Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
16. feb 2011

@maxara No, tak snáď sa teda uvidíme, nejako sa zariadim. 😉 😉 😉 😉

ericica
16. feb 2011

ahojte cely den mi blbol pc uplne mi zamrzol az teraz s nim nieco mm porobil.... 🙂
idem sa pochvalit odvcera hovori mala ma-ma,niekedy ma-ma-ma ale je uzasnaaaaaa,zuby este nemame a lozime skor dozadu ako dopredu...a maso odmieta uplne a dnes nehcela ani jablko skoro cely den je na prsniku uz som z nej zufala niekedy 😝

maxara
16. feb 2011

@alica26 no my sme sa tam stretli iba raz a to 4 a isli sme do podzamskej viechy jest 😀 lebo sme boli hladneeee a bol tam aj zachod a celkom slusny 🙂 a odtial je len na skok do parku. A este je tam aj super parkovisko.. takze ak by bolo pekne, mohli by sme ist do toho parku a a tak

maxara
16. feb 2011

@jaruska8 no dufam, ze si to zariadis

maxara
16. feb 2011

@ericica Eri a ty neprides do NR? 😕 by si mohla.. a este to mama hovori Edinka vedome? Teda ze teba oslovuje mama?

merikac
16. feb 2011

ahojte, baby,,nejako vas uz 4. den zanedbavam a priznam sa stracam prehlad, co a koho ste stihli prebrat, rozobrat🙂))))))))

merikac
16. feb 2011

@ericica .-))))))) musi byt uzasna,,,my sme sice starsie,,ale kazdy pokrok je vzdy pre nas mamy- dojimavy,,mama od nasej Emmy je uz ozaj slovo 😵 ,,povie to s uplne inym tonom, ako ked len hlaskuje ma ma ma, ci ba ba ba a dokonca hodiny( v nasej reci pre emmu- bim-bam) vola hlaskou "BI" a psa asenu, vola "A!- ,,,trvalo nam sice 2 dni kym sme to odpozorvali 🙂

merikac
16. feb 2011

@maxara stretko v NR? znie to zaujimavo,,,datum je este daleky,,,,,,,,

maxara
16. feb 2011

@merikac teda musim ta strasne zdrbat 😠 Emma hovori mama a ja to nemam nahlasene do tabulky.. ja to kaslem

ericica
16. feb 2011

@maxara asi pridem to bude vikend po svadbe a to by som teoreticky aj mohla.....
maxi ja neviem ci to hovori vedome ale podla mna nie ona tak povie sice vzzdy ked ma uvidi ale ja si myslim ze to nehovori vedome.....tak to este do tabulky nedavaj este chvilku pockame 🙂

maxara
16. feb 2011

@ericica uz som to tam dala 😉 4.4. mame s mm vyrocie zoznamenia 😵

merikac
16. feb 2011

@maxara Petiiiiiiiiiiii, ale uznaj,,,,ved som rada, ze som vam napisala,,,,,neboj, mala som to na pamati, ze ked vecer zalahnem do postele, ti napisem,,,,,,,,, ved to je uuuplne horruuuca novinka 😔

maxara
16. feb 2011

@merikac jak to, ved pises, ze uz to znie ako riadne slovo.. tak asi netrenuje od rana 😒 nie? 😔

merikac
16. feb 2011

@maxara a pisem aj, ze nam tvralo 2 dni kym sme to odpozorovali, ze je to tak 😀

luludi
16. feb 2011

ahoj babulky,

@bambola @monline: mm isiel akurat do devinskej po tu ikeacku stolicku - nasli sme v bazari, neposkodenu za 9 ur aj s pultikom - mali niekde na chate ako 2 stolicku. Tesim sa 😵 😵 😵

karinnka
16. feb 2011

Ahojte 🙂 Dnes sme boli na poradni a na 7 mesiacov mame 6850gr a 69cm,mam doma modelku 😉 Zubok ziaden🙂 😵

Ma este niekdo menej ako my?

katarina7777
16. feb 2011

@maxara teoreticky pridem, ako sa poznam tak na 100 % a nasi sa budu len tesit.

Leo dneska vrieskal cely den, normalne sa divim ze si neodpalil hlasivky .... teraz pije mliecko a tiez som mu dala viburcol.... aj poobede sa mi zobudil so strasnym placom, az sa zajakaval, neviem z coho to moze byt, ci zubky alebo moze mat zle sny?

katarina7777
16. feb 2011

@karinnka myslim ze bambolina mala ma este menej.

maxara
16. feb 2011

@katarina7777 oki tesim sa 😉

Dobruuu

kafoditka
16. feb 2011

@karinnka my mame zarucene najmenej a to mame zajtra 8 mesiacov 😉

mirka285
16. feb 2011

ahojte krasulky...tak my sme dnes boli v Ikei pokupit tie chranice na nabytok a na zastrcky lebo Linda je uz vsade..stihla som v Avione aj pre malu zopar veci pokupit...aj kavicku si dat...@bambola Mati a take saty mali v Nexte,ze tie co si sem hodila boli len slaby odvar toho co som dnes videla,normalne som hikala 😀 idem cvicit,cafte zatial

mirka285
16. feb 2011

@kafoditka co mate najmenej kilo????to asi nie

kafoditka
16. feb 2011

@mirka285 jeeeezis ja som to precitala, ze - kto ma menej zubkov ako my? este nemame ziaden... slepa.. 😕 🙂 ja som kupila chranice v ikey tie ruky, co sa davaju na hrany nabytku a vobec nedrzia 😠 len som o to zavadila nohou a hned to odpadlo..

alica26
16. feb 2011

@kafoditka aj my sme zatial bez zúbkov

mirka285
16. feb 2011

@kafoditka aj my sme kupili tie ruky,mi ani nehovor,ved ine tam nemali 😕

kafoditka
16. feb 2011

@mirka285 no mozno ich peto zle pripevnil ale ti hovorim, jedna odpadla ked som o nu zavadila, druha zatial drzi... ja mam tie tmave a tiez tie srandy do zasuviek - len nestratit tu cervenu ktorou ich tam davas 😀

kafoditka
16. feb 2011

Inak ja som sa chystala do Dracika kupit malemu hracky, lopticky a pod. a teraz si hovorim, ze naco, ked najvdacnejsie "hracky" su pre neho kabel od pc, mobil, zastrcka a najnovsie hrnce s poklickami 😀

alica26
16. feb 2011

@mirka285
@kafoditka Ja som kúpila tie srandy na rohy v Lidli, ale zatial som ich neskúšala... Dominik ešte nechodí 🙂

ywett
16. feb 2011

@katarina7777
ahoj, tak uz mam ponuky na Sardiniu, vyzera to realne, tak diky za tip, aj vas hotel mam naceneny 😀

maminky,
ahojte, trosku som vas zanedbala, lebo akurat som dva dni v praci, zajtra ideme kuk plavanie, tak sa vytesujem.
pekny vecer

kafoditka
16. feb 2011

@alica26 tak to si zatial uzivaj, fesak ked zacne stvornozkovat, budes musiet mat oci aj na chrbte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre