcera som to uz sice pisala, ale spytam sa este raz. neolizuju si vase deti ruky? moja si ich olizuje cely den, niekedy len prsty a niekedy aj celu ruku vopcha do pusy. a kolkokrat ju aj natiahne, co si to tam tak strka. a pritom strasne slinta. zubkami to asi nebude, lebo to robi uz asi mesiac a pol.

noemarta
12. nov 2010

@sarai ahoj, to je uplne normalne, to tu asi kazde dieta robi, dokonca obidve ruky si vopcha do uuuust... 😉
v nasom pripade to nie je zle, lebo ma vsetko v poriadku, ale moze to sposobit syndrom malej hlavicky, ze by proste nerastla 😕 ale povedala ze je to indi-vindi, ale mala by sa zrastat priebezne do jedneho roka.

bambola
12. nov 2010

@sarai moja robi presne toto iste a tiez uz strasne dlho a kolkokrat aj nam s mm zdrapne prsty a sups ho do pusy 😀 tiez nepreferuje konkretny prstek ale ktory sa pritrafi, niekolko naraz alebo aj cele obe paste, slince pri tom ako buldog 😀

sarai
12. nov 2010

@bambola
@noemarta presne tak, aj prsty nam furt olizuje. je skoro ako taky zralok 🙂 ked ide nieco okolo jej ust, hned po tom chnapne.
a ako to potom riesite so slintanim? lebo ja jej davam na cely den podbradnik, lebo by som ju musela furt prezliekat. ale to mi je potom luto, lebo niektore vecicky su take pekne a potom ich kvoli podbradniku nevidno 😒

mojalili
12. nov 2010

@sarai to kludne mozu byt zubky, nam liezli vyse mesiaca. Mozno ani nezbadas a budu vonku 🙂

katty17
12. nov 2010

ahojte babulky. tak v ruzinove prsi ako z krhly :( sakris.
my sme mali paradnu ukazkovu noc. mala papala vecer o pol osmej a potom az rano o siedmej 🙂
@mirka285 - miri kolko teraz linda vypije mliecka ? este ste stale na 150 alebo uz davate viac?
@noemarta, miri- to stretko zatial nevyzera realne :(
@sarai - s tymi ruckami v pusine to je normalne. robia to vsetky deticky. sandra by si do pusy napchala celu pesticku a este aj cumlik naraz... potom ju z toho az napne 😉

katty17
12. nov 2010

@bambola - a preco nechces ist kocikom ? ved takou 32 to ide na kramare super.tento autobus je prisposebeny pre kociky a voziky. cize ti nemusi nik pomahat. ale ty tusim byvas v dubravke, vsak? som myslela ze v karlovke

bambola
12. nov 2010

@sarai mne dokonca minule ked som ju kojila popri prsniku vopcchala do pusy aj prst 😀 😀
no moja zacne toto robit vacsinou az poobede, lebo rano vstavame, hrame sa a von prechadzka...tak nema kedy 😀 a tiez jej bud dam podbradnik alebo necham tak, ved mame v byte teplo 😀

bambola
12. nov 2010

@katty17 aj odtialto chodi nizkopodlazny 22 tak rozmyslam nad tym, ale sa aj bojim ze ked pojdem spat tak bude plny a jednoducho sa nevopcham s kocikom a dokedy potom tam budem cakat na volny bus ?

noemarta
12. nov 2010

@katty17 hm.... asi z tohonic nebude 😠
@sarai aj ja to riesim podbradnikom, co uz.....

sarai
12. nov 2010

@bambola mne to pri kojeni uz urobila viackrat. ja som sa len kukla, co to tak mliaska a to ona prst v puse 😉
teraz je to inac trochu narocnejsie kojit, lebo sa furt obzera a vykruca. je to taka zvedavica zvedava.

mojalili
12. nov 2010

Pridala som zopar fotos do albumu... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb... kuk ak chcete, idem varit a piect, zajtra mame navstevu 😉

lulu1983
12. nov 2010

@merikac aj u nas skaredo prsi :(
ano, este mam prisnu dietu a chvilu este budem mat

kafoditka
12. nov 2010

Bre ranko 🙂 pocasie pekne na figu, doma mame peknu kosu, som musela teple teplaky vytiahnut. Jaaaj sak ked budem cely den doma s Filipom tak ma picne, on mi spi poriadne len vonku v kociku. Snad sa to poobede zlepsi.. Navarene mam, upratane tiez, dnes sa budem asi pekne nudit 😒
@mirka285 snivalo sa mi s tebou a Gabkom, boli sme niekde v meste na terase na kavu, vy dvaja ste boli uplne rovnako obleceni a ked si ma s nim zoznamila, tak hovoril len madarsky a vynadal mi, preco neovladam ten jazyk, ze on sa so mnou inak ani bavit nebude 😕 😀 No a ty si mala uplne kratke vlasy a vobec ti to nepasovalo...
@mojalili strasne zlati su obaja 😉

sarai
12. nov 2010

pouzivate niektora celovy teplomer?

ericica
12. nov 2010

ahojte tak my sme mali vcera kriticky den......mala bola ako mrtvolka stale by len spala uz bola asi vysilena ☹ ☹ ☹ tak sme isli k dr nasa je chora tak sme sli k zastupujucej,
t nas chcela dat hned do nemocky ale nemohla som s nou lebo este kojim malu,tak sme sa dohodli tak ze keby este zvracala tak hned do nemocky.len jej mam davat stale pit a nieco jest....a rano mame prist na odbery...
poobede bola este taka ubolena este ale na vecer sa prebudila 😝 aj papala hrianku a cajik..
pred chvilou sme boli na krvicku a na moc,trosku si poplakala ale kupila som jej slubenu barbienu(ktora stala 30 eur 😲 😲 😲 )skoro ma slahlo ale co nespravis pre dieta ked trpi,,,,a poobede budu uz vysledky na krvny obraz taaak som zvedava ale podla dr je aj chudokrvna tak urcite dostaneme nejake kvapky 🙂
ozvem sa a drzte sa nech vas choroby obchadzaju 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre