Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
17. mar 2011

@maxara nepoznam ta ice az tak dobre ale nemyslim ze si urazliva a hadava a podla mna kompromisy robis stale.. 🙂
@bambola tak toto je sila..nekupovali aj mirka tam svoj golfac?

bambola
17. mar 2011

@tinaki1275 ano mirka tam kupovala a este aj jednu holku poznam, ktora obhajovala , ze su super a nikdy s nimi nemala problem , ale evidentne je to tak, ze nie je problem az kym nemas problem 😠 ale tak neviem.... toto som len dostala sprostredkovane ale myslim si,ze spoliehat sa na to, ze PP je super znacka a nekazi sa.... vsak stane sa a mohli by sa zachovat

maxara
17. mar 2011

@bambola 😀 @tinaki1275 jasne ze som urazliva a hadava 😀 resp, donedavna som bola, cca do takych 25rokov mojho zivota som bola tak vnutorne urazliva. A hadava veru som. Ale odkedy sa hadky stali naplnou mojej prace, takze som sa tam vyhadala asi 100 rokov dopredu, tak som kludna a robim kompromisy 😀

denisse
17. mar 2011

@bambola
to je fakt sila ... akoze povedzme, ze chapem, ze oprava nejaku dobu trva ... ale takto sa spravat? mali by im docasne dat nahradny kociar a nie toto ...

gabika41
17. mar 2011

@bambola@tinaki1275 akurat vcera pocas prechadzky som obiehala jedno Peg Perego,ale hlboky kocika bola som v soku,lebo do takej malej vanicky by sme my vobec nezmestili.... 🙂 Ja som ich predtym nevidela,len moja zubarka mi hovorila,ze dcera si kupila velmi drahy kocik a ked sa maly narodil,tak mal take hysaky v tej vanicke,lebo mu bola mala,ze museli kupit obyc kocik.... 😒

tinaki1275
17. mar 2011

@maxara joj to muselo byt zuzo ked si mala hadky ako napln prace.. 🙂

tinaki1275
17. mar 2011

@gabika41 ale golface su myslim ok , vanicky som vobec nezaregistrovala ake su ..tu v gr ich velmi nekupuju ..

bambola
17. mar 2011

@gabika41 gabi to je teraz taky trend tie male vanicky 😠 ja som aj citala nejaky clanok kedysi davno o tom, ze proste tym, ze vsetko chcu mat ludia spratne do auta a tak , tak sa vsetko zmensuje a potom na to doplatia decka tymi malymi vanickami, ale ja to vnimam tak citlivo preto lebo ja mam taku lahku klaustrofobiu 😖 😀

katka55
17. mar 2011

@bambola cozeee? ja som na nich zatial nepocula nic zle 😕 a praveze boli ti predavaci vzdy velmi mili... aj ked vedeli, ze nic nekupime, sli s nami dole do skladu a hodinu sa nam venovali... ale dobre vediet 😉 v babymarkete maju len tri farby a ja chcem samozrejme vidiet este aj stvrtu 😀 😀 😀

katka55
17. mar 2011

moje dieta je neuveritelne... odstvornozkoval sa cez cely byt do spalne a este aj zavrel dvere za sebou a teraz ho len vidim cez sklo na dverach, ako olizuje dvere 😀 😀 😀

maxara
17. mar 2011

@tinaki1275 veru, po troch rokoch som odtial odisla s absolutnou alergiou na ludi.. zbadala som niekoho na chodbe a podla ksichtu som vedela, co sa ma opyta za chujovinu a co mu ja slusne odpoviem a ako on zareaguje a uz ma aj napadalo, ako bude nasledna hadka pokracovat, aby to bolo pokazde ine.. 😒 bola som straaasne z toho unavena, nemali sme ani zvoncek doma, lebo keby niekto zazvonil, asi by som mu natrhla fekal.. 😠 a odisla som na zsr, kde som sa hadala dalej 😀 ale uz inak, ze som tych ludi nemusela chapat (v tej prvej robote som s nimi sucitila a chapala som ich reakcie, v drvivej vacsine)..

maxara
17. mar 2011

@tinaki1275 ale prve dva roky som si to uzivala naplno 😉

katty17
17. mar 2011

baby - toto teraz chodi na FB. prislo to aj vam. nemate krvnu skupine 0 neg.
PROSBA: surne potrebujeme darcu krvi O negat. - darovat mozete na Kramaroch na meno Martin Jurkovic alebo dajte vediet Ivana Cicmanova a jej otec pride po vas.....bez krvi ho nebudu operovat a chlapec nemoze dychat!! Ak nemozete darovat aspon zdielajte.

babule nieje nahodou tato ivana aj na MK? . mne sa zda ze som uz jej meno s priezviskom tu niekde zazrela ...

bambola
17. mar 2011

@katka55 a v auparku ti objednali co vsetky styri farby? 😀

mirka285
17. mar 2011

@katka55 Kati neboj sa,v Auparku su velmi mili,vsetko mi povedali co som chcela vediet,naozaj bolo vidiet,za chlapi aj vedia o com rozpravaju,nic mi nenutili a dokonca mi slubili kazdy rok vymenu kolies zdarma....ja nepoznam tu babu,co je nespokojna,ale mozno naozaj nevie jednat s ludmi,lebo ak by sa to stalo mne,na sto percent odchadzam z Auparku s nahradnym kocikom a spokojna 😉

katty17
17. mar 2011

@noemarta - maci sandra ma uz cca 9 kg ale je vysoka na to vajicko. este ma hlavku ako tak medzi tou opierkou ale hned ako jej uz bude vytrcat z tej opierky tak uz treba dat sedacku lebo je to nebezpecne. aspon uz vieme aku chceme aj ked v brendone nemali z nasej farby :( inac, ani moje golface tam nemali :( pripadali mi pekne vybrakovani. :(

katty17
17. mar 2011

@katka55 - kati, v auparku mam kamarata ktory tam robi priamo predajcu a musim povedat ze je vazne velmi fajn a hlavne aj vie skvelo poradit. ak potrebujes cosi odtial zistit, daj mi vediet a ja mu cinknem. akurat dnes je tam 🙂

mirka285
17. mar 2011

@katty17 Kati a aku sedacku chcete?inak Sandra ma byt po kom vysoka,tak sa ani necudujem...

katty17
17. mar 2011

@noemarta - maci ja som s nasim sportiakom neskutocne spokojna ale na rychle presuny mi je hrozne neprakticky. to skladanie a rozkladanie je neprakticke. a kedze kazdy den chodim niekam to vykladanie nas ubija... :( cize na jar jesen a zimu budeme mat sportiacik a na leto a rychle presuny chcem golfac. je to pre mna ovela praktickejsie a pohodlnejsie.
nausnicky jej chcem vymenit tento vikend. tak som zvedava ako to pojde 🙂

maxara
17. mar 2011

@noemarta ja este k vyhodam golfiek prikladam tu, ze sportiaku mam plny kufor a nemam kam ani nakup polozit

katty17
17. mar 2011

@mirka285 - miri neviem najst tu ktoru chceme, resp. to farebne prevedenie ale myslim ze je tento typ sedacky:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

katty17
17. mar 2011

@maxara - peti, si predstav ze cybex callisto v brendone ani nemali vystaveny 😠 a ani bebe comfort lolu tam nemali. vraj len na objednavku. ale ako si ho mam objednat bez vyskusania a posadenia sandri 😠 .

maxara
17. mar 2011

@katty17 no si to predstav.. ked som tam bola ja davno, ked som riesila tie golfky, tak tam mali presne tie tmave fialove, co si chcela.. ale ja som nechcela callisto, lebo je moc drahy pre mna, ale je kraaaasny

katty17
17. mar 2011

@maxara - peti a teraz mi povedali ze ani ten fialovy nemaju v ponuke :( nechapem to. a to som tam sla na istotu ☹ keby ho tam mali a vazne by sandre vyhovoval tak by som ho vzala. nejako som si na neho este nasetrila. 😉

maxara
17. mar 2011

@bambola @katka55 @vierkaha @cigaretka5 @aalexis007 @zrzulka mm vam odkazuje (som mu pisala mejl, ze protestujete proti heslu) ze ked si ho nezapamatate nahodou, tak dalsim vyznamnym autentifikacnym znakom bude odhalene poprsie do kamery videovratnika 😀 😝
toto presne napisal: "ze ak este odhalia poprsie na kameru tak urcite ano, to uz ako dolnujuci autentifikacny nastroj obstoji"

mirka285
17. mar 2011

@katty17 aj my mame tu istu sedacku ale bez isofixu...vies co,bebe confort lola maju v Eurovei,ale fakt si nepamatam v ktorom obchode,ale viem,ze som ho videla vo vyklade...na rychle presuny sa mi zdala trosku velka,ak ju nechces pouzivat ako hlavny kocik volila by som nieco mensie...

katty17
17. mar 2011

@mirka285 - miri cize tie romerky maju aj v auparku ? tam ste ju kupovali, vsak?

maxara
17. mar 2011

@katty17 no ved aj ja by som nan mala, ale on je taky ten uz sportovy golfac alebo ako by som to.. ja som chcela take mensie, viac golfacovite golfky a teda aj lacnejsie 🙂 inak sa cudujem, lebo oni ho teda tam mali urcite, este som ho aj nine skusala. Aj onyx oranzovy, ale ten zrovna mali len oranzovy a ten sa mi nepaci

mirka285
17. mar 2011

@katty17 ano v Auparku,a mali aj tuto isofixovu,len ja som chcela bez...

katka55
17. mar 2011

@bambola mne stacia dve farby a rozhodla som sa, ze v auparku budu mat prave tie dve 😀
@mirka285 ja si tiez neviem predstavit, ze by ti mili chlapici takto jednali 😕 tiez mi vsetko vysvetlili a aj na cene sme sa dohodli, kedze budeme brat aj autosedacku 😉
@katty17 nooo ak by sa ti chcelo, tak by som bola rada, keby si mu cinkla 😉 ze ci im prisli síčka najlepsie zeleny a cerveny a ci prisla romer king plus jet 2011. dakujeeeeem 😉 😉 😉 a ze sa ty poznas s maruskou kurincovou? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre