Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. jún 2011

@mirka285 jeej super, znacim si.. 😉

katka55
14. jún 2011

ahojte. aj my dnes mame za sebou odber mocu 😉 zajtra pojdeme na kontrolu s tymi teplotami, ale rano sme uz neteplotovali, tak dufam, ze bude vsetko ok. dnes mam v plane iba postu a zbalenie lekarnicky na dovolenku, takze sa velmi nepretrhnem 😀 aj moja segra si akurat kupila plavky v tej calzedonii a maju tam fakt kraaasne 😉 a my mame tiez dudel a nevadi mi to, lebo ho mame len na spanie a plackave chvile. pekne sa s nim ududka a netrapi sa 😉

mirka285
14. jún 2011

@maxara Peti vsak ja ani neviem ako vyzera 😀

sarai
14. jún 2011

Ahojte, nemate nahodou niekto problem s krikom dietata? moja mala strasne krici uz vyse 2 mesiacov - ked nieco chce a nedostane. ale teraz zacala uz aj tak, ked sa nic nerobi. hrozne ziape, neda sa to pocuvat. a neviem, co s tym. uz som vyskusala vselijake tipy - objatie, nevsimanie... ale nic nezabera. neviete mi s tym poradit?

mirka285
14. jún 2011

baby mne nevadi ked maju deti dudel...mne vadi ked ho maju na fotkach,nato som nejaka vysadena 🤐

katka55
14. jún 2011

@mirka285 ja som preto vzdy zhanala priesvitny cumel, by ho bolo co najmenej vidiet 😀

bambola
14. jún 2011

@sarai nasa tak kvici-pisti niekedy len tak lebo sa jej paci ako sa to ozyva 😀 ale ked uz je toho vela tak nieco chce, jest, prebalit a pod

noemarta
14. jún 2011

@mirka285 pocuuuuj, to nechapem tie vase miery, kg o.k., ale cm???Ved Linda je taka velika ako Nela, mozno aj vyssia a nasa ma uz 77 cm.... 😕 😕 😕 😕
Chvala bohu ze to Lindus zvladla, ja urcite kiahne nebudem davat, mne sa to vidi, ako normalna civilizacna choroba, ktora by mala vyjst von, ak treba, a nie ju tlmit, presne ako chripka....moj nazor...

bambola
14. jún 2011

@noemarta maci , tieto kniahne, rotavirusy a tbc a neviem este ake ockovania su na jednoduchsi/lepsi priebeh nie na potlacenie choroby 😉 ale suhlasim, ja toto tiez nebudem davat, ak dam nieco navyse tak mozno zltacku

maxara
14. jún 2011

@mirka285 ved muskat predsa 😀 😀

gabika41
14. jún 2011

......na glas urcite plecko....som sa teraz tak napraskala ceresni,ze dovi,uz iba pohary naplnit po obede a bude... 🙂

maxara
14. jún 2011

@gabika41 A Gabi, ty ides vlastne?

noemarta
14. jún 2011

@bambola no ved tak nejak som to myslela... 😉

mirka285
14. jún 2011

@noemarta Maci podla mna ti Nelinu zle odmerali,mne dnes Lindu merali tak,ze sa postavila k stene na ktorej bol nalepeny meter a vtedy je to meranie presnejsie ako ked lezi....ja sa veru tiez nepriklanam k tomu ockovaniu 😒
@maxara to fakt,obycajny muskat a odborny nazov aky honosny 😀

adelaine
14. jún 2011

ahojte vospolok 🙂
take cudne pocko je vonku, ja vobec netusim, ked ideme na dlhsie von, ze co obliect malemu, kazdu chvilu je inak 😒 aj rano som na ihrisku videla podobne zmatene mamicky, jedno dieta malo kratky rukav, ine malo bundu 😀

inak, musim napisat a ja svoj nazor na dudel, lebo risi bol a je zavislak na cumliku, mne sa vsak podarilo cez den
dudle poodkladat a nedavam mu ho...tak mu vobec nechyba, v noci a na kazde zaspavanie cumel ma....
mne cumel ako taky tiez nevadi do urciteho veku dietata, potom mu skor skodi, aj na zuby aj brzdi rozvoj reci...a hlavne, nepaci sa mi, ked sa 3 rocnemu dietatu homplala cumel v ustach, ked ho naozaj mat nemusi

a k herpesom, zubna pasta je ludovy omyl, ta sa davat nema, herpes sa ma trochu vysusit, uz spominanym liehom, ale nie presusit, lebo praska, mokva a nehoji sa... a potom zovirax

adelaine
14. jún 2011

ahojte vospolok 🙂
take cudne pocko je vonku, ja vobec netusim, ked ideme na dlhsie von, ze co obliect malemu, kazdu chvilu je inak 😒 aj rano som na ihrisku videla podobne zmatene mamicky, jedno dieta malo kratky rukav, ine malo bundu 😀

inak, musim napisat a ja svoj nazor na dudel, lebo risi bol a je zavislak na cumliku, mne sa vsak podarilo cez den
dudle poodkladat a nedavam mu ho...tak mu vobec nechyba, v noci a na kazde zaspavanie cumel ma....
mne cumel ako taky tiez nevadi do urcite veku dietata, potom mu skor skodi, aj na zuby aj brzdi rozvoj reci...a hlavne, nepaci sa mi, ked sa 3 rocnemu dietatu homplala cumel v ustach, ked ho naozaj mat nemusi

a k herpesom, zubna pasta je ludovy omyl, ta sa davat nema, herpes sa ma trochu vysusit, uz spominanym liehom, ale nie presusit, lebo praska, mokva a nehoji sa... a potom zovirax

adelaine
14. jún 2011

...preco 2x ? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 sibe konovi

mirka285
14. jún 2011

@adelaine ja som vzdy rada ked sa vyjadris,ako teraz trebars k herpesoma utvrdis ma v tom,ze som netrepala,hned mam lepsi pocit,ze sem nedavam zavadzajuce informacie 🙂

adelaine
14. jún 2011

@mirka285 mozes byt kludna 😉 🙂 dobre radis.

adelaine
14. jún 2011

@mirka285 ja som zase rada, ze si niekto niekedy precita, ja sa tiez snazim poradit, ked viem...
nechcem tiez, aby to vyzeralo, ze mudrujem 🙂

maxara
14. jún 2011

@mirka285 veru.. nechutna rastlina a preto ten nazov mi uz tiez pride hrozny.. al einak sa vyznam aj v inom ako v burinach 😅

mirka285
14. jún 2011

inac to pocko je o nicom,ja vobec nemam pocit ze je leto...kokos vsak minuly rok v juni boli horucavy jak hovado a teraz aj ked je cez den pekne,vecer sa vzdy ochladi...uz by som sa rada vyvalila na cely den ku nasim na dvor,mala nech sa kupe v bazeniku,ale toto 😖 a pozeram tie dovolenky,hotel ktory chcem,nema zatial odlety z Bratislavy,tak hresim jak pohan...

katka55
14. jún 2011

baby, patrik od rana sice neteplotuje, ale teraz ma pre zmenu cely cas 35,8 😕 nie je to malo? to je nejake divne 😖

noemarta
14. jún 2011

@mirka285 hi hi ja som si ju merala sama.... ved o tyzden ideme aj my k pedine, tak som zvedava kolko teda meria.... 😉
Joooj ja som mala vcera vecer taku dobru masaz, normalne sa dnes lepsie citim. letim do roboty a baby tu necham, nech bacuju. paaa zatim....
k tomu pocku,teraz hlasia ze ma vecer poprsat....,ale zajtra ma byt uz fajn

katty17
14. jún 2011

ahojte babule. my sme sa so sandrou a babkou pred chvilou vratili z Mlileticky. joooj, tak to tam rozvoniava cerstvou domacou zeleninkou a jahodami.... mnaaaam. hned som nakupila zeleninu a uvarila leco. strasne ho milujem. s vajickom 🙂 a o sladkom hrasku ani nevravim.
@adelaine, @mirka285 - baby a herpsin sa tiez pouziva na herpes?

katty17
14. jún 2011

@mirka285 - miri a kam nakoniec chcete ist na dovcu?

gabika41
14. jún 2011

@maxara ..nejdem Peti,to len poznamka z coho varit gulas.....

pokial ide o dudel,tak mne tiez nevadi...malej ho cez den moc nedavam,ale zaspava ma mi na nom,lebo ja som nekojila......a moja sestra,ktora uz ma 40nemala rada dudel,ale prsty a nechcite vidiet tie druhe zuby,ktore jej vysli....ale s nou sa moc nedalo robit,ale aspon u deti si na to dala pozor.....

@mirka285@kafoditka a ostatne ... pokial ide o topanky elefanten,davajte si pozor na to,ze niektore farby podosiev "pisu" co znamena,ze nechavaju ciary na podlahe.....aspon este ked som tam robila,tak sa toto dost casto riesilo,teraz neviem aky pouzivaju matros,ale predpokladam,ze taky isty....

gabika41
14. jún 2011

@katty17 ..ja som rano stala n arebriku skoro dve hodiny,ale som prejedena ceresni a mame uz 16 poharov zavarenych.....a po obede idem na ne znova,ja ich skratka strasne lubim... 🙂

maxara
14. jún 2011

@gabika41 a preco nejdete?

mirka285
14. jún 2011

akoze Linda spi uz skoro tri hodky 😕 asi ju zmohlo to ockovanie...
@gabika41 Gabi a to vadi ze pisu?ved na doma ich nebudem davat,na doma mam domacu obuv...
@katty17 Kati ja chcem ist do Tunisu,ina destinacia kde je kratky let a teplo aj v druhej polke septembra ma nenapadla...teda este Egypt,ale sracky riskovat nechcem a pripadne este Turecko,ale tam sa mi pacilo menej ako v Tunise...

katty17
14. jún 2011

@mirka285 - miri dobre ze ste vyradili ten egypt. kamoska bola minuly rok s malym cca rok a pol rocnym v egypte a je podozrenie ze si odtial doniesol nejaku pliagu s ktorou doteraz velmi bojuju ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre