Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
27. jún 2011

baby este raz dakujeme 🙂
@bambola vitaj doma,akurat sme sa vcera bavili s Gabom o Tatrach,ze tie obycajne hotely konecne isli s cenou dole,ale ze co z toho ked dojdes tam a neni tam co robit,sluzby,ktore tam ponukaju nemaju ziadnu uroven a som cakala,ze snad sa to tam uz zlepsilo,ale vidim teda citam,ze nie....no ale tak aspon ste sa nadychali lepsieho vzduchu 😉

bambola
27. jún 2011

@mirka285 miri mozno isli s cenou dole ale setria kde sa da a je to pekne citit 😠 ja si myslim, ze za noc a osobu sme zaplatili dost a vobec to nezodpovedalo sluzbam, ale aj celkovo co sa tyka sluzieb mimo hotela je to o nicom a tiez zarabaju na vsetkom. ludi trestaju za to , ze tam dosli na dovolenku 😠 my kazdemu jednoznacne povieme, ze neodporucame (pokial to zrovna nebude kempinski kam by si sla 😀 )

ked sme zistili, ze sa musime zariadit podla seba tak sme si spravili iny program a bolo dobre 😉

mirka285
27. jún 2011

@bambola no Mati tak to mi ani nehovor,a my sme si naivne mysleli,ze sa to uz pomalicky meni ale vidim,ze vsetko po starom,som z toho dost sklamana ☹

bambola
27. jún 2011

@mirka285 bohuzial, no. ja som tiez optimista a myslela som, ze teda ked tam niesu tie stromy tak sa budu nejako inak predat tu oblast, zlepsit sluzby a proste tak co by si ocakavala ale bohuzial slovenska predstava o cestovnom ruchu je, ze prides, das im peniaze a nebudes otravovat 😠
je to skoda lebo tatry su naozaj krasne 😒

gabika41
27. jún 2011

dobry den sa praje.....triedila som veci pre Lucku,lebo vzdy tu kazdy necha vrece veci,ze vyber a uz sa mi to kopilo,tak som robila poriadky......pracku uz mam tiez vyvesenu.......pokial ide o papanie,tak ja by som veru rada skusala nove vecia chute,ale u nas to moc nehrozi....Lucka nechce ani chlebik,ani vianocku....akurat teraz sa dost pustila do tych kukuricnych chrumiek,ale i to iba preto,ze si na niych brusi zuby,aspon to je moj nazor.....prajem pohodovy den..... 🙂

noemarta
27. jún 2011

dobre ranko sa praje...
Akurat sme dorazili z praci, Nela uz drochme, tiez ma caka upratovanie, varenie..... a priiiiiserne ma boli hlava, ani tabletka nezabrala, takze hrozne sa citim.... 😒
@mirka285 Linduske posielame cmuuuuk a vsetko naj naj, hlavne toho zdravicka prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂
@bambola vitaj doma, hm.....aaach tie nase tatry a ten nas cestovny ruch....nekomentujem....

katty17
27. jún 2011

ahojte babulky.
tak ja uz upratane, poprane, vyvesane, navarene pre sandricku a teraz spinka na terase.
Baby, ja som sa dnes rano totalne rozrevala ako male decko. normalne na mna dolahla totalna unava a vycerpanost :( risi dobehol ze co sa deje.... kokos, keby chlapi tusili co vsetko robime.... mam totalne nervy na Arona (pes). vycerpava ma ovela viac ako Sandricka.... mozno to bude zniet hlupo ale fakt mi uz z neho poslednu dobu vsetky chlpi stoja aj tie co nemam ☹ ja by som tak strasne niekam vypadla na par dni ze az !!!!
trosku som sa tu po dlhej dobe postazovala a ide sa dalej .
@bambola - matky sa nam uz vratili. 🙂 aspon ste boli trosku mimo bratislavy a co to ste pochodili ... 🙂

noemarta
27. jún 2011

@katty17 kati asi je nieco vo vzduchu, lebo prave dnes rano to dolahlo aj na mna...... ☹ ☹ ☹
Nela tuto noc velmi zle spala, a mna asi ta moja gebula boli z vycerpanosti,a hlavne nevyspatosti, mne bolo rano na grcanie , triasla som sa a hlavu mi islo total roztrhnut.... Baby.... vy budte radi ze aspon vam deti dobre spia v noci, ze ste normalne vyspate,....lebo byt rok chronicky nevyspaty, to je total pohroma......
Postazovane a idem dalej upratovat..... 😉

adelaine
27. jún 2011

ahojte, cely vikend som tu nebola, tak idem aspon zopar stran dozadu kuknut, co sa tu dialo....

@katty17 Kati, taketo stavy som mala pred par dnami aj ja, som sa tu vyzalovala, doma som si porevala
a ukludnila som sa 🙂
sme vycerpane, ponorka z domacnosti, stale to iste, dolahlo to na nas...ved sme len zeny, i ked silne, ale zeny.

adelaine
27. jún 2011

@noemarta Macka, a preco potom upratujes, ser na to a sup spat s Nelinou....nech ti je lepsie.

katty17
27. jún 2011

babule moja mala vrtula uz je hore. a doma ju nic nebavi. ani toho vela na obed nespapala co je u nej nezvyk 😉
idem ju supnut do kocika a niekam sa tu na dlhacoch poprechadzat. kokos, ked tu nic niejeeeeeeeeeee :( len domy a vsetky mozne potravinove obchody :(

noemarta
27. jún 2011

@adelaine mati, ked ja neviem na povel zaspat, teraz cez den mi to nejde, mozno poobede to este skusim.....
@katty17 moooooja u nas taky nic nie je, jedny krpate o nicom potraviny.....a ja mam zalesie celeee prejdene za hodku..... 😀

adelaine
27. jún 2011

@katty17 a ihrisko ziadne?
a vsimla som si, ze tu mame malu oslavenkynu Lindusku @mirka285 prajeme s Riskom vsetko najlepsie k 1. narodeninkam, nech je zdravucka a nech je stale taka sikovna, ako doteraz 😉

adelaine
27. jún 2011

aaaa, este ma napadlo ....skoro som zabudla, baby, mate tu niektora kocik cybex callisto?
@mirka285 co na neho hovoris, ako odbornik? oplati sa zainvestovat?

mirka285
27. jún 2011

koceny ta zmena pocasia na vas zle vplyva,nebojte teraz bude par dni svietit slnieko,tak bude lepsie..ja som mala vcera take nervy,lebo tento tyzden chcem ist kadernicke a Gabo mi povedal,ze nemoze byt s malou ani v pondelok ani v stredu a vcera zadrel,ze v utorok musi niekam ist,tak ma to tak vytocilo,ze som na neho naziapala az sa mi ulavilo 😀 ja som tiez upratovala,varit som nenavarila nic,Tomi dosiel a hned odisiel do mesta,ze da si hamburger a na zajtra si nakazal vajcove halusky s uhorkovym salatom...chcela by som este oprat zaclonu a umyt okno v obyvacke,ale kedze Linda je uz hore necham to na zajtra ked bude spat 🙂
@adelaine mne sa ten Cybex velmi pozdava 😉

noemarta
27. jún 2011

@adelaine ja som ten golfac strasne chcela aj katty17 co viem, je velmi sikovny, dobry ale na moj vkus dost drahy, 😒 Takze mne na nom vadila len a len cena, inac by som ho hned kupila.

noemarta
27. jún 2011

no na mna asi velmi vplyva to pocko teraz, a asi aj na malu, ked nespi dobre, proste mne domacnost , moja materska nevadi, ja som spoko... len ta nevyspatost.... a sem tam na mna takto dolahne, minuly mesiac som mala z vycerpanosti zimu, dufam ze tento mesiac sa neobjavi.... 😖

katty17
27. jún 2011

@adelaine - mati ja som velmi chcela ten calisto a ma ho aj moja kamaratka. je vazne vyborny. ale my sme nakoniec kupilli Jetta kocik a musim povedat ze vobec nelutujem. som sa rozhodla ze idem predat celu trojkombinaciu Jane a tento si uz necham aj na zimu, jar a leto 🙂 je to cosi medzi golfacom a sportiakom. jedine cosi necham je zimny fusak ktory budem davat do tohto kociku. mati tu mame jedno miniaturne ihrisko kde nic vlastne nieje. len jedno pieskovisko. a jedna smyklavka. proste uplne ze zleeeeeeeeeeee. :(
baby, vonku u nas ani nohy. ze vobec nik ani ziadna maminka s kocikom... bola som totalne sama .

medved
27. jún 2011

@katty17 Prid do Ruzinova, tu sa ti nemoze stat, ze budes jedina mamicka vonku 😀

noemarta
27. jún 2011

@katty17 to je jak u nas..... 😒

katty17
27. jún 2011

@medved . tak to viem velmi dobre. do ruzinova chodim k nasim a je tam paradne..... 🙂
@noemarta - u vas som to videla, tam je to asi ako tu na dlhacoch :((((

bambola
27. jún 2011

@katty17 akurat som citala o vasich trabloch s fararmi 😠 co ja viem tak s tymto sobasenim robia problemy len katolici (rimsko, speci), evanjelici nemaju ziadny problem, proste su radi, ze nova "ovecka" a nieto klast nejake podmienky 😔
moj oco chce aby bola matka pokrstena tak som mu povedala, ze nech to vybavi a ja ju dam pokrstit, lebo mne je to jedno ci bude ci nie ale ja sa s fararmi dotahovat nemienim 🙄

adelaine
27. jún 2011

ahojte,
tak ten moj maly pikulik nie a nie spat...som zvedava, kedy zalomi, hlavne, ze mi v kociku smerom zo strkovca
pizuka, v postielke klasika ozije 😒
@katty to mas aky kocik? ked som si dala do googlu kocik jetta, tak mi to stale nachadzalo VW JETTA, chapes?
😀 to znamena, ze mam risovi uz rovno zainvestovat do auta....hehe 😀 😀
ja hladam nieco pekne, lahke...tento cybex ma vsetko co od kocika chcem, mam madlo, dobru striesku...a bla bla,
ale ta cena je na porazenie 😠 😠 svinuchy
este som zvedava, co povie mm...ma schladi, uz to vidim 😝
a inak, nam tiez knazi (rimskokatolicki) robili obstrukcie pri sobasi, lebo len ja som mala sviatosti....ale nakoniec sa nam podarilo najst kostol s mladym fararom, ktory to nebral tragicky, mm mal zopar nauk a bolo...
a riska sme nakoniec nekrstili zase pre tento dovod v BA...

katty17
27. jún 2011

@adelaine - mati tento mame: http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/.... ale ono zalezi ake mate priority. my sme potrebovali spojenu rucku, cosi sirsie a vacsie ako golfac lebo sandra spava rozvalena v kociku. cez den odmieta spat v postielke. ale zasa mensie a lahsie ako sportiak. na tejto stranke maju aj cybex tak si to tam porovnaj 🙂 ale treba skusit nazivo a hlavne si don posadit riska....

adelaine
27. jún 2011

.... jaaaj, ja som z toho cybexu uuuplne namakko 😵 😵 😵 😵 krasny je, a ta fialova, no coraz viac sa mi lubi,
@katty17 ale je to presne o tom, co pises, treba ist pokukat a poskusat s detvakom, ako sa mu kde bude pacit 😀
dufam, ze sa mu nebude lubit v najdrahsich modeloch 😀 😀 😲

noemarta
27. jún 2011

@adelaine mne sa prave ten fialovy pacil, kraaasny!!!

jaz
27. jún 2011

ahojte, vbehnem vam do diskusie 😉 viem, ze od stretka je uz daleko, ale az teraz som sa dostala k fotkam, obe deti boli chore. tak ak mate chut zaspominat si, tu su https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jaz/album/me...
@aalexis007 vcera som piekla zltkovy kolacik, chutovo vyborny, ale mne sa tak pekne nepodaril ako tebe, nevyslo mi cesto na cely plech 😕, ty si robila z vacsej davky? Ale inak super, Livinke chutil.

katty17
27. jún 2011

@adelaine - mati ja som uz mala ten fialovy na dosah ruk 🙂 ale nakoniec sme kupili tento. kamoska ma ten fialovy doma. je to ale velmi tmava fialova. nie taka ako na obrazkoch. celkovo tie cybex calisto ma skarede farby co bola asi jedina chyba 😉 vybehníite do brendonu a tam si riska posadte do calista . ale podla mna je to vyborny kocik. my sme potrebovali trosku vacsie kolieska ako maju golface lebo tu na dlhacoch je to celkom fuska s malinkymi kolieskami.
cize ak mate peniazky a paci sa vam, nieje o com 😉

katty17
27. jún 2011

kuratko nase akurat zaspalo tak idem na faktury. bleeeeeeee :(
zajtra ideme na ockovanie. baby davali ste po ockovani cosi preventivne proti horucke?

gabika41
27. jún 2011

dobry vecer damy......pekny den je zase za nami.....ja mam teda tiez niekedy riadne depky....ale co uz narobim,treba vydrzat......pekny vecer sa praje.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre