Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
22. mar 2010

Ja mám také kopance kočky, že sa mi myká celé bruško, veľmi intenzívne, veď počkajte par tyzdnov a uvidite aj vy....citim, ak ked sa otaca na bok v brusku🙂 😀
Moja malá má akúsi nádchu a vcera mala nizsie teploty, rano tiez a teraz este nie,uvidim, co bude do vecera,ale nezda sa mi.....boze, teraz, ked mam tolko prace v praci...zajtra vynasame Morenu 😒

liluu
22. mar 2010

zrzul, akurát dnes vraveli, že filtre nie su dobre, lebo ti všetko z vody vyfiltruju, a ty potom nepiješ žiadne minerály

zrzulka
22. mar 2010

Mojalili no neviem ja som ani pri malej nepocitila riadny kopanec 😀 co uz ked mam take "kludne" deti.... 😀 Ale tiez mi gynekolog hovoril ze nech pockam tyzden dva ked maly nebude mat uz tolko miesta a ze pocitim....

Liluu hej dnes je svetovy den vody tak sa tomu venuju aj media... ... hmmmmmmm takze ta Brita teda nic moc. ja reku kupim ze nemusim potom ani malemu prevarat z vodovodu.... niekde som pocula aj take ze ani tie balene vody nie su velmi vhodne na kazdodenne pouzitie. tak ja teraz fakt neviem... Z vodovodu vodu nepijem vobec 😒

liluu
22. mar 2010

zrzulka, ani ja nepijem z vodovodu,mne je z nej nozmalne zle. Pred tehu som pila len neperlivé, a teraz len perlivé.

tinka349
22. mar 2010

no ja som dnes bola na poradni, a mala vazila 13.3. 475 gramov, a za 9 dni nabrala na 660 gramov 🙂 bude z nej mala tuckulka 😀 a v takej smiesnej polohe bola, za to som dnes citila maxi kopance....nozky mala uplne narovnane, jedna rucka za hlavou a druha na tvaricke...a lekarka mi hovori ze to je lehaaaro 😀

a som nakupila zas zopar veciciek...uz ich mam taaaaaaaaaaku kopu a furt len kupujem a kupujem 😵

denisse
22. mar 2010

zrzi, ja zase v poslednej dobe pijem len vodu z vodovodu a davam ju aj malej ... tiez ma rada cistu vodu ...
chuti mi viac ako balena, perlivu nemusim ... inak viem, ze voda z vodovodu moze byt hnusna, ale u nas je chutna, uz mi to povedalo niekolko ludi, co u nas boli na navsteve ... 🙂

denisse
22. mar 2010

a ja som este nekupila ani jednu jedinku vec a ani som sa nepozrela, co mam po malej odlozene 😕 😕 😕

zuzik1983
22. mar 2010

ahojte dievcata
ja tiez pijem len vodu z vodovodu,mne chuti.mineralky to ja vobec nemusim.ja mam slubene vecicky po znamej,lebo mala dievcatka,ale aj tak sa neviem zastavit s kupovanim.uz si aj nadavam,ze to malicka ani nestihne vynosit,ale co mam robit,ked su take roztomile 🙂 ale ostatne ani neviem,co mam kupit,musim nastudovat...
inak pridala som konecne aj ja svoje brusko do nasho albumu juloviek,ak chcete kuknite 😉

katty17
22. mar 2010

ahojte zubrienky 🙂 Zrzi, my mame doma britu a musim povedat ze odkedy davame vodu z brity aj do rychlovarnej konvice, nebola este ani raz zanesena vodnym kamenom. ani naznak po nom. bola som milo prekvapena. 🙂 . co sa tyka vody, tak je te podla mna o chuti kazdej z nas. ja mam velmi rada vodu. chuti mi aj z vodovodu a aj z brity 😉 . taktiez zalezi kde kto byva, vsade je voda z vodovodu trosku ina. niekde je tvrdsia a niekde maksia.
babule, dnes som bola na aquaerobicu a bolo to supeeeeeer. normalne ma to trosku vycerpalo 🙂 . uz teraz sa tesim na dalsi aerobic.
ozaj, neviete ako je to s opalovanim v tehotenstve?

sunnygirl
22. mar 2010

Ja pijem prameň (artézka sa volá) a sem tam si dám vodu so sirupom, čo som si urobila minulý rok (Mäta, medovka a baza). Dnes som vyvárala, vyprážaný karfiol s vyprážanou cuketou (plnenou šunkou), zemiačiky a uhorkový šalátik a mm si dal k tomu tatarku, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale som sa napráskala. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mojalili
22. mar 2010

Mnam, ten vyprazany karfiol by som si dala i ja🙂)) 😉

ericica
22. mar 2010

caute baby ....co mate nove....???ja som bola dnes na EKG a v piatok idem na ten hnusny cukor 😝 😝 😝 uz teraz vraciam 😝
co poviete na toto super pocasicko????my si ho uzivame pri jazierku mala sa hra a ja si citam 😉
sunny super tip ten karfiol si upeciem aj ja..... 🙂

mojalili
22. mar 2010

Hm...rozmyslam, ze i ja s kupim ten karfiol, ale muzovi budem musiet urobit rezne 😠 Karfiol tuze nerád... 😝

Ericica - krasne pocasie, dnes sme boli s detmi na vylete, tak mi to dobre padlo...kupila som si zavinovacku, strasne jemna....je v albume,kuk🙂 Taaaaaaaak moc sa z nej vytesujem.

Ja idem na cukor v stredu, esteze to mam par krokov od domu, inak sa pobliju...☹
Kocky, mne prestava chutit jest....to je dobre 🙂 ajtak som uz megera....

miki060707
22. mar 2010

ahojte,
bella: aj ja súhlasim, že prvoradá je bezpečnosť dieťaťa, ale keď niekto nemá na moc kvalitnú autosedačku, jednoducho ma na normálnu autosedačku, čo je schválena......a to, že ako nám mami doviezli z nemocky som napísala, ako fakt, ktorý niekedy bol, ale zas tak "ojašeno" autá veru nejazdili ako teraz........
veru bola dnes krásne, boli sme v Senci a tam bolo veela deti, tak sme sa boli po pešej prejsť....

adka1311
22. mar 2010

caute fesandy....no nestiham zasa prispievat, ale aspon vas citam kazdy den, ste ako moje povinne citanie 😀 ale take prijemne....
mam choreho muza aj maleho, mne navyse uz par dni tvrdne brusko, takze veselo....
Maxi, prekrasna tabulka, mas velku pochvalu, naozaj je akasi modra.....ale nevadi....a je nas veru v juli ako hadov - to zasa bude tlacenica v porodnici 🙂
k tym autam.....ja sa tiez priputavam, a babo tiez dam do sedacky...hoci maleho sme pred 4 rokmi vozili prve mesiace v tej prenosnej vanice z kociku, len tak na rukach 😒 ale teraz si to uz netrufnem,,,,,

Zrzi, my mae Britu a sme spokojni, pouzivame prefiltrovanu vodu najma na caj - a naozaj sa nam odvtedy nerobi vodny kamen v konvici...ale inak si len tak dam vodu z vodovudu a ked varim, tiez nedavam prefiltrovanu, takze urcite mi mineraly nechybaju.... 😀
A ta jedna napln - ten jeden filter sa odporuca menit raz za mesiac, ale my to niekedy nechame aj dva mesiace a je to OK...asi to zalezi od toho kolko tej vody denne filtrujes.../my tak cca3-4 litre/....pijeme veeela cajikov 😉

adka1311
22. mar 2010

Tinka, gratulujem kvelkej slecne... za chvilocku bude mat mala kilo 🙂

sunnygirl
23. mar 2010

Dobré ránko bábiky,
no mne sa dnes snívali blboviny, uf 😅 , keby som to mala popísať, tak by mi nestačil celý koník 😀

He, to som rad, že som vám narobila chute s tým karfiolom 😀 , ja som si teda včera poriadne pochrumkala, ale bol aj drahý 2,50 €. Toto moje maličké je ako načasovaný budíček, opäť sme mali od pol jednej do pol druhej, žblnkotajúcu, pukotajúcu a aj pohyby som zacítila, chvíľku. Tak som nespinkala, žeby to bola taká predzvesť, že sa môžem tešiť na takéto nočné vstávanie, žeby to bol už jeho režim, kedy ma bude budiť? No uvidíme 😀 .

MAXI: pekná tabuľka, ozaj sa to tam nejako modrie 😀,

Inak ja si idem dnes pre kočík a je modrý, aj keď neviem, čo čakám, to neva, mne sa veľmi páčil. Veď aj Kafo si úpila pre maličkého červené ferari 😀 😎 😎 😉

Včera som mala taký hojnejší výtok, tak dúfam, že je to v poriadku bol vodavý, dúfam, že je to v poriadku, mate to niektorá????????????????????????????????????????

Chcem vás poprosiť o radu, neviem čo kúpiť mm k prvému výročiu svadby, poraďte 😉

Prajem pekné písanie, páááááááááááááááááááááá

oacka
23. mar 2010

Dobré ránko! My spíme čím ďalej, tým horšie. Stále sa prehadzujem ako veľryba, hrozitánsky ma v noci páli záha,že sa ani nadýchnuť nemožem,, zle sa mi leží... a to ani nemám bohvieaké brucho! Objednala som so kojací vankúšik http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1517628 , tak ho skúsim podkladať pod brucho. ale cez deň nám je super! zvládam všetko,akoby som ani tehuľa nebola. len večer už tak bolia kríže,že konec! 😀

oacka
23. mar 2010

Sunny, my chodíme s mnaželom na výlety, naposledy sme boli na výročie svadby a zároveň moje meniny v udapešti, bolo super! Alebo ideme do nejakého wellnessu,alebo na super fajnú večeru! a ako svadobný dar odomňa manžžel chcel a aj dostal auto na diaľkové ovládanie!!!!!! aj sa s ním hral, ale teraz ho objavil synovec. 😀

oacka
23. mar 2010

v Budapešti 😀 😀 😀 😀

mirka285
23. mar 2010

dobre ranko,ja tiez spavam cim dalej tym horsie ☹ Oacka Budapest zboznujem,my tam chodime kazdy rok na par dni len tak 😉 co mate dnes v plane?ja zbehnem do obchodu,ale az v case vychadzok a na obed spravim zapecene masko so sunkou a syrom a k tomu zemiakovu kasu 😉

mirka285
23. mar 2010

ozaj vcera bola u mna moja dobre kamaratka a povedala ze po Velkej noci zbehneme na Kramare dohodnut niakeho porodnika 🙂 ja ze tak skoro?ona ake skoro,treba byt pripraveny,nebudeme cakat na posledny mesiac,vsetko pekne dohodneme aby sa uz neopakovalo to co pri prvom poroda 😉 tak som aj rada celkom aspon budem vediet na com som...

oacka
23. mar 2010

no super, &mirka,že sa o teba tak starajú kamošky! ja som včera varila zemiakový prívarok a fašírku, a dnes segedín. ja by som len také nezdravé žrala.... a najhoršie je,že mi nechutí výprážané od McDonalda. ve´d ja som to milovala! O chvíľu mi začína vychádzka,idem so psom na poštu, došiel mi ´další balík šatičiek. ešte dva prídu.... manžel ani veľmi neprotestoval... včera muž vymaľoval hosťovskú/detskú izbu sám od seba,lebo mi prídde kamoška. tak budem dnes upratovať,aby sme sa nemuseli hanbiť! 😀

miki060707
23. mar 2010

dobré ránko, oacka skúšaj piť fatru, mne to dosť pomohlo i ked som nemala takú veľkú žáhu, ale zabralo, ja teraz kávičkujem, perem pre maleho veci, už mam aj zavinovačku, perinky, no o oblečenie máme postarané, keby sa ma niekto pýtal, čo maju kúpiť krpcovi, ked dojdu na návštevu, tak poviem "plienkyyy" 😉 ale chcem dávať len jeden druh, lebo pri malej som davala jeden a potom sme dostali, tak som dala aj tie, a sa jej zaparila riťulka, ale to bola maličká, stršiemu bábu to asi nevadí až tak....

mirka285
23. mar 2010

mam pocit ze segedin je najoblubenejsie jedlo juloviek 😀

katty17
23. mar 2010

ahojte mamulky 🙂 jooooj, tak o segedine nemusite ani vraviet. v nedelu som sa ho riadne napapala. mnami. este mi ostal aj na dnes na obed. jupiiiii. 😉 . a ten karfiol je tiez paradny. som robila minuly tyzden a dobre nam padol. len priatel z neho nieje prilis najedeny. po hodinke je opat hladny 🙂

kafoditka
23. mar 2010

Bre ranko kocky!!
Mne uz asi uplne sibe! Tak polovicu tehu som na pn koli vysokemu tlaku a ked sa mi na par tyzdnov konecne stabilizuje, tak sa dnes zobudim s tlakom 107/65... ☹ Mam kolotoce zadarmo 😒 Vstala som z postele, ze idem na vecko a vzapati som padla na zem ako hnila hruska 😕
No aspon nejake pozitivum- manzelik je doma a prave mi robi ranajky do postele 😉

Mirka dakujem za link..

mirka285
23. mar 2010

kafi to je asi vo vzduchu,lebo aj mne je cudno dnes ☹ Katty a ktory chlap sa naje z karfiolu?ten moj povie ze to je salat a dal by si aj niaky hlavny chod 😀 inak mam dalsie kilecko navyse 😠

katty17
23. mar 2010

Miri, mne tie kilecka tiez nabiehaju ako besne. nechapem z coho 😀 . budeme mat velku motivaciu na fitkovanie 😉 . ozaj, nechodis na korculky?

luminkasp
23. mar 2010

a mam po glukozovom teste🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre