Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 ja sa sama cudujem, ako to slo dolu bez cvicenia s len upravenou stravou, pitnym rezimom a nevyzieranim 😀 vzdy ked som cvicila ozivota sustredila sa na chudnutie, tak to slo slimacim tempom, teda skoro vobec... ale aj tak chcem potiahnut na 53kg a vtedy budem spokojna (mozno)...

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 perfektna je mala 😉

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka a teraz kolko vazis?ja som schudla 90 dnovkov tiez sest kilo a necvicila som.....

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 teraz mam 56,5... ale nemam pocit, ze by zo mna nejak dramaticky ubudlo... 😒

alllexa
15. jan 2011

@kafoditka - tak to si pekne zhodila! Inak je pravda, ze 70% uspechu je v strave... Ja som si chcela pomoct cvicenim, ale v kuse sa nieco deje - bud som chora, alebo s malym v nemocnici, vzdy idem na dva-tri treningy a potom z toho vypadnem. A s tou stravou je to tak, ked je clovek unaveny a nevyspaty, tak viac je... Mozno kilo som od porodu dala dolu...

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka Domi tak ty si dost nizka,ale urcite to uz musi byt vediet ved 6 kil je naozaj dost a myslim,ze ti veru ajmohlo tolko cm odist z bokov...mne odislo z bokov tiez najviac,ale vsetky povodne rifle teda nezapnem este 😢 ja cjhcem mat tiez 53 🙂 este sa pekne zapotim kym tolko budem mat...ja si to predstavujem tak,ze kazdy mesiac kilo pekne pomalicky a do leta to mam 🙂

aalexis007
15. jan 2011

@mirka285 malá je zlatučká v autosedačke a krásna farebná kombinácia 😉

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 no ved vsak uvidis ma nazivo, ked dovalim na kavu a kriticky zhodnotis. Snad si nemyslis, ze budes dva tyzdne slamena vdova a ja to necham len tak 😀

mirka285
15. jan 2011

@aalexis007 aj mne sa ta farebna kombinacia pacila,dakujem
@kafoditka no to som zvedava,vsak ty len slubujes...baby Gabo vari gulas a vkuse ma na nieco potrebuje 😠

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 s Gabkom mame velmi podobnu kulinarsku techniku 😀 😀

denisse
15. jan 2011

@mirka285
barunka uz ma 9,25 kg a ja by som aj tak este chvilu pockala .. ja myslim, ze ta vaha je tam len orientacna .. oni pocitaju s tym podla mna, ze 9 kg ma tak 8-9 mesacne dieta, ktore uz sedi ... a ze my mame 9kg v pol roku este nic neznamena (teda okrem toho, ze mala je tucko 😀 )

kafoditka
15. jan 2011

@denisse Deniska mala nie je tucko, ale krasna pevna babula, ziadna vyrchrtlinka 😉

mirka285
15. jan 2011

@denisse Deni aj ja ju chcem dat do nej az za take dva masiace,skor urcite nie...ona v aute ako tak vydrzi,horsie to bolo ked som ju nechala vo vajicku a isla som s nou tak nakupovat...ale uz mam tie golfky tak som spokojna... tiez si myslim ze Bara neni vobec tucko 😉
@kafoditka ja urobim polku za neho a on sa potom pochvali,ze ako dobre navaril 😀 a pikoska dna,prave mi oznamil,ze bude prec as do 10,lebo skorsi let nebol,cize tri tyzdne,to je zivot 😠 tri tyzdne sa valat na plazi,no komu je lepsie...

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 pche! to vidim na dve plne kufre handier, nie ne jeden!! 😀

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka ale vsak najhorsie je,ze mam plne skrine,takze moc mi toho netreba,ale tak nieco podovlaca urcite 😀 mi bude smutno tak dlho,ale tesim sa ze prvy tyzden budem uplne sama,aj Tomas bude prec,to si fakt vychutnam 😉

gabika41
15. jan 2011

@mirka285 Linda je cely tata.................. 🙂

sarai
15. jan 2011

@mirka285 dakujem aj tak. keby si mala odporucit golfac a sportovy, kory by si asi?

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 no mne by sa veru tak polovicka z tej tvojej full skrine hodila 😀 Peto dnes vari divinu so sipkovou omackou a karlovarskymi knedlami, tak ja dnes neobedujem 😝

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka aj Gabo vari gulas z diviny a zemiakove knedliky 😝 ale ja obedujem 😀 mnam
@gabika41 no aj rano prdia spolu 😀
@sarai ten sportak co si sem hodila link,nie je zly,tak ak ti nejde o skladnost a o vahu tak moze byt....golface sa mi pozdavaju viacere,ale dokonale nie su ani jedny 😖 maclaren,chicco,peg perego,esprit,espiro...treba vidiet na zivo,a vyskusat aj s dietatom,mna sa pacil icoo a ked som tam dala LIndu uplne sa v nom stratila,vobec nebol pre nu vhodny,takze ja by som sla na tvojom mieste do obchodu s kocikmi a poskusala 😉

bambola
15. jan 2011

@mirka285 tak sa mi zda, ze nas volas na kavu do dnv , kedze tu lamentujes, ze ti aj smutno bude 😀 😀

dobre rano, vospolok, tedaaa uz poobede. malu v noci bolelo brusko, cizeeee sme sa az do tretej rano nosili v manduce, aby sa vyprdela, inak plakala. chuda ale mala ho riadne velke a nafukle. uz nikdy ziadna brokolica 😠

dneska oslavujeme s nasimi moje narodky a bude tataraaaaaaaaaaaaak 😝 tesim sa ako male decko a pritom som to este nikdy nejedla ale strasne som chcela, ja som presne na taketo hovadinky a masova cize absolutne nepochybujem o tom, ze mi to nebude chutit 😉

mirka285
15. jan 2011

@bambola no hocikedy mozes dobehnut,mas to na skok 😉 daj vediet ci ti chutil

luludi
15. jan 2011

ahojte,

@bambola: navlas rovnaka noc ako u vas... ale my sme zalahli az o 4 a o 7 sme boli zase hore a moje drahe dieta dnes spalo zatial len pol hodinu 😒

alllexa
15. jan 2011

@mirka285 - mala je krasna!

sarai
15. jan 2011

@mirka285 dik. do obchodu sa urcite chystam. taketo veci radsej skusam.

ericica
15. jan 2011

ahoojte davno som tu nebola....mala som pracicku a venovala som sa drobizgu...malinka sa teraz trochu polepsila tak je teraz klud 🙂
idem sa vas trochu prestudovat ale ako vidim budem mat co citat 😀 nenudili ste sa....u mna nic nove, v stredu mi nanestastie dosla prva mrcha od porodu a je mi totalne naprd z tych vloziek 😠 😠 som si odvykla 😀 ¨malinka papa tie prikrmy stale tak isto len zopar lyzic 😝 stale je zavisla na prsniku 😖
@mirka285 ako tak citam budes mat doma klud.....normalne ti zavidim to ticho 😀 sice mm by mi chybal ale to ticho by som brala hned 🙂 inac linda je zlatunka...uz ste jej kupila vacsiu autosedacku???

mirka285
15. jan 2011

@ericica Eri no ty si tu sto rokov nebola...uz ste zdravi vsetci?kupili ale nepouzivame este mame aspon dva mesiace cas...

bambola
15. jan 2011

@luludi lulu no my sme nastastie spali do desiatej ale odvtedy este nespala aj ked si tu sucha oci.
ratam, ze mi teraz zaspi na dve hodiny, potom vecer zalahne zase o osmej a o polnoci cerstva ako rybicka 😠 to je scenar poslednych dni a neviem to nejako ovplyvnit 😒 hlavne mi jej bolo v noci strasne luto lebo mala to brusko ako somalske dieta 😅 aspon, ze sa v tej manduce ona vzdy vyprdka, manduca bola moja doteraz najlepsia investicia 🙂

ericica
15. jan 2011

@mirka285 hej hej zdravy aspon na chvilu....ved Rebi co nevidiet donesie zo skolky daku pliagu domov urcite ako to poznam.....len musim davat pozor aby malinka uz od nej nic nechytila lebo ma citlive priedusky 😢
ozaj a ako vam dopadlo stretko, v lete sa k vam urcite na hodinku pripojim ,pojdem pozriet svoje krsniatko a kmotricku mm a deti poslem potom niekam na ihrisko a budem mat trochu klud a mozem vykecavat 😀 😵

ericica
15. jan 2011

ked hovorite o spanku my sme spali do po, siedmej to sa paradne vykadila a bolo po spanku,ked som ju prebalovala tak sa uplne prebrala....ale teraz spi uz od pol jednej a este chvilu dufam potiahne....predobedom spala od 9 do pol 11

mirka285
15. jan 2011

@ericica v lete urcite dojdem pozriet tam ku vam do Tvrdosoviec,tak dame pivecko na terase 😉 tak hlavne,ze ste aspon zdravi konecne vsetci....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre