Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
13. apr 2010

jo pomarance, ale vies ake? take s hrubou supou uplne sladke. .. mi raz zasibalo a zapamatala som si odroda Navel z Grecka a ked kupujem, tak len tie 😀 😀 ine nevezmem ani na skusku
cervene nemam moc rada, ani tenkokozove 😝

maxara
13. apr 2010

ja tiez take, take co su velke, stavnate obycajne oranzove, nie cervene.. a zjem aj tri naraz.. mnaaam

sunnygirl
13. apr 2010

to fakt, povedali jedno a narodilo sa druhé????????????????????????????????????? 😒 😒 😒

bellablonde
13. apr 2010

aj krpec ich laduje hlava nehlava, najlepsia show prichadza, ked sa snazi delit mesiaciky, vsetko to spliecha okolo a krmit ma (sa vzdy akoze necham 😀 😀 )

lenkaaninka
13. apr 2010

baby tak čo som objednávala zavinku a písala som o tej stránke www.gaji.sk tak ta baba to predáva stade... 😉 z tej stránky

sisaa
13. apr 2010

maxi, tak nic z toho nebude. Mam robotu ☹. Snad aspon vy nieco kupite.

jaruska8
13. apr 2010

Baby, tak to ste ma s tým 4D UTZ dostali, ve´d naša malá tam mala jasné kávové zrnko, ako sa hovorí, keby toto bol chalan, tak ja odpadnem. A ešte po cisárskom, by som bola asi na prášky, že mi ho vymenili. 😀 To už nie je ani vtipné.

bellablonde
13. apr 2010

maxi pliiiiis, ak ti to nevysumi, mohla by si kuk v tom sklade, ci maju aj podprdy? diiky moc moc

miki060707
13. apr 2010

ahojte, tak ja milujem hrozno, aj teraz si kupujem v obchode a aj kukuricu, to bude problem, ale zas budem rada ak budem dojčiť, a jahody budem papať ešte tehu, tak to je fajn

do albumu som dala overali na zimu, som dostala, tak sa vytešujem, aj tom som nemala aj overal na do autosedačky....
teraz pozerám, čo stojí poštovné, chcem jednému nabaliť veci, čo nechcem, tak aby to nebolo 20 kil, ale 10 môže 🙂
ja som bola dnes v lekárni a nemali glukozu, ešte pojdem k nam, hadam ju budu mať

adka1311
13. apr 2010

ericica - ta moja znama bola asi na tich ultrazvukoch, dokonca aj na 3D - najlepsi for je, ze sama je lekarka takze sa vyzna aj ona - a vidis, vsetci sa sekli...a fakt mala tazky sok, ked sa jej miesto dievcatka narodil chlapec...a jej muz skoro odpadol...ani meno nemali vymyslene, no total necakane.... 😀

adka1311
13. apr 2010

chcela som napisat, ze bola asi na 5tich UTZ...

strasska
13. apr 2010

maxi dik, pisem ti IP.
bella tak to si musim zapamatat, lebo odkedy som bola v Rime a ochutnala som pomarance, tak mi ziadne doma nechutia 😖
eri: jasne, ze hlavne aby bolo zdrave. sak ja tu skoro od strachu umieram, len ked maly kychne, lebo sa bojim, ze bude chory a zase budeme piskat. Ja sa furt modlim, aby sa nam ta astma nepotvrdila ☹

wolfskinka
13. apr 2010

jaruska mozes byt pri cisarskom pri vedomi ... ja idem na cisarsky ale spinalnu anestezu .. cize cely cisarsky si pri vedomi, vraj je to setrnejsie pre teba a aj pre dieta

wolfskinka
13. apr 2010

jaruska mne dali na vyber ze bud celkova anesteza alebo spinalka ale vraj lepsie pre dieta aj matku je spinalka,

bellablonde
13. apr 2010

to by bol vazne sok... jaruska, ty si aspon mala JASNE kavove zrno, tak to mas hadam sicher ... mne povedal, ze "s velkou pravdepodobnostou bude dievca" haha, tak teraz mam nad cim premyslat
ale sme sa nedavno s rodinou bavili o takychto pripadoch, stava sa ... ale zase ked len to? horsie by bolo nejake ine zdravotne "prekvapenie", takze ja budem prevelmi HAPPY aj s dalsim chalaniskom 😀 😎 😀

stanka33
13. apr 2010

adka ja mam na krku maleho cely den a fakt nevim co s nim ked prsi...no moja chyba ze nesoferujem co uz a terigat sa busom sa mi nechce v takomto dazdi...vcera sme boli v tom novootvorenom Trampoline v mlynskej asi aj dnes pojdeme...asi....

maxi nepojdem na tu prednasku my aj tak nedavame....som myslela tu toho 20 alebo 27 o 9.15

adka1311
13. apr 2010

inak k tomu cisarskemu - to je fakt, ze je lepsie /teda ak ti daju moznost vyberu/ ist len so spnalkou. ja som tak rodila lukaska a bolo to super, nic som necitila, ale pritom som ho hned videla aj pocula a uz na druhy den ma zvohali z postele a nebolo mi tak zle ako babam, co mali celkovu narkozu...
skus sa popytat, jaruska, ze ako to bude s tebou....

stanka33
13. apr 2010

straska ja i netipujem radsej nic mne to nevychadza...

adka1311
13. apr 2010

Stani a to trampolino je co? kde presne, co tam je a pre ake decka? zabavil by sa tam aj te moj 4 rocny????
planujem ich niekam s mm poslat cez vikend....

mima89
13. apr 2010

a mne by ste co tipli podla bruska? 🙂

stanka33
13. apr 2010

jasne je to skor pre takych vacsich ako tvoj...su tam tramloliny, vseliake smykalky, preliezky, bazen s gulickami, s legom, auticka-moze sa vozit dookola.. jasne ze sa zabavi...sa tam ale plati na hodku pre dieta 2,5 eura a doprovod dospeli 1,5 eura
mlynska dolina ten novootvoreny barak, kde je bila,Dmka na konecnej autobusu 39

ericica
13. apr 2010

maxi pomarance som jedla na tony aj pri malej a aj teraz sa nemi idem zatrhnut 😝 😝 😝 a hlavne tie co spominala BELLA... 😵
no teraz ste ma fakto dostali mne poveddali ze to bude asi baba ze tam nevidi zostulene semeniky ale to bolo 23 tyzdni.....teraz idem 29. 4 na sono tak uvidime 😉

ericica
13. apr 2010

mima ja tipujem chlapceka na 90 %.....

lenkaaninka
13. apr 2010

mima ja myslím že chlapček..

ericica tak to by bol gool keby ti povedali chlapček...

adka1311
13. apr 2010

stani vdaka, tak uz mame program na vikend - ak to spravne chapem je to v CUBICONE, kusok od ZOO, ze? tam sa s malym chysta moj muz uz zopar tyzdnov, do dinoparku, tak ich poslem rovno aj do toho trampolina...
vdaka za TIP... 🙂

zrzulka
13. apr 2010

Stani aj my chodime do trampolina s malou... vsak kam inam v tomto necase???? Mozeme dat baby z ba nejake rande v trampoline.... co vy na to???

ja inak tiez teraz len banany ladujem, nerozumiem tomu... nejako som ich nemusela a teraz sa idem za nimi potrhat. Ale len take co su nezrele....
Ale zjem aj pomarance, jabka, hrusky, slivky.... ovocie ja mozem... v nedelu som si spravila mrkvovy salat s jablkami a pomarancom... Zozrala som celu velku misu toho 😝

ericica
13. apr 2010

adka aj my sa chystame s malou do dinoparku dakedy v strede maja.....idem do trnavy pre kocik a cestou spet sa stavime,lebo na velku noc nam to dako nevyslo 😒 😒 😒
lenka vsak to najprv som bola sklamana ze to neni chlapec a potom som sa zacala tesim ze to bude dalsia baba ze nemusim moc do vybavy dokupit aj izbu budu mat spolocnu a aj manzel chcel babu a to by bola švanda....vsak sa spytam teraz na poradni ci nam tam nieco nenarastlo 🙂 🙂 🙂 ale aj tak si nemyslim ze je to mozne ked to uz potvdilo aj 4D 🙂

ericica
13. apr 2010

zrzulka to vzera byt na chutne papaničko 😝 daj recept take aj ja mozem 🙂

adka1311
13. apr 2010

🙂 zrzi - ja by som sa rada stretla....len ja neviem nic slubit, kedze som na to tak ako som a snazim sa vacsinou lezat...ale uvidim, co mi povie doktorka zajtra na poradni...ked povie ze sa neotvaram a bude mi v sobotu dobre, tak by som s mojimi chalanmi isla urcite...ale uvidim ako mi bude - u mna sa to meni z hodiny na hodinu 😢

lenkaaninka
13. apr 2010

mna by asi trafilo keby sa mi to stalo ako nie ta myšlienka že nooo tak nebude to chlapček ale už sa všetci tešia a tak...ale tak podla fotky to je u nás jednoznačné 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre