Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
8. feb 2011

@tatianka.g
ja chodim na spanok ... okolo 14 poobede vyrazame, ale dviham jej opierku, aby mohla cumakovat a pritom zaspat ... vacsinou ju ale musim aj vonku "uspat" pravidelny hojdanim, obcas aj spievam 😀
spi tak pol hodiny a potom sa zacne mrvit, to sa snazim ju znova uspat .. niekedy uspesne, niekedy nie ... o 15 ideme po nelu do skolky .. ked spi, tak ju necham dole a s nelou sa snazim rychlo vratit, aby sa nestihla zobudit a este aj cestu domov prespala ... ked spi do 16, tak uz ju k veceru spat nedavam, az na noc .. ale ked spi malo, tak vecer este doma pol hodky okolo 17.30 ... (aj doobeda spi tak pol hodky doma - medzi 10.30 a 11.30)

uvidime, ako sa nam zmeni spankovy rezim s prichodom jari a golfaca 🙂

denisse
8. feb 2011

@petzi
mooja bara ked reve, tak reve, ci sedi, ci lezi ... ked si zmysli, ze bude revat, tak nepomoze voooobec nic ... 😒

gabika41
8. feb 2011

@maxara...tak ako mi vzdy hovorieval moj otec ked som nieco strasne chcela a potom aj dostala sa ma vzdy opytal ze ci uz mam dusu na mieste...." 🙂

prajem prijemny den.Od 5 rano kmitam,aj gulasik uz je uvareny,varecha v nom stoji......mame 7 chlapov na stavbe....Lucka mi odfukuje vonku v kociku.Za chvilu utekam s obedom na stavbu a ked sa vratim,tak dufam,ze mi mala da trochu vydychnut.....
...inak tu v PE je krasny slnecny den....len skoda,ze uz zajtra sa ma pocasie pokazit.... 😒

baby a vy chodite na poradne v tomto chripkovom obdobi?Ja rozmyslam,ze zavolam lekarke a presuniem ju,bola by som nerada aby mi v cakarni nieco chytila.

petzi
8. feb 2011

@denisse no pekne,je to inak asi des,ale tak si
to napisla,ze som sa schuti zasmiala 😅

mirka285
8. feb 2011

taak a uz som doma....nase miery su 7,5 kg a 71,5 cm 🙂 a viete co nam doktorka pochvalila??orem toho samozrejme,ze Linda je sikulacka,tak dokina povedala,ze take biele zuby ako ma mala uz davno nevidela 😀 ale asi nieco natom bude lebo uz mi to povedali dvaja ludia,takze zuby ma po mne lebo Gabove su strasne 😝

denisse
8. feb 2011

@gabika41
my v 7. mesiaci nejdeme vobec ... boli sme na pol roka a teraz az v 8.mesiaci ...

mirka285
8. feb 2011

@gabika41 no neviem ako to funguje u vas ale u nas ked je poradna,nie je ordinacia a kazde dieta je objednane na urcitu hodinu,cize ja som u lekarky na poradni vzdy sama 😉

denisse
8. feb 2011

@mirka285
aj ja .. maximalne stretnem mamicku co bola predo mnou, ale tiez na poradni ...

tatianka.g
8. feb 2011

ani u nas nesmu na poradnu chore deticky, ziaden kasel ani sopliky

bambola
8. feb 2011

@gabika41 u nas to tiez tak funguje, ze poradna je poradna a chore deticky su inokedy. nikdy som sa tam s chorym dietatom nestretla a to maju spolocnu cakaren dve pediny 🙂

mirka285
8. feb 2011

baby a viete co som dnes kupila v obchode?dukatove buchticky 🙂 urobim krem zo zlateho klasu na ne,to bude mnamka 😀

tatianka.g
8. feb 2011

@mirka285 chutne a hlavne rychle, dobre si to vymyslela

noemarta
8. feb 2011

@mirka285 to aj ja sem tam robim, ale ja musim spravit kakaovy puding, lebo moj mm nezje vanilkovy, zje, ale da si do neho granko 😅
nela spi v kociku vonku na teraske, juuuuj, to je krasny cas, len do kedy zeeee..... 🙄
U nas je to tak isto s poradnou, ako vravi mirka.

noemarta
8. feb 2011

@bambola koksooo matka ma uz 7 mesiacov, jak ten cas leti, vsetko naj. 😉
Ja som dnes pozbierala vsetky zvysky z ladnicky a spravila som rizoto, ze ake je dobreeee 😉

zuzik1983
8. feb 2011

ahojte
tak mi sme mali 7 mesiacov v nedelu.akurat sme sa aj my vratili z poradne a mame 8345g 🙂

kafoditka
8. feb 2011

Tak ja dnes nemam navarene absolutne nic, idem poriesit nejake spagety s kecupom, mne to staci.. Baby mne dnes prisla nova podlozka do sportaka, tak sa vytesujem 😉 http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=278... uz aby bolo teplucko a schovali sme nadobro fusak.. a pred minutkou mi volala mamina, ze nam zomrela prababka - krasny vek sa dozila 90 rokov 😔
malemu som dnes uvarila masko, s mrkvou, vyvarom a ovsenymi vlockami, tak som zvedava, ako mu bude chutit.
@mirka285 milujem dukatove buchticky, mnam. A vidis, predsa ma Linda 7,5kg 🙂
@bambola gratulka k 7 mesiacikom, mas veru uz velku babiznu doma 😉

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka no 7,5 kg ma,ale uz ma cez 7 mesiacov takze oproti ostatnym nic moc vzhladom nato ako vela papa 😀 klko stala ta podlozka,pekna je?ked sedi je ten traktor vidiet?

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 no bola celkom draha, vysla ma na 15eur a nemam ju este doma, len mi postarka hodila do schranky dodaci doklad, tak si ju idem za chvilu vyzdvihnut. Myslim, ze ten traktor bude v urovni hlavy, ved navleciem to a potom napisem..

meruska
8. feb 2011

@zuzik1983 @bambola vsetko naj k vymesaciu 😉

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka ta kocka co som ju vysmejdila mi uzila za 10 obojstrannu,prave mi pisala,ze mam ju hotovu,akoze expresne rychlo,za 2 dni 😉 ked pride odfotim 😉 😉

meruska
8. feb 2011

@mirka285 posles mi na nu prosim link?

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 ano, ved som si aj povedala, ze si vysmejdila lacnejsiu zensku 😉 ja som ju chcela ani nie tak na paradu ako hlavne na to, aby sa maly nepotil v lete na tej umeline odspodu.. sama som na nu zvedava a jasne, cakame foto 🙂

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka ja som ju chcela na paradu 😀 ale samozrejme,ze je to prakticke,nemusis prat stale cely kocik,operies podlozku a tym ze sa da menit,tak skoro sa nezunuje...na Teutonku ja mam tu originalnu,takze ta je jednostranna,skoda...

zuzik1983
8. feb 2011

@meruska dakujeme 🙂

zuzik1983
8. feb 2011

@mirka285 poslala by si mi na nu link?

maxara
8. feb 2011

@vierkaha no tak ten bicyklik vyzra o dost lepsie 😉

maxara
8. feb 2011

@gabika41 ano, uz mam dusu na mieste.. aj ked nemam presne to, co som chcela, lebo som chcela kocik ruzovy, ale tak nemozem mat vsetko

maxara
8. feb 2011

@gabika41 inak u nas je poradna az po ordinacnych hodinach a vyvetrani 😉 ale samozrejme, niektore lekarky maju ordinacne hodiny, ale ja tadial len prejdem, kedze potom uz necakam u dr

meruska
8. feb 2011
kafoditka
8. feb 2011

baby mne maly uz druhykrat od rana spi vyse hodiny 😕 dobieha prebdenu noc... normalne som stihla uvarit mu obed, sebe spagety, upratat, poprat, povesat pradlo 😉 no kym este spi, idem si zacvicit aspon brucho..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre