Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

emanuel22
4. jan 2011

Tak mrkvičku máme za sebou, zjedol cca 60 ml, myslím, že na prvýkrát celkom fajn.
@bambola ja prebaľujem často, cca každú hodinu, my používame obyčajné látkové plienky, a stále je pocikaný, na noc dávam jednorázovku a tá je ráno riadne ťažká, tak si myslím, že zatiaľ má dosť tekutín, len som nevedela ako je to, keď začne papať príkrmy.

alllexa
4. jan 2011

@strasska - inak, s tym nocnym kojenim to uz aj mna zacina dobre stvat - tiez som v noci vstavala 6 krat, a navyse mi Misko nechcel zaspat - hodinu sme sa s nim natahovali, strasne vykrikoval, takze asi mu budem vecer davat UM, ako poradila @maxara. Inak, aj @denisse ma ten isty problem. Vcera bola u nas na navsteve mm teta, ktora je detska lekarka, a povedala, ze taketo velke dieta by sa uz nemalo tak casto v noci budit, ze by bolo dobre na vecer prikrmovat, lebo ze ak vstava od hladu, tak to potom znamena, ze MM nestaci.

strasska
4. jan 2011

@maxara pravdepodobne to svalstvo na druhej strane este nebolo dostatocne posilnene a teda uz to vyzeralo, ze sa Julka nestaca, tak sme zacali posilnovat obe strany rovnako a teda sa to vratilo.
Cize sa vraciame k staremu vzorcu cvicenia, na silnejsej strane 1 seria cvikov, na slabsej strane dve serie cvikov

strasska
4. jan 2011

@alllexa lenze nasa Julka pribera super, takze ja si nemyslim, ze je to od hladu...mne Misko presne tak vymyslal ako tebe a doteraz je z neho zly spac ☹ a nepomohlo nam ani prikrmovanie, ani nic.
Celu noc prespal az okolo roka 😉

emanuel22
4. jan 2011

@strasska ale veď ešte pocvičíte a bude fajn... snáď. držíme palce...
Tú drevenú stoličku by som chcela aj ja, my sme na nej vyrástli, bola super.

strasska
4. jan 2011

@alllexa ale Julka sa napije a hned spi, cize ja neriesim, len sa musim niekomu postazovat...ale ak vy k tomu mate aj nocne zurky, tak by som to s tym UM skusila

strasska
4. jan 2011

@emanuel22 ja viem, ze este pocvicime, ved ja cvicim...len uz mi je jej luto, my totiz cvicime od narodenia ☹

aalexis007
4. jan 2011

@alllexa ja som začala dávať UM na večer a aj tak je každé 2 hodiny hore. Tak som s tým aj prestala a iba ho kojím 🙂

sarai
4. jan 2011

@alllexa
@strasska inac s tym spanim, zevraj tie teorie, ze okolo pol roka by malo dieta prespat celu noc, vraj plati pre babatka na UM. kojene presne az okolo roku vraj spavaju lepsie.
ja by som to tiez chcela nejako zmenit, ale zatial som nevymyslela nic take. teraz zo 4 dni som dala na vecer trosku takej redsej kasicky a prespala mi mala tak od 8-11, 12, no potom sa mrvila skoro do rana. mozno je ta kasicka na nu tazka. chcela by som skusit UM, no ona nevie pit z flasky, tak neviem, ako jej to mam davat. po lyzickach to bude trvat dobre dlho.

strasska
4. jan 2011

@aalexis007 😀 😀 😀 😀 Zlaty chlapec...ja uz nikde ani nevravim, ze tak casto vstavam, lebo hned nabehnu mudre rady typu, kasicka, slabe mlieko a halusiek 🙂

strasska
4. jan 2011

@sarai daj potom vediet ci zabralo 😉

maxara
4. jan 2011

@alllexa to UM len vyskusaj, ak sa budi od hladu, tak ked mu das UM tak sa prestane, ale ak sa neprestane budit, tak mu to UM vobec nemusis davat a aspon budes vediet, ze to od hladu nie je.. ale mne dr vravela, ked som s UM zacinala, ze treba zacat postupne, aby si crievka zvykli, ze najprv zarobit 30ml, potom 60 a tak.. postupne zatazovat

@strasska ☹ no snad sa vam to podari vyposilovat.. a to mala uz z bruska, ano?

aalexis007
4. jan 2011

@strasska mne to ani tak veľmi nevadí že tak často kojím. Však čo, mám len jeho a keď mu dám papkať tak on hneď spinká. Lebo on sa napapká tak za 3-5 minút. Síce ja mám taký blbý spánok, že kým zaspím tak som znovu o chvíľku hore - lebo zase papkáme. 😀 😀 😀 A keď si cez deň lahnem k nemu keď spí, tak ja nezaspím. ☹ 😕 A neriešim že slabé mlieko, kašíčka alebo také - proste mu dám MM a je.

sarai
4. jan 2011

@strasska dobre, dam. a tie rady o kasickach... to poznam. ale podla mna aj tak na kazde dieta zabera nieco ine. tak to vobec nie je take jednostranne.

maxara
4. jan 2011

@aalexis007 @strasska presne tak som to myslela s tym UM, ze nech otestuje Alllexa tak ako Aalexis a ked sa to nepolepsi, tak asi nie je problem v hlade.. a tie rady milujem.. najradsej mam, ked sa mi niekde na navsteve moju roztrzitu Ninku podari trosku ukludnit, ma dudku v puse a pride mm sesternica a prve co spravi, chyti jej cumel a zacne jej ho tahat z huby, ze uz je velka.. 😠 jej nacisto drbe..

strasska
4. jan 2011

@maxara tak.tak uz z bruska to ma a to som mala riadne bandero...tak nechapem, ze tam mala malo miesta

@aalexis007 ja do UM nechcem ist vobec, ani pri Miskovi som nesla a nelutujem. ale on tiez zuroval po nociach ako ALLLEXIN

@sarai som zvedav ci zaberie

musim ist
pa

aalexis007
4. jan 2011

@maxara áno, vyskúšala som a nefungovalo to s UM. Tak načo mu ho budem dávať. Snáď sa to časom zlepší.
😉 😉 😉

maxara
4. jan 2011

@aalexis007 no ved presne.. 😉

aalexis007
4. jan 2011

😀 😀 😀 😀 môj malý si tu začal vyprávať že BA-BA-BA-BA-BA-BA-BA 😀 😀 😀

monline
4. jan 2011

baby viete niektorá španielsky?

kafoditka
4. jan 2011

@monline luminka vie 😉 napis jej ip ked potrebujes alebo potom pomoze google prekladac

monline
4. jan 2011

@kafoditka hej, luminka bude vedieť, napíšem jej, dík

ericica
4. jan 2011

ahojte baby sme doma od dr.....malinku mi potrapila chuda malinke plakala odusu 😝 😨 ale uz je to za nami...
@kafoditka Domi kupila som ten viburcol a dala som jej ho sice zaspala s placom ale teraz kludne spinka....
chvalabohu ockovani uz len v lete v juni takze teraz na chvilu klud 🙂 no na obed som jej na radu dr dala maskovo-zeleninovy prikrm do ktoreho som si odstriekala trosku svojho mlieka ale ani takto nechcela ktovie ci preto lebo bola ubolena a nevyspata alebo ci jej nechutilo....skusim jej dat ked sa zobudi........
jaaaaaj a aby som nezabudla nasa polrocna vaha je 7750G 🙂 maxinke som poslala ip 🙂

aalexis007
4. jan 2011

Trnavčanky a kočeny z blízkeho okolia - čo tak urobiť nejaké stretko ???? 🙂 🙂 🙂

booklover
4. jan 2011

@maxara wau, to si ako moze dovolit?! po zadku by si zasluzila, nech ma kolko chce rokov! pokial ona netravi s dietatom 24 hodin denne, tak co o nom vie?! to ma vie rozculit, taketo daco!

maxara
4. jan 2011

@aalexis007 a kto je este z Trnavy? vierkaha a ? ja som okolie 🙂

kafoditka
4. jan 2011

@ericica Erika, kludne jej ho daj aj na noc keby plakala... a dnes asi nepapala preto, ze bola ubolena z ockovania, skus jej dat zajtra..

maxara
4. jan 2011

@booklover ver tomu, ze som jej riadne vyhubovala.. som jej vstupila do svedomia, ze ved je Ninka este malinka, tak preco jej to berie.. zacne mi mrncat..tak akoze ahaaa a za 10 minut znova 😠 a podobne robi aj mm oco.. 😔 akoze keby mala dva roky, tak dobre..

aalexis007
4. jan 2011

@maxara neviem kto je z TT - len tak ma to napadlo že by sa mohlo niečo zorganizovať aj tu. Ale asi je to blbosť, lebo nás asi nieje veľa 🙂

aalexis007
4. jan 2011

@maxara link č.3 sú super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre