Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
6. jún 2011

@maxara no vedela som ze si sikula, ja som recept prestala chapat v druhom riadku 🙂

maxara
6. jún 2011

jaaj a ozaj, aj my papame spenat, normalne s cibulou a cesnakom 🙂 a aj vela inych veci uz papa takych nasich.. len akurat jej odoberam pred solenim a teda solim nakoniec (ak sa da), alebo solim malo a dosalame si na tanieri.. teda hlavne take ako ryza, cestoviny...

merikac
6. jún 2011

@monline no aj mna prekvapila ta vaha,,,veru, aj ona sa nerada pusinkuje,,ale aj ona sa liskala, lebo sa bala, ze by sme znova vosli do ambulancie,,Nech vam ockovanie dobre dopadne, my uz teplotujeme ☹ - hadam som si nemyslela, ze toto tretie nam len tak lahko prejde 😖

cigaretka5
6. jún 2011

@merikac vas tretou vakcinou ockovali az teraz nas asi pred mesiacom a to sme mali 10,5 kg

maxara
6. jún 2011

@cigaretka5 😀 trupka, ved je to fakt jednoduche.. dokonca som sa bala, ze ja to tak pekne nevytvarujem, ale to ani nejak zvlast netreba.. 😕 fakt.. lebo ked urobis sulcek tak, ze ho prstami stlacis o dlan tak ti tam ostanu otlacene tvoje prsty a potom uz len urobis zarezy nozom a je to 🙂

cigaretka5
6. jún 2011

@maxara no varit viem ale piect to by si ma mala vidiet

merikac
6. jún 2011

@maxara no co sa tyka stravy, tak ma dr prekvapila, lebo ked som bola s Emmou v 10 mes na kontrole, tak davala este rady co ma a co nema a teraz zrazu povedala, ze rocne dieta uz moze papat vsetko ( to povedala na obhajobu mojej mamy, ked som dr. bonzla, ze jej veru dala krupicovu kasu z krabicoveho plnotucneho mlieka),,,cize mi to prislo za tie 2 mesiace taky skok,,,,ale my veru zachlime vsetko a tiez spenat uz klasika pripraveny,,,a zboznuje ho

cigaretka5
6. jún 2011

@merikac no neviem kazdy pediater hovori nieco ine, som akurat teraz v telke videla taku SYMPOSKU dokinu, co prizvukovala ze dieta nema jest stravu dospelych v malych porciach ale svoju vlastnu pomaly az do puberty

merikac
6. jún 2011

@cigaretka5 tak skoro?? a to preco? inac vsimla som si, ze lekari sa v terminoch ockovania najeko nezhoduju....teda dorotka je riadny kus baby 😉 inac davno som nikde nevidela foto hmm?

maxara
6. jún 2011

@cigaretka5 no ja tiez nepeciem, cize preto som zvolila tento kolacik, ze toto ani nikto nebude ocakavat, ze by dobre chutilo, cize ked nakoniec chutili dobre, tak vsetci vratane mna boli milo prekvapeni 😉

@merikac ja jej nedavam zbytocne sol, lebo jej vobec nechyba, dokonca moc slana vec jej ani nechuti.. a sladke zas jej tiez nechcem davat, teda cukor.. ak je nieco prirodzene sladke, banan a tak.. tak to jej jaska davam

cigaretka5
6. jún 2011

@merikac no ono totiz my foto moc nezverejnujeme, my sme v tomto s mm divni. On chodi furt teraz robit reflex a furt k nejakej numerologicke, vestici, bosorke a tak vzdy dojde mudry jak radio, ze urieknutie neprajnictvo a tak

cigaretka5
6. jún 2011

@maxara ja to mam jednoduche, nepeciem lebo nechcem pribrat a ked to neni doma tak ma to nelaka, tak to nezozeriem tak z toho nepriberiem. MM miluje plnkove chobotiny to by som si netrufla ani po sto rokoch pecenia tak ked chcem byt mila kupim mu kremesik alebo veternik, on sa vytesuje , ze aka som pozorna

merikac
6. jún 2011

@maxara ved to je jasne,,ze to hadam nemusim pisat, ze su potraviny, ktore detom do 3 rokov vobec nechybaju- pokial im ich rodic nezacne sam ponukat- ale zas nie som ani ten puritan,,ze tak toto iste nedam oliznut

merikac
6. jún 2011

@cigaretka5 😀 jaaj, tak,,no su niektory o tomto presvedceny,,ja zas dufam, ze nemam okolo seba neprajnikov a kezde ja nic podobne nikomu neprajem, hadam ani mne,,teda mojej rodine a podobne ,,ale je pravda, ze kopec ludi je neprajnikov,,no kto chce si cestu najde aj inym sposobom ako skodit,,,,,,

fadriana
6. jún 2011

@bambola dakujem za reakciu uz som pokojnejsia🙂

cigaretka5
6. jún 2011

@merikac no ja tiez ludi neriesim ale odkedy sa mal narodila som citila par krat ze ma niekto uriekol a ked som sa umyla v cistci pomohlo. podla mojho mm som bosorka. Obcas sa mi podari tlmit jeho bolest mojou rukou a citim to jeho miesto extremne horuce ...............................

merikac
6. jún 2011

@cigaretka5 😀 ......no aj podla mojho som niekedy bosorka,,ale ten to nemysli iste tak ako ten tvoj, 😀

cigaretka5
6. jún 2011

@merikac no nikdy nevies ako to ten tvoj mysli. MOj mm je taky streleny televizak v tejto oblasti je dost ludi postihnutych tak ako my dvaja....................

merikac
6. jún 2011

@fadriana ahoj,,ja este kojim, ale kedze chodim do prace, tak je to u nas obmedzne,,,ale ked som doma cez vikendy, tiez kojim castejsie, inac zvycajen rano, na obed, ked pridem z prace, pred spanim a v noci si pocucne minimalne 3 x, bezne aj 5x, podla toho aky hlboky ma spanok,,,,,,,,,,ale uz sa mi stalo v poslednej dobe, za papala len 1x- dufam, ze tieto stavy budu coraz castejsie 😉

maxara
6. jún 2011

baby, tak ja som si pozerala na gugli kolko som dnes presla a ze 6km 🙂 a to som neratala po budovach kolko som nachodila (po tescu na kamennom atd)

maxara
6. jún 2011

tym som chcela povedat, ze dobru noc .. ved ja som strasne unavenaaaa 😲 😲 😲

maxara
6. jún 2011

aha a este som sa zabudla pochvalit.. kupila som ninke ponco uteracik 😵

merikac
6. jún 2011

@monline
@zrzulka
@mirka285 u nas tekutiny idu,,ale LEN cista voda- davam lucku a najviac sa napije bud priamo z velkej flase, alebo jej to prelievam do flasky od jupiku- takej co netecie ( pokial s nou nehrka 😀 ).....ale ona tej vody scucne teda dost, normalne vidim, niekdy ked pozabudnem, ze je riadne smadna

merikac
6. jún 2011

@maxara ja citam od zadu,,tak netusim preco si toho tolko nabehala,,ale slusny vykon- ja sa ledva dotackam od postele na wecko,,,,,,,,,,,, v sobotu strepala, prestupovala som prah z balkona do kuchyne, ( balkon som predtym umyvala) na rukach som mala Emmu a ta mokra noha ktora bola ako prva v kuchyni sa mi zrazu natiahla do predu a tu druhu som poskladala od seba a vyvrtla som si ju v klbe v kolene a v clenku a okrem toho som si cely clenok rozrazila o ten prah,,,,,,a nemohla som sa ani pristavit a tlmit pad, kedze som mala na rukach Emmu, tak som teraz ako lazar 😠

merikac
6. jún 2011

@cigaretka5 ja ked som bola mala, tak mi byvalo casto zle z urieknutia, takze ja na tieto veci verim,,,,,ale nemyslim, ze ma niekto uriekol, lebo to myslel zle, len som asi viac vnimala niekto re pohlady ludi,,,ci ako to nazvat

tinaki1275
6. jún 2011

@cigaretka5 no ty by si sa pobavila,tie grecke nemaju ani hlavu a ani patu .. 😠 som sa teraz pokusila vycitat novinky ..uz vidim ako stravim zajtrajsiu noc..dnes sa este musim venovat pracovnym zalezitostiam.. 😖

katka55
6. jún 2011

@zrzulka ja mu obcas strelim polku rohlika do ruky, ale ten skonci vsade, len nie v jeho ustach 😒 a ked mu ho po troskach davam do ust, tak ho pekne spapa... 😉 fakt ma patko ledva 8kg? ja som myslela, ze moj patrik ma malo, a to ma 9980g. tak uz som kludna 🙂
@tutulka12 ale vam bolo dobre 😉 sestra je tehula?
@fadriana ja cez den nekojim niekedy vobec, a niekedy si cucne pred spanim okolo 10 a 14. kojime sa hlavne pred nocnym spanim, velakrat v noci a rano okolo 7. cez den teraz pije konecne vodu, tak som rada, lebo predtym som ju nevedela do neho dostat. a vitaj 😉
@maxara uspesny den za tebou 😉 dnes bol asi vseobecne mrnciaci den nasich ratolesti 🙄 a mala si si zelat na narodky krokomer 😀 a dobru noc.
@merikac nas ockovali v 10,5 mesiaci 😒 au, to tvoje strepanie sa uz zle aj cita ☹ dufam, ze to bude rychlo ok 😉

macik27
6. jún 2011

ahojte čo už spíte? 😀 mne malá konečne zalomila dnes mala perný deň no večer sa tvárila že ani nezaspí...boli sme plávať zmenili sme klub konečne sme sa dotlačili tam kde sme sa tak dlho tlačili 😀 malá sa mi poriadne rozkecáva dnes sedela na koníku a vykrikovala hó hó (akože hijó) a keď volala s tatinkom tak na neho volala tatako 😀 ale mama zo seba nevypluje 😠
@fadriana ja malú kojím tiež dosť často aj cez deň aj v noci i keď teraz už v noci pomenej

maxara
7. jún 2011

ranko mrzane.. tak ja som uplne dead.. 😒 ninka ma zobudila zase 5:20.. resp ona zabuntosila uz o dost skor, ale mm jej zarbil mlieko cestou do prace.. 😒 teraz som jej do bazenika tu v obyvacke nasypala tie farebne gulicky a tak sa v nich "cvachce".. som zvedava dokedu ju to bude bavit.
prave som pozerala dlhodobu predpoved pocasia a malo by byt 17.6. pekne, ale na 18teho este predpoved nebola 😒 tak hadam aj bude nam to pocko priat..

@katka55 🙂 no ja este narodky len budem mat, takze.. 😉 chcem krokomer 😀
@merikac Meri, ty vies tak nechutne padat, ze az.. 😒 a uz je to lepsie?

tutulka12
7. jún 2011

dobré ránko, dnes je u nás zatiahnutá obloha a chladno ☹ tak dnes len navarím, zmyjem podlahy a pripravím si prezentáciu na obhajobu keď Teo bude spinkať.
@maxara ďakujem za recept, už som si ho opísala a je fakt jednoduchý. tak snáď to nepokazím 😀
@katka55 sestra je v 8 tt, bábätko sa má narodiť v tom termine pribl. ako náš Danči 🙂
no ideme do tej škôlky pomaly, ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre