Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
24. nov 2009

maji, tesim sa

mojalili, super, ze uz je lepsie 😉

maaja
24. nov 2009

stanka, teploty mal od minulej stredy - takze akoby 6 dní !!!

any23
25. nov 2009

pekné ránko všetkým 🙂 neviem ako u vás, ale tu u nás svieti krásne slniečko 😵 tak mám super náladičku hneď po ránu 😉 síce som v práci, ale vyzerá to tak že dnes budem mať pohodičku - nemám toho veľa na dnes 😅 len si musím zaklopkať - klop klop klop aby som to nezakríkla 😝

majka, super že malinký už bez teplotky 😵

mojalili držkajte sa, teším sa že už je lepšie, len tak ďalej 😉 moooc držím palčeky 🙂

sarai
25. nov 2009

ahojte,
tak u nas je sychravo. uz sa tesim, ked napadne sneh a potom uz ked zacne jar. to bude fajn, slniecko, teplo, vsetko kvitnut...

maaja
25. nov 2009

aj u nas je dneka pekne - az tak ze by som najradsej isla von, lenze Marek nechce, vraj je zima 😀
sarai, a kde byvas ked je u vas sychravo ?

maaja
25. nov 2009

dneska maju meniny Katky - tak ak tu nejkau mame - vsetko NAJ 😉
mimochodom - Katarina na blate = Vianoce na ľade 🙂 mozeme sa tesit ????

takyna
25. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 , dlhšie som sa tu neozvala, ale včera nám potvrdili srdiečko 🙂 tak hádam bude dobre...

any23
25. nov 2009

takyna gratulujem k srdiečku 😵 😉 neboj, musíme myslieť pozitívne 😉

sarai ja mám tiež moooc rada jar - keď sa všetko prebúdza a teším sa na to ale ešte viac sa teším na letooo 😵 😵 😵

a všetkých katkám všetko najlepšieeeeeeeeeeeee 🙂

takyna
25. nov 2009

Any dakujem 🙂 , ved hej musime, len niekedy je to tazsie 🙂

aj ja sa pripájam a všetkým Katuškám len to najlepšie 😵

sarai
25. nov 2009

any, ja sa tiez viac tesim na leto, ale na jar aspon zacina byt konecne po tej zime teplo. a potom uz len teplejsie a teplejsie. vzdy sa na to tesim, ked uz nemusim nosit tazke kabaty, cizmy a triast sa od zimy.
takyna, gratulujem k srdiecku

stanka33
25. nov 2009

Ahojte..
fakt to dnes vyzera ako by prisla jar a nie zaciatok decembra....
takyna drzim palce aby to tentokrat vyslo.....
maaja ak von tak iba na chvilku...aby ste nieco nechytili.....
cakam ked sa maly zobudi..pojdeme k dunaju...a na nejake ihrisko..pa

zrzulka
25. nov 2009

vsetkym julovkam ktore videli srdiecko babetiek gratulujeme🙂)))

Vonku je paradne, rano sme mali cvicenie s detmi, potom sme sa prechadzali po vonku ze ani domov sa mi nechcelo ist....
Inak sa mi stal taky zazitok,isli sme z cvicenia s detmi s jednou milou maminkou co s nami chodi, tak som jej povedala ze som tehotna. A ona to povedala svojej malej dcerke ze Miska bude mat braceka alebo sestricku. A jej dcerka na to ze braceka🙂))))) Sestre sa minule snivalo ze sme mali chlapceka... No nie je to sranda????? A ked my by sme radsej babu🙂))))))))) Uvidime... hlavne nech je zdrave....

maaja
25. nov 2009

stanka, ani sme nesli von 🙄 a keby aj, tak len u nas na dvore, tu by snad n ic nechytil ;)

zrzulka, nam zasa kazdy predpoved dievcatko - a my by sme radi chlapca 😀

zajacik...
25. nov 2009

Taky 😵 😵

lenkaaninka
25. nov 2009

no tak dnes som bola u obvodáčky a nechala ma ešte doma mám ešte nádchu a do práce sa nehrnem aby sa mi ten kašel nevrátil...

no ja mám dve dievčatká tak je bezpredmetné vravieť čo by sme chceli....
ale že vraj to závisí aj od toho kedy bolo dieťatko splodené...tak uvidíme ale je to hrozné takto čakať
až na budúci piatok pôjdem gyn. a to budem nejaký 6 - 7 tt...
🙂

ericica
25. nov 2009

ahojte dneska takto neskoro sa vam ozyvam ,rano sme boli s malou v skolke a poobede sme hodili dvojhodinovy spanok co je u mna luxus 😝 😀 jaaj a to podotykam ze sme rano vstavali o deviatej 😅
teraz sa chystame na prechadzku a potom nieco spravim na veceru 😵
takyna gratulujem k srdiecku....
maji tesim sa s vami ze je vsetko ok s marekom 😉
mojalili len sa drz uvidis za chvilu ste doma 🙂
no a k pohlaviu babetka my by sme tiez chceli chlapceka vlastne ja manzel babu 😀 ale v podstate sa potesime aj aj 😵
ozaj uz mate pokupene vianocne darceky???my sa chystame s muzom do rakuska (pandorf)na cely den a spravime nakupy uz sa tesim milujem ten predvianocny zhon 😵 😵 😵

zrzulka
25. nov 2009

Erika ja osobne vianoce nemam rada lebo kazde (s vynimkou tych poslednych) sa nam prichodilo nieco nemile a sialene smutne, tak len trpnem... uz by som bola rada keby bolo po nich🙂)))) Ale cinnosti ako vyzdoba stromceka, balenie darcekov tak to ja mozem. Aj celkovo atmosferu Vianoc mam rada len keby sa nevynarali tie smutne spomienky na ktore myslim pocas sviatkov a potom sa z Vianoce neviem dokonale tesit....
Pre malu mame darceky uz pokupene. Muz si zazelal co by chcel tak to pojdeme kupit spolu + dostali sme jedne velky spolocny darcek.... a ja ani nemam nejaku tuzbu co by som chcela... Vsetko co potrebujem mam, vazne neviem co....hlavne nech je pokoj v rodine...
Inak z pandorfu som bola dost sklamana. V poslednej dobe je to tam o nicom....zavisi co chces kupit...Kedy sa chystate na nakupy? Daj potom info ci ste nieco kupili.... ja by som este do porodu chcela stihnut UK navstivit. Snad sa podari niekedy na jar....

zrzulka
25. nov 2009

Inak aj mala mi v poslednej dobe krasne spinka. Budi sa okolo 8.30, 9.00.Vcera dokonca o 9.30. A ked niekedy poobede potrebujem na chvilu lahnut tak ma necha. Pride sa ku mne pritulit. Akoby chapala. my jej stale hovorime ze bude velka sestra a budeme mat babetko i ked neviem ci tomu rozumie.

Inak sa tesim ked si tu budeme pisat kto co caka (pohlavie) U nas v teme az na par vynimiek vysli pariky🙂)) Ja uz by som aj celkom rada vedela co.Ale zase to napatie je take prijemne🙂 pri malej nam povedali az na 3D v 21tt. Uffff tolko cakat🙂)))

liluu
25. nov 2009

dievčatká, gratulujem k srdiečkam a tiško závidím, lebo aj ja chcem už vidieť. no možno v piatok

takyna
25. nov 2009

dakujem dievčence, prajem vsetkym tiez srdiecka a bezproblemove tehotenstvo 😵

karinnka
25. nov 2009

18.11 som bola na ultrazvuku a bola som vraj 5tplus 2dni,19.11 mi vystavil knizku a vzal mi krv,s tym,ze mam dojst 14.12 do poradne....Nie je to neskoro?Ja som taka zvedava...ako dopadli vysledky...
Ako ste chodili na zaciutku Vy?

luminkasp
25. nov 2009

ahojte, tak mne konecne prisiel list, na gyndu idem az 28.12. ☹

ericica
25. nov 2009

karinka nemyslim si ze je to neskoro podla mna ti tu knizku dal aj skoro oproti nam ostatnym 🙂
napr ja som bola 23.11.bola som 7+6 a idem az 11.12 na krv a hadam mi uz vtedy aj tu knizku vystavi 😵 tak si nemyslim ze je to neskoro 😵
zrzulka ja zase vianoce mam hrozne rada ,je mi luto ze vy ste takto dopadli ale hadam o rok ked uz budete 4 to bude ina radost...inac ja som este v pandorfe nebola takze neviem ake to tam ma byt 😅 malej chceme kupit taky velky slapaci traktor je do nich zblaznena babiky a kociky ju nezaujimaju 😒
lumi to az po vianociach ,trochu neskoro 😒 a to zatial nebudes vediet co a ako???

luminkasp
25. nov 2009

eri zatial chodim k ats, ta mi robi vysetrenia okrem sona 😎

ericica
25. nov 2009

jaaj uz som sa zlakla aspon to 🙂 takze toho 28 ides do poradne???

zrzulka
25. nov 2009

karin ja som bola prvy krat pred 3 tyznami na potvrdenie tehu. to som bola podla PM cca 8 tt,(robil sono) uz bolo krasne vidiet srdiecko tak ma hned o tyzden objednal na krv (co beru tych 5 skumaviek) a teraz idem 8.12 co mi bude robit uz aj skrining a opat krv na testy + vypise knizku (zatial mam len papier od neho kdyby neco...) nemozes si kvoli vysledkom zavolat???? teraz mi tak vrta v hlave ze ten prvy krat mi robil aj cytologiu lebo som u neho nemala ziadny zaznam a od porodu mi nerobili a zabudla som sa opytat ako dopadli vysledky.... 😒

Erika nie som si ista ci je v pandorfe hrackarstvo. tusim jedno len... ono je to skor zamerane na znackove oblecko, topanky, toho je tam kopec. Aspon podas spravy...🙂))) my tam vacsinou ideme nakupovat handry.Ani to cele neobehneme lebo je to tam obrovske.... handry su o dost lacnejsie ako na Sr i ked stale dost drahe v porovnani napriklad s UK....
Hracky ja nakupujem vo vypredajoch, skreckujem a potom davam malej ked ma sviatok alebo len tak ked je unudena z toho co ma doma...🙂))) Tusim ten traktor mali nedavno v tescu vo vypredaji.

Lumi ufff az 28.12 ides? Ako casto robia v Spanielsku sono????

mirka285
25. nov 2009

Ahojte baby,tak ja sa k Vam pridavam,termin mam 4. jula 😉

karinnka
25. nov 2009

Dakujem dievcence,sestricka vravela,ze netreba volat o vysledky,ze tie sa preberu,az v poradni...ale asi si nieco vymyslim a skocim tam v pondelok 😉

zrzulka
25. nov 2009

Mirka vitaj!!!!

karin podla mna ak by tam nieco bolo tak by ti zavolali... ale pre pokoj duse tam skoc🙂))

mirka285
25. nov 2009

Dakujem zrzulka,zabudla som napisat,ze ja som tehotna opat po 12 rokoch,a poviem Vam pravdu,ze uz si z prveho tehotentva nic nepamatam..takze ja to vsetko prezivam ako prvykrat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre