Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
11. jan 2011

@mirka285 - miri prehana ta? podla mna ta chytil crevny virus. ☹

tinaki1275
11. jan 2011

@katty17 ja som jej ju drzala ked ju cmulala zo zaciatku a aj teraz sedim s nou a ked vidim ze si rozcmula velky kusok a ostane v puse tak jej ho vyberiem...ale nespustam ju z oci ked papa korku..

kafoditka
11. jan 2011

@mirka285 dnes som kocikovala so susedou, ktorej muz uz tri dni sedi na zachode, co ho prehana, boli zaludok, hlava a nedokaze nic zjest.. nehovorim, ze je to tvoj pripad, kezde ta neprehana, ale asi bude nieco vo vzduchu, lebo on to chytil od kolegu.. 😒

katty17
11. jan 2011

@maxara - peti, ja som musela ist so sandrou chytro von. sup ju do kocika a nejako ju uspat.... lebo by dnes vobec nespala. co je to 30 minut za cely den 😠 neustale si vyzaduje pozornost, mrska 😉

katty17
11. jan 2011

inac babule, pozor na zaciatok chripky. davali v TV ze tento tyzden by to malo prepuknut. ☹

katty17
11. jan 2011

@tinaki1275 - mati, tak ja to zajtra s tou korkou vyskusam. som zvedava ako si s nou poradi.
DNES sandricka spraskala asi 60-80 ml rizota. rozmixovana ryza a zeleninka . neskutocne jej to chutilo 🙂

kafoditka
11. jan 2011

Inak baby, dnes, co som kocikovala s tou kockou, ona ma 15 mesacneho syna, ktory vazi 10,5kg a nosi 74 velkost a je s nim maximalne spokojna a nic ju netankuje 🙂 Ona je spokojna a maly tiez 😉

maxara
11. jan 2011

@mirka285 zlaticko, postruhaj si mrkvu a udus ju.. ale tak viac, tri styri mrkvy.. ja si ju dusim aj s petrzlenom a zelerom a okrem toho, ze to milujem, tak je to super presne vtedy, ked nevies co so sebou, ked ta boli brucho (v zmysle traviacich tazkosti, prdy, creva..) aj to trosku precisti 😉 daj si to este dnes vecer, z toho sa moc nenajes, dvakrat grgnes a je po veceri

@katty17 Kati neboj sa tej korky, budes pri nej sediet a ako pise Tinka, ked rozzuje, vytiahnes a das zas nerozzutu korku

gabika41
11. jan 2011

@ maxara tak to zajtra vyskusam do tej mrkvy...... 🙂

tinaki1275
11. jan 2011

@katty17vidis a to sa zo zaciatku ako "branila" prikrmom..🙂inac men za chlebom teraz uz doslova salie..ale nedavam len tak 2-3 x do tyzdna korku ..

katty17
11. jan 2011

@gabika41 - gabi to by lucke mohlo chutit s mrkvickou. napr. sandre strasne zachutila hruska. stale si pytala duplu 😀

katty17
11. jan 2011

@tinaki1275 - mati ved prave. zo zaciatku ani za svet otvorit pusinu. a teraz ked vidi poharik s papanicou, cela sa trasie. ale to ona aj pri mlieku a cajiku. nechapem to. mlieko a caj zboznuje. vypila by toho na litre 😀 . ved to aj vidno na bambulke. ved uvidite na stretku 😀

tinaki1275
11. jan 2011

@gabika41 mne tiez mala zo zaciatku vobec nechcela kasu..vyskusala som asi 6 druhov..tak som ju nechala tyzden tak a teraz druhy den skusam na olovrant zase..a pol porcie teda 65-70ml mi zje samozrejme ja do toho davam aj asi 30g ovocia..ale predtym to nechcela vobec tak mozno to chce len cas..proste zatial nechce.. 😉 a skusala si davat len tak olizovat jablcko,alebo cmulat banan?to je zaroven zabava tak mozno si tak zvykne na chut ovocia..

merikac
11. jan 2011

@maxara mala na to serbliku je na zozratie,,uplne uuuzasna,,,@mirka285 mojmu ocinovi je tak isto- mna len vcera prehanalo, ale on aj grca....

merikac
11. jan 2011

@gabika41 boli sme kocikovat- dnes som ta nestihala prezvonit,,chodime zvycajne o tej 16- neviem ci ty tak neskoro chodis s malou von,,,?!

tinaki1275
11. jan 2011

@katty17 to je super ze sa tak rozpapkala ,..nam tiez chutil predtym cajik ale teraz ho nejako zacala odmietat ,hadam je to len prechodne..

merikac
11. jan 2011

dobry vecer baby,,tak ja som sa az teraz dostala dovnutra do pohody,,,praca- von s malou na prechadzku rychlo,,domov, nakrmit prebalit,,potom kkooonecne na wc,,teraz som vas zapla,,ze aspom mrknem - idem kupat,,spratat trochu bordel po dome a ak budem vladat,,tak si vas precitam,,,☹

oacka
11. jan 2011

@tinaki1275 moja odmieta piť čajík z fľaše, tak som ju doňho nenútila,lenže dnes sme mali hororové kakanie,hovienko na konci riťky,nechcelo ísť von,tvrdé ako kameň, riťka sa zas natrhla... tak pekne do nej lejem čajík injekčnou striekačkou...toto už zažiť nechcem ☹ ☹

oacka
11. jan 2011

@kafoditka minule sa mi kamoška priznala,že jej 4,5ročný syn vážil ako ročný 7kg.... proste nenávidel jedlo....a dnse má 4,5 roka a síce je chudší,ale normál.

katarina7777
11. jan 2011

@katty17 kati ja viem ze si ten link uz davala, ved som to aj spomenula ze ho mame od teba 😉 cvicievas to po porode? ja mam presne take cviky rada, ziadne skakacky ale pomale a ucelove pohyby ale bohuzial az teraz som sa dokopala k cviceniu.

katarina7777
11. jan 2011

@katty17 jako dobre ze sa ti mala rozpapkala, aj nas je uz velky papkac, dam mu plny avent poharik a on este otvara pusinu 😀

katarina7777
11. jan 2011

@tinaki1275 skus zmenit caj, lebo aj nasmu uz nechutil ovocny tak som skusila feniklovy a ten sa mu paci.

maxara
11. jan 2011

damy ja vas opustam, idem hore uspat malu a upelesit sa v posteli.. dnes ide seherezada.. mm mi minule zahnojil, prisiel az vtedy, ked on jej dal ten navrh a bol tam taky ten prestrih, co sa na nu zahladela kamera a ona sa akoze ocne vyjadrovala.. a do toho mm, ze : A ona mu ukazala Sehere-ZADA 😀 😀 😀 on je blbyyy

katarina7777
11. jan 2011

@maxara misko boduje 😀

gabika41
11. jan 2011

@merikac mm Vas videl,lebo si myslel,ze sme aj my vonku.....zajtra,pokial nebude skarede pocasie,tak o 16 tiez vyrazim a dufam,ze sa stretneme.... 🙂

uz sa tesim na Seherezadu..... 🙂

robika
11. jan 2011

@kafoditka dakujem 🙂
no tusim vsetky pozerate Seherezadu... tak ja sa idem konecne v klude najest...
Filipko dnes nespal poriadne ani hodinku, cely den bol umrncany, jedine ked sa smial a vyskal bolo, ked som s nim robila srandicky, nastastie mm dosiel z prace tak ho zabaval a nakoniec sme aj kupanie museli dat skor, lebo uz sa s nim nedalo vydrzat.. samozrejme aj uspavanie bolo katastrofalne, ale nastastie uz buvka...
vsade mam bordel... z prace som dnes nic nestihla.. takze mam o program postarane ☹

katty17
11. jan 2011

@katarina7777 - kati, a ty cvicis podla toho videa? dodrziavas to cele? lebo podla mna to je dost makacka ☹ . ja si davam kazdy den brucho ale nie podla toho videa. aspon teraz nie 😉 ale ak by si to cvicila podla toho tak o dva - tri mesiace vidno paradne zmeny 🙂

tinaki1275
11. jan 2011

no my klasika.zase boj v postielke..uvidime do ktorej to bude trvat dnes..dufam ze nie ako predvcerom do tretej ☹
@maxara ninka je nadherna na tom serbliku ..ona je proste hviezda na kazdej fotke..este aj ked kaka🙂))

tinaki1275
11. jan 2011

@katarina7777 skusila som uz aj iny ,davala som tri rozne druhy ,obmienala som to a vzdy bola ok ,najviac jej chutil kamilkovy..a teraz mam nejaky bylinkovy ,fakt dobry chuti aj mne..ale ona len 2x potiahne a necha tak ..este skusim dat zajtra novy cumel na flasu ..ci to nie je tym ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre