Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. apr 2011

@maxara Peti, tak ty si dnes obzvlast velka sikovnicka s vrtulou v zadku 😉 inak mne sa na tych iglesinach paci, ze maju preklapaciu striesku, cize moze sluzit aj ako clona, co je velke plus... akurat dnes som smejdila v okoli Strkovca a v novostavbe Eden park vedla byvaleho CKM je pobocka kocikovo.sk, co som vobec netusila... no a mali vo vyklade golfky iglesiny a pekne farby . ruzova, tyrkysova, len boli nahusto vedla seba poukladane, tak som nemohla dobre okuknut..

tinaki1275
25. apr 2011

@maxara si to vystihla..pozerala som aj ten trip..ja akurat uvazujem ze budem s golfacom cestovat a vela..a viem ze tie menej kvalitne sa rychlo rozhegaju a znicia..a toho sa bojim ze to bude po troch mesiacoch skvrkat ako chico ...ja mam sportiak dobry a v zime ho mienim tuna pouzivat ..ale na cyprus ked pojdem napr.v novembri a potom na svk mienim zobrat golfac..a ja teraz cez leto asi hlavne golfac lebo sluzobne auto bud male a moj buzz donho nevojde..
@bambola @katarina7777 dik z a radu .ked je to take vysoke tak to hned zamietam ..pozriem ten quest ,mne Leia krasne spi v maxicosi ale pravda je ze max.hodku a ja ju mienim nechavat v golfaci spat..som chcela nieco co ide viac na lezato ..a tu clonu by saom dokupila..

tinaki1275
25. apr 2011

@kafoditka ty mas aky golfac?

tinaki1275
25. apr 2011

baby mam blbu otazku 😕 ,mala robi sama kroky bez pomoci ale len ked je dnu a bez topanok a tak max.4-5 krokov a potom spadne aleb sa zachyti gauca ..rata sa to uz akoze uz chodi ?

kafoditka
25. apr 2011

@tinaki1275 Mati ja mam tento http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-metr... ja som s nim spokojna, ide do uplneho lahu, je priestranny, ma dobre koliecka, lahko sa sklada.. keby mal preklapaciu striesku, tak je uplne ze wau 😀

kafoditka
25. apr 2011

@tinaki1275 Mati ja myslim, ze sa to rata 😉 jeee aku sikovnicu mas doma.. moj maly si vykracuje za jednu ruku ako pan, ale ked ho pustim, okamzite je na zadku 🙂

mirka285
25. apr 2011

ahojte koceny...
@tinaki1275 Mati Peta ma pravdu,musis si najprv rozmysliet naco ho chces pouzivat a podla toho sa rozhodnut...lebo momentalne sme asi kazda spokojna s tym co mame...mne na maclerene vadi,ze je nizko pri zemi,ale to je vela golfacov,lenze mne tym,ze mam sicko to pride take cudne...sicko ma napriklad aj tu preklapaciu strechu co spomina @kafoditka...a este ma macleren total naprd nakupny kosik,coby mne urcite vadilo,ale zase ma urcite kopec inych pozitiv...aj sicko ma svoje muchy urcite,mne na nom vadi akurat ta slnecna clona,ktoru ma,podla mna neplni ziadnu funkciu...mne sa teraz velmi paci bugaboo bee plus a keby som byvala ako ty v Grecku,urcite si kupim ten a vsetky ostatne kociky predam a vyuzivam celorocne 😀
@maxara ty si aka akcna,my nerobime nic a mne je dnes velmi cudno,mota sa mi hlava asi z tej zmeny pocka,takze ja cely den lezim a Gabo je s malou...

kafoditka
25. apr 2011

@mirka285 Miri mne sa mota hlava uz dva dni 😕 som mala vcera asi tri kavy a aj tak nepomohlo.. dnes trochu lepsie, ale aj tak sa necitim uplne fit 😒

mirka285
25. apr 2011

@kafoditka Domi ani mi nehovor,ja som rano upiekla rychlo studlu,potom takych slanych slimakov,Tomimu uvarila pirohy a drbla sa rovno do postele a lezim v nej doteraz...a navyse sa mi zacala opat ozyvat moja zlata zila 😢 a to nebudem hovorit,ze naladu mam pod bodom mrazu,ale ani nechapem z coho,normalne som podrazdena,vsetko mi vadi ☹

kafoditka
25. apr 2011

@mirka285 joooj no ked sa sere tak vsetko naraz ☹ tak si rychlo nasad tu masticku co si si davala, nepomoze?? ja som zas dnes nejaka precitlivela, bola za petom v robote a aj tak mi nejak velmi chyba.. asi bude nieco vo vzduchu.. Miri, mali by ste pravidelne praktizovat to Ačko, co ti Gabko navrhol, aby si mala od zily svaty pokoj 🤐 😀

gabika41
25. apr 2011

Cavte koceny....
tak uz sme doma,bolo dobre,len som akasi narobena.....mala sa aklimatizovala dobre...aj turisticky nosic sme vyskusali,pekne v nom zalomila a kupala sa v lavori a zjavne sa jej pacilo.....

@maxara...zajtra asi pride Cybexka,tak sa tesim......inak mame na chalupe noveho suseda z PK,este som ho nevidela,len jeho velke auto......zjavne dost za vodou,ale kupil taku chalupu,ze do dochodku bude mat co robit....

maxara
25. apr 2011

@kafoditka fiiiha super vediet. Inak aj mne sa da na mojom preklapat strieska, ide do takmer uplneho lahu, je siroky, ma madielko.. @tinaki1275 Inak mne prave na inglesine trip vadilo, ze vyzera byt taka z kvetu makoveho. Akoze asi nie je, ale vyzera byt. A nema madielko. A vlastne ten moj sice nie je akoze znackovy, ale je cesky, je z tej firmy, co vyrabali este Liberty pred sto rokmi a dodnes vyrabaju kociky, takze si myslim, ze moj je celkom kvalitny aj ked teda znacka menej znama. Akurat nemaju pekne farby.. a napr chicco je aka vychvalena znacka, ale teda su to niektore veci riadne hrkalky.

@mirka285 😉 som veru.. ale uz mam totalnu svalovicu a Ninka je chora, stale mi placka, je zachripnuta a chudatko ma sopel a este jej aj nejaky zub vychadza, stale si hryzie prstik na jednom mieste a strasne place pri tom ☹ Idem rovno hore za nou

maxara
25. apr 2011

@gabika41 😉 super, ze pozdravujem

tutifruti
25. apr 2011

Caute baby.... Tak mi sme úspešne doma.... Počasie nám moc neprialo, ale otočili sme Zverovku-Ťatliačku v Roháčoch.... Šimonko to všetko úspešne prespal.... Našťastie sme mohli ísť na kočíku, lebo sneh tam už nebol.... 😅
Som úplne grogy....
@maxara ked nemám žiadnu peknú.... minule ked som sa na fotkách videla, som sa rozhodla, že nežerem.... 😠

@denisse náš Šimon sa neplazí, nestavia, nesedí.... len sa tak guľka po posteli... .na kolená.... no to si ešete asi dosť dlho počkáme.... Ked ho porovnávam s dievčatami, tak mám depku.... No človek sa neubráni.... ale tiež dúfam, že je všetko OK.....
@zrzulka Noooo tipov by boloooo.... Podla toho čo chceš... My často chodíme na koníky.. Ranč u Edyho...v Námestove... to je naša srdcovka...
Môžeš sa previezť lodov na Slanický ostorov na Oravskej priehrade... to je od toho ranču 10 min.
Tiež každý rok chodíme na hrad Oravský hrad, ale aj Strečno.... vtedy ked je rozprávkový hrad... Pod Oravským hradom vozia pltníci, pod Strečnom je kompa... no pre deti zážitok... Tiež chodíme na Malino Brdo... to je od nás tiež kúsok.... na lanovke hore dole.... super zážitok vždy majú.... atd... atd.... 😀 😀 😀

mirka285
25. apr 2011

@kafoditka Domi j ja som nejaka rozcitlivela...Gabo mi tu prave rozprava,ze musim dvihnut hladinu hormonov a nie vstavat lavou nohou 🙂
@maxara Ninke zelame skore uzdravenie... akoze Linda mi uz zalomila,tak idem lahnut ku telke,pekny vecer

tinaki1275
25. apr 2011

@kafoditka tak ja to skusim hodit na you tube alebo fc ..

katka55
25. apr 2011

ahojte. tak aj my sme uz doma. patrik uspesne zalomil, tak rozmyslam, ze si hodim vanu 😵 zajtra nam asi pridu montovat sietky na okna, tak uz mozme veselo luftovat 😀 a v piatok ideme na hokej, tak sa tesiiiim 😵 neviem sice, ci chcem fandit nemcom alebo rusom 😕 , ale aspon uvidim stadion a majstrovsku atmosku. aj ked chlapi semotia, ze na tom zapase bude malinko ludi 😒 no a co, je mi to jedno 😀 pekny vecer prajem.

miki060707
25. apr 2011

@katka55 aj náš už zalomil, už je asi pol hodina tomu, aj dcéra, tak si ideme kuknuť telku 🙂

no fajn, budeš mať hokejový zážitok

Zdravim vás
@tinaki1275 už je ti lepšie?

janka256
25. apr 2011

ahojte kocky tak ja uplne nechapem ze nasa Mirka este ani nerackuje ani nechodi dokonca ani za 2 rucicky nevie prekladat nozky ale zda sa mi ze sa plazi kustik ale dozadu na sak racik je 😀

meruska
25. apr 2011

Ahojte,

@tinaki1275 prave som si pozrela video co si dala na FB, teeeeda ...ste prve julovciatko co samo chodi...ty mas teda sikovnicu 😵 😉

miki060707
25. apr 2011

@tinaki1275 no ja som si tiež dopozerala video na fb, kokso, s mm sme neverili, že je taká "stará" ako náš, to je neskutočnéééé, fakt veliká preveliká šikovnica
@janka256 náš malý tiež také veci neovláda, ale hadam, čoskoro sa dočkáme.... 🙂 inak ako sa máte?

no ja vypnem pc, prajem krásny zbytok dňa, dakujem všetkým, kt. mi odpovedali na sukr. správu 🙂 🙂

janka256
25. apr 2011

@miki060707 vdaka mame sa dobre len mi mala dajak vobec nechce jest ona cely den iba mlieko a mlieko a ked do nej dostanem aspon 2 lyzicky jedla za cely den aj to je vela a este aj z toho mi vypluvne no ale vahu ma dobru ma 9400g buchta moja 😅

tinaki1275
25. apr 2011

@meruska @miki060707 dakujem dievcata ,ona toto predvadza uz tyzden a ja som to nejako za chodzu nepovazovala..to len mm mi hovoril ze uz chodi .. 🙂

zrzulka
25. apr 2011

@tutifruti zrovna na ten ranc kvoli konikom ideme takze hovoris ze dobra volba??? 😉 lodky zneju ako super trip...hladam nieco co by zaujalo detiska...no vsak teraz zijeme hlavne nimi.... ja som bola na orave len raz...na stretku decembroviek....stihli sme akurat lesnu zeleznicku....pozerala som aquapark...boli ste tam? odporucas? chceli by sme ho vyskusat.... jaj a ake pocko je na orave? skor teplejsie oblecko? tu na zapade chodime v kratkom rukave....

zrzulka
25. apr 2011

@tinaki1275 ja mam nejaky posahany flash player takze videjko nem vidim ☹ nejde mi to nainstalovat, muz v nemocke s malou tak budem musiet vydrzat...takze uz chodite? my furt nie ale ja som aj rada ze este nechodi, uz teraz mam dost furt ho sledovat co robi, kam sa zase stvera a co ma v puse strcene 😒 ked zacne behat tak to bude velmi vesele u nas....

katty17
25. apr 2011

ahojte babule.
tak a dnesny sibackovy den je za nami. vydaril sa extremne paradne. Sandra bola cely den ukazkova a vyskerena. dokonca si pocas dna tri hodinky schrupla. asi jej prospieva ked ma program na cely den 🙂 uz o pol deviatej rano sadla na svoj prvy bicykel a potom sme boli cely den u nasich na dvore.... paradicka. milujem taketo rodinne stretnutia 🙂
@mirka285 - miri asi bolo cosi vo vzduchu lebo aj ja som sa paradne vcera vytocila. ale nakoniec som z toho celeho vysla ako samonasierac 😀
par fotos z dnesneho dna 🙂

zrzulka
25. apr 2011

baby ked tu pretriasate kociky tak su nejake golfky ktore sa daju otocit smerom ku kocikujucemu? akoze pato bojkotuje kocik uplne.... nechce v nom sediet ani za svet, nechce byt v nosici,v satke...nikde...najradsej by bol cele dni na zemi....mozno keby som mala kocik zeby videl na mna tak by vydrzal....

tutifruti
25. apr 2011

@zrzulka No u nas bola dnes riadna kosa.... 😒 Ale v nedelu sme aj my behali v kratasoch a krátkych rukávoch...
Aquapark maličký....ale v pohodke....podla mna OK... / No ale hlavne.... dúfam, že ked tu budete, dáte vedieť.... Ja bývam 2min od aquaparku.... určite sa ohlás....

zrzulka
25. apr 2011

@katty17 paradne foto, sandricka ma superfaro 😉

katty17
25. apr 2011

@zrzulka - zrzi, teraz myslis ten zlty kacickovy serblik? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre