Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
22. feb 2011

@maxara čo bojíš...pätdesiatnikov bude stále veľa a ak je to skupina, ktorá ťa žerie, počkaj ako to skvele využiješ až budeš mať 70 a viac! budeš behať so zajíčkami 😀

maxara
22. feb 2011

@monline no mon, obavam sa, ze tato skupina bude starnut so mnou 😒 😀 😀 😀

monline
22. feb 2011

@maxara muzi nestarnou, oni najednou zhebnou 🙂

maxara
22. feb 2011

@monline no neviem mon.. ja zrejem? 😀 idem uz spat.. uz ma ani uchylaciny nebavia

monline
22. feb 2011

@maxara toto si pozri
tú postavu v krbe..to nie je predsa tvoj odraz...koho tam máš? 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/albu...

maxara
22. feb 2011

@monline ale jasne, ze som to ja.. zajtra sa pozriem lepsie dole, lebo tu je teraz pokazeny displej a ma take ciarky.,. proste zle je vidno fotky

monline
22. feb 2011

@maxara vzdala si to? aj tak dobrý výkon..do pol jednej, musel byť celý happy 🙂 dobrú noc

monline
22. feb 2011

@maxara pošlem ti to foto meilom

maxara
22. feb 2011

@monline 😀 este aj je.. mne sa pacili najviac tie zablesky reality, ked sme si napisali navzajom, ze sa rehoceme strasne.. na fb sme si sami seba komentovali a inde sme kecali.. inde sme boli uchyli a na fb sme komentovali, ze tak toto bolo fakt nechutne a podobne.. 😀

maxara
22. feb 2011

@monline posli mi aj ostatne, nejake pekne

monline
22. feb 2011

@maxara čisté schizo 😀 😀
jasne, pošlem, už som začala..aj ty mne pošli

gabika41
23. feb 2011

dobre ranko sa praje 🙂

maxara
23. feb 2011

Dobre raaaanko..
tak som este stale pobavena na mojom virtualnom otrokovi 😀 😀 😝 a som straaaaasne nevyspata..

@monline veru, ale mna to bavilo tiez..

Pocuvajte, co mam ja doma. Prdosi a mm si zmysleli vecer, ze oni idu na Velku Homolu na VYCHOD SLNKA 😲 😕 cize o tretej v noci vyrazili do hory na dvojhodinovu turu do kopca na rozhliadku 😲 😖 uplne ze dovi.. a perlicka, prisli tam sice este za tmy, takze vychod stihli, ale nic nevideli, lebo bolo zamracene.. zato teraz slniecko krasne svieti 😵

bambola
23. feb 2011

Dobre ranko 🙂

mirka285
23. feb 2011

dobre ranko..takze nasa dnesna noc super,spali sme od pol deviatej do osmej,bez zobudenie,no parada....

bambola
23. feb 2011

@mirka285 takze ty si uspavac hadov vo vasej rodine 😀 😀

mirka285
23. feb 2011

@bambola ano ano...mala mi zaspala do 20 minut vcera,myslim,ze by som to mala niekoho u nas doma naucit 😝

bambola
23. feb 2011

@monline este danielko vykrikoval potom na malu? 😀 on je iny betar, cely cas tam bali lindu a potom sa tvari urazene a vykrikuje na moju malu zo sna 😀

tatianka.g
23. feb 2011

ahojte
@mirka285 ty mas zazracne dieta, ked ti takto spi... my sa so spanim trapime a to doslova 😠

mojalili
23. feb 2011

@mirka285 zavidenia hodné, ale v dobrom. Lili ma takto krasne spinkavala, no tento lapaj ani za svet . Ale dnes tiez potiahol od 1:20 - 6,45 neuveritelne, asi sa nad maminkou zlutoval 🙂

mirka285
23. feb 2011

baby aj my mame noci ked je to horor...ale jedna vec je ista,ked ide neskoro spat,casto sa v noci budi a rano je skoro hore,ked ma dobre spanie cez den,ma dobre spanie aj v noci vacsinou....ak ide spat skor,dlhsie spi....cize ak uspavam malu ja,vacsinou skoro zaspi a spi pekne,ak uspava moja polovicka,mala este o pol jednej skace v postielke ☹

tatianka.g
23. feb 2011

no mozno dievcatka su v tomto lepsie a chlapci trapia svoje maminky

katka55
23. feb 2011

ahojte 🙂 mirka tu stale provokuje s tym spanim 😀 patrik sa stale hlavne nad ranom budi, a to chce vacsinou len cumel, alebo len tak preventivne 😠 ale dnes si nanho pripravim caj, mozno je len smadny, aj ked MM nechce... 😒 dnes je mm doma, sa kuriruje 😕

maxara
23. feb 2011

aj my krasne spime.. od osmej az deviatej vecer az do rana do 7mej 😵

kafoditka
23. feb 2011

Ahojte 🙂
@maxara evidentne navstevy u teba dobre vplyvaju na deticky, kedze aj my sme paradne spali, od 20 do 7 bol len 2x hore na papanie a cely cas ani nemrnkol 😵 takze aj ja som fajnovo vyspata 😉

karinnka
23. feb 2011

Dobre ranko🙂Citam ako Vam deticky krasne spia 😵 My sa budime uz niekolko tyzdnov kazde 2hodiny a posledny tyzden aj viac........Vcera som mala taku migrenu v noci,ze som ledva vladala oci v noci otvarat ☹ Polovicka spi vedla v obyvacke aby sa vyspal tak som v nci od zufalstva revala jak mala a Emmus so mnou 😝 Snad sa to coskoro zlepsi,lebo uz mam dost.......... ☹ Cez Den je jak sidlo,stale sa vrti........

Popozerala som si fotecky 🙂 Vsetky ste krasne 🙂 Maxi bola sexus 😉 Monline vyzerala pri Nike ako starsia sestra.A samozrejme Kafko a Mirka boli pekne pochudnute,Chvalim 😵 😵

Idem si Vas precitat trochu....

@mojalili Pred casom si mala v albume hry pre deticky,uz ich tam nemas alebo su len pre priatelov?Krasny Den 🙂

maxara
23. feb 2011

@kafoditka 😀 asi

@karinnka no jasneeee, sexus.. 😀 😝

mojalili
23. feb 2011

@karinnka Nemam ich tam, pretoze by somm porusila prava autora knihy, ale ka by si chcela, hod mi do IP adresu a poslem aku vekovu skupinu chces... 😉

kafoditka
23. feb 2011

@mojalili aj ja si prosim do ip - 9mesiacov
@karinnka 😵

tatianka.g
23. feb 2011

babenky vsetky ste boli na kavicke krasne
ale komplimenty skladam @kafoditka,ten uces ti perfektne sekne a si super fotogenicka, usmievava taka pohodova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre