Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. dec 2010

@merikac no u nas je ticha domacnost uz tri dni,takze my momentalne nesexujeme...a ten moj Tomas je tiezz drzy jak plostica,dnes si konecne izbu upratal a v sobotu bol na brigade cely den,tak som sa ho spytala,ci setri na ten vyjazd sanitky,kukol na mna,ze ci mi nesibe....tak mu asi spadla,hlavne ze je v poriadku...

merikac
12. dec 2010

@mirka285 a z to mas iste,,ze budes platit??,,ja som sa prave rozculila,,tak syn ma komp v spali zahabany,,aj s obrazovakou,,vsetko na komplet a teraz pocujem nieco take ako klepanie na klavesnicu a on si ho kludne zobral do izby,,zas mam adrenalin,,ani kavu nemusim pit 😠 😠 😠 .......................a coze ticha domacnost,,co si este stale nevytriedil veci???? 😀

mirka285
12. dec 2010

@tinaki1275 aj ja som malej pred pol hodkou musela dat treti den viburcol,lebo zaspala o osmej,spala hodinku a doteraz fnukala a zmolila si dasna,tak som jej dala gel aj viburcol a konecne zaspala,chuda moje male ☹ takze velka part u vas dnes bola...si bola rada ked vsetci vypadli,ze?

cigaretka5
12. dec 2010

@merikac V princípe si v podstate nerobím, mali sme dosť rýchly posledný polrok všetci v rodine a nejak sme sa všetci zhodli že tieto Vianoce neriesime kila darov pod stromček , lebo aj tak mame všetci vždy problém komu čo kúpiť...... Takze naše Vianoce budú o rodine a pokoji, a vyhneme sa tomu auparkovemu stresu .

mirka285
12. dec 2010

@merikac no este nam ucet neprisiel,ale nemam obavu zeby nam to zabudli vyuctovat ☹ no Gabo ma nasral,lebo sa lutuje ked mu nieco je a ja ked som skapinala s tymi hemeroidmi tak sa tvaril,ze vsak co fnukam nech idem k doktorke ale neviem,kam by som dala malu kedze on cez tyzden neni doma..a musela som ist aj koznej,tak som sa spoliehala,ze bude s malou a samozrejme on mal zubarku vtedy,a zase ja som musela riesit kam dam malu,jeho to vobec netankovalo,a proste ma vytocil,tak ho serem 😠 😠 no a verim ti,lebo mam doma takeho isteho pubertaka jak ty..dnes si odomna na drzovku pytal peniaze na mikinu,tak som kukala,ze ci sa neciti 😖

merikac
12. dec 2010

@cigaretka5 wou,,uplne, ze fantasticke riesenie,,,to by som asi tazko vysvetlila mojmu pubertiakovi,,aj keby ona hlavne by si nic nezasluzil,,,ja by som take vianoce prijala,,,

tinaki1275
12. dec 2010

@mirka285 no bolo to na nervy Greci vedia byt riadne otravni ..mne sa ale mala zobudila hodinu po po viburcole..ja uz mam teraz strach z noci ...po vcerajsom 3hodinovom prerusovanom spanku ..zajtra idem do lekarne pre chamomillu vulgaris..hadam ta zaberie..

tinaki1275
12. dec 2010

@mirka285 odvazny krpec ten Tomas...🙂

cigaretka5
12. dec 2010

@merikac No sak to u nas to ide deti sú ešte malé(braskov maly má 17 mesiacov) a my dospeli vieme že Vianoce sú o inom

mirka285
12. dec 2010

@tinaki1275 tak snad este zaspi...mne mala uz tri dni vstava rano o stvrtej a musim jej robit mlieko,nechce ani dudel ani caj,chce mlieko,naje sa,hodku je hore a potom este zaspi do takej osmej,pol deviatej...

merikac
12. dec 2010

juuj baby,,musim do postele,,mala spustila taky koncert,,ze az bruuuuuuuu

mirka285
12. dec 2010

ja idem uz tiez,dobru noc vsetkym

tinaki1275
12. dec 2010

@mirka285 rastovy skok ma Linda ..pockaj este predbehne aj Ninku maxinu 🙂)moja sa budi ale papat nechce..za posledny tyzden som ja naspala hadam 20 hodin ..no co sa da robit..ked ja cez den spat neviem..zeby som si lahla s nou..☹

tinaki1275
12. dec 2010

@mirka285@merikac dobry baby ..
neviem ci tu este niekto zostal...

tinaki1275
12. dec 2010

tak idem aj ja..nocne sovy dnes asi spia..🙂..dobru vsetkym..

bambola
12. dec 2010

@tinaki1275 ja 🙂 mala mi nejako nechce spat, sa mi tu vyskiera. a to rano musime byt uz o pol 8 v rehabke, cize vstavanie o pol 7 😕 no uvidime co im tam tak nevyspana predvedie 😠

tinaki1275
12. dec 2010

@bambola a si tu..

tinaki1275
12. dec 2010

@bambola tie nase deti su neuveritelne..ja som uz povedala dnes ked mi tu zname tvrdili ze deti im chodia spat o pol deviatej ze im snad ani neverim ..☹

bambola
12. dec 2010

@tinaki1275 ale musim ju pochvalit spala celu cestu z BB do BA 🙂 idem si umyt hlavu kym ma naladicku a mm ju postrazi 🙂 tak dobru

tinaki1275
12. dec 2010

@bambola idem do postele..pocujem malu mrncat ..takze dalsia noc horor je pred nami ..😢drzim palce zajtra ..neboj martinka sa predvedie aka je sikulka..🙂

gabika41
13. dec 2010

prajem dobre ranko 🙂
tak ako kazdy den,uz sme hore obidve 🙂 Ja mam biologicke hodiny a mala to ma asi po mne 🙂 Inak noc bola v pohode,tak ako vsetky predtym. 🙂 Inak Vas obdivujem,mne nastastie mala spi celu noc.Uz som aj pracku nalozila a teraz si tu sedim s kavickou v ruke pred PC.
:Lucka ked stiahne flasku,tak si este schrupne tak cca do 7:30.potom ju obleciem a obvykle posadim do lehatka,velmi rada sa hupe.O 9 tej dostane flasku a potom ideme na dve hodky von na vychadzku.Dnes idem do lekarne pre Viburcol,keby som ho nahodou potrebovala a zoberiem aj BioGaiu aby ju nahodou nezapekalo po tych prikrmoch.Poobede sa s nou obvykle hravam,este si obcas trochu pospi.Vecer okolo 18tej okupem a potom vypje flasku a uspim ju na posteli stym,ze ked trochu hlbsie zaspi,tak ju prelozim do postielky a spi az do rana. 🙂

sunnygirl
13. dec 2010

ahojte babenky 🙂
tak Lenka mi na chvíľku zaspala šantí už od piatej rána. Gagoceme a kričíme, slinkáme a hryzieme hryzátka... 🙂
Prišla som sa pochváliť a zároveň vás navnadiť na vianoce,
linecké kolieska ešte nie sú pocukrované...

sunnygirl
13. dec 2010

už sme dospali, tak pááááááááááááááá

booklover
13. dec 2010

@sunnygirl vyzeraju lakavo! ja sa snazim zhodit, tak som mojej mamine, u ktorej stravime sviatky zakazala piect. my mame len nezdobene medovnicky a bryndzove susienky. nic ine sa nejde u nas robit. chudneme.

booklover
13. dec 2010

@gabika41 to mate super! nasa dievka spala dnes celu noc. ale po 1.9. je to iba druhykrat ☹ ale nie je to dake velmi zle, vstava iba raz - napapat sa a vycikat 🙂

katarina7777
13. dec 2010

dobre ranecko prajeme, nas leo zaviedol posledne dni novy zvyk - nakadit do plienky o 6 rano, cize namiesto ranajok do postele mam kazde rano inu zabavku 😀
@sunnygirl dobre vyzeraju kolaciky, tu sa nastasie na vianoce nevypeka, ten moj na kolace velmi ani neni, staci ked mu raz za tyzden spravim babovku a je spokojny. 😉
citala som vasu pravopisnu diskusiu a vopred sa ospravedlnujem za moj pravopis, ja som bola v skole bifloska a v ziackej som mala same jednotky, kde tu obcas dvojky a 4 -5 z diktatov... takze tak
inak konecne nam prechadzaju sopliky, od maleho som to chytila aj ja ale uz je lepsie nastastie.... ten sneh co napadal vam zavidim, tu jedine tak naprsi a obcas aj uschne 😀

booklover
13. dec 2010

mame zapadnutu a zaviatu prijazdovu cestu, takze nikam nejdem, aj ked by sa mi zisla dlhsia prechadzka po obchodoch. zoznam potrebnych veci sa predlzuje...
co sa Vianoc tyka, mame viac menej zariadene drobne dary, ktore dufam potesia.
svokrovcom stolovu hru Krizovky 🙂 zvyknu totiz lustit v casopisoch. nasmu mlademu svagrovi (18) patriotovi- hru Slovensko otazky a odpovede (kartovu verziu), trosku kozmetiky a vsetkym predplatne oblubenych novin.
manzelik dostane metlu, hrable, lopatu, krompac a kovovu lopatku zaviazane v masli 🙂 ved od jari staviame dom 🙂 a tiez knihu o betonovani a murovani. jeho to velmi bavi. dostane aj knihu Srdce otca, ved otcovstvo ho bavi tiez 🙂 a moja mamina dostane dve prirucky o starostlivosti o seniorov, kedze sa stara o dvoch. tak. ale to uz mam zariadene tri mesiace. takze s prehladom 🙂

katarina7777
13. dec 2010

@gabika41 vitaj medzi nami, s Luckou mate uz dobry rezim zavedeny, nas leo sa budi okolo 3 na jedenie a o siestej na ranny darcek pre mamicku a potom doplnime palivo a este si schrupneme na chvilku.... a to vecer vacsinou zaspava po 10 .

booklover
13. dec 2010

@merikac nasa dcera mala zachvaty placu, ked sme ju zo zaciatku- nasledujuc rady rodicov- nechceli brat na ruky... ale inak neplakava, iba vecerna nervozita byva pred spanim. a vas drobec sa coho dozaduje placom?

booklover
13. dec 2010

@macik27 aj my sme mali zapchu s placom, nervozitou a nespavostou. zabrala rektalna rurka... skusali ste? vraj sa to ma pouzivat len v pripade nudze, aby si babo nezvyklo, ale moze pomoct...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre