Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
27. feb 2011

@kafoditka

kafoditka
27. feb 2011

@maxara myslim, ze to takto cez monitor a navyse odfotene dost skresluje, nazivo to urcite ukaze inak.. ta zelena je bohova 🙂 ja som strasny antitalent na kreslenie, si sikovnica 🙂

gabika41
27. feb 2011

@maxara..zelena a oranzova to su Tvoje farby........ 🙂 velmi pekne.... 🙂

bellablonde
27. feb 2011

@maxara supis, ked sa na to pozeram zdialky, dava to uplne iny rozmer ako ked si kazdu foto detailne rozkliknem 😉 😉

bellablonde
27. feb 2011

@gabika41 chcela som sa ta opytat pri debate o byvani, v akych krajinach si zila/pracovala? 🙂

gabika41
27. feb 2011

@bellablonde.....3 mesiace India,3 roky Izrael,casto Nemecko a dost casto v minulosti Juzna Korea...... 🙂

merikac
27. feb 2011

@gabika41 teeda, ty si riadne scestovana,,a coze ti ziadna z tych krajin neucarovala natoklo, ze by si v nej zostala byvat??- to nase male Slovensko ti je srdcu najblizsie?!.......cim si sa tam zivila? ci to bola len cisto cestovatelska vasen? 😨

merikac
27. feb 2011

@maxara 😉 😉 😉 ( tri palce hore).......... na teke nieco musi mat clovek talent...tesim sa uz teraz na konecnu podobu ..........musis ich zavesit vsetky vedla seba,,,,,,

denisse
27. feb 2011

caute ...
tak my sme dnes mali po dlhej dobe na navsteve znamych ... bare som pred prechadzkou supla viburcol, tak dnes vonku spala hodku a pol ... neviem, ci je to zasluha toho cipku ...
znami maju trojmesacnu kristynku, je to taky drobec oproti nasej bare 🙂 ale dobre mi to padlo si pokecat ...

@gabika41
si bola tak dlho v izraeli ... mam super kamosku co tiez takto bola, chvilu sa zdalo, ze sa uz ani nevrati ... a hovorila, ze sa tam slovaci nejak zazracne zgrupuju, tak mozno sa aj poznate 😀

denisse
27. feb 2011

@maxara
pekne si to namalovala ... to ako ta napadlo? 😉

bellablonde
27. feb 2011

@gabika41 wau obdivujem.. a mozem sa ta este opytat, to si bola sama pracovne alebo s partnerom pracovne obaja?

mirka285
27. feb 2011

vy traposkyyyy 😅 jeden den tu nie som a vy pisete ako dive 😠 takze uz sme doma z vyletu a bolo supisne...pocasie som si objednala,sneh mi doprial panbozko a Lindu uspesne povarovala mamina...baby dnes som prezila krasny den,normalne som aj opalena,a tak som si super zalyzovala,ze Gabo mi nestihal...a viete,co sa nam stalo vcera v noci?tak o dvanastej sme dopozerali telku,ze ideme spat,ked v tom sa zobudila Linda a nechcela spat do rana do tretej ☹ ja slzy na krajicku,ze rano nikam nejdeme,lebo budeme vypluti,ale nakoniec nas aj tak zobudila o pol osmej,tak sme dali silnu kavu a vyrazili 🙂 narychlo som vas prebehla @bambola no moj kocik je slavny,ze?ta kocka ma poprosila o fotky,no nedam jej 🙂 rozoberali ste vinko,ja lubim akekolvek,z cerveneho nepohrdnem Alibernetikom alebo Merlotikom a z bieleho milujem Rulandske sede,a jasne ze stary dobry Pavelka a Mrva so Stankom su naj 😉 ja lubim aj sampus,ale ziadny Dom Perignon,mne staci aj Moetik,ten mi viac chuti... a dufam som vam chybala 🙂

gabika41
27. feb 2011

@bellablonde ....okrem Izraela vzdy pracovne....uz som tó tu dnes pisala,ze ked som oslavila 30tku a zistila som ,ze si tu na byvanie nezarobim,tak som to zabalila a vyrazila.normalne home cleaner,ale nebanujem veelmi poucna misia to bola a splnila svoj ucel....ale este pred tym ta India,tam moja byvala firma nakupovala kozene obuvnicke zvrsky ( obuvnik bolo moje povodne povolanie)......po Izraeli som sa vratila domov,viac menej preto,ze som citila,ze sa musim pohnut dopredu a pokial som nechcela prist o to ze z diplomu by som mala len car papiera....tak po 1 apol roku prace pre jednu nemecku obuvnicku spolocnost,ktoru zatvorili kvoli ukonceniu danovych prazdnin som sa preorientovala na automotive a preto to Nemecko a Korea,kedze firma kde pracujem je subdodavatel pre automobilky........ 🙂

@denisse ...v case ked som tam bola ja,tak ich tam bolo dost a to bola doba,kedy otacali na letisku cele lietadla,lebo vsetkym im tam bolo jasne,ze idu za zarobkom....a moja skusenost so Slovakmi nebola moc dobra...mala som stastie,lebo som tam stretla jednu kocku z Prahy acez nu som sa dostala k Cechom,ktory tam roky ziju,tak som to nemal az take zle.... 🙂

noemarta
27. feb 2011

caute holky,
tak ja som tu neni cely vikend, a a a mam co citat, aleee vcera som nakukla, ale ako pise @maxara bavili ste sa o topankach, tak som sa nepripojila 😖 😀 😀
My sme cely vikend oslavovali, len som chystala, varila, zrala a upratovala, moj mm ma dnes kristove roky... 😉
Takze som vypluta, idem za chvilu spat, kuknem super star a hajde do postele, zajtra nas caka poradna.
@mirka285 super den ste mali, v dobrom zavidiiiim 😉 nuuuuz, musime si zvyknut, ze aj nase kludne dobreee deturence zacinaju vymyslat, nasa nela aj vcera aj dnes vstavala rano o 6,20 skoro ma drbloooo 😠 😉 ale tak co uz... miri...
Ja tiez zboznujem z bieleho Rulandske sede, super sladucke, cervene moc nemusim a sampus zboznujem ale de luxe alebo brutto. a zboznujem jagermaistra a campari 😉 😉 boooze uz by som si dala nejaky alkohooool. 😉 ☹

gabika41
27. feb 2011

...inak mi ped chvlou praskla stolicka.....no potes,pekne sa tam vzadu knise...este mi netrhali stolicku........ 🙂

noemarta
27. feb 2011

@gabika41 waaaau, Gabika, super misia, to ta obdivujem, ja by som nikdy na to nemala, aby som sa na taketo nieco dala, a este sama do sveta, to neeee, ja som posero 😀

mirka285
27. feb 2011

@noemarta dobre ty brutto 😀 ale pochopila som a campari s dzusom si dame ked dokojis 🙂 a prd,dame si v lete na osviezenie niekde v meste jeden,co ty nato?a idem kukat Pokoj v dusi ide,tak zatim caute,ale asi pri tom zaspim taka som prijemne dnes unavena..

noemarta
27. feb 2011

@mirka285 a ako sa to pise bruto ??? asi.... 😀 😀 😀
Jasneeee, slubujeeeees, v lete dame v meste, alebo u nas na teraskeeeee, sa tesiiiiim..
Ja som to uz videla, v celku dobry filmik....

kafoditka
27. feb 2011

@noemarta myslela si brut 😉 a sektik mozem aj ja a takisto jagermaistra dobre vychladeneho 🙂 idem si dat po sto rokoch vanu..

gabika41
27. feb 2011

@noemarta....to vies,teraz uz nie som taka akcna...ale aj o tomto tu uz bola rec..ja som proste blizenec....ked som isla do Indie to bolo este v 1995 som mala za sebou 22 lekcii angliny v zivote som sa s nikym nerozpravala v tomto jazyku a myslela som si ako rozpravam..........no sok prisiel onedlho.....ako ja hovorim,budme radi ze sme na Slovensku,alebo sa narodit ako chlapi.... 😀

tinaki1275
27. feb 2011

ahojte babule.. my sme boli na oslave ,dalo sa ale mala nebola vo svojej kozi so 40 vrieskajucim grekmi 🙂)akurat tu furt leje ,neviem kedy prestane ale dufam ze coskoro uz mi z toho sibe..
..@maxara fakt pekne,ja som neschopna pokial ide o cokolvek co ma suvis s ceruzkou ,farbami ,a obdivujem vsetkych co nieco take dokazu .. 🙂 uz sa desim toho ked mi mala raz povie -mama nakresli mi kona... ☹
ale zato som hrala na klavir a flautu ,....a celkom dobre hrozilo mi konervatorium ,ale 2 tyzdne pred talentovkami som si zlomila klucnu kost ...tak to padlo ..
@mirka285 super ze vam to vyslo ..Linda asi citila ze jej chcete zdrhnut tak vam to chcela prekazit 😉
@gabika41 ja som bola sluzobne 3x v Izraeli a strasne sa mi tam pacilo ..vedela by som tam asi zit ,aj ked s ich nazormi velmi nesuhlasim ...

maxara
27. feb 2011

Dakujem baby..
@merikac to je jasne ze budu vedla seba.. ved to su tie styri hrozne, co som mala nad detskym lezoviskom

@denisse to som si spravila pozadie zelene a na to som naniesla cervenu farbu.. a potom ked som sa pozrela zdialky, tak som tam zbadala gitaristu, na teh druhej kocke.. a potom bubenika prveho a potom som aj v tych dalsich dvoch hladala nejakych dalsich dvoch

meruska
27. feb 2011

baby pozerala som si len tak fotoblogy a jedna tam ma napisane ze ma doma trojicky 1 roka 11 mesiacov a teraz v marci caka zas trojicky 😲 je to mozne? to tak skoro otehotnela ked mala doma tri malinke nezbednice?

kafoditka
27. feb 2011

@maxara ved sa na mna nehnevaj, ze som to mojim slepeckym okom neodhadla.. 😔

gabika41
27. feb 2011

@maxara....si sikula,ja by som tam nic nenasla ani po niekolkych poharoch vina.... 😝

gabika41
27. feb 2011

@tinaki1275...mne sa ich mentalita paci viac ako slovenska.....tam pokial nie si niekdo,alebo nemas dobru rodinu,tak musis dost makat,cize dve prace....takze som poznala dost ucitelov co si po veceroch zarabali ako taxikari,ale neboli z toho nejak znechuteni...a pokial ide o bezpecnost,tak ked si zvyknes na to,ze na ulici su tanky a vojaci maju samopaly na ramenach,tak je tam v podstate bezpecnejsie ako u nas...vecer sa tam vsade svieti.... 🙂

tinaki1275
27. feb 2011

@meruska hod link ..to snad nie je ani mozne ..zeby IVF?

tinaki1275
27. feb 2011

@gabika41 to ano mne ako ludia vyhovuju ,nasla som si tam super kamosov.. akurat su trochu "zvlastni "pokial ide o susedov 😉 vies co myslim ..a ano citila som sa tam bezpecne,a to som mala 25 a uplne blond vlasy a prechadzala som sa aj v tel avive a aj v jeruzaleme aj neskoro v noci ..to si vo vacsine velkych europskych miest nemozes dovolit..trochu ma miatli tie mlade baby s tymi samopalmi .. 😀 ze teda keby nieco ..boli by schopne vystrelit?alebo by zdrhli?

gabika41
27. feb 2011

@meruska....klobuk dolu....a nemyslim si ze by niekdo po iVF s trojickami este pokusal osud.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre