Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
27. feb 2011

@gabika41 ale mat doma do 2 rokov 6 deti to je ine kafe

gabika41
27. feb 2011

@tinaki1275...to mas tak,po tom co sa im stalo si uz davaju ineho bacha....akurat ked som tam bola tak vysli najavo denniky prveho prezidenta a odhalilo sa,ze robili pri prichode do Palestiny velmi tvrde selekcie,cize mali zaujem iba o mladych a zdravych ludi....si zober pise sa rok1945 a tisice z Europy idu do zeme zaslubenej po absolvovani koncetraku s podlomenym zdravim a natvrdo ich vratili naspet.......vela ich to neunieslo... 😝

tinaki1275
27. feb 2011

@meruska a ako vies za caka trojcata zase? pise to niekde v kometaroch ?

gabika41
27. feb 2011

@meruska.....mojho kolegu sestre sa narodili tiez trojcata....strasne chcela druhe...najprv cakal dvojicky,tie potratila a potom prisli trojicky...no poviem Ti,ze cela rodina skace...nie je to med lizat...

meruska
27. feb 2011

@tinaki1275 ked som si ju nasla vo fore a postavila som sa na jej foto tak to tam ma napisane

@gabika41 takze tiez maju 2 krat trojicky? uff to znie ako zly sen 😅

tinaki1275
27. feb 2011

@gabika41 ano to mas pravdu, ja som spoznala hlavne ludi ktori prezili koncentrak alebo stihli zdrhnut..boli to vsetko pacienti u nas v kupeloch a ich osudy boli az neuveritelne..a vacsina z nich potom co prezila mala este celkom ludsky pohlad na svet ...ktovie aki by sme boli my keby sme mali za sebou to co oni .. 😒

maxara
27. feb 2011

@kafoditka neee cosi.. len mam navstevu a odbieham..

@gabika41 ale mozno by si videlaaa 😉

kafoditka
27. feb 2011

@maxara 🙂

kafoditka
27. feb 2011

babulky dobru noc, idem sa venovat 😉

merikac
27. feb 2011

@maxara tusila som to,,,,,,,,,,,,,, ☹

maxara
27. feb 2011

@merikac 😀 tebe je za nimi smutnooo?

merikac
27. feb 2011

@maxara mne sa fakt pacili,,,,,,,,,,,ale mas stastie, dlho smutit nebudem 😀 ,,tie co si namalovala su suprove a hodia sa ti do bytu,

merikac
27. feb 2011

kde ste vsetky, pozerate pokoj v dusi?!

gabika41
27. feb 2011

@merikac..nie krvavy diamant.... 🙂

@maxara...chcela som sa spytat,kde si kupujes pomocky na malovanie?a daju sa zohnat aj nejake predlohy,ze len vyfarbit................? 😀

monline
27. feb 2011

@merikac pozeráš? ja som cez reklamu o trištvrte prišla sem a akosi som sa nevrátila..ako končí pokoj v duši?

maxara
27. feb 2011

@gabika41 zatial som mala platna doma vyrobene, ale daju sa pozriet v merkantile napr.. je kopec takych obchodov, ale ja mam stetce a stetky uplne normalne a farby take vselijake

merikac
27. feb 2011

@monline ja som bola na tom v kine,,a mna nebavi pozerat ten isty film 2x 😀

monline
27. feb 2011

@merikac tak mi povieš ako to končí...oki? videla som ako štefana vyhodil z vlaku

maxara
27. feb 2011

@monline smutne konci, a zaroven nie.. pozri si to

monline
27. feb 2011

@maxara reklama...už to asi skončilo, že?

merikac
27. feb 2011

@monline ,,,,,uz je po tom,,,,,,,,vyplatil barak a zastrelil sa

monline
27. feb 2011

@merikac hmm ☹

tinaki1275
27. feb 2011

baby tak som sa zavrtala do temy s trojickami 😀 a uz sa nebudem stazovat 😀 slubujem 😕 ako to tie baby zvladaju ..
jedna fotecka z dnesnej oslavy ..

tinaki1275
27. feb 2011

inac Anna je moje krsna-ma 3 roky a jej mamina Petra je slovenka,ta druha je tiez Petra a je Ceska ...to su moje naj kamosky tuna..

monline
27. feb 2011

@tinaki1275 jeeej, musela byť super oslava, aj Leia vyzerá spokojne...
aká je vlasatá 🙂

monline
27. feb 2011

@tinaki1275 blondínky 🙂

merikac
27. feb 2011

@monline sak slovanky 😀

tinaki1275
27. feb 2011

@monline pre mna to bolo unavne..bolo v tej restike malo miesta a vela ludi a este lialo ,parkovisko pol km od restiky malu presuvat na otvorenom parkovisku zo sedacky do kociara ,dazdnik mi vietor otocil a zlomil.. 😒 ,ale mala sa tesila Anne oni uz teraz su velke kamosky aj ked je medzi nimi vek.rozdiel 2 roky a 4 mesiace..dufam ze neskor budu ako sestry .. 😉

tinaki1275
27. feb 2011

inac Anna je na 6.IVF..a teraz jej skusaju urobit surodenca a uz maju 4 neuspesne pokusy .. 😒 a ta ceska tiez ma 3 neuspesne za sebou ..je to smutne..

merikac
27. feb 2011

@tinaki1275 matka,,,vyzeras na tej fotke ako take male dievcatko 😉 ,,,,,,,,normalne zasenem, kde sa v tom tele berie tolko temperamentu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre