Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
12. feb 2011

Prajem krásne sníčky... 🙂

mirka285
12. feb 2011

@katarina7777 Kati tak to ti verim,v Egypte som bola All in,a bolo super...inak presne ti verim,co hovoris,napr. V rime,ma tie turisticke restauracie strasne rozculovali,okrem toho,ze nas ako turistov v kazdej odrbali,nepacil sa mi ani servis aky ponukali,ale Rim aj tam milujeme,a urcite sa tam vratime,to mesto nas ocarilo 🙂

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 no ja som este v centre budapesti nebola...isla by som veru .

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 rim je nadherny, ovela viac sa mi pacil nez pariz.

mirka285
12. feb 2011

@katarina7777 fakt chodte,odporucam aj tu okruznu jazdu po meste tym autobusom,ukaze vam pamiatky , Budapest je naozaj pekna,ja mam tu vyhodu,ze Gabo sa vyzna,takze on je tam ako doma...

bambola
12. feb 2011

@mirka285 normalne si mi chrobaka nasadila do hlavy, ja som bola v pesti este ako decko aj to vo vidamparku 😀 a raz na pretekoch, ale isto je to pekne mesto. hned zajtra zdelim mojmu momentalne chrapajucemu spolubyvajucemu, ze by sme mohli ist 😉

mirka285
12. feb 2011

@bambola veru a neni to ani daleko,si spomeniem na prave madarske Halaszle alebo fazulovu Jokai a hned mi slinky tecu 😀 akrat sme sa nedavno s Gabom bavili ze musime cez vikend aspon do Gyouru na trhy na klobasku vybehnut...
@katarina7777 v Parizi sme neboli,chystame sa ked mala podrastie,ale nedavam mu velke sance,Rim posadil latku velmi vysoko...my sme boli aj so sprievodcom,co stalo sice dost,ale nelutujeme,v zivote by sme nevideli,co sme videli a este aj s odbornym vykladom...

bambola
12. feb 2011

@mirka285 mne sa pariz pacil akuurat, ze som tam bola sama takze to je take, ze si to moc neuzijes 😒 ale vravim pekne. v rime som nebola a mojou srdcovkou je londyn 😝 dodnes si niekedy nadavam, ze som odtial odisla 😔 a chceme ist strasne s mm do takych miest ako amsterdam, stockholm, kodan....

katarina7777
12. feb 2011

baby konecne som dozehlila a som totalne unavena, idem do postele... dobru noc

mirka285
12. feb 2011

@bambola no ja som napr. bola v Amsterdame,ale pacil sa mi viac Rotterdam..ja som robila na holandskej lodi a do Roterrdamu som sa zalubila...a vlastne je este vela miest ktore chcem vidiet,napr. Tokio 🙂

bambola
12. feb 2011

@mirka285
@katarina7777 idem aj ja lebo uz mam zase dieta prisate 😉 dobru noc 🙂

kafoditka
13. feb 2011

Ranko... maly my tuto noc perfektne spal ale ja som jak vyblvane leco ☹ mam strasne zavraty, presne ako ked som bola tehu ☹ doma som nenasla ani jednu tbl zeleza, tak som si dala aspon magnezium, ale som na tom stale rovnako.. musim sa objednat k lekarke na krv...

gabika41
13. feb 2011

dobre ranko sa praje 🙂 je tak pekna kosa vonku......ale malu som dala aspon na terasu nech sa nadycha cerstveho vzduchu.... 🙂

kafoditka
13. feb 2011

je mi tak zle ze ani my - mi neviem poriadne napisat 😠 samozrejme, ze maly MI spal.....

mirka285
13. feb 2011

@kafoditka Domi asi mas tu virozu,co som aj ja mala,to ti prejde za dva dni...babule ideme do Sale na obed,tak sa tu majte zatial 😉

maxara
13. feb 2011

Ranko damy, pozdravuje vas Stanka33, dlho tu nebola, boli dost casto chori a nestiha nas a uz nas ani nesleduje, ale zvedava na nas je, tak aspon pozdravit vas chcela.
Vecer Ninka zase zle zaspavala, zaspala az o 22hej 😲 normalne sa uz tesi, ked zbada gelik na zubky 😀 asi jej chuti. Mm sa dnes snival taky sen, ze ja som mu pilila usi, ze uz chcem dieta, co by vedelo hovorit, tak ze mi nejake pekne vyklikal na nete, adoptoval ho, teda dve, ale dorucili len jedno, z nejakej riti a ze mu oznamili, ze cestou k nam nepojde obycajnou lodou, ale nejakou speci ponorkou, aby si rovno obzrelo podmorsky svet, co musi mm zaplatit, zaroven musi zaplatit kompletne preliecenie toho decka, lebo ze ho dodali s asi 20timi chorobami a ze ja som vobec ponho ani nechcela ist, tak isiel on s jeho rodicmi a skoro uplne skamenel, ked mu dali na ruky otrasne decko, co vyzeralo ako starec v tvari a volalo sa Risko. 😀 Ze jeho mama na mm pozrela, ze toto si chces vazne vziat? A on sa spytal toho dodavatela, ci ho moze vratit a vraj nie. A doteraz mi tu chodi pilit usi, ze mi ziadne decko cez net objednavat nebude. Normalne ma stres. 😀 😀

bellablonde
13. feb 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 rehoooot
dobre rano, nam sa dnes vracia tatik z lyzovacky, hned mam lepsiu naladu 😎

bellablonde
13. feb 2011

@stanka33 dokonale si viem predstavit, ja som tieto dni taka vypluta, ze by sa mi zisli 2 roky prazdnin...doslova. Rok by som bola sama na opustenom ostrove a davala si dokopy nervy a druhy rok by bol jedna velka zurka na ibize 😀 😀 😀

bellablonde
13. feb 2011

este vam ukazem nove fotky Alexindy a prcham varit 🙂

denisse
13. feb 2011

ahojte ...
tak u nas zase snezi ... ja uz nechceeeeem ...
baby, ako obliekate deti do kociara? ... nasej som vcera zase dala overal a straaasne ju to nastvalo ... (teda neviem, ci to bolo tym, ale revala jak blazon), tak dnes zvazujem, ze jej radsej dam viac vrstiev, ale bez overalu ... je asi jeden stupen nad nulou ...

dnes varim len polievku, lebo vcera som urobila obrovsky pekac lasagni, tak mame aj na dnes ... kedze kazdemu chutili, tak nevadi, ze ich mame aj dnes 🙂

denisse
13. feb 2011

baby, co este kojite ...

@bambola
@ywett
@monline
a neviem narychlo kto este ...
ako vam deti papaju prikrmy? uz sa vam podarilo vynechat nejake kojenie? a asi po akom case od zaciatku prikrmovania? ja prikrmujem uz asi 5.tyzden a stale sme na 2-5 malickych lyzickach ... 😕

alica26
13. feb 2011

ahojte, my sme dnes vstávali neobvykle skoro o 05,15... tak som trošku nevyspatá. Dnes k nám prídu naši na obed, navarené už mám aj dva chody plus dezert, takže ich už len očakááááááávam. Drobec ešte drieme, tak idem trošku posurfovať 😀
@maxara maxi asi mal manžel ťažkú večeru, či? 😀

alica26
13. feb 2011

@bellablonde krásna princezná 🙂

maxara
13. feb 2011

@bellablonde @alica26 😀 no vyzera to tak.. bohvie co pozral

denisse
13. feb 2011

@maxara
podla mna vtipnu kasu 😀 bo toto len tak nevymyslis 😀

aalexis007
13. feb 2011

🙂 Začíname sa dávať na 4 🙂

monline
13. feb 2011

@denisse ahoj, ja kojím, niekedy je kojený na 100% (najmä ked mal teploty), ale zvyčajne mu dávam 2 až tri príkrmy..denne mi zje dokopy asi 2 deci, niekedy aj menej, kojím ho 3,30...7...10...14...17...20...24..približne, čiže často...príkrmy má medzi tým, ak spapal viac, tak pije menej...nezje toho veľa, ale ak mu chutí, dokáže otvárať veľkú pusu, ak nie, alebo nie je hladný, tak zatne pusu...vtedy mu dám do rúk lyžičku, ktorou si sám zájde do úst, ked otvorí pusu, šupnem mu tam jedlo...zatiaľ ho nikdy nevypľul, toto sa podarí asi 4x 🙂
No- treba asi veľa trpezlivosti..dávaš jej ožužlávať ovocie? chutí jej? či mrkvu? čo jej vlastne dávaš?

monline
13. feb 2011

@maxara super sen si mala, takže už aj ty máš imaginárneho Riška? pekne sa o neho staraj, nech ho poriadne vypipleš 😀 ja som mala strašný sen a tuším ho tu ani neidem písať, ale v spánku som začala uvažovať, či je to naozaj a uvedomila som si, že nie, tak mi neskutočne odľahlo...uff..
ja som dnes doma sama, muž je v práci, nika stále v pk, obedujem u našich, malý je tam, ja som odbehla dať si podprdu, lebo pod tričkom som ju nemala a myslela som, že vrchný sveter si nebudem vyzliekať, ale oni tuším býka pečú, také je tam teplo...tak končím, idem k nim ešte na kafe 🙂

pekný dník baby

@aalexis007 šikovníček krásny 🙂
@bellablonde krásne dievčatko...na tej ibize som sa nasmiala, vezmeš ma so sebou? 🙂))

maxara
13. feb 2011

@denisse alebo skor dive huby.. este pred chvilou mi prisiel povedat nejaky detail z toho sna 😀

@aalexis007 super, krasny sikovnik 😵

@monline no mm mal ten sen 😉

denisse
13. feb 2011

@monline
na desiatu jej skusam davat jablko, banan alebo vyzivku (zatial jabko, banan, hruska) ... ak nedavam kupovane, tak jablko varim akoby na kompot ... cucatko ignoruje, okusuje to plastove koliesko 😀

na obed mixujem zemiak, zeleninu a maso ... alebo davam kupovane maso-zeleninove prikrmy ... zatial sme mali zemiak, mrkvu, brokolicu, kalerab, karfiol, petrzlen .... a kuracie, morcacie a kralicie maso ... ale zo vsetkeho naozaj iba malicko ...

ja kojim 10, 13, 16, 19, 21, 23.30, 3.30, 6.30 ... niekedy o jedno kojenie v noci viac ...

nela mi jedla takisto biedne a teraz papa pekne ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre