Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. mar 2011

@bambola 😀 😀 no ten je hnusaaaaak 😀 tak dobre teda, vsetky mame kratsie nohy ako sklenarikova, ok? 😀

macik27
15. mar 2011

@maxara no dobre nebudem s ním súperiť 😀 😀 😀 zohnať 30 hlasov by mi zabralo dosť času 😉

katka55
15. mar 2011

@bambola spyyyytam 🙂 a neboj, nebudes musiet strazit patrika, lebo to by siel s nami mm 😉 patrik sa zvykne do 10 vyspat, tak by sme sa vychystali a prisli pre vas. takze ca o pol 11 moze byt?

maxara
15. mar 2011

@katka55 no parada, presne tak si to predstavujem. Tj o 11:20 najneskor ste tu 😵

tinaki1275
15. mar 2011

@cigaretka5 no ja som sa na to pytala este pred rokmi ,a povedali mi na DU ze ak si robim danove v gr a platim si dane ,je to ok ..ak by som sa chcela vratit na svk tak budu chciet vidiet papiere spatne..toje vsetko ...a dokazat to nemam problem ze som tu ..kedz som v lete v prac.pomere a v zime sa hlasim na urade prace kazdy mesiac..

tinaki1275
15. mar 2011

@bambola 😀

maxara
15. mar 2011

inak baby, od vecera som si nekukla, kto ma spomina a mam tam ze 49 😀 dobre som si dnes vecer s vami zase po dlhej dobe poklebetila 😵 a na piatok sa velmi tesiiim

vierkaha
15. mar 2011

@maxara ok napíšem jej , aj tak sme mali mať tento týždeň stretko 😀
No idem spať lebo som taká zničená, že až a zajtra nás mm vysťahoval z domu tak to si tiež moc neoddýchnem 🙄
DObrú noc

bambola
15. mar 2011

@katka55 ok 🙂 to mi mala akurat pospi tu hodinku v aute 🙂
@maxara tak to uz musim definitivne zrusit tych piatkovych kamosov 😀 vidis ako pekne sa to nazbierkalo 😀 este si aj zacervenis nejake mena 😉

katka55
15. mar 2011

@maxara ups, to mas uz ako vypocitane 😀 😀 no tesim sa, ze vas konecne uvidim 😵

maxara
15. mar 2011

@vierkaha 🙂 oki, tak sa dohodnite a dajte vediet

maxara
15. mar 2011

@bambola veru musis, vidis, staci spravit dfobre promo.. pizza a tak.. 😀

@katka55 to mi tu kon ukazuje..

idem baby spat, mm ma uz odpojil zo siete 😒 dobruuuu

katka55
15. mar 2011

jaj baby, idem si lahnut, sak uz aj adela konci 😉 ta hlava ma stale boli, nech ju slak trafi 😀 😝 dobru noc.

bambola
15. mar 2011

@maxara katka myslela cas z dubravky do Pk 😉 nie kto ta spomina 😀

bambola
15. mar 2011

@katka55 @maxara dobru baby, mala bysom aj ja ale uzivam si ticho. mm v praci a mala zalomena 🙂

katka55
15. mar 2011

@bambola ahaa, a ja ze o com maxi toci 😀

tinaki1275
15. mar 2011

dobru baby .. 🙂

maxara
16. mar 2011

@bambola @katka55 😀 aha 😅 tak sa tesim na vycervenene policko

Inak dobre ranko 🙂

luludi
16. mar 2011

krasne ranko prajeme 🙂 som sa zobudila na to, ako mi bubo nakopol moje obite koleno 😀

maxara
16. mar 2011

baby, tak hlasovat uz nejde ☹ resp z tej istej IP uz na druhy den nejde

mirka285
16. mar 2011

dobre ranko,tak aj my sme uz dnes hore...dufam,ze bude krasny den

kinsi
16. mar 2011

Zdravím! Aj my máme rovnako staré bábatko. Chcem sa spýtať, či Vám drobce už začali plaziť, či liezť?
@maxara
@luludi
@tinaki1275
@katka55
@bambola
@vierkaha
@macik27

gabika41
16. mar 2011

dobre ranko a dufam,ze ten dazd este niekde ostane..... 🙂

gabika41
16. mar 2011

@maxara dufam,ze to dokladne zdokumentujes..... 🙂myslm to stretko,lebo normalne aj cez net citim,ako si ozila...... 🙂

aalexis007
16. mar 2011

@maxara kedy sa koná stretko??? 🙂

maxara
16. mar 2011

@gabika41 😀 davam viac zubatych smajlov, vsak? 😀

@kinsi Ahoj, moja Pampusa sa stavia na kolienka asi tyzden a od vcera sa aj plazi vpred, doteraz len vzad. Tak mozno keby sme mali aspon kuska koberca by mozno aj zacala stvornozkovat, ale.. 😒

maxara
16. mar 2011

@aalexis007 v piatok u nas 😉 mas sa dohodnut s vierkou

maxara
16. mar 2011

Takto pred osmimi mesiaci som sa otravena vratila po 4tej prebdenej noci z monitoru, aby mi oznamili, ze kontrakcie nemam, hoci ich zretelne citim 😒 . A za necele 4 hodiny sa Ninka narodila, bez NAMERANYCH kontrakcii. Stastna som ja zena, co? 😀 😖

aalexis007
16. mar 2011

@maxara a berie si niektorá na stretko aj mm???? Pošleš mi do IP kde bývaš 🙂

maxara
16. mar 2011

@aalexis007 myslim, ze ja si beriem, lebo ma wfh 😀 ale inak asi nikto, Bambi urcite nie a kedze ju berie katka55, tak ani ona nie.. potom by mala ist @cigaretka5 a asi sama, neviem.. zrzulka iba ak niekam uprace Misku, ale nema sa sem ako dopravit, takze je tam vela ale, pricom ja by som po nu mohla zbehnut, ak vybavi ostatne a potom vierkaha a ty.. ak chces, vezmi aj tm, mm je doma, tak ak nebude mat robotu, pokeca s nami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre