Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
20. feb 2010

😀 😀 😀 alebo mam este jeden stresteny napad... pridte si vymasirovat hradzu k nam do vane... 😀 😀 😀

kafoditka
20. feb 2010

hej a moj manzel ma oznaci za uchylacku to tuzi po stvorke... alebo..? 😀 😀

kafoditka
20. feb 2010

nejak sme tu zvrhli temu moja... baby sa pobavia, ked nas budu citat

maxara
20. feb 2010

😀 😀 ved my vas nechame samych 😀 😀 😀

mojalili
20. feb 2010

Kočky, no ako predohru k milovaniu to pouzit mozete, ale ci vam to pomoze pri porode.....mne osobne to nepomohlo 😉 😀

kafoditka
20. feb 2010

nechci vediet, co vsetko ma teraz napada.... ta je ale do inej temy 😀 😀
este mes nejake vychytavky ohladom porodu, ktore by som mala vediet?? 😉

maxara
20. feb 2010

mojalili a mala si vela stychov???

maxara
20. feb 2010

zatial ma nenapada ziadna... ale urcite prihodim, ked ma napadne... iba snad tolko, ze vraj na Kramaroch privazuju nohy 😕

maxara
20. feb 2010

ty pojdes na antolsku?

kafoditka
20. feb 2010

asi ano, mam to 5min. autom...
tiez sa bojim toho dotrhania 😲

moj maly ma cely den tak spokojne kopka.. uzasne

maxara
20. feb 2010

a si zober, ze to babtienko krasne sa na chvilu zmeni na trhaciu bestiu, na ktoru hned ako ju zbadas sa prestanes za to hnevat a hned jej to odpustis... 😅

kafoditka
20. feb 2010

moja kolegyna v stredu porodila dceru v ruzinove... 31rokov, prvorodicka, neskutocne chrda- bola ako zachodovy pavuk- tenucke nozky aj ruky, uzka panva len obrovske brucho.. a porodila za par hodim a ze mala strasne lahky porod.. ze az sam doktor sa cudoval...
proste mrchy maju stastie 😉

maxara
20. feb 2010

je to mrcha??? tak potom aj tie moje cuuuzy z roboty lahko porodili... suky 🙂

kafoditka
20. feb 2010

teraz som nechcela urazit nikoho!!!! to patrilo cisto len jej 😉

kafoditka
20. feb 2010

no Boh vie ako porodili.. mozno to bola pre nich hruuuza a platili za to, ze ohovarali maxinku 😉

maxara
20. feb 2010

no ved jasne... to bola len moja dedukcia... 😉 co nove na FB? ja som sa nachvilu prihlasila a uz mi pisal kolega, ze ta funa zase chcela na nas cosi zvalit...

maxara
20. feb 2010

rodili 100 rokov pred ohovaranim maxinky 🙂 ak nie viac

kafoditka
20. feb 2010

vies co, mne naskocila nova tvar FB a je to cista katastrofa., len co si na nieco zvyknem, uz to hned zmenia.. neviem, na co je to dobre... inak som zvedava, ci by sa diali taketo veci, keby si bola v praci, ci by si aj vtedy ta fesanda dovolila.. 😠

kafoditka
20. feb 2010

jaj, ja som zabudla ze to nie su ziadne mladice 😉

petrap001
20. feb 2010

jaaaaj zeny sranda citat tote vase debaty.zaujiimave 😀 😀 😀

kafoditka
20. feb 2010

petrap.. tak sa pridaj 😉

katarina7777
20. feb 2010

prave som dopapala dobrucke mango a maly zacal kopat jak divy...

maxara
20. feb 2010

no asi nie... lebo ked to urobila naposledy, bolo to presne 12.1. som mala neprijemny telefonat s jednou uctovnickov, ktora trepala, ze preco mam taky bordel v papieroch, ze dane nie su sranda a podobne somariny a ked som konecne prisla na to, ze preco vsetky tieto reci, tak vysvitlo, ze mi nedala, resp. dala nespravne udaje a tak som akoze urobila chybu, ktoru ona hned zavolala, hoci by o nej nemohla normalne vediet... tak som tej zenskej do telefonu vysypala, ze to bolo zrejme takto, lebo inak si to vysvetlit neviem... zaroven sme sa pohadali a ja som jej zlozila... noaa? ved so tehu, nebudem sa rozculovat... triasla som sa ako svina... a potom som jej poslala mejl (tej z telefonu) ze odmietam byt za vsetko zodpovedna a ze ziadan od nej normalnu komunikaciu na urovni... samozrejme trosku obsirnejsi a ona ho hned preposlala tej mojej skatuly...co ma nasralo este viac a tak som celu tu koverzaciu aj s dalsim mejlom pre tu uctovnicku poslala v skrytej kopii riaditelovi... bolo tam, ze po odchode tej prvej senilky som myslela, ze uz sme si na seba akosi zvykli aj s tou druhou a tak nechapem, preco medzi nami umelo vyvolava konflikty este dalsia osoba... a po tomto ostala ta moja senilka trosku zarazena, ze uz ma asi nic nezastavi... lebo ta uctovnicka je inak velmi za dobre s nasim riaditelom 😖 ... nuz mna teraz vyhodit nemozu 😅

kafoditka
20. feb 2010

dobre dobre maxi, podla mna si to vyriesila dost odvazne, ale ucelovo, no vidiet, ze mas gule devce 😀 😀

maxara
20. feb 2010

ale to len odkedy som tehu som taka agresivne riesiaca... 😖

kafoditka
20. feb 2010

no a.. nech vidia, ze si vies obhajit svoje a nenechas si skakat po hlave..

ericica
20. feb 2010

noo kocky vy ste sa cinili kym som tu nebola....navsteva odisla o 9 rychlo som poumyvala riad a vsetko spratala a este musim malu strcit do postele 😝
janat ty si riadna kocka 😵

maxara
20. feb 2010

erica aj ty svoju svadobnu

oacka
20. feb 2010

ženy, ja nechcem vidieť,aké fotky tu budete vkladať po tejto kafo-maxi debate! 😲 😲 😲 😲 ináč akože asi začnem žiarliť! to čo za súkromné rande si tu dohovárate?????? 😀 😀 😀 😀
maxi, tvoje kolegyne by som nechcela ani za miliónový plat.

ericica
20. feb 2010

inac dobru temu ste nahodili s tou hradzou ale maxi ma pravdu ked si ju masirujete tak sa az tak nedotrhate....hovorim s vlastnej skusenosti,,,sice ja som mala epizotomiu cize nastrih hradze bo inak by som sa dotrhala.... a mala som len tri vnutorne a tri vonkajsie stehy...ale aj tak som si tyzden poriadne nesadla 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre