Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
6. apr 2011

@vierkaha mate nejake priznaky intolerancie? lebo my sme na bezlaktozovom mlieku, pomohlo to....
ale teraz ma risi nejake strajkovacie obdobie, ako mu vysiel zub, odmieta akykolvek prikrm ci
uz ovocny alebo masovo zeleninovy nechapem...ked vidi misku a lyzicu, rovno spusti rev ...uz som
rezignovala, sme len na mlieku, dufajuc ze sa to vrati do normalu 😒 😒

kafoditka
6. apr 2011

Caute, akurat sme prisli z prechadzky, normalne aj snko vykuklo 🙂
@maxara,@ katarina7777 baby, rada by som dosla ale Peto ten vikend robi a ma auto, takze to nevidim moc realne..
@noemarta Maci, tak to obycajne byva - ked nepotrebujes, alebo mas peniaze a ides cielene, tak nekupis nic ked ides len tak pre nieco kokretne av do vyplaty daleko, vyskakuju na teba krasne veci z vykladov.. 😠 😉

zrzulka
6. apr 2011

@adelaine my sme tiez len na mlieku..... obcas par lyzic ovocia zbodne chlieb, chrumku ryzovu ci kukuricnu a to je asi tak vsetko

maxara
6. apr 2011

@adelaine jasne ze nevadi, co si.. ved vsetci mozu ist s polkami. neviem ako ma byt, ale tam sa da byt aj ked nie je krasne vonku, ako som pisala 😉 takze by sa hadam dalo nad tym pouvazovat.. ja som navrhla tak cca o 13tej start, ale kludne sa mozete pridat aj neskor, aj skor

maxara
6. apr 2011

@kafoditka tak draha zapni zavity na plne obratky a porozmyslaj ako sa sem dopravis 😉

katty17
6. apr 2011

ahojte baby.
tak my uz po plavani so sandrou, prave sa zobudila, kuka Ducka TV a chrume kekse. boze, ta by len jedla a jedla 🙂))) je jej uplne jedno ci je to mrkva, jablko, keks....hlavne ze to ide do bruska 😀
@adelaine-som ti dnes volala ze ako si na tom s kurzom plavania !!! ako je na tom Risko?

strasska
6. apr 2011

@katty17 nasa bola tiez taka, veeeeeeelmi jej chutilo, no a teraz nic moc, da par lyzic a strajkuje, ani chrumky jej nechutia, tak sa furt cicikom ohanam 😅

oacka
6. apr 2011

@mirka285 Miri,ako je na tom Linda s mliekom? si spomínala,že pije len ráno a večer? lebo moja pila aj o deviatej ráno,aj o šiestej ráno, a teraz už o deviatej nechce... ja už hrozne málo mliečka dávam, a teraz čítam,že niektoré chalaniská len mliečko pijú....
Košičanky, skonsolidujme sa nejako. kedy sa môžme stretnúť? 😉

mirka285
6. apr 2011

ahojte koceny...@noemarta Maci tak domcek uspesne kupeny,Linda sa vytesuje,a Gabo s nou...
@oacka Ludi no bieda je to s tym mliekom,rano vypije 150 a vecer do nej ledva natlacim 180ml 😒 viac nechce ani za svet...
@maxara Peti zacala sa mi ta chalupovica pozdavat,zeby sme si aj gulas uvarili alebo daco ugrilovali,berem aj Gaba,ok?

maxara
6. apr 2011

@mirka285 jaskaaa, tesim sa 😵

mirka285
6. apr 2011

@maxara a dobre chapem termin,bude to buduci piatok,hej?

maxara
6. apr 2011

@mirka285 🙂 ten isty termin chapem aj ja 😉 takze minimalne my dve tam budeme. Takze dame gulas? A ked sa nahodou pokazi pocasie, posleme chlapov grilovat a my si zakurime v krbe a supneme si biliard 😉

kafoditka
6. apr 2011

@mirka285 hej Miri, v piatok 15teho okolo 13tej 😉

kafoditka
6. apr 2011

@maxara predbehla si ma 😎

maxara
6. apr 2011

@kafoditka 😉 ale moze byt aj skor.. iba pracujuce damy sa k nam pripoja neskor.. resp, ja tam budem musiet ist nachystat uz skor nejake veci, cize..

kafoditka
6. apr 2011

@maxara cize mozeme ti pomoct aj okolo 11 uz vsak? 😀

maxara
6. apr 2011

@kafoditka inak, ak by bambi zobrala muzovi auto, tak by mohla mozno teba zobrat, hm? 😕 😅

maxara
6. apr 2011

@kafoditka ale samozrejme.. 😵 a hlavne ked budeme ten gulas varit

kafoditka
6. apr 2011

@maxara Peti uvidim ako sa dohodnem s mm.. ja sa totiz trochu obavam, ci by som k tebe na chatu trafila, mne je ta oblast ako Modra a okolie uplne neznama.. 😔 do kelu, ked ja by som ho tam rada vzala so sebou a zrovna vtedy musi robit 😠

maxara
6. apr 2011

@kafoditka nech si vymeni sluzbu ak sa da 😒

mirka285
6. apr 2011

@maxara ok,uz som povedala Gabovi nech si nerobi program...no idem ja cvicit,si pripadam zas nejaka tucna 😕

maxara
6. apr 2011

@kafoditka a trafit sa nemusis bat.. urcite to nejako vymyslime

maxara
6. apr 2011

@mirka285 dobre ty prasa vypasene 😀 dobre si zacvic, ja ledva hybem rukou. Idem kupkat Ninku, lebo ma celu rit vystipanu, jak ju prehanaju zuby. Tak zatim

kafoditka
6. apr 2011

@maxara dohodnem sa s petom a uvidim... nasledujem mirku, aj ja idem cvicit, zatim

tinaki1275
6. apr 2011

Tak som vas docitala,,dnes ste toho vela napopisali nastastie..akurat provokujete so stretkom ☹
my sme mali strasnu noc vcera ,a dnes den blbec totalne..isla som na poistovnu pre nejake papiere a ked som vychdzala od obrubnika,kde som parkovala tak mi zdochlo auto a ostala som tam visiet..odisla baterka..mala zacala strasne revat kedze ona v sedacke nebude ak sa auto nehybe,tak som ju vytiahla von a volala mm ,nastastie zohnal nejakeho kamosa co dosiel za polhodku s novou bateriou ..ale greci suidioti ..vidia zenu s malym dietatom v naruci ,s otvorenou kapotou a blikackami a aj tak mi vsetci nadavali ze som neschopna ze kde to stojim ..bola som asi meter prednymi kolesami v ceste ale miesta mali dost ..ale srat na nnich jednemu som ukazal fuck off...az jedna odoba z asi 30 co presli sa ma opytala ci potrebujem pomoct ..kde ten svet speje neviem...

zuzka222
6. apr 2011

AHOJ JE TU NIEKTO 🙂

tinaki1275
6. apr 2011

@zuzka222 ty si asi chcela ist na jul 2011?

gabika41
6. apr 2011

@tinaki1275 ...no to ma mrzi,to sa obcas stane.....a s tymi nocami by sa to uz veru mohlo zlepsit...ved dohovor malej.... 😉

gabika41
6. apr 2011

@maxara ....nie je nahodou dnes ten magicky datum?.... 😉

noemarta
6. apr 2011

@mirka285 no vidis, super, a vies coooo, dnes volali mm ze ihrisko pridu namontovat tento piatok, tak sa tesim asi ako tvoj Gabo z domceku 😀 😀 😀
Jasneee, si tucna Mirka tahaj cvicit aj s Domcou..... 😀 😀 😀 a jaaaaaaaaaaaa idem cvicit ale inak, ved je stredaaaa 😀 😀 😀 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre