Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
1. jún 2010

Merikac...drzim silno palce, nech vsetko dobre dopadne.... 🙂

janulienocka
1. jún 2010

tuti aj ja som objednana, 18. juna na kozmetiku, hlavne depilaciu, aby som pri porode vyzerala 😀 😉 som zvedava ako pochodi na poradni @mojalili

janulienocka
1. jún 2010

@vierkaha na nadchu nemozme vlastne nic poriadne, len tu morsku sol, ktora mne osobne nepomaha, takze len to prezit

tatianka.g
1. jún 2010

ahojte ja mam tiez nadchu a ide mi to uz poriadne na nervy.Ja si v zufalstve davam olynth, myslim ze babatku to uz nemoze ublizit, najhorsie su prve mesiace vyvinu babatka

zuzik1983
1. jún 2010

no ja ked som mala nadchu som si davala pinosol,na letaciku bolo napisane,ze sa moze

oacka
1. jún 2010

je aj olynth pre malé deti, tak radšej ten. ja odporúčam Panthenose, to je aj pre tehotné.

tatianka.g
1. jún 2010

no najhorsie jeze tie co sa mozu v tehotenstve vobec nezaberaju 😒 a niekedy sa to uz vydrzat neda, ja mam aj take stavy, ze absolutne nemozem dychat

zuzik1983
1. jún 2010

mne teda pinosol zabera hned

tatianka.g
1. jún 2010

zuzik tak to ti zavidim 🙂

zuzik1983
1. jún 2010

len dufam,ze ho uz nebudem musiet pouzit 🙂

tatianka.g
1. jún 2010

no neprajemnikomu ale pri tomto pocasi .....uz by sa to mohlo umudrit

zuzik1983
1. jún 2010

no veru,takyto maj,to je ozaj katastrofa...

oacka
1. jún 2010

ja som si do nosa striekala hádam päť rokov v kuse a veľmi som sa bála,ako to bude v tehu,lebo som vedela,že nosné spreje sa nemôžu, no mne mama kúpila to eukalyptové Panthenose a to ma úplne vyliečilo,už sa mi nos neupcháva tak,že sa dusím. ale mm to nezaberá..... ja si to kúpim aj do porodnice,píšu,že si treba kúpiť kvapky do nosa.

lulu1983
1. jún 2010

@oacka - divala som sa k tebe do albumu, krasna vybavicka 🙂 kde si kupila taku peknu prebalovacku podlozku?

oacka
1. jún 2010

jeeej, lulu,ďakujem, no je taká obyčajná. videla som aj krajšie. vo veľkosklade detex za 11 eur, dobrá cena.

lulu1983
1. jún 2010

oacka: je velmi pekna a zaroven taka diskretna, nie prilis presladena a aj cena je vyborna 🙂 dobra kupa

vierkaha
1. jún 2010

Baby ja Pinosol nemôžem ani vidieť a nieto si ho ešte dať do nosa 😖
@tatianka.g ja si tiež myslím, že ak si dám niečo 2krát za deň už by sa nemalo nič stať, ale jeden nikdy nevie. Dúfam akurát, že nebudem mať ešte aj teplotu lebo ma asi trafí šlak 😠

sunnygirl
1. jún 2010

uf pridala som fotku bruška v 33 tt, uf uf.
idem si vás prečítať 😉

janulienocka
1. jún 2010

no kde je ta mojalili? cakame 😉

lulu1983
1. jún 2010

tak, tak .. netrpezlivo cakame na spravy o mojalili 🙂

sunnygirl
1. jún 2010

jéjda, tak pozerám, že viaceré to majú ozaj za pár 🙂

sunnygirl
1. jún 2010

inak ja viem tak, že sa má spávať len na ľavom boku, ale ono sa to nedá celú noc spať na ľavom boku.
Mamina sa ma v nedeľu pýtala (keď ma uvidela po 2. týždňoch) či mi Dr. dobre vyrátal termín 😅 , že som už nejaká veľmi široká. Inak mňa včera gyn. objednal na poradňu až o mesiac, nemá sa teraz chodiť už častejšie??? a stále mám u neho o 1 týž. menej ako tu na MK a vy všetky idete podľa MK, ako vás tak čítam

robika
1. jún 2010

viem ze ste to tu uz preberali, ale ja neviem ako sa da v nasej teme nieco vyhladat...
ked chcem postielku umyt, vanicku a vsetky tieto veci, s akym pripravkom to robite? aby som nieco zle neurobila...

ericica
1. jún 2010

@sunnygirl na poradnu kazdy tyzden sa chodi od 35-36 z´tyzdna to ti robia uz aj prietoky a ctg....
ja som teraz 35+2 a od 36 budem chodit kazdy tyzden 🙂

ericica
1. jún 2010

@robika ja som to vanicku umyvala v cistej vode a postielku neviem co myslis vypln?alebo tie drevene ramy??

ericica
1. jún 2010

malo tam byt tu vanicku

ericica
1. jún 2010

inac do nosa mi mozte striekat aj bioparox je to lokalne ATB a smie sa aj tehulkam...mne to zaberalo,aj na hrdlo aj do nosa 🙂

ericica
1. jún 2010

pisem jak hotentot si mozte striekat 😀

mirka285
1. jún 2010

ahojte 😉 tak uz som doma aj s kocikom...myslim ze budem spokojna,predavac mi vsetko poukazoval,ale ono je to take jednoduche a domyselne prepracovany kazdy detail ze aj Gabko bol spokojny ze som si dobre vybrala...zajtra pofotim,lebo sa mi to uz nechce rozbalovat teraz vsetko nakolko Gabo zaspal v obyvacke,tak nechcem s tym suchotat...dala som si obedik V Nord see,kupila jahodky,doobjednala som si este fusak,som si naivne myslela ze aspon tie by mohli mat na sklade,ale prd,aj na ten budem cakat,tak snad do zimy mi pride 🙂 a idem pozehlit tu kopu pradla co uz tyzden prekladam z izby do izby ☹

robika
1. jún 2010

@ericica myslim tie drevene ramy, ci to treba nejako specialne, alebo tiez staci cistou vodou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre