Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. dec 2010

@maxara presne tak a netvar sa, ze sa ta to netyka, vsetky sme ta videli aj vychvalili 😀 😀

adelaine
15. dec 2010

@mirka285 super, diky 😉

kafoditka
15. dec 2010

@luludi Luci mne sa tie gulicky 9ch nejak nechcu topit a to ich mam namocene uz 20min.. 😕

maxara
15. dec 2010

@mirka285 @kafoditka no tak to tazko.. ved som pribrala uz 4-5 kg spat 😀 ☹

luludi
15. dec 2010

@kafoditka deniska spominala, ze ich rozpusta, ja ich popucim medzi dvomi lyzickami, mne sa nechce cakat. 😅

mojalili
15. dec 2010

@ericica ERI, ja somt eraz robila vanikove rozky, uuuuuuuuzasneeee, makke, jemne, super chutia... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2938
Ak by chcel niekto vyskusat.. 😉

adelaine
15. dec 2010

..juj, o kilach mi ani nehovorte..ja sa ich neviem zbavit 😒 tie 4 kg co mi ostali,
je michelinka okolo pasa 😢 a ta nejde dole ani za svet....ja som si akurat kupila
rotacny tanier, tak uvidim ci sa hecnem a ak ano, ci to bude fungovat na tu pneumatiku

kafoditka
15. dec 2010

@luludi tiez som to rozdrtila.. 😉

kafoditka
15. dec 2010

@adelaine Matka a kde si to zohnala? ja som to raz videla v avone a potom normalne v nejakom sportovom katalogu ale bolo to tam fest drahe..

adelaine
15. dec 2010

@kafoditka tu na konovi cez bazar, uplne novy 🙂

kafoditka
15. dec 2010

@adelaine tak to si teda vymakla 🙂

katty17
15. dec 2010

@mojalili - hani, a ako ti slo soferovanie po tych 13 rokoch? ja som uz chcela zacat jazdit tento tyzden ale v tomto snehu nemam odvahu ☹

katty17
15. dec 2010

@mojalili - ja som este nikdy nerobila vanilkove rozky. kukla som ten recept a je to velmi jednoduche. len mne to vobec nechuti 😉 ja nie som velmi na tieto vianocne kolaciky. ale za to taky veternik by som spraskala aj hned 🙂

adelaine
15. dec 2010

@mojalili takze si recept skusala?
ja som minuly rok tiez nasla na nete recept na rozteky,
robila som ich presne podla navodu a nevydarili sa mi,
cesto sa mi aj napriek tomu, ze som ho mala predtym tuhe
a rozteky som mala pekne, v rure sa mi akoby roztiekli,
privelmi sa zvacsili a uz to neboli rozteky, ale nejake cuda 😖 😖
neviem, kde som urobila chybu..

ericica
15. dec 2010

baby pred chvilu som kupala malu a praskol jej pupacik od ockovania tbc a vytiekol z neho hnis je to podla vas v poriadku alebo mam zavolat zajtra dr???

merikac
15. dec 2010

@ericica t je dobre,,len to vycisti zlahka liehom,,,my to uz mame zahojene,,,,,,,,

merikac
15. dec 2010

dievcata nemam cas vas dokladne citat,,ale dobehnem to,,,,len idem prezradit,,ze Emma sa dnes nauciala ukazovat ako sa ma,,,tak chutne vrti rucickou,,,,,,,,,,,je uzasna,,,a vie vypinat a zapinat vypinac na svetlo,,,,taka je pi tom vzrusena,,ze sa na nej riadne bavime 😀

adelaine
15. dec 2010

@ericica to, ze jej praskol je v poriadku, ved keby jej nepraskol doma,
tak jej to musia vypustit v amb., zavalat vsak mozes, mozno jej to este nejak vydenzifikuju...
nam to po vypusteni este na 24 hod. prelepili s mastou camphor ichtamol, aby to este
"vytiahlo" zbytok hnisu

gabika41
15. dec 2010

@aalexis007 to je dobre,ze ze je to o.k.Lekar v Hlohovci povedal nahlas,co som sa snazila naznacit,ze na pokial nie su problemy,tak na sono noziciek sa musi po 3 mesiaci,pretoze ked je vsetko o.k. je to dobre,ale ked nie je ,tak stratit dva mesiace je dost vela. 🙂

gabika41
15. dec 2010

@ericica to liehovane treba robit viackrat za den. 🙂

gabika41
15. dec 2010

@merikac byvas priamo v PE? 🙂

oacka
15. dec 2010

@ericica a už ju očkovali do nožičky?

tinaki1275
15. dec 2010

@luludi u nas zavesna siet bola vec ktora ma zachranila pred sialenstvom pocas obdobia kolik...a odvtedy mi v nej spava kazde poobede 3 hodiny(klop klop klop)..problem bude ked uz na nu bude tazka☹ my mame aj specialnu pre babetka..pozri do mo jho albumu ..neviem ci ste kupili kreslo a ci normalnu siet..

ywett
15. dec 2010

Ahojte maminky,
trosku VAS zanedbavam, ale mangelik teraz vela pracuje, tak ja sa venujem malej a mala som tu dedka a cez vikend milu navstevu.
Na Vianoce chcem malinkej kupit stolicku, uz som vybrala, ale potrebujem od vas nazor, komentar, co vy na to:
http://www.hrajko.sk/detska-stolicka-chicco-pol...

Nasu ockovali len do jednej nozicky a druha nozicka bude 20.12...inak az teraz jej z ramienka odladla chrasta.
Kupete este vo vanicke, alebo vo vani?

Co kupujete Vasim drobcekom na Vianoce?

My chodime na tie masaze, je to super, mala si na to zvykla, uz vie, ked sa ideme masirovat, potom inak spi aj 4 hodiny cez den, zajtra ideme na otvorenu hodinu na fitlopty

Vsetky zdravim

katarina7777
15. dec 2010

ahojte, tak nakoniec po dlhom rozhodovani nam jezisko prinesie tento Maclaren Quest.... idem precitat co mate noveho, teda az mi to moj drobec dovoli.

ywett
15. dec 2010

@katarina7777
to uz idete do sportiaku, ci ako? dobry vyber 😉

katarina7777
15. dec 2010

@kafoditka kafko mne trva aj hodinu pokial sa roztopia 😠

katarina7777
15. dec 2010

@ywett my uz sme v sportiaku asi mesiac, maclaren budem mat ako druhy kocik na nakupy, na cestovanie a tak.... dufam ze nebudem sklamana.
inak aj ja som najskor chcela kupit tu stolicku chicco ale ked som ju videla nazivo tak som si to rozmyslela, zdala sa mi dost mala a taka labilna, na fotke vyzera podla mna lepsie jako v skutocnosti... ty si ju videla aj nazivo?
ja som kupila tuto len v bezovom a za 100 eur.

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1707...

bambola
15. dec 2010

@katarina7777 tak to si si vybrala taky isty ako ja 😀 ak by som teda kupovala maclaren, este mam dalsich dvoch favoritov 😉
inac ja vonku v snehu stretavam mamicky aj s golfacmi, cize ak nie je strasna kalamita daju sa pouzit aj v zime 🙂

ywett
15. dec 2010

@katarina7777
hej, a ako ste velky? tak vyskusaj ten maclaren a potom mi das vediet .-) tiez planujeme potom na cestovanie kupit aj golfac, aby sa dal aj sklopit pekne na spinkanie, ale to az na jar budem riesit.
Stolicku som videla nazivo, ale len na rychlo...cez vikend ideme vyberat a uvidime nazivo, to sa len cez net neda, potrebujem aj komenty k tomu, aj ta vasa nevyzera zle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre