Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
1. jún 2010

MOJALILI, tak ten môj sen bol predzvesť, žeby som aj o ostatný snívala a potom vám zvestovala. Budem na Teba myslieť 😀

oacka
1. jún 2010

ericica,aj mne moj doi hovoril,ýe by mi mali robiť v nemocke v 36tt ultrazvuk,ale že ni vždy to robia...

oacka
1. jún 2010

doki, nie doi.... 😖

ericica
1. jún 2010

@oacka no ja sa pametam ze pri malej mi robili a aj teraz doki povedal ze posledne sono v 36 tyzdni a potom len ctg a prietoky....

@sunnygirl aj mne potom zvestuj ze kedy sa mam asi chystat 😉

tutifruti
1. jún 2010

MOjalili až mi husia koža naskočila.... ty brďo... asi pridám v prípravach.... Ved ty zajtra rodiš.....Myslím na vás a silno držím palce.... 😀 😀 😀

silvia.vesela
1. jún 2010

sunnygirl, potom mi daj please vediet!! Mam este cas, ze?? 😀

ericica
1. jún 2010

@oacka inakn paradna vybavicka.... 😉

mojalili
1. jún 2010

Kocky, to sono - zalezi od lekara, niekto ho robi v 36.tt, aby zmeral babatko ake je velke a kolko vazi. Dnes mi lekar robil CTG zaznam babatka, srdieko krasne bilo a za 10min boli 2 kontrakcie, tak mu podskocilo trosku 😉 Prietoky mi robi kazdu poradnu...

Kočky, bola som dať LILI kvapky proti kaslu a tak som ju vyobjimala, hrozna predstava lucenia, ona nic nevie este....ale hruuuza, nemyslela som, ze ma to tak zoberie, ze idem od nej prec... ☹ Ale ona sa tesi, doktorovi hovorila, ze Danko musi ist von, lebo uz na kalendari je cierno biely konik...-) (to je jun)...

ericica
1. jún 2010

hlavne ten tigrikovy overal sa mi paci,,,ale aj vsetko ostatne....kristinka bude ako princeznaaaaa 😵

ericica
1. jún 2010

ja budem urcite revat,ked pojdem prec od malej,,ona bude urcite statocnejsia 😢 😢 😢

tutifruti
1. jún 2010

Ja ked som sla od Alžbetky som revala ako slon.... a potom každú jej návštevu v nemocke som prerevala.... 😅

mirka285
1. jún 2010

mojalili drzim palce,vsak uz to tu treba rozbehnut,tak ides nato 😝 ja som uz dozehlila konecne,nastastie to boli same tricka tak to islo rychlo..tiez uz by som isla rodit aj zajtra 😉 takze aspon dufam ze to ude coskoro..niekto sa pytal kolko stoja jahody,ja som dnes kupovala za 1,90E taky mensi kosik...

ericica
1. jún 2010

@mojalili ani som nevedela ze sa volas Hanka...pekne meno 😵 😵 😵

stanka33
1. jún 2010

Ahojte...

tak som vas narychlo docitala, priznam sa iba k mojalili som chcela vediet ako dopadla u dr...tak jej drzim zajtra palce nech to zvladnu, lepsie je teraz ako cakat tyzden..tak sa drzte....

ericica
1. jún 2010

@tutifruti nestras ma vsak ta moja opicka je mamin cecok......bezo mna nezaspi a ani ja bez nej 😉
uz teraz sa bojim....dobre co porodu sa nebojim len toho odchodu od malej .....budem revat stale,aj ked ju uvidim za mnou prichadzat 😢

tutifruti
1. jún 2010

No moja je sice cecok doteraz, ale ona žiadny stres z toho, že som preč nemala.... jej bolo úplne jasné, že musím byť v nemocke.... to len mna chytala popôrodná depka.... 😅 či čo

ericica
1. jún 2010

ved hej ani moja ked ma nevidi nestresuje,to len ja 😀
a akurat som hovorila muzovi ze ked dojdu za mnou a bude mat slzy na krajicku nech so mnou nehundre ,lebo to nie ja ale moje poporodne hormony 🙂

tutifruti
1. jún 2010

NO mm prestal s Alžbetkou chodit, lebo ja som revala jak besná... som ani rozprávať nemohla.... len som ju stískala....až sa ma dieťa bálo... 😅 Tak s ňou sa len tak ukázal... a chodil sám....
Alžbetka aj tak nemala na mňa čas, lebo mm jej robil program, chodili na záhradu... boli v ZOO... na svadbe.... tak ona vždy len na skok, pozrela na sestru a už nemala čas a ponáhľala sa preč.... 🙂

naty1976
1. jún 2010

ahojte babulky, mojalili držím palčeky, nech všetko prebehne hladko a bez komplikácii a nech ste čím skôr doma zdravučkí a usmiatučkí...

alllexa
1. jún 2010

@ericica - no mne ultrazvuk nerobili a to som bola dnes aj u gynekologicky a uz aj v nemocnici u porodnika...

@kafoditka - hmm, a este mi povedali, ze to meranie panvy sa robilo predtym... Ze teraz len odhadom a ze lekari dobre vedia co robia - akoze sa asi moc vypytujem...

stanka33
1. jún 2010

ja musim dat maleho k nasim, on s tym nebude mat problem tam ma na dvore a v zahrade vela atrakcii, dufam ze bude pekne...oni s nim nemaju problem to skor ja budem vyvolavat ze ci je vsetko v poriadku a co mu maju dat kedy jest....no inak sa neda...budem musiet bez neho vydrzat....

ericica
1. jún 2010

@alllexa ja sa aj trochu tesim ze mi spravi to sono aspon uvidim naposledy malu v brusku ,lebo dr vzdy prepne aj na 3D a potom uz aj nazivo.....sa tesim velmi.....

vierkaha
1. jún 2010

@mojalili držím palce a potichu závidím, aj ja chcéééém. 🙂 Ozaj a ten dátum 2.6. ti predsa len vyšiel 😀

ericica
1. jún 2010

@stanka33 presne to iste budem robit aj ja,hlavne vecer ked ju budu uspavat ci im zaspala..... 🙂

ericica
1. jún 2010

@vierkaha ak bude vsetko ako dr naplanoval aj ja idem na vyvolavacku 2. ale 7 😵

carrie84
1. jún 2010

@mojalili - tak zajtra na teba budeme mysliet asi vsetky 😉 Vidis, este aj monline predbehnes! 😀 Hlavne nech vam to dobre dopadne 🙂

ericica
1. jún 2010

ovsem ak dovtedy vydrzim 😝

janka256
1. jún 2010

wau mojalili drzim silno palce aby to prebehlo hladko a cim skor normalne si ma vystrasila ze uz sa to tu rozbieha a to ja mam tiez za par iba necele 3 tyzdne juuuj uz odteraz bojiiim 😒

janulienocka
1. jún 2010

bambulky dnes sa nam tu neukazala @maxara ... neviete kde sa zabudla? 🙂

mojalili
1. jún 2010

@vierkaha Veru, ked mi lekar povedal variantu, ze zajtra...tak mi ocka zablyskli, ale nechcela som ho hnat do toho sama, chcela som to nechat na nom ako odbornikovi. A po hodine sa ozval, volal mi, ze lepsie bude predsa zajtra... 🙂

Bojim sa, ale viem, ze to raz musi byt, tak uvidime, len manzel je taky nervozny, ze stale lezi pred TV v obleceni, v akom bol v robote, nemoze sa ist ani prezliect, lebo nema klud v sebe, to vidim na nom. Hovoril mi, ze sa aj rozplace, ked maleho uvidi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre