Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
9. máj 2011

@adelaine a co som to dnes citala o tvojom riskovi? 😕 ten ti riadne skusa nervy 😉 moje dieta tiez nie je z tych najkludnejsich, tak sa uz prevelmi tesim na 18.6. ako to tam vsetci rozbalia 😕 😀

adelaine
9. máj 2011

@katka55 ale on mava take dni..
niekedy je taky dobry , ze by som ho natrela na chlieb a niekedy sa
s nim neda vydrzat, mam pocit, ze poleti z balkona, lebo mi s nim nema kto pomoct a prerasta mi cez hlavu,
ale je ako kazde dieta co tu citam, nie je nic extra 🙂
asi mu idu horne zubale, tak si to
na mne vyvrsuje 😖

bambola
9. máj 2011

@katka55 utorooook 😵 takze tam mam nabehnut uz zajtra alebo vybalene bude az v stredu? 😀 akurat som dnes pretriedila malej veci co sme podedili po mojej sesterke a nasla som aj zopar peknych kuskov, ale vsak na nove, nie drahe sa miesto vzdy najde 😀

katka55
9. máj 2011

@adelaine ja som uz pri patrikovi parkrat rozmyslala, ci by som nemala zakrocit raznejsie, lebo mne sa vzdy pacili poslusne kludne deticky a tento moj bimbo ma obcas taaak skusa... presne vie, ktore veci nesmie robit, a on si do nich proste musi aspon stuchnut 😠 ono je to velmi narocne najst hranicu, co je este detska santivost, a co zlerobenie 😖

@bambola aj ja som dnes povytahovala zdedene veci a vsetky nohavice su mu kratke 😕 a take pekne vecicky tam mal ☹ a hlavne teraz nie je teplakov nikdy dost. kolena ma hned spinave, takze moje oblubene belase kusky budu asi uz len na vystavu 😅

bambola
9. máj 2011

@katka55 no ja som dala na tvoju radu a bola som v CaA a kupila tam malej teplaky takze asi mame rovnake 😀 (tmavo a bledomodre 😉 ), su uz nacisto frajeri, rovnako sa obliekaju, za ruky drzia... 😀

katka55
9. máj 2011

@bambola len aby patrik nezacal nosit ruzove veci a saticky 😕 😀

bambola
9. máj 2011

@katka55 tak to sa asi prestaneme kamaratit 😕 😀 😀

katka55
9. máj 2011

@bambola inak dnes som zistila, ze by som velmi chcela aj dievcatko. ale take mile pekne a dobre 😀 islo pred nami take peknucke dievca, malo zapletene dlhe vlasy, vyobliekane doruzova... kde sa to da kupit? 😀 😀

bambola
9. máj 2011

@katka55 akurat dnes andrej pozera na malu, ruzove capacky v ruzovom kociku a vravi "a to sme si povedali, ze ju nebudeme davat do ruzoveho" 😀 😀

katka55
9. máj 2011

@bambola ja som si takto myslela, ze patrik nebude mat modre veci 😀 inak, podostaval dost aj hnedych veci, ale mne sa aj tak najviac paci v belasom 😵 tak matka uz hned aj vyskusala nove capacky? 😉

katka55
9. máj 2011

@bambola na zajtra sme viacmenej dohodnute, asi si sla k matke, tak teda bruuu 🙂

aalexis007
10. máj 2011

@maxara a ty prídeš, keď sa @vierkaha nedá prísť??? Alebo sa dohodneme na niekedy inokedy??? 😒 🙂

maxara
10. máj 2011

@katarina7777 Kati, mne psiska vbehnu dnu, ked napr niekto zazvoni a pride k nam na dvor, tak psi sa hned vrhnu na svoju obet, Basko ho oskace a Lara sa vyvali na chrbat a osti mu nohy a potom (toto je sekunda dve) ich zavolam, poslem do budy a oni to pochopia tak, ze maju cakat, kedy viac otvorim dvere navsteve, aby sa mohli vrhnut do chodby. Ale hned ich vyrazim.. a potom este ked su hladni alebo smadni.. a ani nehovorim o balkonovom okne, teda o dverach na terasu a o ich spodnom okne.

Kebyze som zatazena na cmuhy na okne, tak cely den by som tam stala a jednou rukou by som vykonavala kruzivy pohyb a druhou by som zas presilila ukazovak stlacanim cistiaceho.. 😖 umyjem a hned sa na to zblizka pridu pozriet ti moji nestastnici nechapavi a stuchnu mi do toho frnakom, potom ocuchaju tu cmuhu, co tam nechal ten druhy a uz to ide.. 😖 Takze sice ho umyvam kazdy druhy treti den, ale aj tak cez neho nie je vidiet 😒

@mirka285 citam od konca a pozeram, ze si konecna jedna jedina napisala, ze ta sere, ze vsetci na nasich kydaju..

aj mna to serie ☹ jasne, ze chceli vyhrat.. ja im vobec nezazlievam, ze ked sme dostali gol, tak ostali demotivovani, lebo hladisko ich tak "uzasne" podporovalo, ze az.. a aj vsetci, vsade same sarkasticke poznamky a neveriace dristy.. akoze uz len taka psychologia, ze ked je zle, tak sa hladisko tvari ze je zle, je na prd.. keby sme prehravali aj 5:0, tak spravny fanusik by mal podporovat hraca vzdy, vyburcovat ich k utoku.. keby sa rutil cesky solo hrac na branku a ludia by vtedy zacali hucat My sme tu doma a podobne, urcite mu to nepridalo k sustredeniu.. ale my ne, ideme tam v hladisku plakat a nechame nasich bez podppory a potom len piseme a vravime a vsade sa najmudrejsie vyjadrujeme, ako mame deravu obranu, slaby utok, ako je tim postaveny na kondicke branjara a pod.. akoze ja by som to lepsie nezahrala.. 😒
A este jedna vec ma napadla, teraz za to, ze su mozno stari, tak sa mali na to hned vysrat a nehrat? akzoe takito vyber urobili a ti hraci mali nastupit na zapas a nehrat vobec, lebo sak ja som stray? ci ako? lebo sak co mali robit? ponukli im miesto, oni su aktivni, hraju v NHL a pre NHL su dobri, tak si chudaci pomyslia, ze ked ich volaju na majstrak, tak aj pre majstrak budu dobri.. a tu sa ich predsa nikto nepyta, ci slovensko chce alebo nechce ist hrat.. ci sa na to citi.. proste mame umiestenku, mame si vybrat tim a podho.. keby tam dali mladych neskusenych, tak by zas vsetci pindali, ze aha vybrali samych mladych.. a keby doniesli zlato, tak az vtedy by boli dobri.. 😖 ale inak by ich nikto nepochvalil

maxara
10. máj 2011

@vierkaha @aalexis007 baby tak nic teda? tak buduci tyzden? 😅

@adelaine Mati mi papame v pohode jahodove jogurty 🙂 tak snad nerobime nic zle.. 😔 a ja som v spravach pocuvala, ze umrel po komplikaciach sposobenych zapalom pluc.. cize zrejme pre nieco lezal dlhsie s niecim inym a toto sa mu prichomutilo 😔

@katka55 😀 tak ty si u nas musela strasne trpiet neporiadkom 😀

jo a crocsy .. videla som ich obute detom pri bazene, kam chodime s Ninkou plavat a tam sa mi to zda byt velmi vhodna obuv a rovnako si myslim, ze k vode tiez, hlavne na kamienkoch. Ja neviem ci kupim, k jazeru sa nechystam a na plavanie uz chodit nebudeme, ked bude ninka tak chodit, ze by chodila sama pri bazene.. takze asi tento rok nie. Myslim, ze tak na rok a pol by som ich v pohode dala, ale to bude zima, takze az o rok..

maxara
10. máj 2011

@katka55 @bambola 😀 😀 😀 vy frajeri 😀 a Bambi, Matka by nemala byt predsudkova 😀 keby sa zacal Patko do ruzoveho balit, tak ona by ho mala mat stale rada 😀

@aalexis007 tak ja by som radsej teda inokedy.. akoze nemam problem aj sama prist, ale tiez mam iste mimoriadnosti v stredu a musela by som od teba odist najneskor o 15tej, lebo musim stenata zobrat zaockovat, lebo vo stvrtok si po jedneho uz jeden pride ☹ a ja mam svrtok totalne full, asi zas budem musiet nieco vypustit 😖

maxara
10. máj 2011

no tak som si pokecala.. 😔

bambola
10. máj 2011

@maxara peti len bohuzial nikto nepovedal, ze hrali zle, vsetci im hladkaju ego 😒 pacilo sa mi ako to povedal konecne handzus na plnu hubu, ze hrali zle a ze musi zacat od seba, ze on hral zle. ja som nasim drzala palce, nie som nejaky odbornik na hokej ale podla mna im zmena trenera resp. volba tohto trenera nebola stastnou volbou 😔 hrali taky kanadaskou-americky styl hokej a vobec netusim preco 😠 vsak predtym hrali pekne aj im to slo, presilovky vedeli hrat....no proste ten trener 🙄

hruba ciara 😀

dobre ranko,

my sme vstavali nieco po siedmej, mala uz je napapkana, okolo nej je poctivo rozmrvene, mama-popoluska otvori okno a snad to pridu spapat nejake vtaciky 😀 musim si zmyt omastok 😔 a caka nas vyletik na zeleznu 😉

noemarta
10. máj 2011

dobre ranko,
@monline uplne v pohode mozes ist pracovat na dohodu, aj na normalnu pracov.zmluvu, rodicovsky prispevok tym vobec nie ovplyvnitelni, mozes mat aj neobmedzeny prijem, a ani dieta nemusis mat v ziadnej opatere... takze hor sa do praaace 😉
@adelaine jasnacka ze urcite to nebolo o zapale pluc, ved som to aj pisala, urcite to je to, co si pisala, len som to nechcela pisat... 😉

Inac, my sme mali zluuuu noc, celu noc premrncala, a nad ranom (radsej som nekukala na hodinky) sa zobudila svieza, cerstva, vykecavala sa, spievala..... 😒 ale spali sme skoro do teraz.

@maxara peti, ja som len chcela povedat, ze tento mansaft bol dobry, boli casy ked boli v totalnom vyslni, aj ked napr. prehravali na ms, ale hrali super. A ja som napr. za, aby vybrali a dali moznost aj tim novym mladym hokejistom. Tot vjo, jasne ze na nich nekydam, ale proste si myslim, ze tam boli tento rok ovela lepsie mansafty, ktore si zasluzili postupit dalej. 😉

maxara
10. máj 2011

@bambola Mati ale praveze im vsetci z kazdej strany hovoria ze hrali zle a ja nehovorim, ze nehrali.. a to je fakt, ze ten trener.. akoze Golonka povedal, ze od neho sa naucia tak akurat po anglicky 😀 mna len serie, ze ked prehravame, tak vsetci pomaly vypiskavaju hracov, namiesto podpory.. ved teraz neviem presne v ktorom zapase, ale Halak chytal ako maly Boh, aj komentatori vraveli, ze nechytatelne.. a tak.. a potom zinkasuje jednu podpasovku a vsetci hned lajbavy debil, co si slepy? a tak.. no skratka mi to pride pokrytecke, ze ti co sa vytesovali velice, ked sme dovliekli zlato, stali na namesti a mavali salmi a chlastali sampanske, liepali sa po kandelabroch, tak hned ako zacneme prehravat, tak sa na hracov vykasleme a namiesto podpory ich vypiskame. 😠 proste pokrytci.. cele Slovensko. ja im ego nehladkam, ale sama urcite vies, ake to je, ked ta niekto neustale podcenuje, vsade kam sa pozries, tam vsetci krutia hlavou, ze neee, to nespravis, co si? ty na to nemas, ved si stara, ved len fucis popri tych mladych.. a chod na skusku a sprav ju za A.. proste vyjadrit sa trosku viac povzbudivo prave v priebehu zapasov.. vies co? ja by som na ich mieste bola totalne demotivovana uz po druhom zapase.. 😒 aj teraz Golonka vravi v telerane presne toto co pisem, ze sa snazili hrat najlepsie ako vedeli, ale fyzicky su uz slabsi a psychicka podpora obyvatelstva bola o nicom 😒

janurka
10. máj 2011

Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

zuzik1983
10. máj 2011

ja som tu asi jedina,co nedivala ani jeden hokej 🙂

maxara
10. máj 2011

@noemarta no ved to si myslim aj ja.. preto sme spravodlivo vypadli teraz, aj ked teda Nori mohli tiez 😒 😀 aj ja som za to, aby dali sancu mladym, vlastne uz ju tento rok dat mali.. tiez som sa ksichtila na vyber.. akoze dobre, ved ano, oni su sikovni, aj boli a nakoniec boli zlati, ale BOLI.. a najlepsie by bolo, aby sa od tychto spiciek naucili nieco mladi a nie ze nabuduci rok zas pre zmenu budu sami mladi a zas budeme pindat 😀 a chudaci hokejisti si povedia, ze serme na to, aj tak budu pindat.. ja sa normalne cudujem, kde beru motivaciu 🙂 Golonka to teraz pekne povedal,ze ti, co prezentovali teraz nasich a celkovo majstrovstva, tak oni poblaznili obyvatelstvo tym, ze budeme mat medaile a narod teda cakal viac, preto po prehre zanevreli a podpora chybala.. cize nielen fyzicky boli slabsi, ale uz aj psychicky..

maxara
10. máj 2011

@noemarta Maci a mozem mat aj inu robotu ako tu, v ktorej som na materskej? Teda mam staru robotu, v ktorej som na materskej a chcela by som robit ine, ale samozrejme, nechcem sa vratit este do povodnej, ale zaroven tam chcem ostat ako zamestnanec namaterskej, to mozem?

bambola
10. máj 2011

@maxara peti ale ty uz nie si na materskej ale na rodicovskej 😉 cize uz ti neplati zamestnavatel ale socialna poistovna. cize tvoj zamestnavatel ta nema o co "obrat" aj keby si robila inde. on ma len povinnost ti drzat tri roky miesto (je to odstupnovane aku poziciu podla casoveho horizontu) aspon ja to takto chapem. je to spravne? 😅 @noemarta

maxara
10. máj 2011

@bambola no ved ja chapem, ja viem, ze rodicovska, ale chapes.. nemoze pindat, ze ja ti drzim miesto, nema mi tu kto robit a ty si robis inde? obmedzenie v pracovnej zmluve nemam, takze mozem mat aj sedem robot, ale mozem byt na materskej, resp rodicovskej len v jednej z nich? akoze ja som poziadala o rodicovsku dovcu a mam ju od riaditela schvalenu do 16.07.2013 , to mam na papieri

aalexis007
10. máj 2011

@maxara @vierkaha a tak som sa tešila, že prídete ☹ 🙂 Škoda, tak sa teda dohodneme na niekedy inokedy. 😉

gabika41
10. máj 2011

Dobre ranko sa praje.....vraciame sa do starych kolaji...sice sme zaspali az o 20tej,ale budicek bol uz o 6tej....dnes by malo byt pekne a teplo,prajem pekny den 🙂

bambola
10. máj 2011

@maxara podla mojho sedlackeho rozumu ti moze vylliezt na hrb aj keby si mala dalsie 4 roboty 😉 ale musia baby napisat co maju zakon v malicku ci tam nie je nejake obmedzenie na taketo pripady, ze trebars mozes robit len v robote kde si na rodicovskej, ale nemyslim si 😕

maxara
10. máj 2011

@aalexis007 😒 aj ja, ale aspon nebudem v strese pozerat na hodinky.. a aj tak sa chcem este po ceste od teba a Vierky zastavit v Budmericiach v zahradnictve, takze by som len nadavala, ze som sa nemohla zastavit 😉 😀

aalexis007
10. máj 2011

@maxara veď jasné, chápem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre