Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
21. apr 2011

ahojte.... ☹ ☹ ja som total nevyspata, ja neviem co sa deje nele, ona asi okolo pol noci skoro az do rana, vkuse mrncala, ani dudel, ani ceco, ja neviem co je s nou..... to nehovorim, ze som s nou celu noc cestovala z izby do izby, niekde spala 30 minut, potom zasa v spalni, no otraaaas ☹ ☹ ☹
Aspon ze vy baby ste sa super vyspali...
@kafoditka chudiacik tvoj malicek ☹
Aj ja chcem robit spenat, ale este ho nemam kupeny, kedze vcera ho nikde nemali....
aspon ze je dnes pekne....

noemarta
21. apr 2011

baby ozaj, bacha na klieste, ked mavate deti na trave!!!!

bambola
21. apr 2011

Dobre ranko 🙂

moje dieta testuje moju pozornost uz od rana 🙄 vybalila som ju v obyvacke z plienky, hned ako bola dole vycikala sa mi na koberec 😔, isla som do spalne po uterak a dalsiu plienku a medzi tym sa stihla vykakcit a s hovienkom sa aj pohrat 😠 takze hned do sprchy, esteze bolo take plastove a nie roztieracie 😀 cize ani nebola spinava ale vsade same bobky.
tak som ju supla do vane ,osprsila, riadne jej vyplachla papulku ale myslim, ze do ust nestihla 🤐 no a ked uz som ju mala taku cistu tak som ju teda aj ostrihala a teraz mi to pride trosku luto 😔 asi som vzala toho moc 😒 dam foto len sa napapame.

von je naozaj krasne, kludne by som si zopakovala vcerajsok 😎

mirka285
21. apr 2011

@bambola nooo tak ty mas kopec srandy od rana 😀 a urcite si ju neostrihala moc,keby bolo na mne prejdem ju so strojcekom na trojke,a by si videla ako jej potom pekne narastu vlasy...

bambola
21. apr 2011

@mirka285 ty brutalista 😀 tu je foto, ja som jej cvakla len tie "zidovske" copanky 😉 sticu som jej nechala 🙂

bambola
21. apr 2011

@mirka285 jaj miri som sa chcela opytat, ze odkial mate taku peknu siltovku ako mala linda minule pred rolandom na hlave 🙂

zuzik1983
21. apr 2011

ahojte,
tak ja so toho tiez moc nenaspala,ale uz.dnes vyzera,ze bude tiez krasne.vcera bol taky krasny den a nikolka bola vonku ako cert,sa jej nepacilo,cele 2 hodiny len premrncala,ani jest,ani caj,ani spat...strasne.len v kamienkoch sa jej pacilo 🙂

mirka285
21. apr 2011

@bambola nooo Matka vyzera ovela lepsie teraz 😉 myslis tu taku latkovu?tu sme kupili u cinanov za 1,5 eura...a je super,lebo Linde su tie siltovky co maju v obchodoch bud velke alebo jej nedrzia na hlave a tato je fakt dobra...

bambola
21. apr 2011

@mirka285 ja musim popozerat co mame doma za zdedene klobuciky a ciapky letne ale ta lindina vyzerala naozaj dobre (aj ked linda si to asi nemyslela 😀 )

inac pri tej eurovei je celkom prijemne to prostredie, voda, jedno s druhym ALE ludia sa nezapru a musia si nutne vsetko dodrbat a zhovadit a tym padom jasne, ze tie pekne travniky boli plne vselijaky supiek, vrchnakov a samozrejme spakov 😠 to si tu uz nikto nedokaze nic vazit ? 😒

mirka285
21. apr 2011

@bambola no musim ju vzdy zabavit aby zabudla,ze ma nieco na hlave a potom je chvilu klud,kym si zase nespomenie....no inac nechapem,aj keby som bola fajciarka,urcite by som tam nehadzala spaky ☹ ja sa uz aj celkom tesim ked bude postavena T com plaz 🙂

mirka285
21. apr 2011

@zuzik1983 zlata je mala a tak spokojne vyzera...

zuzik1983
21. apr 2011

inak baby som sa chcela spytat,ked je vonku takto teplo,este davate detom pancusky?

mirka285
21. apr 2011

@zuzik1983 my sme boli vcera prvykrat bez pancusiek...

zuzik1983
21. apr 2011

@mirka285 dik,mozno mi bola vcera vonku preto taka zla,ze jej bolo teplo 😕

zuzik1983
21. apr 2011

dokial vas precitam,aj vzdy zabudnem na co som chcela reagovat,no nevadi.
@bambola aj tak je matka krasna 🙂

gabika41
21. apr 2011

Ahjte baby,tak baliaca horucka vrcholi,dufam,ze som na nic nezabudla........zajtra rano vyrazame,tak som zvedava ako to mala zvladne....a dnes bude opat velmi pekne,po obede vyrazame do ulic... 🙂

bellablonde
21. apr 2011

@zuzik1983 Nikolka je zlata 😉 ocividne sa jej tam pacilo
moja mala vcera pancuchy, dokonca aj podsite gate 😲 😀 chuda moje, muselo jej byt dobre teplo
dnes pojde oblecena o polovicu menej. Teplomer mi hlasi 22 🙂
Ráno bola potvora o stvrt na sest hore. Pistala ako blazniva, som K.O., mm v praci (povodne bol plan, ze si dnes vezme dovolenku a ideme k nasim do teplic)
Zostavame doma, pozeram do chladnicky, mame tam brokolicu, ladovy salat a vajcia 😀 Takze asi spravim brokolicovo-vajickovy privarok so zemiakmi.

@bambola mne sa matka pacila, ked bola taky strapusik 🙂 ale aj teraz je zlataaa
ani ti radsej nejdem vraviet, co mne vcera rano vyviedol petko s hovienkom 😅

kafoditka
21. apr 2011

@bambola,
@zuzik1983 podarene su tie vase babule 😉
Aha, my sme uz na pondelok nachystani 🙂

bellablonde
21. apr 2011

@gabika41 na kolko dni idete? mna caka balenie dnes vecer...tesim sa 🤐

bellablonde
21. apr 2011

@kafoditka 😀 dobry

kafoditka
21. apr 2011

@gabika41 stastnu cestu, uzite si to 😉
@bellablonde Juli, maly licil postel??alebo stenu? 😀 nas Jakub je v tomto odbornik - vykadil sa na zachode, potom ho ucpal celym toaletakom a este pred tym stihol policit celu misu aj stenu 🤐

bellablonde
21. apr 2011

@kafoditka nooo ako bol komplet cely pokakany (polotuho), dal si dole plienku, nieco mu zrejme odtial povypadavalo, tak to vsetko pozbieral a zmotal do podusky, ktoru nasledne natlacil do rohu postielky a celu paradu zakryl dekou

na co mm trefne poznamenal, ze je vsetko na dobrej ceste
chalan sa uz naucil, ze s kazdym "hovnom" treba nieco robit 😀 😀

bellablonde
21. apr 2011

...sorry za fekal opis... 😕

kafoditka
21. apr 2011

@bellablonde no to potesi 😅 som zvedava, kedy s podobnymi huncuctvami zacne moj maly.. 😉

bellablonde
21. apr 2011

@kafoditka mala bambi uz zacala, ocakavaj coskoro 😀 😀

gabika41
21. apr 2011

@bellablonde ...ideme na 4 dni,este tak dlho z domu nebola...

gabika41
21. apr 2011

@kafoditka ...dakujem.A vy nejdete do Cadce na sibacku?

kafoditka
21. apr 2011

@gabika41 na sibacku nie, ale buduci tyzden v stredu ideme pozriet babku s dedkom, asi na tyzden..

bambola
21. apr 2011

@bellablonde @kafoditka ale povymyslaju tie detiska 😀 domi maly je stramak 😎
@zuzik1983 mala je podarena 🙂

inac tak ako sa den zacal nastastie nepokracoval, ja som stihla dost poupratovat aj oprat a mala si zatial trajdala po celom byte 😵 iba obcas som nakukla ci nerobi nejaku neplechu alebo ci nekonzumuje nieco co by nemala 😅 prisla na to, ze v spalni mame zrkadlo az po zem tak sa tam pred nim vytesovala 😀
umyla som okno v spalni a ulozila ju spat, teraz si dam tichu pauzu len pre seba, kuknem si serial a uz tu mam nachystane ranajky a potom dorazim este zvysne okna 😉

adelaine
21. apr 2011

ahojte,
ja mam tiez taky predpripravno-baliaci den 🙂
riska balim do velkeho kufra, my dvaja s mm sa musime pomestit do maleho,
plus kociar a auto je nadzgate tak, ze to vypadava oknami 😀 😀
neviem si predstavit balenie na dovolenku k moru na take 2 tyzdne 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre