Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. apr 2011

@kafoditka objednala som si aladinky ale nemaju nizke pudlo,lebo Gabovi sa to nepaci,ale keby bolo na mne tak si take objednam,mne sa to paci...a vlastne som si objednala kopec veci,vela minam poslednu dobu,mala by som sa zacat kontrolovat 😖

strasska
12. apr 2011

@meruska podobne, len este dufam, ze ju ukecam teraz aby zdriemla aspon hodku

meruska
12. apr 2011

@strasska ja ho doobedu neukecam na dlhsi spanok, max v kociku ked sme niekde

kafoditka
12. apr 2011

@mirka285 ved si spominala, ze mas plnu skrinu 😀 hold, to je udel nas zien, nikdy nemame dost, co sa siat a topanok tyka, vzdy by sa zislo nieco nove 😉 😉 ja by som mala tiez chut vynovit si satnik, len looove chybaju, tak si necham zajst chut 😝

kafoditka
12. apr 2011

no a uz prsi 😠

gabika41
12. apr 2011

BABY najhorsia noc zatial.... ☹ potrebujem poradit....stalo sa mi nasledujuce v noci sa mi mala normalne zobudila okolo tej 1:30 tak som si myslela,ze dam dudlik a bude dobre.....zakaslala a naraz taka tycka a ked lezala to islo do vysky,tak som vyskocila z postele,ze co sa deje,no nic hovorim ved aj to sa stava....tak som ju ocistila a ulozila....za 30 minu znova a bolo to mlieko,ktore jedla vecer o 19:00 a ktore podla mna uz mala mat davno stravene.....tak som jej isla zobrat cajiku,za chvilu aj caj skoncil na mojom chrbate...tak som ju znova ulozila a uspala,normalne zaspala a zobudila sa o 6 a som myslela,ze dam aspon cajik a zase hodila sablu,ale uz taku do zlta......tak som zhebla dolu k svokre,ze co sa deje a znova som jej ponukla cajik,lebo som sa bala ,ze bude dehydrovana,teraz ho vypila....inak teplotu nema a nie je ani vobec mrzuta...tak som rano volala pedine,no moc mi neporadila.....aby som jej dnes mlieko nedavala a ked tak tak rozrobena polvicna davka v ryzovom vyvare a este moze banan a activiu a zeleninku bez masa....mate niektora skusenost.....co by som jej mohla dat?myslim si,ze keby mala intoleranciu na laktozu,tak ta by sa davno prejavila...vcera mala na obed polievku s masom a zeleninou a svokra si mysli ze bola asi mastnejsia...ale bolo tam iba morcacie masko...mne to skor pride ,ze ma asi zaludocek podrazdeny....poradte...dakujem

mirka285
12. apr 2011

@kafoditka no mala som,ale len pokial som ju nepoupratovala 😀 veru veru,nam zenam sa vzdy mali,a mne teda obzvlast 😒

mirka285
12. apr 2011

@gabika41 moze to byt aj viroza,teraz je ich kopec,ze nic ti neni iba vracas...

kafoditka
12. apr 2011

@gabika41 tiez si myslim, ze to moze byt viroza.. mlieko by som uz radsej nedala, urcite bude zajtra v pohode, uvidis 😉

strasska
12. apr 2011

@strasska neukecala som ju ☹

noemarta
12. apr 2011

ahojte holky,
akooo u nas u prsi, super pocko.... 😠
Ja tu mam od dnes segru do stvrtku vecera, tak hadam tu pracu s lepsou pohodou postiham.
akurat som dala varit francuzske zemiaky, krpana spala dve hodiny, tak sa tu teraz hra, tak ja idem zatial makat.

@gabika41 tiez si myslim, ze to je viroza, lebo keby jej nieco nesadlo, tak sa vyvrati iba raz....
@kafoditka @mirka285 ani mi nehovorte o nakupovani, tiez som uz dost na seba minula minuly tyzden, a to som si dnes vybrala v danei take letne sandale na svadbu, tak tam asi so segrou zajtra skocime pozriet ako vyzeraju, ci sa nam budu hodit k satam. A tie kristusaky od batu ma bantuju furt, tak neviem.... 😖

mirka285
12. apr 2011

@noemarta aj u nas uz prsi ☹ Maci poviem ti to rovno,budes spokojna az ked si ich kupis,tak moc nevyckavaj,lebo vypredaju tvoje cislo a budes nadavat 😀

lenuss84
12. apr 2011

@gabika41 ahoj.no neviem mne sa este take nastastie nestalo.ale myslim ze to bude to ze mala zaludok mozno podrazdeny.alebo nejaka viroza.ale ked nema teplotu...no ved uvidis ci aj dnes cez den bude grckat...ale mozno jej len bolo jednoducho tazko...dnes jej to mliecko nedavaj ked ti tak dokina poradila.a banan je podla mna tiez tazky.no ved skus.a hlavne skusaj do nej dostat cajik az nieje dehydrovana,drzkajte sa a nech vas to rychlo prejde.moja noc vyzerala tiez zasa strasne.zaspala o 8mej.pekne spinkala do 12.30 nakojila som a spala.zobudila sa o 3tej a 2 hodky bola hore,mrzuta,zula riku,tak som jej o 5tej dala paralen cipok a spinkala do pol 9tej.ahojky

oacka
12. apr 2011

@gabika41 Kike sa to stalo asi pred troma týždňami a trvalo to dva dni, vyvrátila všetko,čo zjedla, strašne veľa grcky naraz vyšlo von, jedla,jedla a zrazu akoby jej zabehlo či čo a všeeeeeetko, čo za celý deň zjedla bolo von,ale v noci sa jej to nnestalo....a po dvoch dňoch to prešlo. inak jej nič nebolo. ja som jej vtedy začala dávať šunku a kukuričné chrumky, mala som pocit,akoby jej nejako podráždili hrdlo alebo čo, alebo ako by nevedela tie kúsky šunky spracovať. tak jej teraz šunku nedávam,ale chrumky chrúme zas.

kafoditka
12. apr 2011

@mirka285
@noemarta baby ked ste si teraz niekedy skusali lodicky alebo sandale letne co mate doma, nestalo sa vam, ze mate trochu sirsiu nohu po porode? ja som teraz vytiahla povodne svadobne lodicky, ktore som nikdy nemala obute, lebo mi po asi tyzdnovom noseni po byte vyskakovala lava topanka a teraz v nich mam nohy ako sardinky 😖 sandale su v pohode, ale lodicky vsetky tak trochu uzke.. ☹

oacka
12. apr 2011

@kafoditka u mňa to isté

kafoditka
12. apr 2011

@oacka no fasa, ma to stve, skusim ich este roztiahnut tym sprejom, co tu raz baby spominali, ale neviem, ci nie je len na kozu..

oacka
12. apr 2011

@kafoditka mne zhrubli aj prsty na rukách, a všetky jarné topánky sú mi presné, a to som vždy mala úzku malú nohu...

mirka285
12. apr 2011

@kafoditka
@oacka u mna topanky v pohode,vsetky su mi dobre,ale ja mam zase iny problem...aj ked som na povodnej vahe,proste sa mi postava trochu zmenila 😠 akoby som mala vacsiu rit,aj ked vsetko obleciem,niektore veci mi uz nesedia tak dobre ako predtym 😢

kafoditka
12. apr 2011

@mirka285 Miri ty skor ziadnu rit nemas, som si vsimla.. myslim, ze to bude asi skor v bokoch, ze sa ti trocha rozsirila panva, hm?

kafoditka
12. apr 2011

@oacka no ja to mam nejak divne, lebo obrucka na lavej ruke mi sedi dobre a snubak na pravej mi lieta, pritom bol dodatocne este zmensovany na najmensiu velkost 😕

mirka285
12. apr 2011

@kafoditka ale prd,a prave ze v bokoch to neni,cez boky natiahnem vsetko,som si merala,mam take iste ako pred porodom,skor brucho teda pas mi ostal vacsi ☹ inak vies co,ja mam male tucne prsty na rukach,ved ja potrebujem obrucku az velkost 54 😕

kafoditka
12. apr 2011

@mirka285 prestan, ved to je uplne normalna velkost, ja ked som povedala, ze potrebujem 51 tak sa mi smiali, ze detske obrucky nevyrabaju 😠 no a o mojom pase radsej pomlcim..

oacka
12. apr 2011

@mirka285 ja si myslím,že nejaké zmeny nastanú u väčšiny po porode,ja mám pocit,že sa mi zväčšil nos, kamoške sa všeobecne zväčšila tvár, viem,že to znie smiešne,ale fakt je to tak,proste má iné črty tváre.... a ja mám celé dlane hrubšie ako predtým,aj zápästia.

mirka285
12. apr 2011

@kafoditka kokos ze 51,to by mi bolo tak na malicek 🙂 ale prstene mam 53,ale obrucku povedala ta pani,ze treba o cislo vacsiu....

kafoditka
12. apr 2011

@mirka285 hej to je pravda, ja som sa vtedy hlavne bala, aby ma netalcila v lete, ked ti spuchnu prsty alebo v tehu... nosila som ju do 8. mesiaca, potom musela ist dole a to sa pamatam, ze som si skoro vyklbila prst.. teraz mi sedi perfektne

mirka285
12. apr 2011

@oacka ja tomu verim,nepriklad mne sa urcite tehotenstvom posunuli creva....ale naozaj,predtym som dost casto prdela a zduvalo ma,stale som bola nafucana a teraz po porode,ja vobec neprdim,fakt uplne minimalne 😵

mirka285
12. apr 2011

@kafoditka no presne pvedala,ze preto o cislo vacsiu,lebo obrucka vraj neukaze pekne ked je zarezana v prstea lete ruky opuchaju a tym,ze jhuba,by ma to raj znevoznova...inak ja uz mam aj karfiol vysmazeny,pracka pere,vecer budem zehlit a vonku prsi a prsi...

tatianka.g
12. apr 2011

ahojte u nas krasne svieti slniecko ale podla toho co pisete mozeme sa asi tesit opat na dazd zo zapadu...nechcem ist velmi s malym vonku, pre tie sopliky ale tak snad aspon na zahradu by sme mohli vybehnut sa pohojdat 😖

katka55
12. apr 2011

@kafoditka ja tiez ledva narvem nohu do povodnych topanok 😠 ale ani neviem, ake by som chcela. nejake jarne ale vooobec neviem ake 😒 a este sa mi zvacsil po porode aj chrbat, takze vsetky kosele isli tatata. esteze vymysleli tricka od vymyslu sveta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre