Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
29. apr 2010

tinka už som ti nakukla ked naskočil 😉 parádný bodkovaný kompletík 😉

silvia.vesela
29. apr 2010

tinka, nemas za co, poslem ich co najviac! 😉
Pozerala som tvoju vybavicku, kraaaasne vecicky! 🙂
Ja by som mala tiez nafotit tu moju, len tiez sa neviem nejak k tomu dopracovat. ....

tinka349
29. apr 2010

silvika - no ja som sa k nafoteniu dostala skoro po 2-3 mesiacoch 😀 vooobec sa mi nechcelo....a to je jedna tretina toho vsetkeho co mam, mama mi uz hovori ze to prehanam, ale ked to su take krasne vecicky daktore ze sa neda odolat 😎 ale dala som si zavazok - oblecko uz nekupujem 🤐

tinka349
29. apr 2010

newete mi poradit aky je najlepsi madrac pre drobca? kamoska mi hovorila, ze na zaciatku staci obycajny molitanovy....tha ja newem....a aj rozne hrubky maju....6 cm, 8 cm...

vierkaha
29. apr 2010

Tinka krásna výbavička, ani ja by som neodolala, to si ale nekupovala všetko na Slovensku že?
Škoda, že pre chlapcov také krásne veci je len málokedy dostať a aj to musím objednávať z nemecka. 😒

tinka349
29. apr 2010

vierka - no skoro vacsina z toho je z Anglicka, ale zopar kuskov som kupila tu v sekaci a aj v Tescu 😝

ja som oblecenie nakupila dopredu az na 9 mesiacov, ale zeby som sa dokopala kupovat aj nejake prakticke veci, ako vanicku, postielku, a ja newem co este...tak to nehroziii...samej sa mi enchce behat a muz samozrejme nema cas 😠

kafoditka
29. apr 2010

vierka presne, a uz sa teraz rozculujem.. pre dievcata maju napr. HaM oddelenie velke ako hovado a pre chlapcov len taky odvar... to iste sa tyka tesca, nextu aj mothercare 😠

katkaking
29. apr 2010

Ahojte babulky, som tu uz straaaasne dlho nebola, ved som stale len vonku s malou a uz vas ani nestiham citat...
Tak dnes sme boli na kontrole, vsetko ok, aj prietoky robil a placenta vyzivuje dobre. Uz sa aj zodvihla hore vyssie, keby zostala tak ako je teraz, spontanny porod by mal byt v pohode...tak sa vytesujem. aaaaaaaaaaaaaa....... na 100 % je to dievcatko, takze bude Kristínka, konecne sme sa s mm uz dohodli.
A dnes mi dala známa straaasnu kopu veci po malej, tiez je julova len minuly rok, vraj si to mam ohodnotit a dat jej tolko, kolko uznam za vhodne...len ja neviem kolko jej mam dat, poradite??? Je toho fakt poriadna kopa, letne, jesenne a zimne veci, cize zhruba do pol-tristvrte roka....
Zatial sa majte krasne...

silvia.vesela
29. apr 2010

my mame tiez vela veci pre maleho, este aj podostava od znamych kopec veciciek, ale ja sa z toho len tesim. 🙂
Musia byt pekne obleceni hned od malicka, no nie? 😉

Inac kocky, ja mam uz 60kg! Pred tehu som mala 49kg 😀 Dnes som si merala obvod bruska, tak mam 100 😀

katkaking
29. apr 2010

tinka, co sa tyka madracu...my sme malej kupili polokokosovy, cize z jednej strany klasicky molitanovy a z druhej je tvrdsi, tam je to kokosove vlakno a prehadzovala som jej ho podla potreby...

katkaking
29. apr 2010

sisa, to nie je vela...ani obvod nemas velky...
ja som pribrala zatial 8 kg, aj ma dnes v poradni pochvalili ze to je dobre a obvod bruska mam uz 110 cm

tinka349
29. apr 2010

silvia - no ja som sa vcera po dlhej dobe odvazila postavit na vahu 😖 a mam 10 kg navyse 😖 😖 😖 a uz vazim 76 kg 😕 ani nikomu radsej nehovorim 😕

silvia.vesela
29. apr 2010

tak, to mas super, ze len 8 kg. 🙂 To si ukazkova! 🙂
inac, my sme tiez dostali strasne vela veci od jednej znamej, ale fakt ich tam bolo strasne vela...dupacky, letne nohavice, hrube nohavice, tricka, body....a dali sme jej za to 150EUR. a este aj boli zachovane, uplne ako nove.

silvia.vesela
29. apr 2010

tinka, ja sa vazim kazdy den rano, vzdy pred ranajkami......vecer mam urcite aspon 62kg....
ty si ale dost vysoka, tak to nie je tak vidiet... ja mam len 165cm, tak som taka mala gulka! 😀

kafoditka
29. apr 2010

tinka pre boha, nechapem, ze pri tvojej vyske a postavicke si z tych kil robis nejaku hlavu.... Ja uz mam +11kg a to som ti zhruba tak po prsia, bo mam len 158cm 😉 tak neries 😀

monline
29. apr 2010

ahoj kočky
tak malý má 1823g, je o pár dní väčší, asi skrz tú cukrovku..uložený priečne, tak dúfam, že sa stihne správne otočiť, aby sme sa vyhli cisárskemu

silvia.vesela
29. apr 2010

kocky, ako tak citam, tak deticky su celkom velke. 🙂 Nas ma 1800g, tiez je trosku vacsi. 🙂

tinka349
29. apr 2010

no ked ja len doslova zerem a zerem a zerem co mi pride pod ruku 😠 a potom sa stazujem na kila 😠 mama ked bola tehotna so mnou pribrala 27 kg 😕 ja len dufam ze tam sa az nedopracujem 😀 ved to by som mala skoro 100 kg 😀 😀 😀

silvia.vesela
29. apr 2010

ja to iste, tiez len papam a papam, ale si myslim, ze nase deticky nas tak zamestnaju, ze tie kila pojdu hned dolu. 🙂

oacka
29. apr 2010

no čau, nakupovacia psuchopatkka tinka!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vitaj medzi nami, ostatnými psychopatkami! ja tiež nemám nič normálne kúpené,leen oblečko! 😀 😀 😀 ale už som týždeň nič nekúpila...abstinujem....
ahoj, katkaking! tak bude ďalšie Kristínka? Tešíme sa!
sivli, že 60 kg! to ja keď dakedy v živote schudnem na 60 kíl,tak budem hviezda!!!! 😉 inak ja som pribrala len tie kilá,čo som v prvom trimestri schudla, kebyže priberiem viac, tak ma mm vozí na poradňu v prívesnom vozíku... 😀

oacka
29. apr 2010

tinka,a kedy bude výsledok z miss tehulka? to bude voliť porota s peťou Polnišovou a Darou Rolins?

vierkaha
29. apr 2010

Kafko, presne. Minule som sa rozčulovala v H&M že tam pre chlapcov skoro nič nemajú a keď, tak veľké veľkosti. A tescu to isté som chcela malému kúpiť také overaly na spanie s mickeyim a mali len veľkosti od 12 mesiacov

rybaanka
29. apr 2010

Caute babule,

ja som len prisla sa pochvalit...prave som sa vratila z ultrazvuku a vsetko je ok, doki skonstatoval, ze nos po mne krpec nema 😀 tak to neviem na zaklade coho povedal 😨 ale tak som rada, lebo ja mam skaredy nos 😝 maly krpcek je inak stale KP, ale u mna je to aj tak jedno, kedze pojde asi cisarskym, no a mame 1900g a zodpovedame 31+6tt, takze tolko, idem skusit aspon nieco precitat, co ste popisali, ale je toho tolko, ze vsetko urcite nestihnem, ale dufam, ze sa mate vsetky fajn 😎

tinka349
29. apr 2010

oacka- no miestami si pripadam ako shoppaholik- ked som zila v londyne tak nebol skoro den aby som si nekupila nieco na seba,a teraz sebe nekupujem absoluuuutne nic,a kupujem drobnej 😀

vysledok miss tehulky internet bude 19.5., a 22.5 ideme do BB a tam na povedia ktora z nas je miss tehulka a vybera to porota na cele s Petou Polnisovou 🙂 musim pribrat aspon par kg este aby som nebola moc chuda popri nej lebo to potom uuuurcite nemam sancu 😀 😀 😀 😀 😀

sarai
29. apr 2010

ahojte baby, ako sa citite? mna dnes pobolievaju krize a uz sa mi stava, ze sa rychlo zadycham. doteraz som bola ciperna, ale akosi to uz na mna dolahlo. ale asi to je uz normalne.
tinka a aka miss tehulka? je taka sutaz?

mojalili
29. apr 2010

Dugyna, Silvi, myslim, ze moj chlapisko vedie vo vahe....mali sme v 30.tt 1 830 g. 😒 😀

Dnesny den v praci za nami, tak este 6 dni do prace...tusim MAxi ty si spominala, ze este 5 dni a mas dovolenku, nie? TAk to spolu oslavime🙂))
Kocky, ja uz sa ani nevazim radsej doktorovi poviem vzdy len kilo, lebo ajtak mi stale frfle. 😀

mojalili
29. apr 2010

Tinka, my sme mali s mm dva notebooky otvorene a z kazdeho sa hlasovalo, musime ta podporit🙂 Aj v skole som hlasovala za teba.🙂

oacka
29. apr 2010

tinka a ty ako škola? robíš skúšky, či máš prerušené? mojalili, ten váš už aj zuby bude mať,keď sa narodí!!! 😀

stanka33
29. apr 2010

ahojte

juj baby dnes ma zdeptali take dve mamicky co teraz rodili tak zhruba 2tt dozadu a maju starsie decka okolo 2,5 roka ze sa to s tymi strasim neda zvladnut, placu ked place male...stale su ne nich zavesene....no mame sa na co teda tesit niektore..a v noci ze zaspi jedno druhe place aj do 2 rano....baby peknych mackov mate v bruskach o tyzden idem aj ja...

katty tusim s tym paralenom je to tak ze v poslednom trimesri by sa nemal brat kvoli predcasnemu porodu ak si dobre pamatam skus aspon zavolat k dr co ti povie

erytrea
29. apr 2010

Ahojte kocky

tak aj ja mam dnes po poradni 😉 vsetko dobre dopadlo, maly je uz otoceny hlavickou dolu a mame 1500 g tak sa vytesujem ze je vsetko oki, lebo vobec nemam velke brucho na to ze som v 8 mesiaci mam oproti tym co boli dnes v cakarni u dokiho tak mam skoro o polovicu mensie, pribrala som 8 kg, dnes mi doki aj podpisal matersku od 24.5 nastupujem 😀 😀 😀 😀 😀

baby a chcem sa spytat ake ovocie obsahuje najmenej cukru? mala som cukor na hranici a doki odporucil ze mam jest ovocie s malym mnozstvom cukru..... a to je ake?????

vsetky vas pozdravujem a drzte sa 😉 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre