Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
26. feb 2010

lenka a mas take zavinovacky s vystuzov?

lenkaaninka
26. feb 2010

hej že su neni stabilné ale dajú sa použiť ako prikrývka do kočíka alebo len tak nachvilku ako paplonik

sunny neboj ja som pri prvej v 22tt citila prvé kopy 😉

ericica
26. feb 2010

no my sme uz poobede len sme sa s malou jasili v spalni a akurat mi doprala pracka tak som este vyvesala....
bay dalsia zla sprava na dnes akurat mi vola sestra s placom ze svagor si zlomil ruku na troch miestach a aby moj mangelik pre nu skocila a zobral ju do nemocky za nim ☹ ☹ ☹
a oni maju akurat 4 mesacne babo a sestra je na to babo sama ☹ predtym jej pomahala muz ale takot ktovie ako to bude mozno ho budu operovat 😖 😖 😖

oacka
26. feb 2010

eri, neboj, oni to zvládnu, môj muž polámal nohu, tkanivo mu odumrelo, plastiku má, šľachy nemá pospájané, päť mesiacov choddil s barlami, mne bolo akurát najhoršie, vracala som, zle mi bolo, a už je to za nami, mladý chlap vydrží veľa.

ericica
26. feb 2010

oacka aspon trochu si ma ukludnila 😨 ale aj tak boze ja viem co je to za bolest.....ja som mala obe nohy naraz zlamane 😖 😖 😖

maxara
26. feb 2010

karinka tak nech sa ti to splni 🙂 ale ked to citis ako dievcatko, tak snad bude... 😉
eri - uz staciii, nedavaj taketo strasne veci... lebo zachvilku pribudne dalsia zla sprava, ze maxina pukla 😔
lenkaninka bola som odbehnuta, peciem masko 😉

maxara
26. feb 2010

eri 😲 😲 😲 to sa ti ako podarilo???

maxara
26. feb 2010

sunny neboj - ja sice citim babulku uz celkom dlho, ale doky mi povedal, ze to v ziadnom pripade nemoze byt takto skoro... ze naaaajskor v 20tt 🙂

katarina7777
26. feb 2010

ericica ty mas ale dneska den ☹ dufam ze sa ta svagrova ruka skoro uzdravi, ja som ako decko bola stale dolamana.

sunny podla mna citis prve pohyby, aj mne to tak zacinalo, uvidis o tyzden si uz budes ista ked ta riadne kopne 🙂

Kocky konecne som odfotila brucho, ale len oblecena lebo mne ho spati jazva...na forke sa mi zda ovela mensie ako je v skutocnosti.

maxara
26. feb 2010

baaaabbbyyyyyy konecne prd... sice len jeden, ale konecneeee, taky spontanny, bez tlacenia 😀 😀 😀

ericica
26. feb 2010

noo maxi mali sme havarku den pred vianocami do nas narazil farar a bola som cela dolamana 😖 😖 😖
ale uz to bolo davno 🙂

lenkaaninka
26. feb 2010

idem asi urobiť dukátové buchtičky zatim idem 🙂

oacka
26. feb 2010

maxi, som veľmi rada,že nepraskneš! dúfam,že po prvom budú nasledovať ďalšie...
eri, no díky, obe nohy polámané, 😲 môjho muža napodiv nič nebolelo. mal aj drôty v nohe,aby mu držali kosti, možno aj švagor bude mať,ale netreba sa toho báť. len sa to zvykne dlho liečiť, čo už.

katarina7777
26. feb 2010

maxi gratulujem... vitaztvo sa blizi 😀 😀 😀

ericica to teda museli byt vianoce 😖

maxara inak aj mne moj lekar povedal ze este v 18tt nemozem citit pohyby a to som si vynimocne zahryzla do jazyka a nepovedala mu vsak som neni debil ked mi nieco kope na jednom mieste tak to asi crevo nebude 😉 Ale je pravda ze teraz su ovela vyraznejsie, predtym to bolo len vecer a take jemnucke.

oacka
26. feb 2010

katka, pekné decentné bruško máš. 🙂

katarina7777
26. feb 2010

baby zakazdym ked vas citam na mna dojde strasny hlad...ked citam co dobre vyvarate...ze dukatove buchticky, tie som nemala asi 15 rokov ☹

oacka
26. feb 2010

ja vám ani nehovorím, že práve jem karamelovú milku a zajedám ju arašidovými chrumkami. nebudem ja tehotná?

katarina7777
26. feb 2010

oacka ta fotka nejak zostihluje, uz mam pekny vandlik 🙂

katarina7777
26. feb 2010

dobra kombinacia, hlavne ze ti chuti 😉 chrumky lubim aj ja 😝

katkaking
26. feb 2010

lenkaaninka, paci sa mi tvoj vyber kocika...tiez nemozem prist velmi na chut tym najmodernejsim...nehovorim ze nie su pekne, to su, ale su podla mna menej prakticke...ja mam podobny styl...dema star...ako si si ty vybrala, mala sa donho v pohode zmesti. A pre babo nebudem kupovat druhy, bude mat tento isty, ved je uplne zachovaly ako novy. Aj vcera ma zastavila jedna pani v meste a chvalila mi kocik...ze taky krasny este nevidela....

karinnka, janka - obdivujem vas, ze ste to supis zvladli. Tiez podla mna radsej ziadny otec ako nejaky chraplun.

karinnka, ta zavinovacka vyzera super, ale bude prakticka? lebo urcite je to len na zalepenie na suchy zips...ja som mala taku podobnu a mala v nej bola len raz...bala som sa ze mi z nej vypadne.

kafoditka
26. feb 2010

ahojteeeeeee kocice!!! Vy ste od rana napisali 6 stran!! My sme boli s mm obzerat kocik a poviem vam, skoncili sme pri uplne inom, koli ktoremu sme tam sli.. Ale uz sme konecne rozhodnuti, tak buduci tyzden ideme objednat, cakacka je totiz az 12 tyzdnov... Taka som rada, ze mam o starost menej 😀 😀

Maxi.... ti BT vypadaju fakt dobre, aj cenovo, sla by som do toho, ale mam maly problem.. prvy krat by sme sli spolu ale nasledujuce 2 utorky som mimo BA, takze to nemozem... Sla by si sama, neva?
Posielam ti na dialku zopar prdov, lebo ja s nimi od rana problem nemam 😉 😀 😀

mojalili
26. feb 2010

ERICICA - neboj, zvladnu to. KAmaratkin manzel bol operovany na chrbitcu, len lezal, 2 barle potom...rok je tomu a on stale chodi o barliach....no a doma v tom case 3 rocne dieta a take, co sa narodilo....zvladli to, i ked to dievca je chude ako kost a koža, bola sama na vsetko,ale zvladli to.. 😉 Drzim palce, nech to dopadne co najlepsie... 😉

MAxi gratulujem k prdikom🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Uc9-sUrmyvo

Song pre teba 😀 😀 😀

maxara
26. feb 2010

katka ja som tiez radsej bola ticho... muz to vie najlepsie, co zena citi v bruchu... ved nikdy som take cosi v bruchu necitila... akoze som si ani nebola ista, ale o tyzden neskor, som si uz bola ista aj tym, ze to co som vtedy citila boli pohyby

karinnka
26. feb 2010

katka,preto som pozerala s vystuzov a este s previazanim na maslu...budem ju musiet asi kuknut niekde v obchode ako pevno vyzera...

katarina7777
26. feb 2010

maxara presne moja rec...chlap to urcite vie.... a potom som malemu hovorila ze nech sa nevrti ze ja ho este nemozem citit 🙂

kafo aky kocik ste nakoniec vybrali?

oacka
26. feb 2010

kafo, ukáž kočík,nech sa inšpirujem, lebo ja už fakt neviem.

ericica
26. feb 2010

no vsak aj ja som bola cela vystuzena ocelou 😀 ze keby idem blizo magnetky asi sa prilepim 😀 ale uz je vsetko ok len mam nepeken jazvy 😉

katkaking
26. feb 2010

karinnka, aj ja som mala s vystuzou...ale nie este na previazanie na maslu. ale mozno na leto do kocika ju vyuzijem...skus sa asi fakt najprv pozriet v obchode ako to vyzera a potom objednaj...inak super cena sa mi zda.

strasska
26. feb 2010

Ahojte,
vidim, ze mate slinu 🙂
Ja stale obdivujem slobodne matky, lebo ja sa vzdy tak tesim na manzela ked pride z robotky, lebo mam klud. Maly ako ho zbada, tak sa od neho nevzdiali ani na meter. Chudacik muz ani vysr... sa nemoze. Sedi na zachode, maly mu donesie casopis s autami, povie ze hop a tak si tam dobrovolne-nedobrovolne citaju 😀

Kafo a co ste nakoniec vybrali?

S tymi menami, ja som po porode nic nediktovala, v nemocnici si prve meno zapisali do papierov az ked sme odchadzali, cely pobyt ho oslovovali priezviskom.
Vlastne manzel diktovl meno ako prvy, ked mu vybavoval rodny list a zial ziadny moj suhlas nemusel mat. Ved sa mi aj stale vyhrazal, ze on ho pojde dat zapisat, tak nech nevymyslam cudesne mena 😀

strasska
26. feb 2010

Ja zavinovacky eee, ja radsej perinky. Mne sa vsetky zdaju take labilne, ako nehovorim, pekne vyzeraju, ale ... A my ich v lete aj tak velmi nevyuzijeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre