Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. mar 2011

@monline ale netrapos a daj si este pohar 🙂 ja som si uz jeden dala a dam si este jeden a mozno vychlastam celu flasu 😀

maxara
6. mar 2011

@monline teeeda ty si ale nezodpovedna.. volam sa Ivetka a myslim si, ze viac by si chlastat nemala ty ozranka, chces z Danielka spravit alkoholika? Dalsi pohar odloz, dakujem za danielka 😀 😀 Takto nejak? 😉 ci ako sa volala ta tehla?

@tinaki1275 akozeeee, fuuuj.. proste nikdy by som to nemohla mat doma..

mirka285
6. mar 2011

@cigaretka5 superste si to zariadili,my sme boli minulu nedelu,malu varovala mama a ja som si strasne oddychla,asi som flustrovana,ze tuto nedelu sme nesli 😔

monline
6. mar 2011

a nejaké fotky...takto sa mi malý točí v spánku, zaspal na pravej strane postele....ten zelený overal- to som pred 18 rokmi šila synovcovi, mal k nemu aj rukavice, kapucňu a čižmičky..sranda, našli sme to po toľkých rokoch..samozrejme, nosiť to nebude 😀, chodí ako macko zatiaľ...na jar máme len rifľovú bundu, v ktorom obchode ste videli nejakú peknú jarnú bundičku? takú, že zvnútra je ako mikina a zvonka niečo, čo neprefúka, najlepšie šedej či béžovej farby...

cigaretka5
6. mar 2011

@mirka285 no ani som nevedela ako mi tie lyze chybali .kazdenu doporucujem

cigaretka5
6. mar 2011

@monline nahodou ten overal je vymakany- taky retro

mirka285
6. mar 2011

@monline ty jake dizajnerske kusky si vytiahla 😀 take bundicky mali v C&A,aj ja som tam Linduse kupila,peknu tyrkysovu...

tinaki1275
6. mar 2011

@monline 😀

monline
6. mar 2011

@maxara hej hej, tak to nejak bolo 🙂 tá slovač kade chodí, tade sa ožiera 😀

@mirka285 aj by som si, ale vedľa u našich bolo to víno, doma nebudeme otvárať fľašu, lebo by ju nemal kto vypiť...muž zavaril polievku, tak si ju horúcu dávam a má rovnaké účinky, nalieva sa mi červeň do líc 🙂)

@cigaretka5 super zmenežované...teraz ste fakt mali počasie asi najkrajšie z tejto zimy, tak vám to vyšlo...

inak- dnes bola riadna zima, tu na našej ulici strašne fučí, lebo pred nami je pole a je to severná strana, tak pocitovo sa mi zdalo, že mrzne, pritom bolo 6 stupňov...vonku sme vydržali 20min, potom mi skrehli ruky..akurát, čo sme vydráždili všetkých psov na okolí ..teda Marečkov dunčo
@tinaki1275 ťa obdivujem, že si z Kréty nezdrhla 😀

monline
6. mar 2011

@cigaretka5
@mirka285 bola iná doba, v obchodoch takmer nič, toto som šila z materiálu, ktorý bol doma, ale inak som šila niektoré veci fakt veľmi pekné a módne, babrala som sa s nášivkami, dokonca som mala Niku párkrát v časopise Deti a móda, trošku som s nimi spolupracovala...🙂

monline
6. mar 2011

idem uspať drobčeka, pekný večer prajem

mirka285
6. mar 2011

@monline ja som dnes ani von nesla,vsak nebola nalada na nic...ale zajtra to nepravim,pojdem sa vyvetrat a kupim Tomaskovi cokoladu k meninam...Linda uz zaspala,presuvam sa pred telku,tak cafte zatial a pekny vecer

tinaki1275
6. mar 2011

@monline nebojis sa ze ti spadne z postielky ked sa tak otaca. ?ja preto malu nenechavam v nasej posteli ...lenn v jej ..
a aby som nezabudla hanbi sa ty alkoholicka 😀 ..teraz som si spomenula ako som si 6 tyzdnov po porode dala 2 silne margarity s kamoskou ..boli to moje prve drinky od kedy som ostala tehotna (teda zo 2x som si dla poharik vina,a logla z pivka 😔 )a potom som dosla domov pripita a hovorim mm ze mlieko co odsajem vylejeme ,smial sa...ked som rano vstala mala ho uz mala v sebe..dal jej ho ..ale pravda je ze bolo "rozriedene" normalnym 🙂..a absolutne nijako som to n anej nezaregistrovala .. a teraz je ten moment ked by sa mala ozvat nejaka mudra mamicka a upozornit ma ze to to dieta urcite nejako ovplyvnilo aj ked som to ja nevidela a ze aka som nezodpovedna aj ja.. 😉

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 😀 no fuuuuj, dalsia.. preto tak velmi chces Danka za zata, aby mal pre tvoju malu alkacku pochopenie 😀 😀 😀 milujem take sedlane, co sa ozvu aby moralizovali.. neviem ci si spominas tu situaciu, na ktoru Mon narazala, ale nejaka pridrbka a jej spolukonverzantka sa sem prisli odbavit na Mon, ked napisala, ze s otcom vypili flasku vinka, niekedy okolo Vianoc tusim.. akozeeee male spolocenske fo-pa (viem ze sa to pise inak 😉 )

maxara
6. mar 2011

Mimochodom dobre noc.. idem s ninusou a asi teda mrknem jednym okom traposku hnojsejku, chvilku

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara pamatam som bola pritomna..to bolo presne 24.12... 😀 dobru prajem ..ja idem zehlit.. 😒

monline
6. mar 2011

baby, tak som pozerala šéfku
najskôr len preto, že na joj bola dlhšia reklama a malý mi na reklame zaspáva, ale dosť ma to zaujalo
páči sa mi, že mojsejka vystupuje tak, že s ňou vlastne súhlasím...ženy sú viditeľne slabšie hráčky, samá vyafektovaná blondína, či švajčiarska zlatokopka, ktorej ročné dieťa je výborne zaopatrené, profesorka pamätá socík a je to na nej poznať..tá kadernica mi pripomína Brooke Shields, nepostrehla som, čo je zač tá blondína s rovnou ofinou, čo tak komicky gestikulovala, ked vytýkala Mariane, že nešla do kasína, desné vystupovanie má, aj taký divný prízvuk..ukrajinský?...a mariana, že sadne do svojho bavoráka a 200kou odíde, pritom nevedela naštartovať auto, šliapala súčasne brzdu aj plyn....Ingrid aká roztrasená brada, to je topmanažérka? no a najlepší bol Ty vole 😀 😀 ....ten čo prišiel posledný, ten Zoli celkom sympoš, ale vidno, že sa všade chcel kryť, furt sa obhajoval, že čo kde povedal a vymyslel..marián je ťuťko, ten podľa mňa vypadne medzi prvými..tí zarastení, čo sa tvária ako manažéri, mu nič neodpustia..no..fakt som zvedavá aké to bude, podľa upútavky dosť pestré a prekvapivé...
inak- myslela som si, že to budú fajn chytrí a schopní ľudia, podľa upútavky boli pekní až moc, a mojsejka im bude brýzgať, ale toto je fakt "výkvet", populačná vzorka 16tich, ktorí presne zapasujú do najsledovanejších relácií jojky

monline
6. mar 2011

@mirka285 všetko najlepšie Tomáškovi k meninám...a dobrú čokinu mu vyber 🙂
@tinaki1275 bojím sa..preto mám pritiahnutú postieľku k jednej strane postele a malého dávam spať na tú stranu..a ak je tam sám, tak už robím barikádu z paplónov, muž ráno hádže paplón a vankúš na zem, keby náhodou...ak by bol v postieľke, tak sa zobudí, lebo narazí do dreva, toľko sa točí...fakt, v noci sledujem kde má hlavu a podľa toho prikrývam..
@maxara na Silvestra sa konala tá morálna vsuvka...

monline
6. mar 2011

ešte nie je ani 23 a tu mŕtvo? kde ste? od deviatej nikoho?
@bambola @tinaki1275 @maxara @mirka285 @merikac pre dnešok ste to vzdali?

bambola
6. mar 2011

@mirka285 vrrrrrrrrrrrrrr, uz z prvych prispevkov som videla, ze mas naladicku 😀
co sa tyka plavania, je fakt, ze ja si len myslim, ze to nemoze byt zle ale mne skor prisiel ten pan vajda co napisal ten clanok neseriozny, pretoze jednak svoje tvrdenie nepodlozil ziadnou studiou, sam nenapisal studiu a doteraz sam ucil iny sposob a ako v diskusii poznamenal jeden pan, doteraz vydal len dva certifikaty pre instruktorov, cize chce ostat pri koryte 😠
ja som sa pre plavanie s dietatom rozhodla v podstate este ked som na dieta ani nepomyslela 😉 ked som chodievala plavat na bazen v 15tich, tak tam mali vtedy vycvik aj deticky a niekolkokrat sme sa potom s nimi hrali a bolo to strasne super. mne to uz odvtedy utkvelo v pamati 😉 a navyse ako baby pisu, rada sa clapka, budem s nou robit nejaku nasu spolocnu aktivitu, nielen doma sa hrkanie s hrkalkami 😉, pojdem medzi mamicky a dufam, ze mi potom bude spat ako maciatko 😉 a ak budem vidiet, ze sa jej paci tak zaplatim aj dalsi 🙂 je to drahe lebo je to teraz booom ale nejdem tam kvoli tomu, ze to robi kazdy. ja bysom radsej keby to kazdy nerobil, nebolo by to take drahe 😠 😀
uf, ale somsa rozpisala 😀

tinaki1275
6. mar 2011

@monline ja som to tu omrkavala ale nikto tu nebol a mm ma nenechal pozerat sefku 😠 mal nejaky dolezity zapas v telke..tak hadam nabuduce.. a teraz uz som mrtva...idem urobit malej mlieko a chrapat..

monline
6. mar 2011

@tinaki1275 aké stanice chytáte? máte všetky naše stanice? super 🙂 tuším ale chýba ešte jedna telka 🙂) dobre sa vyspite

monline
6. mar 2011

@bambola keby som našla bazén vhodný pre dieťa, šla by som tam len tak, ako rodina, skúsiť, či sa mu bude páčiť..zabaviť sa, zahrať sa...nezáleží mi na tom, či sa potápa, dokonca by som z toho asi mala aj strach 🙂 plávať sa aj tak nenaučí, lebo to, čo teraz sa učia, sú len reflexy, ktoré potom nebudú používať..beriem to ako fajn čas strávený s dieťatom, zmenu, aktivitu, ktorá môže byť prospešná...
ale mne sa nechce takto organizovane plávať

tinaki1275
6. mar 2011

@monline chytam vsetko a aj ceske vsetky akurat HBo som si nedoplatila....a ze este nemam narok na dual system zeby som pozerala vo vedlajsej izbe na druhej telke to budem mat narok az na buduci rok ..ale nevadi..
mna chyta zase panika z toho svaba..mam vsade posvietene...a bojim sa zhasnut.. ☹

monline
6. mar 2011

@tinaki1275 juj, je mi ťa ľúto, veru nezávidím..boja sa svetla? tak nechaj svietiť na noc radšej..

tinaki1275
6. mar 2011

@monline ze vraj sa boja..mm si je isty ze ziadny iny tu nie je..ale ja mam taky blby pocit..nechat svietit vsade? studovala som o nich na nete riadne dlho .. 😒

monline
6. mar 2011

@tinaki1275 len tam, kde spíte nechaj svietiť
Malý sa mi preberá ☹(

tinaki1275
6. mar 2011

@monline tak idem aj ja ...prajem dobru a hlavne pokojnu noc.. 🙂

maxara
7. mar 2011

Ranko, som absolutne KO, celu noc som nemohla spat, mala som nejaky plny nos nevysmrkatelneho sopla, ale znie to ako alrgia, nie ako choroba, ale neviem na co.. O pol piatej sme Ninke chytali moc, celkom sa podarilo, tak dufam, ze to bude v poriadku.. no a potom sa mi podarilo na hodinku zaspat, lebo Ninka potom uz buntosila. A to bola vcera taka pohodova, ze som cakala krasnu pokojnu noc, ktora aj by bola z jej strany, ale.. 😠

ericica
7. mar 2011

dobre ranko tak my sme hore zas uz od pol siestej.....mala nie a nie spat a ja by som spalaaaaaaaaa. 😝 😒
noo a ja som dostala kramy uz som aj zabudla ake to je nechutneeeeee ☹ ☹
@maxara maxi daj sa co najskor do poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre