Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
19. mar 2011

@tinaki1275 bude to riadna zmena, robiť, že?

@maxara a ja penové puzzle nemám a práve som premýšľala, že kúpim, takže má to čas do druhej etapy?

@macik27 to vykrikovanie a rev poznáme....ja už som nechala lehátko v kúpeľni a ked idem na wecko či do sprchy, tak ho tam dám a kecáme

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara neboj ale najdu sa este nejake opustene duse co tu budu spamovat s tebou .. 😉

macik27
19. mar 2011

@maxara ja som ich kúpila v Tescu ani som nevedela že tam také nájdem 😒 len som pozerala malej nejakú hračku a zavadila som o ne s košíkom 😀 a hneď som ich brala

tinaki1275
19. mar 2011

@monline ja mam z roboty paniku ..uz dlho som nerobila delegatku -6 rokov..dufam ze na to budem este mat nervy .. 😒 a Nemci su dost narocni .. 😒 fakt mam strach a tiez mi je luto nechat malu ☹ ale inac sa neda..materska mi konci 20.4.

monline
19. mar 2011

@tinaki1275 zvládneš, si šikuľka... náročných nemcov hravo spacifikuješ

maxara
19. mar 2011

@monline no ja ich skor ako o na jesen nevytiahnem 😒 urcite

@tinaki1275 myslis? 😀

macik27
19. mar 2011

@monline no ona bola pekne vychovaná a zahrala sa aj sama, keď jej nič iné neostávalo...ale potom prišiel domov tatinko a ona si zvykla že je stále niekto pri nej...tatinko odišiel a zvyknúť si aby sa hrala opäť sama to už nie je také jednoduché 🙂 tiež som ju už mala v lehátku v kúpelni keď som sa chcela osprchovať 😀

maxara
19. mar 2011

@macik27 🙂 tak to je super.. ti frngli do nosa

maxara
19. mar 2011

baby odchadzam na ucho..

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 mne sa velmi osvedcila ohradka ..niekedy tam vydrzi aj 40 minut ,takze sprcha a toaleta je super..aj ked je nervozna tak viem aspon ze je tam v bezpeci ,ja ju bohuzial na podlahe samu teda bez dohladu nechat nemozem.. 😒 ma talent vydat sa do nanebezpecnejsich kutov.. ☹ u nas lehatko nefunguje uz asi 3 mesiace..a nenavidela ho do zaciatku ..

monline
19. mar 2011

@macik27 a ako to vyzerá vlastne? nevráti sa ocinko predčasne? niečo také som postrehla v telke..

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara dobru .. 🙂

monline
19. mar 2011

@maxara si to nejak skoro vzdala..a práve som ti chcela napísať, nech ideš na kus reči na gmail či fb

macik27
19. mar 2011

@monline zatial to tak nevyzerá a vraj to je hudba budúcnosti a ich sa to nedotkne lebo už to podpísali do nejakého dátumu a to sa zrušiť nedá...to skôr platí asi že už nebudú vysielať dalších ale do toho my nevidíme 😀

monline
19. mar 2011

@macik27 prišlo mi to akoby jeden nevedel čo hovorí druhý, úplný chaos

monline
19. mar 2011

@tinaki1275 brat mal ohrádku pri matúšovi a už som sa na ňu pýtala, ževraj asi bude na povale...tak uvidím, skúsime aj to..mám dole v obývačke postieľku, ktorá sa dá dať na najnižšiu polohu, takže aj táto by mi mohla plniť "ohraničujúci" účel..

macik27
19. mar 2011

@monline presne 😀 ale hlavne že vyvolali rozruch a veľkú diskusiu o tom ako sú tam zbytočný a že sú tam na dovolenke a toľko je zrazu znalcov na slovensku netreba nám ani politikov 🙂

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 kolko ich na tom Cypre vlastne je?

monline
19. mar 2011

@macik27 tuším odvádzajú pozornosť od závažných vecí, ako vždy...

tinaki1275
19. mar 2011

@monline no ja este uvazujem ze u ohranicim aj ked je v tej casti obyvacky kde na nu nevidim (teda ze tam dam nejaku ohradku okolo toho puzzle..ma tam hraciu plochu as 3x 3 m...my mame totiz take blbe L.a ked som v kuchyni tak na nu nevidim (kuchyna -obyvacka je spolu to L)a tak sa mi den otrepala o ten radiator a skrinku .. 😒

tinaki1275
19. mar 2011

baby prave pozeram ze americania pokracuju v utoku francuzov ktori zacali popoludni .. 😒 normalna vojna zacala.. ☹

macik27
19. mar 2011

@tinaki1275 tak to vôbec netuším 😒 keď tam leteli prvýkrát tak ich bolo okolo 50 ale to už tam nejaký boli a teraz nejaký odišli a prišli zase nový ...oni chodia na pol roka a keď chcú tak sa dá aj na rok ale veľa ich ostáva na rok
@monline presne tak...jeden niečo len tak trepne že možno asi by bolo dobré a druhý sa toho hneď chytá a keď to vezmú do ruky média tak je to hotová vec 😀

macik27
19. mar 2011

@tinaki1275 čožeee aká vojna kde ? 😲

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 V Lybii.. 😒 ten kadafi sa uplne zblaznil ..

tinaki1275
19. mar 2011

baby idem aj aj do postele,mala zase mrnci,kazdu polhodinu je hore.. ..to bude zase noc.. ☹

macik27
19. mar 2011

@tinaki1275 nemajú iných starostí 😒 dobrú idem aj ja 😉

gabika41
20. mar 2011

dobre ranko sa praje 🙂 my sme uz v plnom nasadeni na koberci......

kafoditka
20. mar 2011

Krasne slnieckove ranko sa praje 😵

kafoditka
20. mar 2011

@mirka285 Miri ved noooo, sak neokunaj uz tolko, ved aj slniecko sa nam vratilo po par dnoch tak sa nenechaj prosit.. 😉 😉 🙂

luludi
20. mar 2011

Dobre ranko julove damy a julovciatka,

neverim.. vonku vidim krasne slniecko 🙂 pojdeme otestovat vonku bubove nove faro 🙂 doma sa mu v nom paci, dokonca uz v nom aj 2 - 3 krat zadriemal 🙂 tento tyzden sa mu zatial nepodarilo naucit sediet, ale snazi sa velmi, je mile sledovat, ako sa rozculuje, ked sa mu nedari. dnes mame doma aj tatinka, poobede vybehneme do shopingu, lebo si chce kupit rifle, kedze nebudeme kupovat nic mne spokojne som suhlasila, lebo ja NEZNASAM nakupovanie.. brrr...

krasny den vsetkym, uzite v zdravi s vasimi rodinkami 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre