Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. feb 2011

@kafoditka ja mam kamosky co si to dali a kazdej jednej sa to vratilo...

lutsine
1. feb 2011

@oacka vo stvrtok nebudem moct....chodim s malym na cvicenie na fitloptach

maxara
1. feb 2011

Dobre ranko babule,
co to pozeram, vy ste sa tu u nas nakazili chorobou, co sa prejavuje plnym nosom, bolavym hrdlom a silnymi kramami 😀 😀 skvele.. ja mam asi uz protilatky proti tejto "pezinskej chorobe" 😀 😝
Mne este stale nedosli.. a vcera ma premkol normalne strach.. ze co ked ten jeden krat, co sme mali sex, bol taky trefny, ze sa to "podarilo" a ja som potom bola v narkoze.. uplne mi zasibalo.. ☹ ale snad nie.. 😔
Tak hadam mam nejako rozhaseny cyklus.. ale podla mna sa schyluje na kramy, lebo strasne zadrziavam vodu, normalne stale priberam a okrem nedelneho obzerstva som vcera mala dietnu stravu, ani kusok sladkeho, nic nezdrave.. serem "do kazdej plienky" a pritom som tazsia a tazsia ☹ to je v prdeli

oacka
1. feb 2011

@maxara jasa tak cítim 9 dní, brucho nafučané,kríže aj pušura bolia a krámy nikde.....nohy opuchnuté .... naprd...ale isto je to len rozhádzaný cyklus..

monline
1. feb 2011

@oacka jasnačka.. môj rozhádzaný cyklus sa volá Daniel 🙂
@maxara

monline
1. feb 2011

@mirka285 tak sa vyfoť Tomášovým mobilom..ten má určite oveľa lepší 🙂
ja tiež soplím, a to som v Pk ani nebola...asi sa sopeľ prenáša koníkom 🙂

@luludi ešteže zistili čo mu je a dajú ho do poriadku..ufff, keby to trvalo dlhšie, ktovie ako by mu to uškodilo ☹

monline
1. feb 2011

@maxara ty máš objektívne príčiny nekrámovania, narkóza, operácia, (sex ?).....nestresuj 🙂

mirka285
1. feb 2011

@monline Tomas ma prasknuty displej a mobil zlepeny lepiacou paskou...nechcem byt trapna,ale ja sa fakt nemam cim odfotit...

kafoditka
1. feb 2011

@mirka285 aaaale kamoska ti pride vecer 😉 😉

alllexa
1. feb 2011

No, dievcata, to je blbe, ze mate take problemy:( Ja som bola po sviatkoch dva tyzdne chora, tiez nic moc. Ale menzes nastatsie stale nemam kvoli kojeniu.

Inak sa jedujem s malym, lebo mi nechce spat - vcera vecer reval do 23:15... Kazdy vecer mam s nim cirkusy, hupem ho, hladkam, kojim, nic nepomaha, on si ten vecer jednoducho musi odrevat a potom je spokojny🙂 Navyse mm je na tyzden na sluzobke, takze si to "uzivam"...

@mirka285 @kafoditka - ale ja som citala, ze existuje taky typ liposukcie, ze sa tie tukove bunky neobnovia, tak neviem, mozno vzniknu nejake ine🙂

maxara
1. feb 2011

@oacka @monline no nie ze by som predtym mala nejaky super pravidleny cyklus, ale teraz sa to uz dvakrat trafilo do fajn datumu.. tak som aj teraz cakala, navyse vsetko tomu nasvedcuje..
Mne zas bolo vcera nejako tazko, ale vyspala som sa z toho 😉 .. naistalujte si nejaky dobry antivirak 😉 😀 ja mam a sopel zatial nemam 😀

@mirka285 pride ti kamoska na navstevu, tak hadam ma ona normalny mobil 😉

mirka285
1. feb 2011

@kafoditka domi urcite nebudem chciet od kamosky ktoru som skoro rok nevidela aby ma fotila mobilom...sorry ale bolo by mi to blbe...takze damy,asi umriete od zvedavosti,ale nebojte ja vam potom zreferujem ci to mam dobre ...ja to aj tak na velku zmenu nevidim..

mirka285
1. feb 2011

@alllexa tie odate sa neobnovia,ale tie co ostali sa tri krat zvacsia,takze nakoniec to aj tak nema efekt...

luludi
1. feb 2011

@mirka285 tento tyzden ides k Simonovi?

tfuj tfuj... nech je rychlo po pezinskej epidemii... dufam, ze sa vam vsetkym rychlo ulavi..

ja zatial menzes nemam... chvalabohu...nechyba mi 🙂

ericica
1. feb 2011

AHOJTE davno som tu nebola mam toho fakt vela uz som so silami v koncoch malinka je stasne nervozna ale obe su chvalabohu zdrave klop klop.....no ja mam koooppu roboty ludia sa asi zblaznili
pozerala fotky @maxara to vase stretko bolo uzasne fakt vam ho uprimne zavidim ako pozeram citili ste sa dobre a bolo vas tam vela....snad sa podari niekedy v buducnosti prist aj mne 😒 teraz zaspala malinka idem si rychlo porobit kym sa da len som vas prisla pozdravit...inac dnes mame 7 mesiacov a este ani jeden zub 😖 😝

monline
1. feb 2011

@tinaki1275 Všetko najlepšie k narodeninám 🙂

oacka
1. feb 2011

@alllexa švagriná mi hovorila,že starší syn bol taký, zaspával tak,že sa ureval do spánku...

mirka285
1. feb 2011

@luludi Luci idem dnes o stvrtej,tak dufam,ze si mi dobre poradila 😉

oacka
1. feb 2011

no ja mám mať teraz 3x mrchu, 2x to prišlo takmer v rovnaký deň a teraz mešká,ale ja som vždy mala nepravidelný cyklus,takže asi žiadna novinka...

luludi
1. feb 2011

@mirka285 urcite ano... ked nie... zastav sa cestou domov v dubravke, to uz budeme doma a osobne ma mozes pokusat 😉 srandicky bokom... simon je sikovnik, vlasy vie prestrihat ako nik 😀

mirka285
1. feb 2011

@luludi no poviem mu,ze mam dobre referencie na neho tak dufam,ze si nepokazi renome 🙂

monline
1. feb 2011

@maxara krásna je 🙂

kafoditka
1. feb 2011

@maxara krasne vlasate zubadlo 🙂

monline
1. feb 2011

@luludi
@mirka285 ked už sa mirka staví v dúbravke, rovno ju môžeš vyfotiť, nie? 🙂))
mirka kedy ideš na to vkladanie?

mirka285
1. feb 2011

@monline o pol jednej tam mat byt...potom vam zreferujem,a v Dubravke sa urcite nestavim,indu mi bude strazit kamoska,takze budem rada,ked budem co najskor doma,ale chcem aj farbit takze u kadernika budem minimalne dve hodky...

monline
1. feb 2011

@mirka285 a ako sa ti zlepšuje zlatá žila?

mirka285
1. feb 2011

@monline Mon ja ju momentalne nemam,ale musim si to natierat mastou stale,co mi dal lekar a tabletky som uz dobrala..

monline
1. feb 2011

@mirka285 ja už mám v kuse vonku, ale nebolestivé..to sa asi len operačne odstraňuje, alebo nejakým gumičkovaním, aby tá časť odumrela..ale zvnútra krvácam, čiže ani tam to nie je v poriadku a to aj bolí

mirka285
1. feb 2011

@monline mala by si ist k lekarovi,neni to sranda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre