Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. jún 2011

bohuzial, moj fotak ako vzdy skapinal, cize vela fotiek aj z tych malo nafotenych je rozmazanych ☹ takze.. myslela som, ze sestra mi posle, ale zabudla si u nas fotak, od ktoreho kabel samoska nemam, cizeee.. 😒

katarina7777
5. jún 2011

@maxara ninka vyzera jak babika 🙂 ...tak tie kolace su fakt na pohlad nechutne 😝 ale ostatne vyzera dost dobre 😀

katarina7777
5. jún 2011

akoze viem ze na taku maxi sa nechytam ale aj tak som na seba pysna... mam viac nez 2000 prispevkov !!!!

maxara
5. jún 2011

@katarina7777 😀 ano, ona vyzera uplne ako porcelanova babika, ma take jemne rysy 😵 a kolaciky, vsetci hned ze jeeesisiiii to co jeee? to je nasladko? ukaz? a uz aj ochutnali 😉 takze v pohode sa odhodlali vsetci hned.. dokonca aj ja som jeden zjedla a bol fakt dobry.. a dokonca som musela aj vlastne cesto robit, lebo v celom PK nebolo dostat linecke cesto 😒 sezonna zalezitost

maxara
5. jún 2011

@katarina7777 😀 a este 6 a budes ich presne ako tento rok 😉

bambola
5. jún 2011

@maxara mas novu fotku 🙂 si ta s niekym mylim, ale neviem s kym 😅
tie kolaciky su pekne nechutne 😀 ninka je krasna, sa mi zda alebo ju vytiahlo? 🙂

medved
5. jún 2011

@aalexis007 ahoj ked sa mozem navterkovat a povedat svoje skusenosti: lucka nikdy nepapala ukazkovo, ale boli obdobia, ze zjedla aspon celu vyzivu na ranajky a jednu na obed, bez problemov, posledny mesiac neje okrem mlieka absolutne nic, rano len max 60g ovocnej vyzivvy a na obed ked da vobec 80g zeleniny s masom, tak oslavujem, jedine co chce papat je mliecko... jogurt odignorovala totalne, napinalo ju, piskoty a keksy detto, kukuricne chrumky nechce ani vidiet, stale to pripisujem zubom, ale ziadne nove nevidim, tak fakt neviem....

maxara
5. jún 2011

@bambola 😀 😀 vsak? ale su dobre..
asi ju trosku vytiahlo, hlavne nozky jej narastli 😵 ale nie, cela je velka, narastena, krasna

tak ma napadlo, co budem zajtra robit v tej BA a uz mam aj celkom fajn program, tak dufam, ze bude pekne.. Bambi ako ma byt? 🙂 idem si na sedmokraskovu pre jednu vec a odtial je na skok k strkovcu, takze zajtra sa tam aj my s ninkou pojdeme pohrat, pochodit, pokukat 🙂

cigaretka5
5. jún 2011

@maxara pekna fotka ako s tvojim tehulovanim?

bambola
5. jún 2011

@maxara ale sa mi zda, ze nie je taka buclata, ze ju proste vytiahlo a taka je "dospelejsia"
som ti chcela napisat, ze pridi do BB rozlozime deckam bazen na terase 😀
ahaaaaa, noe ma taku cierno-bielu, zato si to mylim 😀
na poobedie hlasia nejake dazde 😕
ozaj ,tehulovanie ako? pozri tutok cigaretka sa uz trasie na partacku 😀

medved
5. jún 2011

@maxara maxi a ked sa mozem ako novopriselkyna spytat kedy pojdes na strkovec? ja som tam kazdy den ze by som ta teda mozno oslovila keby ti to nevadilo 😉

maxara
5. jún 2011

@cigaretka5 neviem este nic blizsie.. kramy stale nic.. ale uz ani netestujem.. akoze unavena som stale, mastne vlasy mam desne, aj ksicht.. je mi obcas vselijak.. trosku som aj precitlivela.. ale tak vies ako.. z kazdeho hormonalneho vykyvu mas taketo stavy.. neviem.. zajtra idem na sono prsnikov a potom sa mozno s vysledkom zastavim na gynde, alebo v utorok.. a poviem, nech ma kukne 😒

cigaretka5
5. jún 2011

@bambola no trasiem ako trasiem, ale baby poviem mam taka som nervozna jak pes a zla na mm. CHudak sak neviem ci to so mnou vydrzi 9 mesiacov

cigaretka5
5. jún 2011

@maxara haluuuuuuuuuzka jaka paralela aj ja som mala ist na sono prsnikov, ale nakoniec som nesla kedze boli // , pisu ze je to pre mimco neskodne ale neviem nebudem riskovat

bambola
5. jún 2011

@cigaretka5 mozno len takto zo zaciatku, ze to prejde 😉

maxara
5. jún 2011

@bambola 😀 😀 ty si opica, nie rosnicka 😀 do BB to mam trosku odruky, hlavne bez auta 😀

@medved 🙂 nevadilo by mi to.. kludne ma oslov.. len presne neviem cas, ale plan mam takyto.. rano to dufam vybavim to sono do 9tej a potom idem do ex roboty kuknut mojich dementnych kolegov, tam hodim 11:30 obed nejaky (ak budem hladna) a potom zbehnem peso z trnavskeho na sedmokraskovu, vyzdvihnem tu vec a som free.. cize tipujem tak 13:30? a neskor.. do 16tej.. resp o 16tej musim byt pri bille

bambola
5. jún 2011

no baby odchadzam sa ucit prec od pocitaca lebo ja si nedam pokoj a budem tu stale tukat 😉
prajem este pekny zvysok vikendu a vecera 🙂 paaaaa

maxara
5. jún 2011

@cigaretka5 no veru.. ale tak som nasrata, ked neviem co a ako.. ani vcera som nevedela ci pit, ci nepit 😀 tak som pila bianco

medved
5. jún 2011

@maxara akoze idealis 🙂 doobeda chodi vencit svokra, papame o pol jednej a potom chodime az do pol piatej von, takze ked nebude prsat, tak urcite budeme na jazere, a ked ta uvidim, tak co mam povedat? ze ahoj ja som z konika? jaky trapas 😎 spoznam ta podla kocika ci? 😉

gabika41
5. jún 2011

Caute koceny....som uplne k.o. navsteva dopadla dobre,ale z toho cestovania som vyflusnuta....blahozelam vsetkym oslavenkyniam....nas to caka presne za mesiac...dobru noc 🙂

maxara
5. jún 2011

@medved Dani, spoznas ma, my mame cierny golfac so sedymi papucami 🙂 a neviem co budem mat ja.. normalne mi povedz, ze si medved 😀 😀 😀 alebo Dana, to je jedno, ale keby si sa nahodou pomylila, medved by bolo originalnejsie 😀 😀

maxara
5. jún 2011

@gabika41 dobru noc Gabi 😉

maxara
5. jún 2011

@medved tu je nas kocvar

medved
5. jún 2011

@maxara jezis Ninka je jaka zlata 🙂 a az teraz som pochopila co su sede papuce 😀 oki tak pevne verim ze sa vidime, a urcite ta spoznam, takze ked sa k tebe bude nesmelo blizit obstarozna okunajuca sa osoba, to budem ja 🙂

medved
5. jún 2011

@maxara a kebyze nahodou nevies kde parknut tak pri bille sa da 😎

maxara
5. jún 2011

@medved 😀 😀 akozeee ked mi poklepkas po ramene a povies mi, ahoj ja som medved, tak ver tomu, ze ja budem mat jasno.. 😀

maxara
5. jún 2011

@medved nebudem mat auto 😒 mm si ho berie, takze ja budem napeso.. skor ma sere, ked sa prihrnie nejaka burka alebo tak 😒

bellablonde
5. jún 2011

@medved nas kamos ma tiez prezyvku medved 🙂
ja som len teraz otvorila pc, vobec netusim o com klabosite, chcela som vas len pozdravit
dufam, ze su vsetky deticky zdravucke a vystrajaju neplechu - ako vzdy 😀

medved
5. jún 2011

@maxara supnem sem jednu fotku ze skoro aktualnu,aby si mala aspon cca predstavu, lebo inu v tomto kompe nemam, budem vyzerat podobne:

a neboj ked bude prsat, bud sa skovame v bille, ked ne, tak som stamgastom v minigolf clube 🙂

katka55
5. jún 2011

@maxara tak oslava dopadla paradne. to je super. dakujeme za fotky, krasne ste to vsetko pripravili a zvladli. no a tie kolaciky su teda oooo 😕 ze nam take nikdy nenachystas? 😀 😉 a ninka je krasna v tych satickach 😉 no a zajtra poobede ( @medved ) by sme prisli na strkovec aj my, len musim zistit, ci mam auto, lebo ak bude velmi horuco, tak autobusom radsej nepojdem 😒

@aalexis007 to ma mrzi, ze tak zle papate ☹ drzim palce, nech to rychlo prejde. ja som s patrikom nastastie nemala velmi problem s papanim, ale raz mal obdobie, ze menej papal a zistila som, ze nechcel teple veci. ked som mu dala jogurt rovno z chladnicky, ten spapal. asi si potreboval schladit dasna alebo co. vydrz to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre