Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
28. nov 2009

Ahojte...
na trhoch bolo strasne vela ludi...ved jasne pekne pocasie vcera zacali.....kopec decak, kocikov....najprv som myslela ze sa aj otocime, ked som zacitila pachy...kacacina vsade aspon ja som to citila..potom mi to preslo,aj cigansku som mohla zjest.... 😝, skoda medovinky a puncu fajne rozvoniavali...to mi nevadilo.. 🙂
malemu sa pacila vysvietena fontanka, decka sa tam nahanali samozrejme on musel ist tam..bolo tam kopec svetieliek tak s nimi mixoval...jedno diecatko neubrzilo tak donho narazilo, tak mame mensi skrabanec na cele, ani neplackal..chcel ist samozrejme naspat... 🙂

aj ja som dnes robila trosku vyzdobu..konecne som skovala tekvice a dala som namiesto nich take plysove postavicky snehuliak.mikulas, sob cert pre maleho nech ma zabavu...aj veniec som urobila,,aj nejake vian.ruze som naarandzovala do vazy naniesto tulipanov..o tyzden pokracujem dalej..

zrzulka dzim palce na repete..ja by som si tak trufla asi iba na ovocnu piskotovu tortu...ja tak akurat suche napeciem a muffiny, a nejake neplnkove kolace 😢

a co sa tyka tej chripky ked som bola prvykrat tehu robila som v lekarni v biznisku,a tiez bolo toto obdobie a musela som...dvakrat som mala nejaku vyrozu..tyzden brutalny kasel, v noci som sa drhla, nemohla som rozpravat..aj 39 teplotu som mala..dostala som sa z toho homeopatikami chvalabohu,tiez to bol prvy trimester a nebolo mi vsetko jedno...nastastie nic sa nestalo...teraz som bola chora v auguste a polku septembra dufam ze stacilo..ale som opatrna aj hlavne kvoli malemu

ericica
28. nov 2009

zrzka ak by si potrebovala poradit ako s tortami tak napis ip....)
ja sa tym zivym 🙂 🙂 🙂 mam aj album na nete niekedy poslem aby ste pozreli co robim ked sa nudim 😀

ericica
29. nov 2009

ahojte to tu dnes este nikto nebol 😲
tak vam zelam peknu nedelu 🙂
my sme uz po obede a za chvilu ideme hajat 😔 a ked sa zobudime skocime s malou troska do nakupneho centra kuk 😉
ozvite sa 🙂

zajacik...
29. nov 2009

Ericica daj link na ten album s tortami, rada si pozriem 🙂

ericica
29. nov 2009

stale nikto 😢 kde ste vsetky 😝
zajacik,zrzulka pre vas :http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/1881/images
(vsetko moje vytvory)

katarina7777
29. nov 2009

Krasne torty...skoda ze sa nedaju ochutnat 😉

zrzulka
29. nov 2009

Erika ty si ina sikovnica. paradne torty pecies🙂)) Len tak pre zaujimavost ako sa robia take tie loptove torty? na vsetky torty mas formy??? A cim potahujes? Vyrabas si marcipan alebo je to kmota K2??? A farby ake pouzivas????

luminkasp
29. nov 2009

ahojte u nas dnes leje ako z krhly a v noci by mohlo aj snezit, uvidime, lebo teplotnne to zatial nevyzera...

ericica idem kuk

luminkasp
29. nov 2009

eri, klobuk dolu, z tej snehulienkovej by bolo moje dieta uplne paf 😎

baby, nerobili ste niekedy niektora medovnikovy betlehem?

luminkasp
29. nov 2009

kde ste vsetky? 😉

mojalili
29. nov 2009

Ahoj Lumpinka, vidim, ze mas tu solo🙂)) NO dnes sme mali navstevny den a kedze manzel pozera futbal, tak som vystartovala sem🙂
Ericica - nadherne torty, krasa 😵 😵 😵
Konecne sa citim dobre, ze mi nie je tak zle, niekedy si pripadam, ze nie som ani tehulka. Len to brucho. Uz moj otec sa mi smeje, ze vyzeram akoby som sla uz rodit 😠 kazdy si zo mna robi srandu, akoby som za to mohla. JA sa neprejedam, nejem nic zvlastne, ale mam proste velke brucho. Nohy zadok nic, len brucho a prsia☹(( JA nechceeem☹

ericica
29. nov 2009

ahojte kocky diky 😉 mojalili aj ja mam velke brucho neni si sama 😀
zrzulka pouzivam gelovky(farby),k2 miesam s MMF,ale teraz chcem vyskusat novu potahovku 😉
a na tu futbalovu loptu mam formu,vlastne mam vela foriem 🙂 mna to strasne bavi a aj to euríčko navyse dobre padne do domacnosti 🙂

luminkasp
29. nov 2009

mojalili, no, jeden den mi nie je zle a tu nikoho 😎

od nas prave odisli tereskine kamosky a cakame papiho, aby sme si zapalili adventny veniec. mala pocuva santa clausa, uf, uz nech sa skonci 😎

luminkasp
29. nov 2009

mojalili, sa tesim na dalsiu fotku tvojho bruska 😉 , eri, aj na tvoju, ked uz mas velke 😎

zajacik...
29. nov 2009

Teda Ericica, klobuk dole, vidno ze ta pecenie bavi... no niektore torty su presne podla mojho vkusu, hlavne tie svadobne poschodove, velmi krasne 🙂

maaja
29. nov 2009

lumi, tk ja to asi taham za teba - vcera a dneska mi bolo ale fakt fakt zle 😠

maaja
29. nov 2009

dneska mi volala kamoska z vysky, ze 10. jula ma termin !!!! sranda - tiez ma syna ako ja Mareka, len jej maly je o tri mesiace mladsi - takze vlastne ona aj druhe caka v tom termine ako ma prve 🙂

maaja
29. nov 2009

a my sme sa uz dohodli na babskom mene !!! ak by nahodou bola ONA tak bude Lea 🙂

maaja
30. nov 2009

a vy čo ste sa rozhodli sabotovať JUL 2010 ?! 😠

zajacik...
30. nov 2009

Maaja aj my uvazujeme nad Leou 😵

maaja
30. nov 2009

zajacik, vazne ??? 😀
inak mne to neva 😉

ericica
30. nov 2009

dobry den sa praje 😉 co porabate? 😉
ja som akurat dopiekla a skocim trochu na vzduch s malou 🙂 dnes sa mame vyborne len som stale hladna 😝
ozaj a celu noc sa mi snivalo ze rodim a nedalo sa mi normalne a chceli cisarak a ja som nesuhlasila a plakala som im tam ze chcem normalny poror 😀

luminkasp
30. nov 2009

maja pekne meno, mne teda iba cistou nahodou nebolo vcera zle

u nas je sneh po kopcoch 😵

chystam sa upratovat a varit, som zvedava, ako to dnes zas dopadne

stanka33
30. nov 2009

Ahojte..vcera som nemala ani naladu pisat okrem toho ze mi bolo zasa zle a dnes to veselo pokracuje malemu vyskocila vcera naobed teplota a potom zasa vecer..okrem toho vsetko mliecko vyvratil aj s liekmi...teraz teplotu nemal ani v noci uz taku vysoku...hadam to nebude nic vazne..cakam kym sa zobudi ci ude mat a podla toho skocim s nim k Dr, strasne mu tecu slinky ale on uz ma 16 zubkov a nechce sa mi verit zeby mu tak skoro isli posledne stolicky...

ericica krasne torty..take cervene auticko som aj ja dala urobit malemu k rociku v jednej cukrarni,nerobis to nahodou aj pre nich??? 🙂

luminkasp
30. nov 2009

stanka, posledne stolicky este asi nie, ved tie vychadzaju medzi 2 -3 rokom zivotom, nam vysla v lete posledna 😉

stanka33
30. nov 2009

ved ja viem zato mi to je cudne...ale iba teraz sa mu predrali dolne trojky alebo mu jedna vychadza mozno to bude tym..doteraz bol chory iba ked mu isl zuby vzdy...len tie slinky nechapem

ericica
30. nov 2009

lumi super ze je to uz za vami...my budeme mat v lete tri a este nemame vonku ani jednu 😝
booze aky vetrisko u nas dnes fuka normalne mi je aj vnutri zima 😨

katarina7777
30. nov 2009

ahojte, v stredu ideme pozriet ci nam uz bije srdiecko... vam v ktorom tyzdni zacalo bit? 😒

zajacik...
30. nov 2009

Katarina nam srdiecko potvrdili v 8tt, ale ak si v 7tt, tak uz bude 🙂

mojalili
30. nov 2009

KOčky , ako vas citam ohladom tych zubkov, ani neiem, kedy mojej malej vyrastlistolicky...akosi som to nepostrehla 😕
Dnes som v praci povedala detom, ze budem mat babatko, kedze uz sa chichutali a posepkavali si, tak som im to teda pritvrdila, no a zacali sa sprsky, ake je velke a tak...tak som im povedala, ze ma 4 cm...a oni hned vytiahli pravitko a merali si 4 cm 😀 😀 😀 NO uz vidim, ako to budu prezivat so mnou. Preto rada chodim do prace🙂

Juchuu, v stredu budu prve fotecky zo sona a aj video zaznam mi vraj nahra na USB kluc. Velmi sa tesime 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre