Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ina7
16. nov 2009

Dievčatá, som nestihla dočítať tých cca 30 strán a už som z kola von. Vážte si čo máte, lebo my už nie. Na utz dnes nič nebolo a hcg kleslo po týždni z 660 na 115. Ostáva mi len dúfať, že to nebudem musieť do nemocnice, že to príroda sama vyrieši. Držím vám palce, nech všetky v zdraví prežijete do júla 2010 a máte zdravé a krásne babätká.

katy1979
16. nov 2009

ina no to je smutne ale hlavu hore este to len pride

zajacik...
16. nov 2009

Ina je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹

eviq
16. nov 2009

Ina to mi je luto, ja som o babatko prisla v aprili, bola som aj v nemocnici, viem, ako to boli,prajem vela sil...

luminkasp
16. nov 2009

ina, to mi je velmi luto ☹ ☹ ☹

liluu
16. nov 2009

Inka ja som si to prežila tiež v apríli,držim palce, čas to hádam vylieči

baby, ja som bola dnes u dokiho a on tam normalne nebol??? a sestrička sa mi nedovola lebo mala kartu inej pacientky? A najhoršie je na tom to, že sa ma ani neopytala prečo som sa objednala takže som sa jej ani nepochvalila. Jóóój.ale pojdem v piatok.

mojalili
16. nov 2009

iNA, TO MI JE LUTO, DRZ SA, URCITE TO RAZ PRIDE... 😉
Luminka - pytala si sa na minulej strane, ci je to na mne vidiet, ze som tehotna...🙂 Ano je🙂 a dost. Vo stvrtok idem do 9tt, tak snad to bude ok. Akosi sa zacinam dost bat, neviem, co sa to so mnou deje. Mozno preto, ze som v 8tt, ako som teraz...potratila..a to tak, ze som o tom nevedela, ze babo odumrelo vo mne....tak teraz sa bojim kazdeho zvyseneho vytoku...ach jo....uz nech je 2. 12. kedy pojdem na sono☹ a nech to je cim skor a je to OK 😒

stanka33
16. nov 2009

Ahojte baby... pridavam sa k vam...dnes mi doktor potvrdil tehotnstvo, sice nebolo vidiet este srdiecko musim pockat este tyzden na kontrolu... trosku to prislo necakane..chcela som si este poriadne uzit maleho...ale ako tak pozeram je tu vela bab co mame priblizne rovnako stare deti tak to hadam spolu stastne zvladneme a dotiahneme do konca...ina drzim palce na buduce to vyjde... 🙂

ericica
16. nov 2009

vitam nove tehulky-mamulky 😉
INA JE MI TO MOC,MOC, LUTO ☹ ☹ 😢
ja sa uz neviem dockat buduceho pondelka ako sa nasa fazulka vyvija 😒
no dobre kocky idem ulozit malu do postele akurat dopozerala krtka a ideme buvat 😔
dobru noc vam aj vasi detiickam a sladke snicky 😔 😔 😵

helen
16. nov 2009

Ina, je mi to veľmi ľúto, poznám to a viem, ako veľmi to bolí. A ak to máš za sebou iba raz, tak sa ani nikto nestará a nevyšetruje, lebo veď "stáva sa". ☹ Mrzí ma to, nech to teda aspoň odíde samé a ty sa opäť už čoskoro budeš môcť pokúsiť znova otehotnieť, to je vždy najlepším liekom. Drž sa!!!

Mojalili, úplne ťa chápem, viem si predstaviť, ako sa obávaš, ale musíme veriť, že to dopadne dobre! Už to nebude dlho trvať, každé ráno si pekne počítaj dni a ono to zbehne. Bude to dobré!

Stanka vitaj 🙂 mám termín len tri dni pred tebou 🙂 aj u nás to prišlo nečakane. Ale tešíme sa veľmi 🙂 jasné, vybojujeme to až do konca! :D

maaja
16. nov 2009

ina, aj mne je luto, tiez som to zazila 😖 nastastie bez nemocnice ...

stanka, aj my sme neplanovali ;)

stanka33
16. nov 2009

helen,mozno ta predbehnem 🙂 ,prve som rodila 16 dni pred terminom..ale teraz by som radsej pockala dokonca..
aj my sa tesime..

stanka33
16. nov 2009

jaj baby normalne ste ma potesili s tym neplanovanim.. my sme mali naplanovane na leto...takto to budeme mat vtedy uz za sebou 🙂

maaja
16. nov 2009

hi hi, ja som uz nplanovala vobec, moj muz ale hej

helen
16. nov 2009

Stanka, ja som rodila prvé 13 dní pred termínom, takže možno sa stretneme v tej pôrodnici 😀

Maaja, a ako ťa presvedčil? 😀 žartujem, viem, že si to nečakala ani ty 😉

maaja
16. nov 2009

helen, stanka a kde ste rodili ????

nepresvedcil, jednoducho sa nejakym zazrakom zadarilo - mam totiz nepriechodne vajcovody 😀 Marek je z IVFka ...

lucia32
16. nov 2009

Ahojte júlovky 2010 😉
Presne takto pred rokom som si na teste našla 2//a dnes mi v postielke búva moje zlatíčko...ako rýchlo to ubehlo 😵
Držím Vám palce, aby to ubehlo ako voda, bez problémov a aby ste v lete držali všetky v náručí voňavé uzlíčky 😉

stanka33
16. nov 2009

ja na antolskej

maaja
16. nov 2009

lebo ja v Ružinove ;)

helen
16. nov 2009

Maaja, tak asi až také nepriechodné nie sú 🙂

A rodila som na Antolskej.

Lucia, ďakujeme 🙂

helen
16. nov 2009

Stanka, takže fakt sa môžeme stretnúť 🙂

miki060707
16. nov 2009

ahojte baby, tak dnes som bola u lekára, tehu potvrdil, srdiečko ešte nebilo, ale je to v maternici..to je hlavne a dal mi tabletky duph..kôli veku, užívali ste to niektorá??šak mám "len" 29 rokov, ked som si čítala príbalový leták, som nechápala prečo mi to dal, ale ževraj na udržanie plodu, tak preventívne....každých 12 hodín, vy ste to ako brali??
inak som veeľmi bola spokojná s doktorom, lebo som nevedela, kto ordinuje, môj lekár zomrel a jeho ambulanciu si rozdelili dvaja lekáry, no čakala som 5 hodin, bolo to strašne, nič som nejedla, nepila, až som si apson kavu v stroji kupila,hrooza
a povedali sme to svokre, no potešili sa a nezabudla dodať "kde sa tam chcete pomestiť", to som čakala kedy sa to opýta......
vitaj nová julovka,
je mi luto, čo sa stalo s buducim julovčaťom...je to hrozné a viem, že to bolí......

maaja
16. nov 2009

miki, ja som brala Duphaston, ked som bola tehu s marekom ... ale to som bola po IVF a vtedy to davaju standardne ...
teraz som zatial zidne lieky este nedostala, aj ked teda uz tiez mam "svoj vek" 30 😀
inak s tym čakanim to je des ... ja mam stastie, u mojej gyn funguje objednavanie presne na cas 😵
ozaj, miki, a chodis ku gyn v GA ??? ku komu ? ze ci nahodou nepoznam ;)
a tvoja svokra nevie, ze dobrych ludi sa vsade vela zmesti ??? 😀 a co mate nejaky super maly byt ???

maaja
16. nov 2009

helen, zjavne teda nepriechodne nejsu ;)

stanka33
16. nov 2009

ahoj miki..mame spolocny termin...co sa tyka duphastonu brala ho moja kamoska pretoze zacala v druhom mesiaci krvcat, je to naozaj na udrzanie tehotenstva..jej to pomohlo a dnes ma zdrave babo... berie to vela bab,viem lebo som farmaceutka..tak sa neboj asi vedel preco ti to dava a mozno to nebudes dlho uzivat

stanka33
16. nov 2009

helen, ja tam pojdem asi aj teraz rodit to bz bola sranda urcite nas tam bude aj viacej..ale to je este daleko..

helen
16. nov 2009

Miki, Duphaston ti isto neublíži, nemusíš sa toho báť.
Stanka, aj ja budem určite rodiť tam, lebo tam mám aj hematológiu a potrebujem ich kvôli konzíliu po pôrode. A sú tam fajn sestričky a super lekári, až na výnimky 🙂

stanka33
16. nov 2009

jasne az na vynimky🙂

miki060707
16. nov 2009

no som u doktora Barána, taký mlady...a počuj maaja, ty chodiš do Šale nie, ale tam nemáte pôrodnicu, že? lebo aj tá petra butková rodila v GA...

maaja
16. nov 2009

aha, tak toho nepoznam ...
no chodim do SA uz len zriedka, byva tam svokra, tak len ked k nej ideme ...
hej, tam uz porodnica neni, vsetko to spada do GA ...
ale kedysi tam bola porodnica aj gyn aj vsetko ... ja som tam chodila k Dr. Alfoldimu, ak poznas ... ale nechodim uz od 2006

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre