Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
21. nov 2009

ahojte...som napisala prispevok. sa mi zmazal..tak znovu.. 🙂
vedvies mrzima co sa ti stalo..drzim palceky aby vam to znovu vyslo ale uz s dobrym koncom...

mojalili tusim si spominala ze beries duphaston...ten by ti mal pomahat tak sa neboj...podla mna sa nic nedeje ak sa to nezhorsuje, ale v pondelok by som si zavolala k svojmu dr.a poradila sa s nim

mne je kazdym dnom coraz horsie..dnes cely den v kuse, okrem toho som strasne slaba,normalne nevladzem nic co u mna nie je zvykom...asi 2 krat ma dnes naplo, hlavne ked sa maly pokakal, este ze je vikend a nemusela som ho prebalit..neviem ako to budem robit ked nebude muz doma...
a nemozem ani poriadne varit vsetko mi vadi...vypary...
petrusk ani ja si moc nedavam pozor..dviham maleho co by som sa mala postupne odnaucovat no neda sa.. 🙂

vitaj nova julovka

achojka
21. nov 2009

Ahojte, mozem sa k Vam pridat? Aj ja som pravdepodobne tehotna, len este to nemam potvrdene od lekara. Testy som si vsak robila, a boli tam krasne // ciarky 😀

stanka33
21. nov 2009

vitaj achojka gratulujem.. 🙂

zrzulka
21. nov 2009

Aj ja vitam nove adeptky na julove babetka🙂))) Vitajte medzi nami🙂.

Stani tak to sme na tom rovnako, dnes mi je sice lepsie lebo manzel je doma tak ja oddychujem ale inak nic moc. Pokladik, rano som sa zobudila a obrovska kopa pradla bola pozehlena. teraz kupe malu, na obed som si s nou pospala. Setri ma ako sa da....

Mojalili drzim palceky nech ta krv nic zle nevesti.... ale tiez si myslim ako kocky ze to bolo len z milovania....

Co sa tyka davania si pozor, tak ja sa snazim ale pri malej je to strasne tazke. tym ze este nechodi tak sa ani poriadne neda. Ale zase nasa rehabilitacna mi hovorila ze kolke zeny otehotneju a maju v daleko horsom zdravotnom stave svoje deti a donosia zdrave deticky. Tak si tak hovorim ze preco by sme my mali mat opat smolu. ja verim ze aj my sa dockame zdraveho babetka a uzijeme si ake to je ked clovek pre to aby jeho dieta nieco v zivote dosiahlo nemusi nic robit a pride to prirodzene.....Tymto zase nechcem povedat zeby sme si nemali na seba davat pozor, opatrnnosti nikdy nie je dost ale vzdy sa neda. netreba sa kvoli tomu stresovat. Pri malej som vsetko striktne dodrziavala, vsetko sledovala co zjem, co mozem co nie.Zo vsetkeho som mala stres. . nepouzivala agresivnu chemiu a aj tak to dopadlo tak ako dopadlo :(((( teraz si tehotenstvo vychutnavam od zaciatku, az na to ze mi pre zmenu byva stale zle:(((((((((((

tun1ska
21. nov 2009

achojka - vitsj, a nech sa ti medzi nami darí:🙂) 😵

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka33
21. nov 2009

Zrzulka ta chapem co sa tyka toho setrenia sa...ale nie vzdy sa to da...hlavne ked su deti odkazane na nas...dufam ze pokial brusko narastie mala bude bezkat ostoset...drzim vam palce...sice neviem co mate za problemy ale urcite to namate lahke..
ja som tiez vsetko pri prvom dodrziavala aj v tehotenstve aj po narodeni, vsetko podla kniziek.. strasne som stresovala.. no nie vzdy je to dobre...som si povedala ze taka pri druhom nebudem...

zrzulka
21. nov 2009

Erika jasne hned idem urobit klik🙂)))

Stani presne to som si povedala aj ja ze pri druhom nebudem stresovat. je to o dost lepsie ako pri malej ked som ju cakala. To som bola fakt kopka nervov. ja som proste taky typ co musi mat vsetko dokonale. Som strasne sebakriticka. to nie je dobre, ale snazim sa menit aj ked to nie je jednoduche.....postupne sa mi to snad podari
A verim ze do jula mala uz bude cupitat sama. Ona je inak velmi velmi sikovna. vsade ju chvalia.... napriek tomu zeby sme ju nevymenili za cely svet tuzime tak trosku sebecky aj po "zdravom"dietati....Nielen kvoli nam ale hlavne kvoli nej....Mnohi sa nam preto aj cuduju ze sme sa rozhodli pre druhe. nasi o tom este ani nevedia ze cakame babo. Snad nas podporia. Oni boli v tom ze kvoli tomu ako je mala na tom druhe ani nebude. ja sama som nechcela druhe babo este prednedavnom ale nemozeme byt sebecki. kazde dieta si zasluzi surodenca.... Moja dcera ma malo kamaratov lebo ked sa ludia dozvedia co jej je tak sa velmi nechcu kamaratit. tak aj kvoli tomu sme chceli aby mala v bratovi ci sestre kamarata.... Ty dovodov preco dalsie deti mat je viac ako dovodov preco nemat🙂)))tak snad to cele dobre dopadne... strasne v to verime🙂

maaja
21. nov 2009

zrzulka, a co je tvojej malej ??? ci uz si to pisala ??? idem kuk ...

zrzulka
21. nov 2009

... maji ak ta to zaujima poslem v ip to sa sem do tejto temy vobec nehodi pisat o problemoch mojej dcery.... 🙂))) ved kazdy mame nejaky kriz v zivote🙂

maaja
21. nov 2009

jaaaj, dievcata citam o samom setreni sa --- ale da sa to ?!
ja mam od vcera teplotu cez 38 !!! ani neviem ci som niekedy tolko mala, vcera som sa cely den triasla od zimavice ... do rana mi ale bolo lepsie, no nemyslim ze mi je na sto percent dobre ☹
lenze dneska som musela dom co to porobit --- mame doma uz hrozny bordel, strasny prach, tak som chcela troska poupratat --- ja totiz strasne nenavidim neporiadok ...
navyse do toho - Marek ma stale vysoku teplotu --- uz od stredy takmer vkuse 38 tiez ... ale berie to statocne 😅 a dneska sa mi 3x pokakal, ale tak hnackoidne ... prvykrat sa stihol vypytat, druhy krat ne, pokakal sa v kuchyni a zlaty bol, lebo sa tam vyzliekol a tajne si isiel na wcko utriet ritku ;) treti krat uz mal pre istotu plienku

maaja
21. nov 2009

no a do toho je akoze aj moj muz chory 🙄 ja nehovorim, isto mu nie je dobre, ved vidim, ale tak sa tvari akoby uz mal umriet !!! cely den nic neurobi, nepomoze 😠 ze ja som tehu a mmusim makat mu je asi jedno ...
a stale musim mareka brat na ruky ☹ stale place ze sa chce polubit ...

zrzulka
21. nov 2009

Maji co to na vas lezie? nejaka viroza? Ziadne upratovanie, v takomto pripade je setrenie na mieste. ja viem ze je to tazke, ja sama nenavidim bordel. Prajem nech ste s marekom cim skor fit... ach tie choroby..:(((((. ja sa normalne bojim ist co i len do obchodu. obmedzujem ako sa len da....aj ked clovek to moze schytat vsade....

maaja
21. nov 2009

ja som myslela ze to nejak ustojime a ze nas choroby obidu ... ja totiz takmer vobec nebyvam chora !!!!

zrzulka
21. nov 2009

teraz je vsade toho plno. V madarsku maju dokonca epidemiu ... ale ludia su nepoucitelni. Aj tak tam idu... co k tomu dodat?:( Dufam ze zajtra napises ze ti je uz lepsie, aj marekovi..... vecer nakuknem....

maaja
21. nov 2009

hi hi, v madarsku som nebola 🙂
ale moj muz hej, myslis ze to dovliekol on ?! 😠

luminkasp
21. nov 2009

caf maja, ako marek?

luminkasp
21. nov 2009

vedvies, to mi je luto 😢

maaja
21. nov 2009

cau lumi,
marek ? stale chorucky ☹
a ja tiez

luminkasp
21. nov 2009

drzim palce, nech sa skoro vyliecite

ja idem zalahnut, mne je zase zle...

maaja
21. nov 2009

tak tehulkovsky zle ??? 😉
mne uz toto nastastie nie je ... preslo mi to zo dna na den !!! nechapem 😒 ani prsia ma nebolia, proste jak keby som ani tehu nebola ...

luminkasp
21. nov 2009

maja, prsia ma uz nastastie nebolia, ale zle mi je tehulkovsky a fajne, uz nech to aj mna prejde 😉

maaja
21. nov 2009

idem aj ja do vane a spat ;)

mojalili
22. nov 2009

Kocky, tak nenechavam to spinenie po sexiku na nahodu a idem do nemcnice na pohotovost, aj s rizikom, ze si ma tam nechaju,paaa

luminkasp
22. nov 2009

mojalili drzim palce

ericica
22. nov 2009

ahojte pekny vikendik vam prajem 😉
mojalili drzime palceky a hned sa ozvi ako dojdes domov 🙂
zrzulka aj ja som si pozerala tvoj albumcek mala je hrozne zlata ak by si mala chut tak aj mna by zaujimalo co je s malou v dobrom slova zmysle a ak sa nenahnevas aj mne by si to mohla hodit do IP...vsak ked tu budeme travit tolko casu tak by sme mali o sebe neico vediet 😵
majaa dufam ze vam je uz lepsie aj tebe a muzovi 😉

zajacik...
22. nov 2009

Achojka vitaj v julovkach 🙂
Mojalili drzim palce!
Maaja vela zdravicka celej rodinke 🙂
Vsetkym krasnu nedelu 😉

miki060707
22. nov 2009

ahojte,
no nám je dnes dobre, moja mama dostala teplotu 39, tak sa bojim, aby sme to nedostali mi, ale ona to dostala od malej, ale tá mala jeden den horučku...veľa veľa oddychovať
mojalili: daj vedieť ako si pochodila
zrzulka, dobre ste spravili, treba dopriať surodenca, ja som tiež veľmi dlho rozmýšlala, najprv sme chceli len Soňu, kôli postave som nechcela viac deti, kilečka nešli dole a tak, ale sme sa rozhodli, že dieťa potrebuje surodenca, ....tiež mi môžeš napísať, čo je malej.....tiež ma to zaujíma, ano každý mame svoje problémy, ale určite nás tým nezaťažíš

maaja
22. nov 2009

jaaaj, ddievcata, dakujem za podporu ...
ale len co sa marek zobudi, beriem ho na pohotovost ... ved nie je normalne aby mal od stredy vkuse cez 38 !!! nezaberju ziadne paralenove cipky ani nic ... vobec nic neje ... péolievku som donho ntlacila a pri poslednej lyzicke mi vsetko vyvracal, chcela som ist na péohotovst hned poobede, ale maly sa pytal spat, tak som ho este nechala ... no proste des u nas 😒 ☹

desmodka
22. nov 2009

ahojte zienky, prepacte ze vam sem leziem 😀 ja len mam navyse utrogestan 3 krabicky, tak ak by ste mali niektora zaujem staci mi napisat IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre