Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
20. mar 2011

@maxara bolo dobre 🙂 😉 a jasné, že nie s mm 😀 😀 ale so sm (svojím manželom) 😀 😀

aalexis007
20. mar 2011

@mirka285 dala by som si takú ostrokyslú 🙂 Pošleš mi prosím recept 😉 Ďakujééééém 🙂

maxara
20. mar 2011

@tinaki1275 Tinka, kralik je naozaj asi najlepsi taky so slaninkou a cesnakom.. ale da sa upiect aj s hubami a cesnakom, cibulou.. alebo ja som ho robila na sladko, resp normalne bol osoleny a na takej hlbokej panvici som ho dusila so susenymi slivkami a nejakymi bylinami a korenim..

gabika41
20. mar 2011

...podla mojho nazoru Kollar trpi dusevnou poruchou...inak ma aj presne oznacenie,len si teraz neviem spomenut....lebo aspon podla mna nie je zdravy.....

maxara
20. mar 2011

@bambola myslis taky poharik, co vyzera ako flaska na pitie ale ma sosacik? a ten sosacik je makky a nie tvrdy? taky mam a kupovala som ho tam a je netecuci, v zmysle, ze ked ho len tak obratis, tak z neho nic netecie a tecie z neho len vtedy, ked zatlaci decko zubkami na ten sosacik (resp ty prstami). Je netecuci, ale Nina je od neho aj tak cela mokra, lebo z flasky jej ide ovela pomalsie a ona z toho sosacika potiahne jak z flase a vyjde jej trikrat tolko, cize jej to vyteka z pusky

maxara
20. mar 2011

@tinaki1275 a este ma napadlo, ze mama aj oco maju najradsej kralika vysmazaneho, normalne v trojobale.. a to moj oco vobec nie je masovy a rezne vobec nema rad.. ale tymto neodola

kafoditka
20. mar 2011

@mirka285 Miri skusala si uz dat sietku na sportak??

bambola
20. mar 2011

@maxara ano ten, dakujem 🙂 no mne z flasky nepije tak uvidim ako s tymto 😉 s tou aventkou co som nechala u teba sme jej striekali vodu do ust ked mala teploty a do ust si ta potvora striekat necha lebo jej to masirovalo dasienka 😀

macik27
20. mar 2011

ahojte dievčatá tak v telke zase nič len šéfka a superstar nemusím ani jedno 😒 ...zajtra idem s malou prvýkrát na plávanie tak sa teším ale aj trošku bojím stále mám taký pocit že čo ak sa mi vyšmikne ...baby čo chodíte plávať na tú plienočku dávate ešte nejaké plavky ?
@maxara no ja som si už nejako zvykla sama mám to tak zorganizované že keď bol tri týždne doma tak bol taký narušitel 😀 ale neviem sa už dočkať keď bude s nami na stálo ....teraz mu tam prišiel nový kolega čo má doma osemmesačného syna tak hovoril že sa cíti lepšie lebo neni jediný čo vykrikuje do noteboku ťu ťu ťu 😀 😀 😀

tinaki1275
20. mar 2011

@mirka285 joj to znie super ,a mam domacu slovensku slaninu tak to zajtra skusim ..dik 😉
@maxara tak hod recept, ja polievky milujem ..alebo je to tajomstvo? 😕

bambola
20. mar 2011

@macik27 ved ked sa vysmykne tak nedopadne natvrdo 😉 a na plienku plavky netreba, teda mas tie kupacie plienky,ze ? 😀

macik27
20. mar 2011

@bambola no veď nedopadne, už sa vidím ako ju tam lovím pod vodou 😀 a mám tie kúpacie plavky len mi to pripadá také labilné neviem či sú jej neni veľké som kúpila od 7 do 13kg a máme len 7,5 kg

bambola
20. mar 2011

@macik27 urcite niesu, mna teta predavacka nahovorila tiez na velkost M co je od 7kg a to vtedy nemala mala este 7kg. zdalo sa mi , ze su jej vacsie ale vo vode nebol problem a perfektne sedeli 😉 vsak jej daj plavkya pre istotu si daj do tasky plienku a len vymenis 😉

tinaki1275
20. mar 2011

@maxara to nasladko by mm nezjedol ona take nema moc rad..ale to s hubami mi znie tiez zaujimavo ..tuna v gr robia s paradojkovym pretlakom a malymi cibulkami ..na styl gulasa trochu ..ale vyprazany ?no to by ma nenapadlo ..to znie tiez ok...
@gabika41 suhlasim s tym Kollarom,to normalne nie je..
@macik27 neboj nevysmykne , a bude sa ta drzat zo zaciatku ako kliest.. 😉

macik27
20. mar 2011

@bambola však uvidíme keď tak sa dajú na mieste kúpiť 😉 ja som pôvodne chcela tieto len čakám kým trošku podrastie http://www.plavkypredeti.sk/plavky?id=118

tinaki1275
20. mar 2011

@macik27 @bambola ja som v termalnych na dovolenke pred mesiacom a pol pouzivala nejake do 9kg,to mala mala 7kg a poviem vam ze jsom mala problem jej ich natiahnut cez stehienka..a to je relativne stihla..takze asi fakt lepsie vacsie cislo ...a inac sedia tie plienky fakt skvele..myslim ze som mala huggies...

macik27
20. mar 2011

@tinaki1275 no veď preto som kúpila radšej väčšie ona má síce len 7a pol kg ale je to taký pampúšik a má také tlsté nožičky 🙂

tinaki1275
20. mar 2011

@macik27 pekne su ,ale trochu drahe.. 😒 to moje tolko nestoja 😀 ,ja som kupila malej plavky v blave v mothercare a mali zlavu a su cele a zachytavaju UV a cena bola okolo 10 eur...

tinaki1275
20. mar 2011

@macik27 dobre si urobila..mne este ostalo pol balika z tych do 9 kg,ale nehrozi ze jej ich natiahnem za 2 mesiace..niekomu ich podarujem..

macik27
20. mar 2011

@tinaki1275 už som ich našla aj lacnejšie 😉 len to tak narýchlo neviem vygoogliť ale pod tieto plavky už netreba dať plienočku takže ak budeme chdiť plávať častejšie tak sa to oplaťí

tinaki1275
20. mar 2011

@macik27 aj tie moje su take ze pod nich nic netreba,ja by som sa v lete tych specialnych nedoplatila.. 😒

macik27
20. mar 2011

@tinaki1275 tak to je super ja som lacnejšie nenašla 😖 ale budem tuším ešte hľadať dalej 😀

tinaki1275
20. mar 2011

baby tak som dnes dala malej viburcol ,bola strasne nervozna cely vecer ,dufam ze bude lepsie spat ,zaspala po nejakych 20 minutach,len dufam ze sa mi nezobudi zas o druhej ako zvykne..ked uz toto nie su zuby ,tak neviem... ☹ slinta ako bernardin ,dnes mi uplne premocila 4 podbradniky ...a ma aj sopliky uz tyzden..tak dufam ze uz konecne nieco vylezie..

gabika41
20. mar 2011

@macik27 ....si priamo z Trencina?

bambola
20. mar 2011

@macik27 pekne su ale fakt ich za tu cenu nekupuj 😠 inac ja som vyberala malej plavky tak aby mala co najviac kontakt s vodou, mne bolo luto jej dat plienku ked je konecne prostredie kde ju mat nemusi 🙂 a cele som nechcela tiez z tohto dovodu 😉
tieto ma
http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/ims...

mirka285
20. mar 2011

no tak mam to odmakane,som vas rychlo kukla,lebo idem mrknut superstar...
@kafoditka skusala som,preco?musis tam prizipsovat aj tu druhu cast sietky a normalne to natiahnes tak isto ako na korbicku....

katarina7777
20. mar 2011

takze na cele zehlenie s prepacenim serem, lebo leo mi az teraz zaspal v manduke a to sme mu dali paralenovy cipok co plackal, nemozu sa tie deti narodit so zubami? preco musia takto trpiet???
a ako bonus ma zacalo bolet hrdlo a vykasliavam hlien... este nech ja ochoriem 😠

gabika41
20. mar 2011

@bambola ....inak napr.tu v PE sa plava v materskej skolke na bazene a ked som sa tam bola osobne informovat co a ako,tak prvu infosku som dostala,ze jednorazove plavky urcite nie.....ja som nakoniec nesla,lebo tu je ten kurz v case od 9 do 11 a dietatko musi byt oddychnute a najedene a v tomto case veru aj papa a aj spi a nechcela som rozbit cely rezim dna....

kafoditka
20. mar 2011

@mirka285 hej viem, uz som to pred chvilou vyskusala.. len neviem, co s tymi zapinatkami, co su na tej casti dole pod drziakom na nohy, ked ju tam dam.. tak som to len natiahla a nechala som ich len tak

mirka285
20. mar 2011

@aalexis007 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1078 toto je receptik,najprv som si uvarila slepaci vyvar,taky ze iba sliepku bez zeleniny som varila,pridala som tri chili papricky po dvoch hodinach som sliepku vytiahla,nastruhala som si na struhaku tri mrkvy,jedno lahodkove tofu,konzerva bombusovych vyhonkoch,ktore som nakrajala este na drobnejsie,cinske huby som tiez nakrajala na drobno a este tu sliepku uvarenu nakrajala a vsetko varila este pol hodku,potom dala ocot,sojovu omacku a nakoniec zahustila solamylom,uplne na zaver zorhabarkovala vajce,ktore som frkala do polievky....konecny efekt vynikajuci,naozaj na nerozoznanie od tej z ciny,bola som milo prekvapena 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre