Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
4. mar 2010

zajtra urobim zemiakové placky a teraz milujem do toho dať také mäsko kuracie pikant čínu taký mix 🙂

včera som mu hovorila že ja už len na jedlo myslím ...začal sa smiať a ja že to myslím vážne 😎

baby tuším som posledná kto nevie čo bude mať...jááj vám závidím

maxara
4. mar 2010

lenkaaninka veru nie si sama... je vas viac, ver mi 😉

katarina7777
4. mar 2010

Kocky dneska ste sa teda cinili.... idem vas citat co ste popisali od rana ...7 stran znamena ze manzel bude vecerat neskor 😉

maxi co tym chcel tvoj manzel naznacit? zeby bolo treba aj vase okna umyt ? 😀 😀 😀

lenkaaninka
4. mar 2010

čitala som teraz že niečo brutal dobré je mrkvová štava pre tehotné aj pre deti ale by som sa bála aby sa mi oranžové dietko nenarodilo alebo také nažltlé ale vážne rozmýšlam že si dám decák denne aj deťom...

karinnka
4. mar 2010

Ahojte,Tak bola som na Morfologickom ultrazvuku,cakame DIEVCATKO 🙂 Som taka stastna!Len moja mala 12rocna chcela tak velmi brata,ze je sklamana....Sme zdravucky,len vraj na lavej komore na srdiucku ma nejaku zvecsenu tepnu,ale ze to na fungovanie srdiecka nema vplyv,ze to zvykne do porodu zmiznut,tak mu verime 🙂

karinnka
4. mar 2010

A vazime 435gr 🙂

maxara
4. mar 2010

katka777 no tie v kuchyni zrovna su, vlastne teraz su vsetky spinave od jesene, tusim okrem kupelkovych ale tie v kuchyni nerada umyvam, lebo musim liezt na linku a som strasne tazka, tak nechcem sa prepadnut 🙂
karinnka supeeeer gratulujem moc moc... tak sa ti splnil sen... 😀

karinnka
4. mar 2010

A inak ten Dosedla je velmi prijemny chlap....Dufam,ze budem pri nom rodit🙂)

katty17
4. mar 2010

baby, bude niektora z vas rodin v BA v ruzinove?

lenkaaninka
4. mar 2010

ktorá mi to minule písala že ide do tn na morfologiu....jáááj nechce sa mi to čitať dozadu...ale je fakt že je popísaných 349 strán.. 😉

maxara
4. mar 2010

katty ja budem na Kramaroch
lenkaaninka bola to carrie

sunnygirl
4. mar 2010

tááák, kačacie pečienky som nedostala, zato som si kúpila fialovú latku na nejakú blúzočku, len musím zohnať strih, dúfam, že sa vydarí ako gaťuše 🙂

no niekto neodolal haluškám ............ 😀 😀 😀

karinnka, gratulujem k dievčatku ... a že dievčatko, však to máš v brušku už hotovú slečnu 🙂 ....Emma alebo Ella???

lenkaaninka
s tou mrkvou pozor, obsahuje veľa vitamínu A a ten v tehotenstve, ja neviem, asi sa nemôže, či???

luminkasp
4. mar 2010

ja vas vobec nestiham citat

my sme vcera na vystreni dopadli dobre, vsetko je ako ma

a nepiste stale o jedle 😉

sunnygirl
4. mar 2010

😀 .......... 😀 .............. 😀 ..............idem si urobiť praženičku.......... 😀

lenkaaninka
4. mar 2010

sunny 😵 😵

naty1976
4. mar 2010

Kafoditka ten tvoj predavač kočíka teray vzriešil môj problém s chlapcami. U nás je väčne problém doma s červenou farbou. Konečne si mi dala krásny argument s tým Ferrari.
Inak kočky ja už prestávam chodiť do knižnice, lebo vy mi stále zabezpečíte večerné čítanie.

zrzulka
4. mar 2010

karinka gratulujeeeeeeeeeeeeem k dievcatku !!!!! Super dalsia zenska posila do teamu juloviek 😀

katty ja budem asi v Ruzinove. Zvazujem Antolsku a Ruzinov. na antolskej som uz bola tak asi skusim pre zmenu Ruzinov ale zatial to nie je na 100% kedze tam nikoho nepoznam 😒 Koho si chces zazmluvnit ?

Sunny ako je to s tou mrkvou??? ja si robim mrkvovy salat pomerne casto

naty1976
4. mar 2010

Karinka gratujem k dievčatku, aj ja chcéém. Na poslednom ultrazvuku malésedelov tureckom sede a ďalší mám až niekedy okolo 28 týždňa. Zatiaľ len sa zabávam na tom ako každý tipuje.

kafoditka
4. mar 2010

naty.. aj mna potesil 🙂 ved cervena farba je super 😉

zrzulka
4. mar 2010

Skoda ze mnohe maminy svojim chlapcom nic cervene neobliekaju.maju to zauzivane tak ze cervena je "babska" farba... vacsinou ladia do modra, hneda, zelena... Mne sa napriklad paci ked je moj muz v cervenom. nastastie neprotestuje.... Ruzovu neznesie na sebe ale voci cervenej nema vyhrady. Urcite aj malemu budem kupovat oblecko v cervenom... 🤐

maxara
4. mar 2010

ja mam po Kubovi tiez aj cervene aj oranzove nohavice a tricka 🙂 sa tesim

naty1976
4. mar 2010

Ono u nás je to tak, že ja chlapcom kupujem červené veci, dokonca mladší má červenú vetrovku, ale keby mali byť pri nákupe tak vyberajú len modré ...
Mne sa osobne páči na chlapcoch a mužoch aj ružová 🙂 no môj muž má na to iný názor pretože dve ružové košele čo som mu kúpila sú takmer nedotknuté

ericica
4. mar 2010

no konecne som sa docitala 🙂
mala ma sem nepustila cele popoludnie...pozerala si rozpravku bambi a nie a nie odist 😖
ale teraz ju odlakala svokra takze mam volny teren 😀
kafko gratulujem k pipiku,karinka tebe k dievcatku 🙂
ja idem v sobotu na 4D a uz sa veeeeeeeelmi tesim ako sa bude mala predvadzat pred tatinkom....mozno ze nam narastol aj pipik 😀
zrzka ja tiez nema problem s cerevenou na chlapcovi a aj naopak s modrou na babe 😉
sunny ak chces pecienku dobehni mame z nej este v mraznicke aj sadielko ...najlepsie sa pecie v spolu so sadielkom a potom mas aj masti fajnej na chlebik s cibulkou mnaaaam 😝

ericica
4. mar 2010

no moj muz ma aj ruzove polokosele a nosi ich rad a cervenu tu dokonca miluje aj mu sedi 😉

zrzulka
4. mar 2010

naty ja tiez nemam problem s ruzovou na muzoch. I ked ja osobne ruzovu nemusim vobec 😝 ja som ani malej nekupovala vela ruzovych veci... nejake ma ale to vacsinou ked jej kupi mama alebo segra.... takze teraz vyuzijem nejake modre aj zelene veci pre maleho. Ale muz ma s ruzovou na chalanovi straaaaaaaaasny problem. mala ma fusak do kocika ktory je sivy ale zvnutra je flis ruzovy. ja reku vsak ho odlozim pre maleho ale muz o tom ani pocut... takze asi tak....

zrzulka
4. mar 2010

ja milujem cervenu na muzovi, pride mi taky sexi v cervenom .... 😀

ericica
4. mar 2010

zrzka 😀
inac uz mam doma muzika idem sa mu trocha venovat 😉

katarina7777
4. mar 2010

este dobre ze som sa najedla predtym ako som vas zacala citat.... ved najviac prispevkov je tu o jedle... premenujeme kona na modru kucharku 🙂

mojej kamoske sa dneska narodil filipko, tak sa tesim... uz aby tu bol jul 🙂

zrzulka
4. mar 2010

ericica sa mas, ten moj este nie je doma ☹((( Vcera prisiel az ked som uz spala nejako po polnoci... uz nech je weeeeeeeeeeeeeeek...Dufam ze nemusi ist do roboty lebo ma porazi....

Kati kamoske gratulujeme ... Meno Filip sa mi velmi paci ale doma mi nepreslo toto meno... 😠

zrzulka
4. mar 2010

Mne sa zacina celkom pacit meno Maťko, len nie je ich nejako vela??? martinov, matúšov, matejov....Dilema s tym, menom. ja to beriem tak ze ked sa mlademu panovi nebude pacit co mu vyberieme tak si zmeni....este ze je taka moznost. ja nad tym tiez stale uvazujem ze si vyberiem ine meno nez to co mam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre