Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
12. nov 2010

@mirka285 dnes som ich videla ale uz boli daleko skusim im zavolat a ozvem sa 😉

merikac
12. nov 2010

@ lulu1983 - mas penvu volu,,,klobuk dole,,a co ta caka v nedelu, ked s na nu tak tesis?

merikac
12. nov 2010

@ericica drzte sa

maxara
12. nov 2010

@merikac niektore musim pomazat.. su sice krasne, ale su tam aj rozmazane a take uplne nepodarene, ze moja ruka a pod.. ona mi poslala tieto vsetky, lebo som bola nedockava.. ale teraz ich ona este doma upravuje, nasvietuje, orezava a pod..

@mojalili ano, trosku jej niektore popadali, ale skor tak, ze si ich vysuchala na bokoch, ako lezkava.. preto ma takeho husteho kohuta 😀

@mirka285 ☹ ja som to najprv necitala, lebo som nemala cas citat dozadu a potom ked som sa k tomu uz dostala, uz som mala iny program na tento den ☹ .. tak ja nabuduce.. ale aj tak prsi, tak mam pocit, ze to asi zabalite, ci?

@tinaki1275 😀

maxara
12. nov 2010

Ozaj, ved som vas zabudla pozdravit.. 😀 😀 😀
Dobre ranko vsetkym..
tak ja uz mam toho za sebou dnes aj s rannou kavou a rozoberanim.. 😀 Akurat mm "maluje" obraz svojej sestre do bytu na Vianoce.. tak som zvedava.. a ja zas robim tie kalendare, co chceme tie Ninkine fotocky do toho vlozit. Vcera som si porobila kalendar na rok 2011 a dnes tam musim vyznacit sviatky.. v sobotu fotime dalsie mesiace, tak sa tesiiim.. este som sem chcela zavesit tie zvysne fotocky, co sme este robili.. tak idem na to..

maxara
12. nov 2010

@monline 😀 😀 myslis, ze ja beham po baroch, ked ti mam na Niku dohliadnut? 😀 😀
Ale ked ju ucidim v noci na ulici a spoznam ju, tak ju za usi vytaham, dobre? 😀

lela1809
12. nov 2010

ahojte 😉
u nas tiez leje riadne...rannu prechadzku sme absolvovali asi cez ten najvacsi lejak 😠 dnes nas caka plavanie tak uvidime ci budeme unaveny ako minule... som ju musela budit a to potom nie je nic moc...

@sarai rucky papaju skoro vsetky deticky 😉 a Laura si tiez dava prsty do pusy aj ked ju kojim...tak teraz sa nielen zo zvedavosti otaca na vsetky strany ale este aj prsty v puse... a potom nakoj ju 😀 zvedavca maleho 😀

mirka285
12. nov 2010

baby tak ja uz mam navarene,robila som maso na sampinonoch a zemiakovu kasu..
@ericica v pohodke,ja pockm,ja budem radsej ked to vyzistis od nich ty,ved predsa ja som uplne cudzia....a to je mi luto ze je Reby takato chora,nech s jej co naskor polepsi 😔 no baby pocko teda na hovno,takze stretko odlozime,ale myslim ze este ma prist buduci tyzden teply front 😉 ja zbehnem poobede aspon na vacsi nakup s malou,mozno do Tesca,uvidim este,ale nemozem byt s nou cely den doma....

sarai
12. nov 2010

@lela1809 😉

lela1809
12. nov 2010

@mirka285 sikulka... ja akurat hladam nejaku inspiraciu na varenie....

mirka285
12. nov 2010

@kafoditka kratke vlasy?jaj len to nie 😕 😕

lela1809
12. nov 2010

@maxara Ninuska je riadna kocka na tych fotkach 😉

mirka285
12. nov 2010

@katty17 ano stale pijeme 150,viac nechce....

katty17
12. nov 2010

@sarai - my mame taky celovy, usny .... teplomer.
@mirka285 - sandra tiez pije 150 ml. ale vcera vecer o pol osmej mi dala 150 , ked to vypila zacala strasne plakat . tak som jej zarobila 60 ml. ktoru tiez stiahla na supu.ked to dopapala zaspala mi v naruci... potiahla celu noc a papala az rano o siedmej opat 150.
@maxara - peti velmi sam i pacia vase fotky. skvely napad s tymi styrmi rocnymi obdobiami... 🙂

katty17
12. nov 2010

@mirka285 - ozaj miri, este som sa chcela opytat na tie sanky. su vazne skvele? premyslame ze by sme malej kupili sanky pod stromcek len neviem ake. chceme ist na silvestra na chatu a potom aj na lyzovacky, tak ak uz bude mala sediet, nech ju trosku vonku prevetrame.

mirka285
12. nov 2010

@katty17 vcera bola asi nieco vo vzduchu lebo aj ja som malej dorabala 60 tku 😀 ale inak mi pije len tych 150 🙂 tie sanku su take uplne normalne,ziadny zazrak,bez toho fusaku si ich ani neviem predstavit,ale za 60 eur nemozem cakat nejake superske sanky lebo su na trhu aj ovela kvalitnejsie ale aj o dost drahsie,ale tieto mi uplne stacia kedze zijeme na Slovensku a tu je sneh kratko...

katty17
12. nov 2010

@mirka285 - chystate sa niekam na silvestra? chata? lyzovacka? ja sa uz neviem dockat lyzovania. len este urcite nenatiahnem lyziarske oblecko 😀

noemarta
12. nov 2010

no tak ani varit nemusim, mm teraz dosiel s mekacom 😉
Aj my chceme malej kupit sanky pod stromcek, tiez neviem este ake...
My budeme silvestrovat vedla u susedov, celkom dobra partia ludi sa tam zideme, takto travime uz treti silvester, takze sa tesim a my chodime na lyzovacku po vianociach a pred silvestrom sa vraciame a chodime na spalenu. A vyzera to tak, ze aj tento rok pojdeme, teda duuufam, lebo minuly rok som sa len na nich pozerala, ale teraz chcem uz aj lyzovat a malu bude varovat teta,ta nelyzuje.

mirka285
12. nov 2010

@katty17 na Silvestra sa nechystame nikam ale po Novom roku si spravime par dni na cerstvom vzduchu,ja lyziarske oblecko sice obleciem,ale to len preto ze gate som mala o cislo vacsie 😀 ale lyzovat nebudem asi,slovenske strediska mi moc nevonaju,skor posankujeme malu a vyblaznime sa na cerstvom vzduchu...a ak bude prajna zima s kopou snehu nedbaa by som chodit na hory aj kazdy vikend 🙂 ja milujem sneh

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 veru veru,aj ja milujem zimu, ale taku pravu na horach 😉
A kam chodite lyzovat, my sme boli raz na kaprune a to bola kraaasa jak z rozpravky 🙂

katty17
12. nov 2010

@noemarta , @mirka285 - aj my chodime na kaprun kazdy rok. minuly rok som sice vynechala, tento uvidime. 🙂 je tam paraaaaaaaaaadne. marcelka, ja akurat kukam stranky so sankami. jedny ma uz zaujali. teda dvoje 🙂

mirka285
12. nov 2010

@noemarta my mame viac stredisk z lyzovanych,moja najoblubenejsie je Saalbach-Hinterglemm-Leogang,to je nadherne stredisko so 180 km zjazdovkami,mozes cely den lyzovat a nemusis ist dvakrat tou istou zjazdovkou 🙂 proste parada....Gabo ma rad Obertauern,lebo tam je vzdy kopec snehu,a minimalne o desat stupnov chladnejsie ako v inych strediskach....a ked sa ti pacil Kaprun,tak to sa ti bude pacit aj inde,lebo mi Kaprun nemame radi 🙂

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 preco nemate radi kaprun??
my sme chodili aj do seelamsee, ci ako sa to pise, tam bolo tiez supis. 😉
Kati, ja tiez akurat smirujem sanky a nejake hracky pre malu.

mirka285
12. nov 2010

@katty17 no ved tie prve su tie co mam aj ja,ale aj s fusakom,a tie druhe su dost drahe neto ze su pre dieta len do 3 rokov ☹ tie prve su aspon do 5 rokov,skusala som tam posadit synoca 😀
@noemarta
@katty17 ak budete chciet mozem vam potom odporucit nejake strediska a na Kaprun v momente zabudnete 😉

mirka285
12. nov 2010

@noemarta no asi preto,ze to vieme porovnat aj s inymi strediskami,ale zhrniem nase postrehy asi takto-je tam dost cechov a slovakov,skoro stale tam fuka alebo snezi,na samy vrchol vedu len kotvy,ziadna sedacka,a skoro vzdy su tam cakacie rady,aj ked nie nadlho ale su ☹ v inych strediskach idem priamo z penzionu v lyziarkach,co na Kaprune neni mozne a dalsie velke minus-vzdy treba pouzit auto ked chcem ist na svah 😠

mojalili
12. nov 2010

@katty17 tie prve su uzasne, vazne 😉 😉 😉

mirka285
12. nov 2010

@mojalili ja ich mam doma,v skutcnosti su obycajne,len ich pekne nafotili....

mojalili
12. nov 2010

@mirka285 Miri, ja mam doma este po mne, vazia cca 15 kg asi, lebo ked som LILI tahala v 5. mesiaci , tak som si skoro uhnala nemocnicu 😒 tak rzmyslam nad niecim lahsim 🙂

maxara
12. nov 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre