Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
12. dec 2010

ahojte aj ja už triedim vecičky maličká mi zrazu nejako vyrástla a poriadne pribrala takže čo je dobré na rukách to je tesné cez bruško 😀 a naopak...a asi máme koliku už tretí deň mi večer narieka a tlačí akoby chcela kakať ale nakoniec zaspí a vykaká sa až ráno ☹ aj sme cvičili nožičkami aj pupík natreli feniklový čajík nechce tak len dúfam že to prejde

mirka285
12. dec 2010

@kafoditka no ja ju nechcem prehovarat,chcem aby sa rozhodla sama,ale myslim,zeby nam tam bolo fajn,vacsie decka by polyzovali trochu,male by sme posankovali a hlavne by sme boli na cerstvom vzduchu,vecer vinko,no proste viem si to predstavit stravit tam Vianoce...

kafoditka
12. dec 2010

@mirka285 nooo nemusis zrovna prehovarat, staci, ak jej povies presne to, co si nam tu teraz napisala.. 🙂

oriesok
12. dec 2010

ahojte.. dlhšie sa mi sem nepodarilo prísť.. pozerám, že pretrieďujete veci drobcom.. veru.. už aj ja budem musieť..
inak ja tiež skladujem veci, čo sú Lucke malé v tom vakuovom vaku.. dá sa to tam pekne poukladať.. a myslím, že sa ešte zídu.. teda dúfam 😀

oacka
12. dec 2010

my sme mali nádherný pokojný zimný víkend. malá spala cez deň tri hoďky, v noci krásne papala, zúbok je už na spadnutie a Roman mal konečne čas sa jej venovať. kiežby bolo takých dní čo najviac!
ja už som jednu obriu tašku vecičiek dala švagrovej priateľke, o týždeň má termín, Kika bude mať konečne sesternicu. 😀
a ešte som sa chcela posťažovať,že aj ja mám doma killera ako kristip, minule mi tak zaryla prst do nosa,že mi tiekla kkrv, horšie je,že si ho vzápätí šupla do pusy. 😝

gabika41
12. dec 2010

@mirka285 dakujem a mala sa vola Lucia.Pokial mozes na sviatky vypadnut z Blavy,tak nevahaj.Cicmany poznam,je tam velmi pekne.Inak pokial ide o tu zlatu zilu,tak by som Ti okrem pitneho rezimu este odporucala uzivanie mleteho lanoveho semienka ( iba mlete,nie cele ) a uzivivat kvalitne probiotika.
@kafoditka dakujem

noemarta
12. dec 2010

@gabika41 ahoj gabi, vitaj medzi nami julovcatami 😉
Veru to mas pravdu s tym lanovym semenom na to som uplne zabudla, Miri kup si to, pomel a pridavaj si to napr. do jogurtov.
my sme dnes flakali v avione, kupila som si vianocne gule na stromcek, nove svietidla take moderne fesneee, malej bodynka, papuce a a @bambola ovonala som toho giorgia armaniho a je to neskutocne dobra vona, a uz som si ju aj objednala cez parfums. jooooj sa tesiiiiim na nu.
a chceli sme si sadnut este na kafe a kolacik, ale nela uz zacala byt akasi nespokojna, tak sme si kupili somlo halusky a hajde domov.

kafoditka
12. dec 2010

@noemarta tak v celku vydareny nakup mas za sebou 🙂 ja sa tam chystam zajtra tak dufam, ze si mi nejake pekne gule este nechala 😀

kafoditka
12. dec 2010

Baby ja balim darceky a Filip konikuje v postielke a pozera na mna... fesak si mysli, ze bude ponocovat asi 😠

noemarta
12. dec 2010

@kafoditka tak po gulach sa ti zaziadalo 😀 😀 😀
jasneee, maju tam pekny vyber tam pri cacku, pri fontane. Ja tam pojdem este raz v utorok, lebo ideme v sobotu na tridsiatku, tak idem kupit nejaky ten darcek. Ta baba nam poslala pozvanku kde je 30tka preciarknuta a je tam 10 rokov a ze mame prist v maskach. Tak je chceme kupit taky darcek pre 10 rocnu, ze hanna montana tricko, hello kitty papuce a barbiu 😀 😀 😀

lutsine
12. dec 2010

dakujeme 🙂

mirka285
12. dec 2010

@gabika41
@noemarta a to lanove semienko maju v lekarni?a pomlet si to mam ako,my nemame ziadny mlyncek doma 😔 ale musim vam povedat,ze odkedy davam cipky aj mast,tak je to lepsie,uz ma to trosku boli len ked idem na velku,predtym ma to bolelo stale,cely den.. Noe a ty si mala napisat jeziskovi za vonavku...baby ja som zistila,ze zajtra idem s malou na klbiky 😕

lutsine
12. dec 2010

@lutsine dnes mame 5 mesiacov

noemarta
12. dec 2010

@kafoditka vies co, aj nelu som isla ulozit, a tvarila sa ze jej sa to netyka, tak sme na pol hodku zisli dole pozerat telku a ked si zacala zmolit oci, hajdeho do postele a uz spiii.

mirka285
12. dec 2010

no a nejake ozdoby aj nam treba dokupit,chcela by som iba anjelikov a samozrejme cervene salonky,tie na nasom stromceku jednoznacne musia byt 🙂

noemarta
12. dec 2010

@mirka285 kupis to normalne v potravinach, ze lanove semeno a nemas mlyncek na mletu kavu??? alebo si to podrv s tlcikom... improvizuj 😉 😉
ved to je akoze este od jeziskaaaa, som ho este ukecala 😉 lebooo tento rok je na mna velmi stedry 😝 😝 dostala som lyze, neviem ci som vam spominala, hodinky su na ceste a este aj vonavku 🙂 😉

gabika41
12. dec 2010

@noemarta - Giorgio Armani je tiez moja srdcovka. 😵

noemarta
12. dec 2010

@mirka285 pocuuuj ja som si kupila super andelov v metre, peknyyyy, maju bielych, zlatych, hnedych, sa stavis v metre a ku nam to mas uz na skok
boooze aj my mame ist, dobre ze si to spomenula, teraz kukam do papierov, ze kontrola o 4 mesiace a boli sme tam 19.8. to musim tento tyzden vybavit 😒

gabika41
12. dec 2010

mirka285 no ved prave o to ide,ze ked si das pomlete lanove,tak nebudes mat bolest pri velkej. 😀

kafoditka
12. dec 2010

@noemarta mne pridu hodinky zajtra vecer tak sa vytesujem 😉 No a ty si musela toho Jeziska straaaaaasne posluchat, ze ti tak naježil 😀 😀
@mirka285 to ides na kontrolu klbikov po akom case? Nam kazali o pol roka cize vo februari..

noemarta
12. dec 2010

@kafoditka jasne ze som posluchala, jak inak 😀 😀 😀 😀
Aj my ideme po pol roku na kontrolu.

katty17
12. dec 2010

ahojte babulky.
@gabika41 - vitaj medzi nami. ako sa pekne rozrastame este aj po porodoch 😉
@noemarta - tak to budes mat naozaj hodne peknych darcekov. ake lyze ti prinesie jezisko? ja som zatazena na sportove veci a hlavne lyze 🙂
@mirka285 - aj u nasich mavame cervene salonky na stromceku. je to taka tradicia 🙂
baby, ja uz mam vsetky darceky poriesene okrem Sandry. chapete to? pre moju malu prťku nemam nic. ja vobec netusim co jej kupit. nasi uz pokupili, risiho rodicia pokupili a my nic 🙂

gabika41
12. dec 2010

@mirka285,@noemarta@kafodita to mate aku kontrolu na nozicky po pol roku?Lebo ja som dost chodila na ortopediu a musela som nasiroko vyvazovat,ale po tretom mesiaci urobil sono,povedal,ze jadierka su vyvinute a aj pedina mi povedala,ze finito...tak som prekvapena

noemarta
12. dec 2010

@katty17 rosinolky som dostala, samoska karvingove, ja som mala do teraz obycajne rovne. 😉
jak to , ze nemas poriesene vlastneeee diiiite haaa??? my sme jej kupili sanky, oblecko. A hraciek dostane vela vela od rodiny....

noemarta
12. dec 2010

@gabika41 no kontrola na klbiky, my sme na siroko nemuseli vobec balit, takze teraz je dalsia kontrola.

gabika41
12. dec 2010

@katty17 prihlasila som sa az teraz,ale smirujem uz velmi dlho.Ved niekedy hodim take kratsie curriculum,aby som dobehla tych Vasich 2223 stranok 🙂

katty17
12. dec 2010

@noemarta - tiez som chcela malej sanky ale sme si povedali ze teraz je to pre nu este zbytocne. ze jej ich kupime na buduce vianoce ked si to bude viac uvedomovat. nasa sandra este nesedi cize ani do saniek ju nechcem davat 🙂 . chcem jej kupit knihu a cd riekanie. ja si totiz nepamatam ziadne basnicky a riekanky 🙂 v utorok alebo vo stvrtok chceme ist s risim do rakuska tak snad jej tam nieco pekne vyberieme .
@gabika41 - som zvedava na vase kratsie predstavenie rodinky 😉

katty17
12. dec 2010

baby, mne neskutocne blbne MK. stale ma vyhadzuje. 😠

kafoditka
12. dec 2010

@katty17 napodobne 😠 😠

gabika41
12. dec 2010

@katty taky tak 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre