Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
22. jún 2011

my uz mame za sebou aj bazenik,ale je fakt velmi teplo.....inak to Vam dobre popiju,mne nevypije ani 150ml za den.... 😒 ale neriesim,lebo kaka pekne a plienky ma mokre.....

mirka285
22. jún 2011

no koceny,tak sme hore,ideme sa naobedovat a k nasim do bazenu,ked pisete,ze je tak teplo 😕
@adelaine Mati ale prd,ja uz si tu vahu len udrziavam,je to tazke uz v mojom veku..ti poviem,za nahodou sa trosku viec rozsupnem s jedenim a hned mam kilo hore,a tie saty su fakt take,ze nepribrat do nich,lebo ich nezapnem...
@meruska ja davam len cistu vdu,a mne vypije takych 250 ml za den,ak je velmi teplo aj viac...ja som jej normalne zo dna na den prestala davat caje ,moc sa jej to nepacilo,ale zvykla si 🙂 dnes som varila zemiakovu kasu a kura,tal som zvedava,ci to Linda zje 😝

meruska
22. jún 2011

@zuzik1983 ano prevarenu 😉

meruska
22. jún 2011

@mirka285 aj ja chcem caj obmedzovat

janka256
22. jún 2011

ahojte kocky ...tak moje najmensie slniecko ma dnes 1 rocik pripajam aktuaslnu foto 🙂

bellablonde
22. jún 2011

@janka256 no krásna je kočenda veliká 😵 srdečne gratulujeme k prvému rôčiku!!!
jani a ako s tým valcom? kúpila si ho napokon? Ja som sa ti chcela ozvať, keď si sa pýtala, len som kdesi odbehla a potom som už na to pozabudla.... že je pre Mirku asi zbytočný, však to nevadí, že neštvornožkuje... tuším sa hodí skôr pre menšie deti - tak okolo 6-7 mesiacov, aby sa na ňom ponaťahovali 😉

bellablonde
22. jún 2011

Mne sa budia deti na striedacku, chudak maly peto je taky uboleny, ze si dnes poobede aj pospal. Sasene sa teplotka stale drzi okolo 38, ani vonku sme neboli ☹ den sa strasne vlecie, ked sme doma zavreti.

mirka285
22. jún 2011

@janka256 zlata je malinka 😉 tak sme sa cele poobedie kupali v bazene,Linda velmi lubi vodu,uz sa tesim na tu dovcu 🙂 a inak kde ste vsetky?

janka256
22. jún 2011

@bellablonde nie nekupila som ho uz aj mne pride zbytocny mala az teraz zacina prepletat nozkami za rucicky tak to uz necham tak ved mozno ma prekvapi zo dna na den 🙂
@mirka285 vdaka aj ta tvoja 🙂

mojalili
22. jún 2011

@janka256 Vsetko len to naj k narodeninkam MIrke prajeme 😵 😵

Danka dnes ockovali, aj LILI ☹ Danka to zacalo o 19tej zmahat, ani sa nepohol, len lezal a teplota zacala stupat... 😖 chudatko moje krasne...

NO a video - bez Repete ani den nemoze zacat 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=lZNhyoNO164
gabika41
22. jún 2011

dneska bolo veru riadne horuco....vysla som o 5tej a bolo strasne,musela som hladat tien....ale uz spi a idem kuknut turkotinu.... 😉

katka55
22. jún 2011

tak sme dnes boli kuknut na tej magio plazi, a ze super 😵 teda do stvrtej bolo super, lebo potom prislo tooolko ludi... pripajame fotodokumentaciu 😉 fiha, tak moje dieta pije velmi malo ☹ teda neviem, kolko vypije mlieka odo mna, ale urcite nie tolko... ja ho ponukam vodou kazdu chvilku, ale nechce. normalne zakruti hlavou, ze nieee 😕 budem na to musiet viac tlacit, lebo je fakt teplo 😒
@janka256 vsetko najlepsie prajeme
@mojalili nech to Danko zvladne co najlepsie
@bellablonde a aj Petko so Sasenkou nech su cim skor fit

janka256
22. jún 2011

@mojalili
@katka55 dakujemeeeeeeeee 🙂

janka256
22. jún 2011

@mojalili jaky je zlaty Danko super ako tancuje 😵

adelaine
22. jún 2011

ahojte kocky...konecne mam pohov, ja mam v posledne dni pocit, ze ficim na zotrvacnik...meliem z posledneho, mam volajaku depku a ponorku zo vsetkeho..z celej materskej mi hrabe a to som doma len rok :-\ potrebujem dofcu.....

inak, ja som dnes napriek teplu cely den vonku a riadne ma aj osmahlo

@janka256 vsetko najlepsie Miruske k prvemu rocku 🙂

noemarta
22. jún 2011

dobry vecer holky....

@janka256 mirka je zlatunka, vsetko naj naj 😉
@katka55 patko vyzera ako taky plavciiiik 😉
@adelaine ozaj potrebujes vypadnut, vypnut, co tak dat nejake to kaficko haaa???uz sme sa dlho nevideli... 😕

janka256
22. jún 2011

@adelaine vdaka za blahozelanie 🙂 inak co mam povedat ja mne hrabe z 3 deti a zo 4 rokov materskej ja by som uz taaaak isla do prace ani sa s nikym nestretavam nemam tu nejake kamosky na kafco akurat ked raz za tyzden pojdem na par hodin k nasim inak mi asi sibne nacisto z toho vsetkeho 😒

janka256
22. jún 2011

@noemarta dakujemeeeeeeee cmuk 🙂

alllexa
22. jún 2011

@ywett - no, neplanujeme sa vratit, uz to ma ok, len take fliacky mu troska zostali... ale mozno sme to dostali od tych, co tam boli predtym... alebo nejakou hrackou, s ktorou s ahralo to nakazene dieta, sa to mozno prenieslo.

katka55
22. jún 2011

@adelaine nech sa paci, dofca: http://www.zlavadna.sk/team.php?id=1051 😎 😉

tutifruti
22. jún 2011

Caute baby... tak my sme chorí 😖 Alžbetka má zápal priedušiek a Šimonko total brutal sopliská a tiež už kašle.... tak neviem.... v piatok idem na kontrolu s Alžbet, tak ho zoberiem, nech ho pozrie dr.
Už my idú na nervy choroby, lebo každý týžden je niekto chorý.... 😠
@janka256 vsetko naj....

noemarta
22. jún 2011

@janka256 fuuuha, tak to by aj mna slak trafilo, to fakt nemas ziadne kamosky, mamicky v okoli??? 😕 😕 😔 😔
@tutifruti 😔 😔 😔 😔 ti nezavidim..... rychlo sa uzdravte.
@katka55 dobry tip.... 🙂 aj cena dobra.... adelaine, je to na zvazenie.... 😉
idem ja hajen, nic sa tu nedeje..... 😎

carrie84
22. jún 2011

Caute babule 😉
Konecne mam kusok volno, tak vas idem cihnut,
@janka256 vsetko naj zelame Miruske 🙂
@adelaine - zdielam tvoje pocity. Tiez mam pocit, ze buchnem kazdu chvilu. Jedine, co ma drzi nad vodou, ze o par dni idem na Pohodu a trochu sa zrelaxujem. Inak neviem, neviem - a to mam len jedno dieta zatial 😖

tutifruti
22. jún 2011

Ooooo baby ja sa už tak teším na dovolenku....
@katka55 neprovokuj 😀
Ja len dúfam, že budeme zdraví, lebo ma fakt vystrie... Už som asi 100x bola pri Šimonovi, lebo sa mu nedá dýchať.... Už som ho aj nahriala lampou, tak uvidíme.....

janka256
22. jún 2011

@noemarta tak par ich tu je co vodia deti do skolky ale to sa iba pozdravime a ide sa dalej vetsinou aj oni maju este nejaske deti takze asi ani casu nazvys nieje 😒

janka256
22. jún 2011

@carrie84 dakujemeeeee 🙂
@tutifruti dakujemeeeeeeee 🙂 ty ako zvladas 3 deti? lebo ja mam dakedy poc´it ze v pohode a inokedy zas ze sa to neda utiahnut 🙂

adelaine
22. jún 2011

baby...ved to, na mna je toho uz dost..sice kocikujem s dvoma mamickami, ale furt je to len o tom istom..zuby, sracky..atd.
:-[
potrebujem ist medzi ludi, zrelaxovat a uplne vypnut....a to neviem kedy bude pravdupovediac, ved ja mam riska nonstop na krku...kedze nemame babky a dedkov..ale co uz.
Dovolenka sa zatial crta vo Vysokych Tatrach.....tak uvidime.

@noemarta ved sa mozeme niekedy dohodnut a dame kafco v eurovei a deti potom vypustime na travicku 🙂

tutifruti
22. jún 2011

@janka256 No ja si vlastné deti každý druhý den "vraždím" 😀
Ma Maxarin Michal pobavil, ked mi povedal, že ma obdivuje, ako to super zvládam /3 deti/... No a ja mu na to, ale ja to nezvládam.... no proste nervačím, teším sa z nich, ziapem, stískam, zúrim, milujem ich, vytnem ich, hladkám..... a tak dokola 😀

carrie84
22. jún 2011

@adelaine - a nemozes Riska dat niekomu aspon na par hodin?Ja som v nedelu po kostole vyhodila mm aj s malym a mala som pol dna volno. To uz sa nedalo, potrebovala som jednoducho vypnut 😉 A momentalne sa vraciam k fotografovaniu - na prechadzkach fotim, po veceroch upravujem fotky. Netusim sice kolko mi to vydrzi, ale aspon mam trochu relax, bo inak fakt budem konverzovat len o obsahu plienky 😖

tutifruti
22. jún 2011

@adelaine úplne ťa chápem.... a je to normálne.... No mal mi niekto povedat, že ked budem mat deti, tak sa ani nevys.... em v kľude, bez toho, aby mi do WC niekto nevbehol... alebo sa aspon nedobíjal 😀

No a o tom, že "akože sexi" som sa naposledy cítila.... No vlastn som už zabudla kedy... a ešte by som rada bola niekedy pekná... . 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre