Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
14. dec 2010

babulky, idem s malou na prechadzku. pred chvilou sa zobudila tak ideme do snieziku 🙂

bambola
14. dec 2010

tak my uz sme spat z ockovania a asi boli vyslysane moje nadavky na pocasie a v case ked sme boli von tak aspon nesnezilo a trosku svietilo slniecko 🙂
ockovanie v pohode, mala pomrnkala len pri samotnom vpichu. inac sranda je ze ja ju tam vzdy drzimm za rucky a pozeram a bozkavam tvaricku a ja som ani minule ani teraz ihlu vobec nevidela 😀 😀 keby jej pichla vidlicku do zadku tak si to ani nevsimnem 😀
teraz som jej supla paralenovy cipok a spinka, tak sa idem studirovat 🙄

bambola
14. dec 2010

@mirka285 tisko zavidim a prajem prijemnu zabavu 🙂

strasska
14. dec 2010

@meruska
@oacka aj ja sa na zajtra tesim, skoda, ze punc az o rok, ale maju tam stanok so syrmi, tak si dam nieco zabalit a kupim si skalicky trdelnik. Dufam, ze drobec bude spinkat 😉

strasska
14. dec 2010

@aalexis007 ja by som to tiez skusila este inde...joj drzte sa!

booklover
14. dec 2010

@aalexis007 sucitim s tebou 😢 ja som si poplakala, ked som bola s malou v nemocnici a pichli jej infuzku do hlavicky ☹ to ma mrzi, ze mate trapenie ☹ a poznas aj ineho ortopeda?

noemarta
14. dec 2010

@katty17 kati ja uz som sa ja vratila a nebola som v avione, lebo bola zapcha jak hovado z kazdej strany, tak som isla do race do kauflandu, brendonu......
a za chvilu ideme von. 😉

meruska
14. dec 2010

@strasska v to spanie dufam i ja 😉

meruska
14. dec 2010

dnes som si skočila k lekárke po nutrilon a odvážila som si zároveň drobca...tak už máme 7200 g 😝

emanuel22
14. dec 2010

Ahojte. My sme mali včera presne 5 mesiacov, boli sme na poradni, drobec má 7150 g a 65 cm. Neočkovali ho, až po kontrole na rehabilitácii.
Košičanky, mohli by sme sa k vám zajtra pridať? Kedy a kde bude to stretko?

gabika41
14. dec 2010

@mirka285 prajem prijemnu zabavu.Ja vyrazam v piatok,dnes som ale stihla kadernika a zajtra by som chcela kozmetiku.... 🙂
@katty17 som sa divala u nas v PE detske plavanie 60 euri za 10 lekcii.Blava je Blava...Inak manzelov synovec zije v Prahe a ten mi povedal,ze BA je prenho draha....dnes si mala pochutila na rozmixovanom zemiaciku.Zajtra uz idem urobit mrkva+zemiak+brokolica+mala lyzicka ryze 🙂
@aalexis007 pre istotu este jeden snimokby nebolo zle urobit...Ja som ostala dost prekvapena,ked aj mirka285 pisala,ze ide k ortopedovi na kontrolu az teraz,lebo unas v PE sa ide po 3 tyzdnoch na prve sono a ked je vsetko v poriadku,tak druhe sono je uz po3 mesiaci.Ma to logiku,lebo ako mi vravel ortoped,tak jadierka sa vyvinu cca do toho 3 mesiaca.My sme mali tiez problemy,mali strmu striesku,musela som vyvezovat poctivo postolky+2 bavlnene+pampers,lebo tiez som si kupila pred porodom v zdravotnickych potrebach take gate aj vypnou,mi pani povedala,ze namiesto postoliek a ked som isla po prvej kontrole od ortopeda,len sa na to pozrel a vravi"ze postolky",tak som kupila tie klasicke obycajne.9 tyzdnov som takto balila ( a to boli tie horucavy v lete...) ale teraz je vsetko o.k.

meruska
14. dec 2010

@emanuel22 stretko je zajtra o 10-tej pri stromčeku 😉

oacka
14. dec 2010

@meruska príde aj tinka a bodez?

meruska
14. dec 2010

@oacka ano 🙂

oacka
14. dec 2010

@meruska neteším sa,neteším sa.... lebo keď sa budem tešiť,tak sa dačo isto pokazí 😝

meruska
14. dec 2010

@oacka 😀

alllexa
14. dec 2010

Ahojte, tak stale sme v nemocnici, kedze sa mu ta rana nehoji (resp. hoji, ale velmi pomaly), robili mu imunoligicke testy, nastastie dopadli dobre, tak nevedia, co je vo veci. Ja mam podozrenie, ze oni mu to pri operacii dokladne nevycistili, pretoze na sonografii mal este zbytkovy hnis... Nikto mi ani nevie povedat, ci sa odtialto dostaneme na Vianoce, co je fakt desna predstava:(

bambola
14. dec 2010

@alllexa juj alex to je fakt neprijemna predstava ☹ a este ke si to tak v gllobale vezmes, ze v podstate taka banalita 😒 snad vas pustia.

baby a zo stretka poprosime fotodokumentaciu 😉

zabudla som pridat malej miery. pribrala len 180g 😕 cize ma 5720g, takze ak tu ma niekto do modelku tak som to ja 😀 no a sice na to doktorka nic nepovedala ale za to, ze je taka stihla tak mame doniest moc. ale ju pochvalila aka je dlha, tak to fakt nema po mne 😀 😀

aalexis007
14. dec 2010

@katty17 @strasska @booklover @gabika41 vďaka že súcitíte so mnou 😢 Zajtra ideme k druhému ortopédovi. Je to súkromník, síce v inom meste a museli sme sa objednať za poplatok, ale to nevadí. Chcem sa uistiť, či je všetko OK. Ak povie, že to nieje v poriadku, budem si istejšia. Lebo po kontrole u tohto Dr. nemám teda dobrý pocit. Zajtra Vám potom napíšem, že ako sme dopadli 🙂
@gabika41 - ja som tiež balila na široko do ortopedických nohavičiek od narodenia. Ortopedické + 2 plienky bavlnené na papersku. Do štvrtého mesiaca som ho balila takto aj cez deň a od 4 potom už len na noc. A stále sa mu niečo nepáči. Som z toho úplne vykoľajená. Viem, že niekto má aj horšie problémy ako sú toto, ale mňa to veľmi zaskočilo, lebo som sa mu naozaj venovala a balila som ho poctivo. 😖 😢 😢 😢

katty17
14. dec 2010

@aalexis007 - kam idete k tomu druhemu ortopedovi?

aalexis007
14. dec 2010

@katty17 ideme do Hlohovca 🙂

noemarta
14. dec 2010

@alllexa booze, je to strasna predstava, byt tam na vianoce 😔 😔
a vobec ta obdivujem, ze kolko si tam uz vydrzala, ale tak co uz, musis, co nespravis pre synceka, tfuj tfuj, nech vas uz tento tyzden pustia. drzte sa.

@aalexis007 fuha, do teraz si ho balila na siroko a aj tak to nie je dobre??? 😕 😕 to bude najlepsie, ked si vypocujes aj ineho lekara. drzim palce.

luludi
14. dec 2010

@aalexis007 @alllexa moje krasne, drzte sa .. ☹ myslim na vas a drzim prst

alllexa na vianoce hadam nebudete v nemocke, ale doma s mm.. ved ten sa uz tiez isto skriabe sam doma az po plafone :(

luludi
14. dec 2010

@bambola: hmmmm.. risi tolko vazil v 2 mesiaci .) kolko mate cm?

Ozaj krasulky, nepoznate niekoho, kto by privital oblecko po risim? velkost 68. 64 velkost som posielala jednej babe tu z fora zo slobodnych mamiciek, ale nedopadlo to celkom dobre 😔

luludi
14. dec 2010

pre tie co satkujeme a nosicujeme, aby nam nebola zima
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/8-1-Nos...

strasska
14. dec 2010

@emanuel22 jasne pridaj sa, tesim sa! 🙂

katty17
14. dec 2010

@luludi - preco to preposlanie oblecka nedopadla dobre? co sa stalo?
@noemarta - marcelka, ani ja som nakoniec nebola v avione. bola som s malou na dlhsej prechadzke vonku. ale skoro som umrzla 🙂 ale zato som kupila teplucku dvojplachtu do spalne a malej som kupila paplonik s vankusikom ku nasim do postielky. 🙂 a vianocne servitky 😀

luludi
14. dec 2010

@katty17 sa ukazalo nakoniec, ze to nie je slobodna mamicka a ze tie veci predava dalej.. taka som ostala sklamana, ze su aj takyto ludia 😖 ☹

emanuel22
14. dec 2010

@luludi jej, pekné, ja som si niečo podobné ušila, aby Adamkovi nebola zima, nie je to síce také pekné, ale účel to splní 🙂 a vyšlo ma to o dosť lacnejšie 😉

@aalexis007 držim palce, aby ste boli v poriadku!

ozaj, čo sa týka nožičiek, môj malý mal na poslednej kontrole vraj všetko v poriadku, zakĺbený bol dobre, ale ešte nemal vyvinuté jadierka... neviete čo to znamená? ešte máme ísť raz v pol roku sa ukázať...

@alllexa držíme palce, nech je malý zdravý a nech vás čoskoro pustia domov!

luludi
14. dec 2010

@emanuel22 drahe je to ako slak, to mas pravdu 😒 ja zial nesijem.. hoci pri dnesnych cenach mam niekedy chut s tym zacat 🙂 si sikovna. Mas aj niekde foto, ako to vyzera?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre